• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

27. júla 2013 
janulka, tak stále 2v 1 jo? :grinning: Už to máš za pár co.... :grinning:
17. máj 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam dnes narodeniny...uz som stara koza :grinning:
blondy..uz to mam za par :grinning: , ale doki nemal pocit, ze by to "za par" malo byt :grinning: :grinning: :grinning: .
ja uz tak chcem tu jastericku u seba, si neviete ani predstavit...ale ona to nechape :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeee jani tak vsetko naj naj naj aj ja som
byk:slight_smile:tak nech mas malinku co najskor pri sebe
17. máj 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, Barbor. :dizzy_face:
..no ved dufam aj ja, ze toto bude moja posledna poradna :grinning:
17. máj 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka, tak všechno nejlepší, hodně zdraví, lásky, no znáš to :grinning: :grinning:
hele a nestrqašili tě náhodou předtím, že porodíš nějak dřív? :confused: :grinning: A Teď zas že budeš přenášet? :confused: :grinning:
17. máj 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blondy...hej, strasili, potom bola dlho KP, potom zase malinka :grinning: ....a s prenasanim ma nestraste, kocky... :grinning: :grinning:
a dakujem :dizzy_face:
17. máj 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojik holky,
tak jsem z nakupu doma a hned si neco varim, jsem pekne zmokla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... jinak jsem neodolala a vlitla do jednoho kramu kde meli i kocarky a meli tak jeden z tech co se mi libi (Hartan) a nebyl vubec spatnej :dizzy_face:

barbor tak koukam ze uz psat nemusim jak je mimi asi velke :slight_smile: ....
blondy ta stranka je hezky udelana, ja mam neco podobneho v nemcine, ale tuhle si taky ulozim :grinning:

jinak blondy koukam ty se s malou fakt nenudis, vid :grinning: .... si z tebe dela pekny soufky :dizzy_face: ... me mamca ale povidala ze holky jsou aktivnejsi a ta tvoje je pekne vycurana :grinning: .... ale musi to bejt sranda ....

ja se taky jani pridavam .... vsechno nej nej nej k dnesnim narozeninam a at se mala umoudri a vyleze :dizzy_face:
17. máj 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka, řekla bych že sis užila všeho. Tak ten konec bude určitě v pohodě. :dizzy_face: Jak se jinka citíš? :confused:

schnucki, no většinou jsou holčičky trošku napřed, ale znám i vyjímky.... Jojo, je to přesně tak jak píšeš, ale ona má být taková po kom, já jí to ani nemůžu mít za zlé :grinning:
A jak jsi na tom vbůec s tím kočárkem? Hartan je náhodou fajn, a hlavně má fakt velký výběr barev, takže kyž si vemeš nějakou nebvyklou kombinaci, fakt nehrozí, že na každém druhém rohu budeš potkávat stejnjý kočárek, tak jak je to třeba v čechách u rádoby modních značek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulka vsetko najlepsie k narodeninkam!!!! Ja uz som doma z prace, lezime s mm n
a gauci a pozerame hokej...Dneska po praci som zbehla do obchodu Lindt a kupila si tasku cokolad... :grinning:
A hrozne ma dnes boli chrbat :unamused:
No Emily, tak ako????Uz sa nevieme dockat!!!!
17. máj 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojik blondy,
ja jsem objevila na netu velikanskej obchodak s vecma pro miminka a neni vubec daleko od nas, tak se tam chceme v nejblizsi dobe nekdy v sobotu vydat a kocarky obhlidnout, ... maj tam ten Hartan, Quinny a Teutonia, tak se konecne pro jeden rozhodnem .... i kdyz jsem dneska koukala, meli tam i Teutonia kocarky, ale ten Hartan mi prisel nejak hezci ....
ja jsem rikala ze jestli bude nase mala po nas dvou tak se mame na co tesit :grinning:
17. máj 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ivus, ja tu bastim bonbonky :grinning: .... rekni manzilkovi o masaz :wink:
emily nas napina ... asi se sesla jeste s finfrle :slight_smile:
17. máj 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tiez caksm na emily a zatial nepise...uz som zvedava:slight_smile:
17. máj 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schnucki, prosím tě hlavně ne Quinny, to je kočárek na nic, hlavně hrozně malej.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .A ještě k tomu ošklivej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:.
Mně se Hartan taky líbí víc než Teutonia, hlavně mají hezří barevné kombinace... :wink:
17. máj 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jsem ten Quinny jeste nevidela, ale jestli je tak malej, tak si myslim ze to Hartan vyhraje :grinning: ... mrknu jeste na netu na barvicky abych mela predstavu jakou :grinning:
17. máj 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to vypada na Hartan Skater S .... maj uplne uzasny barvicky, objevila jsem cerny kombinovany s fialovou a ruzovou .... zkusim to nejak ulozit ten obrazek a hodit vam to sem :dizzy_face:
17. máj 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blondy mi sme kupili ten Quinny Freestyle XXL a sa mi nezda nejak maly...Mne sa zdali tie Teutonie dost uzucke..Ale jak sa vravi "sto ludi,sto chuti"...Ale urcite budem moct posudit az ked ho zacneme pouzivat...Ale Lubka ma tiez ten Quinny a doteraz je spokojna... :dizzy_face:
17. máj 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neni ta barvicka uzasna :dizzy_face:

ivus kazdemu se libi neco jineho, ja se na ten Quinny taky podivam az tam pojedem, ale ten hartan me zaujal, byla fakt moc hezkej a malej mi neprisel :slight_smile:
17. máj 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej Schnucki, krasny...A ten skater S je tiez 3-kolesovy, ze? Je to len sportovy ci ma aj vanicku ?Tiez pekny kocar... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja neviem co navarit naveceru...Sa mi hrozne nechce, ale mm isiel k zubarovi tak nieco rychle by som chcela uvarit...Ja akosi menej papam v poslednej dobe...
17. máj 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo, ma tri kolecka a ma vanicku a je i sportovni, je to ta dvojkombinace .... ma dokonce i adapter na sedacku do auta :slight_smile:

ja jsem si dneska delala testoviny, ted jsem si udelala chleba a premyslim co k veceri, nemam taky poneti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kde je ta emily???

jinak ta internetova stranka co tu posilala blondy, tak podle ni mam mit kolem 9kilo nahore, tak to jsem tezce pozadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
17. máj 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule ozvala sa vam emily???dufam,ze je vsetko ok...
17. máj 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja o ni nic nevim, urcite je vsechno v poradku a tesej se s manzilkem doma ....
ale jsem napjata jak ksande :slight_smile:
17. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak sme doma. Videli sme drobceka a bude to mala Sonicka :slight_smile: Tak dalsie dievcatko do partie :slight_smile: Vsetko je tak ako to ma byt, zmerala nas, videli sme srdiecko - obe komory, obidve oblicky a aj mame 4D foto. Malinka bola uzasna, rano kopkala aj celu cestu na kliniku a ked nas zacali scanovat, tak sa hanbila, zakryvala si ocka a aj rucickami rozkrok, hanbila sa pred nami a nozicky mala prekrizene a par krat sa nam otocila celym chrbatikom a zadockom. Tak to cele trvalo asi 50 minut. A samozrejme ked sme odisli, tak zase kopkala o sto sest :slight_smile: Ale sme velmi radi,ze sme ju videli a ze je vsetko v poriadku. Konecne mozem kludne spat.
Z kliniky sme rovno namierili do obchodov a za hodku sme nakupili 2 plne tasky :grinning: Tak ani neviem co sme vsetko v tom zhone nakupili.
Pozdravuje vas finfrlle, vyzera super a aj s nami boli s manzelom asi 4 hodiny a bola v pohode. Chvilkami jej bolo zle od zaludka ale zvladla to. Uz je jej od soboty lepsie len na vecer sem tam zvracia. Ale inak je to skvela baba a super sme si pokvakali a aj nasi chlapi pokecali. Tak sme mali fakt super den. Som utahana ako kon ale stastna ako blcha :slight_smile:
17. máj 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj Emily, tak velka GRATULACIA!!!! A to uz ste aj vybrali tak rychlo meno, ci ste uz mali vybrate? Sa naozaj tesim moc s tebou, ze je vsetko v poriadku...
17. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeee emily gratulujem!!!!som strasne rada ze je vsetko ok a strasne sa tesim ze to bude sonicka:slight_smile:dalsia princezna:slight_smile:))nadhera!
A koho mame v prevahe, chlapcov ci dievcata?
taky se pripojuji a moooooc gratuluju :dizzy_face: .... super ze je vsechno v poradku a vitam dalsi babu do klubu :grinning:

taky je dobre ze finfrle je uz lip :slight_smile:
17. máj 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja bych rekla ze holky jsou v prevaze
17. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivana, meno mame vybrane uz davno este sme ani neboli tehu :grinning: Mne sa pred pol rokom snivalo (pred tehu),ze sa mi narodila mala Sonicka a to nam zostalo. Mena sme mali vybrate uz davno. Dakujem pekne moja.
Tusim,ze 3 dievcata (janka, schnucki a ja) a ty budes mat chlapceka. takze 3:1

barbora, dakujem velmi pekne :wink:
17. máj 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schnucki, dakujem moja. No dievcatka maju svoj rok :slight_smile: Hlavne,ze sme v poriadku. Som velmi stastna.
17. máj 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aspon si bude moct moj maly vyberat medzi vasimi princeznami :grinning: na nieco je to dobre, nie?

A celkovo mame zatial 4 dievcata (emily,schnucki, janulka, blondy) a 3 chlapcov(ja, lubka a kleo). Takze baby v prevahe... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok