Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
16. máj 2010

Schnucki no cely tyzden som si merala a tlak bol v poriadku lenv piatok som mala vysoky tep ale tlak bol
normal vcera som si nemerala a dnes si budem merat az ked sa postavim a pojdem do spalne🙂

schnucki
16. máj 2010

me totiz vubec nenapada z ceho by ten pocit horecky mohl byt 😒

ja jsem tu normalne usla na gauci, a jelikoz se uz zas valim, chce me manzilek vytahnout na prochazku, tak se jdu obleknout a pujdeme se prijit 🙂

meleri
16. máj 2010

Schnucki,

nevíš jak se má ta Violoncielka? ted mě napadlo že tu kdysi chodila dost a najednou konec...snad jim to vyšlo to ivf?

pěknou procházku, hm teda asi už jste zpátky! 🙂

ivanajelinek
16. máj 2010

Ahojte 😉 Tak my sme uz prisli domov konecne...Bola dlha navsteva 😝 Ale bolo dobre, sme sa nasmilali, chlapi popili, ugrilovali. Moj prcek ma dnes tiez akosi v bruchu diskoteku.Ale akosi ma cely den tak taha v podbrusku, najmä ked chodim alebo stojim.Ked lezim alebo sedim tak nie.Myslite ze je to normalne, ci mam robit paniku? Neviete z coho to moze byt? ked ja ani neviem, ze kedy ist do nemocnice alebo nie...Zasa nechcem kvoli kazdemu pichnutiu letiet do nemocky ale nechcem aby sa nieco prckovi stalo... ☹

emily327
16. máj 2010

ivana, ako ta taha? No mna picha v pravom boku ale hore aj dole, citim ako sa babo hybe a to cely den. Nikdy takto dlho to nebolo, ale dnes non stop.

ivanajelinek
17. máj 2010

Dobre ranko 😉 No Emily to je tiez take pichanie, tiez ako vravis v pravom boku hore a dole v podbrusku take tahanie.Moze to byt tym, ze babo rastie a robi si miesto? Uvidim ako to bude dnes, ak to neprestatne skusim zavolat aspon tej hebamme.

barbora87
17. máj 2010

Dobre ranko
tak ja som od6hore...manzelik mi bude robit cely tyzden spolocnost dal sa na pnku lebo je nejaky nachladnuty a on je zahradnik tak by sa to len zhorsilo a nechce aby som ochorela...

Ivi no radsej sa poinformuj ako keby sa malo nieco stat!u prveho mimi nevies co to znamena a tak

schnucki
17. máj 2010

dobre ranko holky,

tak ja jsem ode dneska az do patku sama 😢

meleri covece nevim co je s viol, naposled mi psala ze si dava od konika pauzu, ale jak to u nich dopadlo bohuzel nevim ....

ivus to by mohlo byt klidne to jak maly roste, ale pokud se ti to nebude zdat, tak radeji doktorovi zavolej ... lepsi zavolat zbytecne nez nezavolat a pak aby se neco poprdelo 🙂

barbor tak to je super ze bude manzilek doma, nebude ti smutno 😉

barbora87
17. máj 2010

Schnucki preco budes do piatku sama?
No hej aspon mi nebude smutno ale tak vies cez den som mala klud ziadny stres🙂

schnucki
17. máj 2010

pritel bude ted jezdit 4 tydny za sefa, coz znamena ze mi v pondeli zmizi a vrati se az v patek, cely tyden bude jezdit nekde po nemecku 😒 .... on sef sveruje jeho turu nejradeji mymu manzilkovi, takze parkrat do roka ho mam takhle pryc ....

neboj, ten tyden rychle utece 😀

barbora87
17. máj 2010

Aha tak to ti bude ale smutno ze?
No tak aspon sa necham trosku verwöhnen🙂

ivanajelinek
17. máj 2010

Ved uvidim, ci aj dneska budem mat tie bolesti.Ale ved vo stvrtok mam termin u dr. tak jej to spomeniem...
Ja sa chystam do prace, sa mi hrozne nechce.Som taka unavena z toho minuleho tyzdna, ked bolo tak hrozne vela roboty...Vcerajsok tak rychlo ubehol, ze som ani nemala pocit, ze som mala nejake volno.Ale konecne trosku slnka vonku!!!!
Baby co si myslite o chodeni do sauny pocas tehotenstva? ja som dostala na narodky od kamosiek wellnes tag, takze zajtra tam ideme vsetky 4...je v tom aj masas chrbta, reflexna mazas noh, masaz tvare, pedikura ale je aj sauna na ten cely den zadarmo...Ale ja si akosi netrufam.Sa bojim ze chytim nejaku infekciu. Ale aspon sa dam vymasirovat 😎

schnucki
17. máj 2010

barbor smutno je mi vzdycky, ale da se to nejak prezit 🙂

ivus urco ji to ve ctvrtek rekni, ale ja si myslim ze to bude jak se malej roztahuje, dela si misto 😀 .... ja myslim ze sauna se muze, ale ja bych ji neriskovala, masaz ti urcite udela dobre 🙂 ... ja jsem propasla tvoje narozky? jeeezis tak dodatecne vse nej nej 🙂

schnucki
17. máj 2010

ja se minule ptala doktora jak je to s Thermasolbad, takovy ty koupaliste s hafo bublinkama a on rekl ze radeji ne, a urcite ne do toho hodne tepleho bazenku, nevi se jak deti v brisku na takove teplo reagujou ... ale pokud mas saunu rada zavolej doktorce a zeptej se, ja bych ji ale vynechala 🙂

ivanajelinek
17. máj 2010

No ja radsej tiez vynecham tu saunu...Schnucki narodky som mala v aprili...Ale dakujem 😉 Okay ja sa lucim, musim do prace...Prajem pekny den vsetkym 😎

schnucki
17. máj 2010

uf, tak jsem je nepropasla 😀 .... preju klidny den a malo prace 😉

emily327
17. máj 2010

Dobre ranko,
mne drobcek v noci pripravil nadherne prekvapenie. Konecne som pocitila jeho kopanceky a nie len vo vnutri, ako take bublinkovanie ale aj na dotyk cez brusko a to iste bolo aj rano, tak som hned volala priatela, nech pride,ze ci sa mi to nezda. Lebo som bola ako v neskutocnom sne 🙂 A aj on to citil. Je to nadherny pocit. Celu noc som nespala, klasika vzdy ked sa nieco deje, tak ja neviem v noci spat. Utekame do mesta na nakup a potom ideme na UTZ, jaj ako sa tesime 🙂 Aj na stretko s finftle sa velmi tesim. Vecer dam info. Pekny dnik vam prajem cmuk

Ivana, tak to nie je nic vazne, taketo ostre pichanie som ja mala do vcera skoro kazdy den. A s tou saunou by som neriskovala. Tusim sa ani v tehu neodporuca.

Schnucki, nebudes sama moja, sme tu s tebou cmuk inak dakujem za zoznam zlatinko ale nejde mi otvorit ☹

schnucki
17. máj 2010

emily tak to me tesi ze uz male citite i takhle 😵 je to super vid 😀 ... me se na tom strasne libi ze ted muzu manzelika vic zapojit .... za chvili by jsi mela pohyby i videt ... u me se po tydnu i ukazali 😵
moc na vas budu myslet at utz dopadne dobre a vite co to bude 😉

jak to ze nejde otevrit?? ... to me klepni 😝

barbora87
17. máj 2010

Emily drzim palceky!!!!cakame na info!!!

Ja som mala taky sialeny sen ze som isla na utz a moje mimi vyzeralo ako pes a dr mi povedal ze to je normal ze to sa zmeni este!!!uz mi s tych psov sibe!!!a nahradsej by som isla na utz ze ci babo rastie

schnucki
17. máj 2010

barbor teda ty mas sny 😀 .... a kdy mas dalsi termin? urcite roste, neboj 😉 ....

ja jsem si ted udelala neco k jidlu, pak skocim dolu k sousedce a musim nakoupit ....

barbora87
17. máj 2010

Schnucki no uznaj uz mi hrabe🙂no utz mam az za3tyzdne...no vies ja som bola v8.tyzdni a mimi malo 12mm...a to sa mi zdalo malo lebo najake babi uz mali v6-7tyzdni 7-10mm

schnucki
17. máj 2010

barbor me se to nezda malo ... podle tabulky a stranky co mam na netu je mimi v 8tt kolem 13mm velky, takze zadnou paniku ... a nezapomen ze kazde mimi je individualni 🙂

jdu se dat na nakup, moc tady toho nemam 😝

barbora87
17. máj 2010

Hej?hmm asi mas pravdu...tak pockam 3tyzdne...boze ja som hrozna zhedla som banan potom som zjedla kyslu kapustu a teraz lasagne a k tomu kyslu kapustu...chuda mimi🙂ale inak nepapam ani kysle ani slane ani sladke...sem tam si dam kofilu alebo horalku no a teraz kapustu🙂manzelik na mba len cumel ze fuuuj to co jes🙂

schnucki
17. máj 2010

opravdu, tech 12mm je ok 🙂 .... joooo to jsou ty tehu chute 😀 ja na zacatku sladky vubec nejedla, az pozdeji kdyz se mi zaludek hodil zas do poradku, jinak jsem si ujizdela na okurkach a nekdy taky na zeli 😉 .... manzilka jeste cekaj veci 😀

blondynka400
17. máj 2010

Ahoj kecalky, 😀¨¨

ivana, jojo, přesně tak, mezi 20-22tt 😉. Já si to nějak myslela, ale nebyla jsem si jistá... U klučíků se většinou nepletou 😀

schnucki, to víš no, musí si dělat prostor, přeci tam nebude jak vánočka 😀

Tak včera zas předvedla další ze svých nespavých nočních kousků. 😀 Tedy nakonec byla vzhůru asi hodinku, pak jí to zdolalo. Každopádně jí hodně trápily prdíky, tak jak prděla, tak se asi natolik nabudila, že už nechtěla spát. 😝 Takže ve 2 v noci se na mě zubila s postýlky, zavinku už si umí sama rozdělat, peřinku dvěma kopy dá dolů, takže zavinku rozepnula, peřinku odkopala a smála se na mě a spát ani náhodou. Tak hold jsem jí vzala k sobě, kde si hodinku kopala, něco mi povídala a prděla u toho jak starý chlap. A pak najednou zhlasla jak baterka, tak jsem jí dala do postýlky a pak už spala normálně jako vždycky 😀
Jen ať ty vaše miminka jsou ještě chvíli v bříšku, tam jsou nejlepší 😀

barbora87
17. máj 2010

Schnucki no ja uhorky vobec...tak som zvedava co to bude za mimco!to bude take vyberave ako ja🙂))no tak to si ma upokojila ze 12mm je ok...a kolko by malo mat v 10.tyzdni?no manzelik fakt niekedy len cumi a nechape🙂ale teraz lezim pred telkou s hafanmi a som spokojna🙂a manzelil upratuje hihi

blondy no ty mas doma herecku🙂ale musi byt uplne zlata🙂))

blondynka400
17. máj 2010

barbora, jojo to mám.
A to ještě od víkendu umí další kousek. To že si vyndá dudu z pusinky a zas si ho dá nazpátek, to už umí dávno. (tedy občas se netrefí a pak se rozčiluje 😀 ). Ale přišla na novou hru, když jí dáme do sleepra, že se někam jede, stačí aby se člověk na chvíli otočil, ona si mezitím vyndá dudu a někam ho schová. Takže pak prohledávám celou sedačku a ona se mi mezitím vyloženě směje a to pořádně nahlas. Takže jsem dneska vyndala deku, celou jsem jí odepla a zase zapla a víte kde ho měla? Schpavý v dlani a ručičku i s ním zandanou do rukávku. Pokaždé si najde jiné místo, kam ho schová. Ale evidetně to dělá schválně a má z toho hroznou radost a pokaždé vymyslí jiné místo. Fak by mě nenapadlo, že takhle malé mimi může být tak chytré 😀 Fakt nevím, kdy my jsme jí našli, potvůrku jednu.... 😝 😀

blondynka400
17. máj 2010

barbora, tady najdeš vše podstatné o mimi, jsou to moc hezky udělané stránky... : http://www.tehotenskakalkulacka.cz/

janulka04
17. máj 2010

ahojte kocky,
tak podavam hlasenie, ze so stale kinderko 😝
a ja ze si dam malu k narodeninam...hmmm, tak nic teda 😝 😀
zajtra mam poradnu, tak som zvedava, ako ma doki potesi, isto zase nieco v tom zmysle, ze sa nevidime naposled, ze este dvakrat..ako mi povedal minule 😀

barbora87
17. máj 2010

Jeee blondy tak ta vam robi program🙂))to je uplne zlate...by som ju spapala keby sa mi tak smiala hihi
jeee dakujem hned pozrem

Jani a kedy mas narodeninky?no tak aspon vies ze je malinkej dobre...a hned nas informuj keby nieco!drzim palceky