Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

embabuli
17. aug 2008

ok zajtra rano naberem odvahu 😉

meleri
17. aug 2008

určitě! Držím palce!!!! 🙂 🙂

embabuli
18. aug 2008

no je tam aj druha /, ale stale strasne slaba, aj ked vykyukla skor a lepsie nez ta prva..stale je len ledva vidno..

tak ja este pockam nez sa zacnem radovat,

nechapem co znamenalo to krvacanie v termine ms, sice len dva dni ale bolo to krvacanie nie spinenie..

no teraz je to iba piaty den od ms,
tak skusim kupit lepsi test a testnem za par dni zase..

zatial tu zostanem pekne medzi vami snazilkami 😉

meleri
18. aug 2008

tak to je supéér 🙂))))))))))))))

Embabuli, některé holky špiní nebo i krvácejí, a přesto jsou těhotné, proč to nevím, ale je to celkem časté...

jo jasně, vyčkej, ale asi být tebou tak bych pak zašla k doktorovi..mohl by ti dát i nějaké léky na udržení toho embryja..

pěkný den!
ahoj

embabuli
18. aug 2008

to prave neviem, aj ked by som k doktorovi chcela ale..
minule som zasla v piatom tyzdni ked som zacala spinit a len ma poslali domov, oni tu lieky davat nechcu pokial nevidia byt srdiecko, a na to je este skoro
tak pokial nezacnem zas krvacat asi nejdem, nech do mna zbytocne nerypu su to stresy ☹
zatial iba malinko spinim, take dozvuky asi tej divnej ms

no ale bojim, spatne mi je furt hnusne na vracanie, ale nevraciam..
a nic nevladzem, zas dostanem sprda ze som nesla na prednasku 😝

meleri
18. aug 2008

Embabuli,

tak to je skoda, me dali prave prasky na udrzeni toho plodu, ale je fakt ze vsude je to jinak...
No ale na tom ultrazvuku v patem tydnu uz by srdce mohlo byt videt.

jo hele odpocin si; nemuzes rict ze je ti blbe?

meleri
18. aug 2008

Embabuli,

ta carka na testu je slaba kvuli HCG. Kazdemu nenarusta uplne stejne...nekomu vic nekomu min; mozna ze tobe to jde pomaleji a tak je carecka slabsi..

embabuli
18. aug 2008

diki meleri...
teraz lezim, snad sa sef nepose** ked par prednasok vynecham ;)

skusim zajst k lekarovi ked sa vratim v stredu, mozno natrafim na lepsieho..
teploty sa mi stale drzia hore, tak aspon to

je to fifty fifty, ako kazdy zaciatok 😒

meleri
18. aug 2008

Embabuli,

ja se tu nudim v praci, dneska tu toho moc neni....

Me doktor dal tablety co se zasunuji, je to hormon progesteron, ale nejsem doktor no; tak nevim jestli v tvem pripade by to bylo dobre, ale zkus se na to kdyz tak zeptat..

urcite se setri a nic moc nedelej; ono to taky pomuze...

jo ty zacatky jsou tezke...clovek si to moc nazacatku nevychutna tu radost ani nic...pac stresuje, jestli to vubec vyjde....

embabuli
18. aug 2008

co ty vlastne robis meleri?

skusim sa na ten progesteron opytat doktora..
tu je najhorsie, ze neviem vlastne kam ist,
normalne sa objednavas gynekologovi a volne ma az za mesiac, a to platim vzdy 80 eur za hocijaku kontrolu a je jedno ci mam bolesti alebo nie 😠
a s pohotovostou tiez nemam dobre skusenosti, minule ked som potracala mi skor vynadali ze co im tam tak skoro lezem, v takych zaciatkoch zbytocne robit drama..aj ked viem ze v Cechach davaju pri spineni aspon duphaston a kludovy rezim..
no jo, skusim sa zatial poprat sama, musim byt silna, nech je aj mimco! 😉

meleri
18. aug 2008

delam pomocnou sekretarku...dopisy, posta, archiv, atd...

u vas vam to pojistovna pak nevraci ty penize? 80 euro?? tak to je sila...tady je to 25-30; ale vypises papir a z pojistovny ti to poslou na ucet zpatky....

jo tak to je drsne...tady je to jako v cr, ze se snazi za kazdou cenu pomoci, ale i kdyz taky zalezi na doktorovi...

jestli je mimco v poho tak se udrzi! Treba prisel jeho cas a je to ono, moc ti to preju!

simone
18. aug 2008

embabuli,nekdy byva v tehu spineni nebo jen kratka menstruace,to nic neznamena a v 5tt jeste srdicko videt nejde na ultrazvuku,je jeste brzo.TAkze na nem nepozna ani jestli dite zije nebo je mrtve.

Zas jestli ten plod je slaby a nebo je spatna genetika,tak je lepsi,kdyz se oto prijde hned,nez pak rodit treba mrtve dite nebo potratit v patem mesici. Priroda urco vi co dela. Me ale pri kraceni taky doporucili klidovy rezim,hodne lezet.
TAk at ti to vyjde!!!!

Jo a nektre mivaji kratkou menstruaci i do pateho mesice tehu,kdyz pry zena lehce krvaci v dobe,kdy ma mit menstruaci,tak to nevadi 😉

embabuli
18. aug 2008

no tak snad to dobre dopadne...najhorsie je to cakanie ☹

meleri z tych 80 eur mi vratia tak 5, musim mat specialne pripoistenie pre gynekologa som zistila..
no jo, finsko neni zrovna lacne

tak dik holky za podporu, skusim byt optimista 😉

meleri
18. aug 2008

Embabuli,

to věřím...jen tak pro povzbuzení, zrovna mi kamarádka napsala, že spontánně otěhotněla, i když se jim nedařilo..má za sebou IVF a z toho 9 měsíčního synka a za rok do toho chtěla jít znova a ejhle, je v tom... 😵 takže zázraky se fakt někdy dějí.... 😵

Hele tak se nech připojistit a basta....my to vlastně taky musíme platit každý měsíc... 😖

mmmk
19. aug 2008

Zdravim zpet z Nemecka 😉

Meleri, tak coooo? Uz vis, jestli budes mit holcicku nebo klucinu? 😉

Embabuli, ty jo, to je uplna detektivka to tvoje (ne)tehotenstvi 😀 Hned, jak udelas test, napis. Jsem desne zvedava 🙂

meleri
20. aug 2008

Ahoj Mmmk, holky,

tak miminko je v pořádku, a je to kluk! Jsme moc štastni akorát nemůžem vymyslet to jméno...manžel vymýšlí samá strašná jména, no co se dá dělat...

Akorát mám nějaký problém s placentou, je moc nízko, natlačená pod miminkem na děložním krčku..doktor říkal, že by to mělo do 26 týdne stoupnout, ale kdybych prý začla krvácet tak tam mám zajít...což mě teda před mou páteční cestou moc nepotěšilo... ☹

embabuli
20. aug 2008

ahoj mmmk 😉 si sa tu dlho neukazala..
no mas pravdu, ja som z toho svojho tela tiez uz magor 😎
patram patram, cystu trosku vylucujem, lebo teploty mam stale vysoke, no zajtra skusim testnut znovu ci zase posilila ciarka a aj som sa objednala lekarovy na zaciatky septembra

meleri gratulujem 🙂
to moj chlap sa rozhodol, ze ked budeme mat syna tak to bude Medard 😀 😝 !
ze to znie tak uslachtilo a kamosi ho mozu familiarne volat Medo 😵

tak drzim palce nech nam to tu vsetkym dopadne najsamlepsie!! 😀

mmmk
20. aug 2008

Meleri, to je super 😵 Tady mas nejpopularnejsi fr. jmena - pro inspiraci 😉 http://www.behindthename.com/top/lists/100fr200...

Embabuli, byla jsem od ctvrtka do pondeli na rodne Morave 😵 A uz jsi testovala? 😕

embabuli
20. aug 2008

mmmk, testovala som v pondelok, a ciarka len trolinku silnejsia, stale je to slabota..
tak trosku bojim..pockam, budem testovat dalej a uvidime 😉

mmmk
20. aug 2008

Embabuli, tak si kup citlivejsi test (cim min jednotek ma, tim je citlivejsi) a uvidis 🙂

meleri
21. aug 2008

Ahoj holky,

tak já zítra letím do česka, tak nevím, kdy se tu zas ukážu, myslím na Koníkovi..🙂)ale jak přijedu tak zas napíšu...

Mmmk, dík....

Je to psycho fakt něco vybrat...manžel vyrukoval s příšernými jmény jako Ulysse, Aimé a Tristan....mi se moc líbí ten Samuel, jenže on nechce... 😠

Embabuli,

hlavně že to zesílilo! Přeju ti at se zadaří!

holky čaute..

mimochodem, kde je ten zbytek, Violoncielka, Mirusch, Ivana... 😨

embabuli
21. aug 2008

tak ako holky?

na mna dolahla riadna depka ☹
rano som testla, sice sa objavila ciarka hned ale zas uplne slaba.. 😢
okrem toho ma posledne dva dni stale boli pri pravom vajecniku, skoro cely den, da sa to vydrzat ale neviem neviem..
tiez ked porovnam pocity teraz a pred tyzdnom, ajked ma stale bolia prsia, ale nevolnosti su o nieco mensie, ani uz nie som taka horuca..
bojim sa zamlkleho alebo mimomaternicoveho tehu ☹ ☹

a celkovo, zacina tu tma, pridava sa vystahovalecka depka, co sakra robim v nejakom dalekom finsku, kde nikoho nemam, a ani domov uz vlastne nemam kam by som sa vratila..

no kto sa mate lepsie, napiste, poteste ma 😉

simone
21. aug 2008

embabuli,pri tehu ti nemusi byt spatne a bricho boli,to je normalni.A nektere tehu se projivuji i nachlazenim a z toho jsi mohla mit teplotu a byt ti spante 😉 TAkze to nic neznamena 🙂

ja uz 45min.uspava malou a porad nespi 🙄

embabuli
21. aug 2008

jaj simone, ti zavidim ze mas uz aspon jedno...

ja som jak ta samica neplodna, neschopna udrzat babo...jak by moje tchyne povedala 😠

no strasna som dneska, smutno smutno az by som niekoho pobila! 😝

simone
21. aug 2008

jej,ty mas dobrou tchyni 🙄
Neboj,na kazdeho jednou dojde a tobe se taky postesti a priste tchyni nic nerikej.My kvuli minulemu potratu se rozhodli,ze to reknem a z kdyz budem v patem mesici 😉 a budem mit po genetice a po vsem 😎

ALe mas pravdu,ze kdyz jsem potratila,tak to bylo pro me asi jine,v nemocnici se mnou byla mala a pak i doma jak jsem tyde lezela,tak kolem me tapkala.
Ale jestli chces,ja ti ji klidne pujcim-porad jeste nepsi a to uz ma za chvilku stavat 😖 Jdem k dok.ma asi zanet mocaku a vcera byla u zubare,chudak 😀

JO a znama,ji rekli doktori,ze je neplodna,pet let bykla a pak prirozenou cestou ma dva chlapecky,po sobe,ne dvojcata a tehu mela ok. a mali jsou zdravi 😉
Pak jsme byla na kurzy s jednou pani a ta mela osm potratu a pak dve zdrave deti,prirozenou cestou 😉 Tak vubec nezoufej 🙂 😉

embabuli
21. aug 2008

osm potratu, no pana jana, to uz by som si hodila! 😖

ono je to pravda, ze vlastne teraz sa bojim ci to vyslo, ked to vyslo, tak ci bude bit srdiecko..a potom dalej, krv, porod,..az sa babo narodi a budem sa bat aj potom 😕

moj manzel stale veri ze to teraz vyslo, ze to neni len cysta..
a so mnou tie nalady hadzu, kazdu chvilku slzy v ociach bud od absolutneho stastia, alebo z nestastia ze mam nejaku smrtelnu nemoc a babo nikdy nebude...no jak debil 😝 😎
😀
nech ziju hormony!

simone
21. aug 2008

Ja to znam,prvni tri mesice strach at nepotratim,pak hruze,at neni postizene,hnus cekat na vylsedky z genetiky,pak at neumre u porodu nebo ja,pak az neumre v postylce jako miminko a ted zas,kdyz spadne at nema krvaceni do mozku a ze mala pada fakt hodneeee.Jendou nam tak vycelila futra,ze jsme leteli na pohotovost a pak ji museli 24hod.sledovat,to byla pecka,ze ja bych se ze zeme nezvedla.
No a pak zas strach at ji nekdo nezbouchne ve 14,at ji nekdo neuboda..........to uz bude porad neco.

embabuli,aspon vis,ze muzes otehotnet,to je prvni krok k mimcu 😉

ivana98
autor
21. aug 2008

ahoj holky 🙂
v poslednej dobe som vas sem-tam precitala, ale nejako som sa nedostala k pisaniu..

embambuli, simone, my sa este nepozname, vitam vas 😉 embambuli - drziiim palce, podla mna by si mohla byt tehu... ale vazne nechapem, ze ta nechcu vysetrit, aspon keby ti vzali krv na hcg...

ja som tiez v zahranici - v de a neuspesna snazilka. ale verime, ze sa raz podari 😵

meleri, tebe tie tt krasne naskakuju 😵

simone
21. aug 2008

ivi,ani v cr se nebere hned na prohlidku,test z krve si muzes nechat udelat,ale zaplatit se ho.
JInak dik za uvitani a hodne stesticka pri snazeni 😉

My jdem konecne ven 😵

schnucki
21. aug 2008

ahoj holky,
tak jsem zas tu, mela jsem u o vikend nase a pak nam nesel internet, jste to tu pekne popsali 🙂
Nestihla jsem vsechno docist, ale to nejdulezitejsi snad jo, uf.

Mmmk vitej zpatky, a jak bylo? S nasima to bylo super, jen zas slzavy udoli kdyz odjizdeli ☹

Meleri, gratuluju ke klucinovi a drzim palecky aby bylo vse v poho. jinak s tema jmenama to musi bejt neco, pisni az budete vedet jaky 😀

Embabuli, drzim palecky aby to vyslo, ale kdyz je tam slaba, tak to vypada nadejne, nebo ne? A co zkusit toho doktora? I kdyz ty poplatky jsou priserny.

Ahoj ivana, simone 🙂