Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
17. máj 2010

janulka, tak stále 2v 1 jo? 😀 Už to máš za pár co.... 😀

janulka04
17. máj 2010

ja mam dnes narodeniny...uz som stara koza 😀
blondy..uz to mam za par 😀 , ale doki nemal pocit, ze by to "za par" malo byt 😀 😀 😀 .
ja uz tak chcem tu jastericku u seba, si neviete ani predstavit...ale ona to nechape 😀 😀 😀

barbora87
17. máj 2010

Jeee jani tak vsetko naj naj naj aj ja som
byk🙂tak nech mas malinku co najskor pri sebe

janulka04
17. máj 2010

dakujem, Barbor. 😵
..no ved dufam aj ja, ze toto bude moja posledna poradna 😀

blondynka400
17. máj 2010

janulka, tak všechno nejlepší, hodně zdraví, lásky, no znáš to 😀 😀
hele a nestrqašili tě náhodou předtím, že porodíš nějak dřív? 😕 😀 A Teď zas že budeš přenášet? 😕 😀

janulka04
17. máj 2010

blondy...hej, strasili, potom bola dlho KP, potom zase malinka 😀 ....a s prenasanim ma nestraste, kocky... 😀 😀
a dakujem 😵

schnucki
17. máj 2010

ahojik holky,
tak jsem z nakupu doma a hned si neco varim, jsem pekne zmokla 😝 ... jinak jsem neodolala a vlitla do jednoho kramu kde meli i kocarky a meli tak jeden z tech co se mi libi (Hartan) a nebyl vubec spatnej 😵

barbor tak koukam ze uz psat nemusim jak je mimi asi velke 🙂 ....
blondy ta stranka je hezky udelana, ja mam neco podobneho v nemcine, ale tuhle si taky ulozim 😀

jinak blondy koukam ty se s malou fakt nenudis, vid 😀 .... si z tebe dela pekny soufky 😵 ... me mamca ale povidala ze holky jsou aktivnejsi a ta tvoje je pekne vycurana 😀 .... ale musi to bejt sranda ....

ja se taky jani pridavam .... vsechno nej nej nej k dnesnim narozeninam a at se mala umoudri a vyleze 😵

blondynka400
17. máj 2010

janulka, řekla bych že sis užila všeho. Tak ten konec bude určitě v pohodě. 😵 Jak se jinka citíš? 😕

schnucki, no většinou jsou holčičky trošku napřed, ale znám i vyjímky.... Jojo, je to přesně tak jak píšeš, ale ona má být taková po kom, já jí to ani nemůžu mít za zlé 😀
A jak jsi na tom vbůec s tím kočárkem? Hartan je náhodou fajn, a hlavně má fakt velký výběr barev, takže kyž si vemeš nějakou nebvyklou kombinaci, fakt nehrozí, že na každém druhém rohu budeš potkávat stejnjý kočárek, tak jak je to třeba v čechách u rádoby modních značek 😝

ivanajelinek
17. máj 2010

Janulka vsetko najlepsie k narodeninkam!!!! Ja uz som doma z prace, lezime s mm n
a gauci a pozerame hokej...Dneska po praci som zbehla do obchodu Lindt a kupila si tasku cokolad... 😀
A hrozne ma dnes boli chrbat 😒
No Emily, tak ako????Uz sa nevieme dockat!!!!

schnucki
17. máj 2010

ahojik blondy,
ja jsem objevila na netu velikanskej obchodak s vecma pro miminka a neni vubec daleko od nas, tak se tam chceme v nejblizsi dobe nekdy v sobotu vydat a kocarky obhlidnout, ... maj tam ten Hartan, Quinny a Teutonia, tak se konecne pro jeden rozhodnem .... i kdyz jsem dneska koukala, meli tam i Teutonia kocarky, ale ten Hartan mi prisel nejak hezci ....
ja jsem rikala ze jestli bude nase mala po nas dvou tak se mame na co tesit 😀

schnucki
17. máj 2010

ahoj ivus, ja tu bastim bonbonky 😀 .... rekni manzilkovi o masaz 😉
emily nas napina ... asi se sesla jeste s finfrle 🙂

barbora87
17. máj 2010

No tiez caksm na emily a zatial nepise...uz som zvedava🙂

blondynka400
17. máj 2010

schnucki, prosím tě hlavně ne Quinny, to je kočárek na nic, hlavně hrozně malej.... 😝 .A ještě k tomu ošklivej 😝 😀.
Mně se Hartan taky líbí víc než Teutonia, hlavně mají hezří barevné kombinace... 😉

schnucki
17. máj 2010

ja jsem ten Quinny jeste nevidela, ale jestli je tak malej, tak si myslim ze to Hartan vyhraje 😀 ... mrknu jeste na netu na barvicky abych mela predstavu jakou 😀

schnucki
17. máj 2010

tak to vypada na Hartan Skater S .... maj uplne uzasny barvicky, objevila jsem cerny kombinovany s fialovou a ruzovou .... zkusim to nejak ulozit ten obrazek a hodit vam to sem 😵

ivanajelinek
17. máj 2010

Blondy mi sme kupili ten Quinny Freestyle XXL a sa mi nezda nejak maly...Mne sa zdali tie Teutonie dost uzucke..Ale jak sa vravi "sto ludi,sto chuti"...Ale urcite budem moct posudit az ked ho zacneme pouzivat...Ale Lubka ma tiez ten Quinny a doteraz je spokojna... 😵

schnucki
17. máj 2010

no neni ta barvicka uzasna 😵

ivus kazdemu se libi neco jineho, ja se na ten Quinny taky podivam az tam pojedem, ale ten hartan me zaujal, byla fakt moc hezkej a malej mi neprisel 🙂

ivanajelinek
17. máj 2010

jeej Schnucki, krasny...A ten skater S je tiez 3-kolesovy, ze? Je to len sportovy ci ma aj vanicku ?Tiez pekny kocar... 😝
Ja neviem co navarit naveceru...Sa mi hrozne nechce, ale mm isiel k zubarovi tak nieco rychle by som chcela uvarit...Ja akosi menej papam v poslednej dobe...

schnucki
17. máj 2010

jojo, ma tri kolecka a ma vanicku a je i sportovni, je to ta dvojkombinace .... ma dokonce i adapter na sedacku do auta 🙂

ja jsem si dneska delala testoviny, ted jsem si udelala chleba a premyslim co k veceri, nemam taky poneti 😝

kde je ta emily???

jinak ta internetova stranka co tu posilala blondy, tak podle ni mam mit kolem 9kilo nahore, tak to jsem tezce pozadu 😝 🙂

barbora87
17. máj 2010

Babule ozvala sa vam emily???dufam,ze je vsetko ok...

schnucki
17. máj 2010

ja o ni nic nevim, urcite je vsechno v poradku a tesej se s manzilkem doma ....
ale jsem napjata jak ksande 🙂

emily327
17. máj 2010

Ahojte, tak sme doma. Videli sme drobceka a bude to mala Sonicka 🙂 Tak dalsie dievcatko do partie 🙂 Vsetko je tak ako to ma byt, zmerala nas, videli sme srdiecko - obe komory, obidve oblicky a aj mame 4D foto. Malinka bola uzasna, rano kopkala aj celu cestu na kliniku a ked nas zacali scanovat, tak sa hanbila, zakryvala si ocka a aj rucickami rozkrok, hanbila sa pred nami a nozicky mala prekrizene a par krat sa nam otocila celym chrbatikom a zadockom. Tak to cele trvalo asi 50 minut. A samozrejme ked sme odisli, tak zase kopkala o sto sest 🙂 Ale sme velmi radi,ze sme ju videli a ze je vsetko v poriadku. Konecne mozem kludne spat.
Z kliniky sme rovno namierili do obchodov a za hodku sme nakupili 2 plne tasky 😀 Tak ani neviem co sme vsetko v tom zhone nakupili.
Pozdravuje vas finfrlle, vyzera super a aj s nami boli s manzelom asi 4 hodiny a bola v pohode. Chvilkami jej bolo zle od zaludka ale zvladla to. Uz je jej od soboty lepsie len na vecer sem tam zvracia. Ale inak je to skvela baba a super sme si pokvakali a aj nasi chlapi pokecali. Tak sme mali fakt super den. Som utahana ako kon ale stastna ako blcha 🙂

ivanajelinek
17. máj 2010

Ahoooj Emily, tak velka GRATULACIA!!!! A to uz ste aj vybrali tak rychlo meno, ci ste uz mali vybrate? Sa naozaj tesim moc s tebou, ze je vsetko v poriadku...

barbora87
17. máj 2010

Jeeee emily gratulujem!!!!som strasne rada ze je vsetko ok a strasne sa tesim ze to bude sonicka🙂dalsia princezna🙂))nadhera!

ivanajelinek
17. máj 2010

A koho mame v prevahe, chlapcov ci dievcata?

schnucki
17. máj 2010

taky se pripojuji a moooooc gratuluju 😵 .... super ze je vsechno v poradku a vitam dalsi babu do klubu 😀

taky je dobre ze finfrle je uz lip 🙂

schnucki
17. máj 2010

ja bych rekla ze holky jsou v prevaze

emily327
17. máj 2010

ivana, meno mame vybrane uz davno este sme ani neboli tehu 😀 Mne sa pred pol rokom snivalo (pred tehu),ze sa mi narodila mala Sonicka a to nam zostalo. Mena sme mali vybrate uz davno. Dakujem pekne moja.
Tusim,ze 3 dievcata (janka, schnucki a ja) a ty budes mat chlapceka. takze 3:1

barbora, dakujem velmi pekne 😉

emily327
17. máj 2010

schnucki, dakujem moja. No dievcatka maju svoj rok 🙂 Hlavne,ze sme v poriadku. Som velmi stastna.

ivanajelinek
17. máj 2010

Aspon si bude moct moj maly vyberat medzi vasimi princeznami 😀 na nieco je to dobre, nie?

A celkovo mame zatial 4 dievcata (emily,schnucki, janulka, blondy) a 3 chlapcov(ja, lubka a kleo). Takze baby v prevahe... 😝