Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

janulka04
18. máj 2010

jee, ahoj , meleri, chudatko, maly...tak nech je skoro zdravucky 😉 😵
u nas je chladno, dost vyfukuje...ale uz hlasia oteplenie, tak cakam kedy..ja zimu nemusim

meleri
18. máj 2010

Janulko,

je to naprd loni bylo furt vedro, ted je zas furt zima....tak nevím kdy už bude něco mezi tím..

jo s malým je to napytel....nevím jestli je to zuby nebo tím očkováním..

ted mu vylezly 3 stoličky a ted si všímám že se tlačí asi i špičáky...nejhorší je že pak půjdou další stoličky asi mě už fakt jebn....

blondynka400
18. máj 2010

janulka, tak koukám dobré zprávy, to je dobře.... 😀

meleri, tady je oproti minulému roku taky zima. Loni jsem se už touhle dobou smažila na sluníčku.... Teď je tady sice hezky, tak příjemně, na letní šaty ano, ale na koupání ne... Ale mně to nějak nevadí, pro malou je tohle počasí lepší...
To mu tak vadí i stoličky? 😕 Ty už bývají bez porblémů ne?

janulka04
18. máj 2010

hej, blondy....no uvidime, aky nazor na to mam ten moj poklad 😀
meleri...ty si teda uzijes... 😒
inac, ja mam tiez tohto pocasia uz plne zuby 😝

blondynka400
18. máj 2010

janulka, no ono to nezáleží jen na něm 😀 Je taky otázka, zda ho tvoje tělo ven pustí a jak se navzájem budete umět domluvit 😀

barbora87
18. máj 2010

Jani vidis to!ja sa bohuzial malokedy mylim🙂))takze cez vikend bud pripravena🙂))

ja som si teraz2hodky pospala...tak uz viem co pozrebujem na spanok🙂aby manzelik lezal pri mne a daval pozor hihi

janulka04
18. máj 2010

blondy, ja mu "domlouvam" uz hodne dlho... 😀
ale chapem, ako si to myslela...ved uvidime...

blondynka400
18. máj 2010

janulka, každopádně nám dáš určitě vědět, viď? 😵

janulka04
18. máj 2010

😎 jasne, ze dam, uz mam aj peknu spravicku pripravenu 😵

schnucki
18. máj 2010

ahojik holky,
tak hlasim ze litani po uradech je za mnou, apostilu mam, takze ted uz jen vyplnim papiry kvuli obcance a posilam to nasim, uf, byla to ale cesta ... a jsem o 18euro lehci 😝 ....

jani super ze je mala uz tak dole a ze poradna dopadla dobre 🙂 .... o vikend hlasej az 25°, tak se priprav, mala urco ceka na vikend 😀

blondy me se ta barevna kombinace strasne libi, jeste ji musim v patek ukazat manzelikovi, tak jsem zvedava co mi na to povi 😀

meleri preju at je malej brzo v pohode 😉

ja mam hlad jak barik

kkatka78
18. máj 2010

Jani,no krasne ,,brucho,, 😀 to uz brusko davno nie je 😉 ale budem drzat palceky,nech je vsetko ok....Drz(te) sa! xx

emily327
18. máj 2010

Jani, jej brusko je krasne gulatucke 🙂 Este si to uzivaj chvilku.

Blondy, dakujem moja aj vsetkym co ste mi gratulovali k dievcatku 🙂

Ja som od rana taka busy,ze neviem co skor. Vstala som neskutocne skoro uz o 7:30 a nabehli sme na nakupy pre malu. 😀 uz mame od vcera 2 velke tasky 😀 Ak sa mi to podari secko odfotit tak hodim do albumu ale je toho strasne vela. Ale za tie ceny co tu su, no nekup 😀

Malinka kopka o sto osem, dnes mi zopar krat tak dobre kopla na pravej strane,ze mi skoro tanier vyletel z ruky 😀

emily327
18. máj 2010

tehulky neviem ako vam, ale mne sa brusko zvacsilo za posledne dni minimalne o raz tolko ako bolo doteraz. Vy ste na tom ako? Je to normalne? Aj na tej klinike mi povedala ta pani co nam robila UTZ, ze mam velke brusko ale ked ho ohmatala, tak povedala,ze je makkucke, tak ze je to dobre. Ale stale mam zmiesane pocity, lebo malinka sa nikdy neotocila tak aby sme ju jasne videli,ze je to dievcatko. Tak si nie som velmi ista, ci je fakt baba. Ona sice tvrdila,ze ano hm no ale kedze som nemala viditelny dokaz, tak o tom malinko pochybujem. Vy ste vase babo videli zretelne,ze je to chlapcek alebo dievcatko?

finfrle
18. máj 2010

Ahoj holky moooc pozdravuji a jsem rada,ze jste ok jeste ze mam Emilku pomaha mi a mam v ni oporu.Ohledne naseho internetu to vubec nevypada dobre...dnes jsme se dozvedeli ze to nejde a ze pry nevi co a jak a kde je chyba a bla bla no Irove uz me vazne toci.Pry nekolik tydnu az mesicu navic no streli me.
Nastesti je mi uz trochu lepe a zvraceni ustupuje jen tak dal 😀
Holky Emilka vypada uzasne a to krasne brisko jeje.....az diky ni a jejimu priteli nam to poradne doslo a moc nas nakopli.Vubec nam to nedochazelo az je mi lito ze odjizdi zpet domu aprotoze by bylo oc fajn je tu mit jako kamarady.
Pomalinku citim takove mirne pohyby v brisku a uz jen cekame na ultrazvuk ktery zanedbali a stale neudelali.Taky jeste nevime jak nam dopadli testy v Dublinu....snad uz se nam nic nepokazi.
Snad se na vas zase kouknu az se teda zadari papa

ivanajelinek
18. máj 2010

Ahojte babenky...Tak uz som doma...Wellnes bol suuuper, dobre som si oodychla, ale som uplne hotova 😝 Dufam, ze budem spat ako babetko 😀

emily327
18. máj 2010

Ivana ahoj ahoj a co vsetko si absolvovala? 🙂

finfrle, zlatinko ty tiez vyzeras super a sme fakt radi,ze ste to s nami tak dlho vydrzali a hlavne,ze si bola v poriadku a nebolo ti zle. Ja verim,ze to nebolo nase posledne stretnutie a este sa do nasho odchodu stretneme 😉 Drzim palce, nech vsetko sa do konca maja podari vybavit a nech uz sa citis len a len dobre a hlavne, nech si uz konecne uzivas tehu, tak ako my ostatne cmuk

schnucki
18. máj 2010

ahojik holky,

emily no vy jste koukam silenci do nakupovani 😀 ... ale ja jak vidim slevy tak se taky neudrzim ....
s tou holcickou, nam kdyz to rekl poprve, tak jsem zustala radeji v odstupu a jeste nic nenakupovala, trosku jsem to nechtela zakriknout, ale pri dalsi kontrole mi rekl ze vidi uz i stydne pysky, takze ted uz to berem jako 100% ... jinak ja tam nic nevidela, sice mi to ukazoval, ale pysky jsem tam zadne nevydela 😀 asi malo fantazie 😀 ....
me brisko taky roste, ale nemyslim ze az takovou rychlosti jak ty pises .... v jednu chvili ale rychle vyrostlo, je mozny ze v dobe jako jsi ted ty .... ja bych si nejak nedelala hlavu 🙂 nektere holky maj mala briska, jine velka 😉

finfrle moc me tesi ze uz ti je lip a ze kecani s misou ustupuje, to je super 🙂 konecne si to snad budes moct zacit uzivat 😉 ... emily podava informace, je super 🙂

ivus parada ze wellnes dopad super a ze sis to uzila 🙂

jinak ja jsem zjistila, ze me ted v tehu moje oblibene bonbonky nadymaji, ale jak, to je tu pak na umreni 😀 tak si budu muset pockat az si na nich zas pochutnam 😢

ivanajelinek
18. máj 2010

Ahoj Emily, tak masaz tvare a dekoltu, potom pedikuru a masaz celeho tela( ruky, nohy a potom chrbat ale v sede, na bruchu som nechcela lezat)...A mali sme rano super ranajky, potom na obed salat s kuracim mäskom, na olovrant ovocny tanier plus vsetky napoje pocas celeho dna zadarmo...Ale poviem ti, ze to stacilo 😝

ivanajelinek
18. máj 2010

Schnucki a ake mas oblubene bonbonky?

schnucki
18. máj 2010

tyyy joo tak to musel bejt super den, zni to hoooodne lakave 😵

schnucki
18. máj 2010

ivus od Haribo - Pico Balla, nebo ty vetsi Balla-Balla .... jsou to takove ty male trubicky s bilou naplni vevnitr, neco jak prodavaj takove ty pendreky s tim bilim uvnitr, vis ktere?? maj je i v cechach

ivanajelinek
18. máj 2010

No viem...A to ta az tak naduvaju? Ja mam vo stvrtok termin u dr. tak sa moc tesim.Som zvedava co nove.
Juj zajtra zasa do prace, sa mi nechce... 😒

emily327
18. máj 2010

tak babulky, pridala som do albumu fotky, co sme stihli za 2 dni nakupit pre nasu princeznu. Ja by som ani taka aktivna nebola ale moj drahy, no nespoznavam ho. Ako nam vcera povedali,ze to bude mala slecna, tak on je ako posadnuty nakupovanim 😀 Velmi sa tesi a najradsej by jej kupil vsetko co v obchodoch maju. jaj je to rozkosne, nikdy som ho takeho roziareneho pri nakupovani a celkovo nevidela 🙂

ivanajelinek
18. máj 2010

No Emily, tak ste sa pekne rozsupli s nakupovanim... 😀 Mojho mm to akosi este nechyta...Vo stvrtok chceme ist pozret nejaku izbu, tak ho to mozno chyti..Ale ako ho poznam, tak ten kupi ako prve korcule a hokejku a dres 😎 ...Pockaj ked mi vo stvrtok povie dr. ze to predsa bude baba, to by bola sranda, ze?

emily327
18. máj 2010

Ivana, 😀 tak to by fakt bola sranda 😀 Ale u chlapceka je to jednoznacnejsie,ze je to chlapcek, ale pri dievcatku predsa len ten pipik moze byt schovany ☹ toho sa obavam ja ale no co uz, musim verit a hadam v juli ked pojdeme domov nam to lekarka len potvrdi. Ak nie tak si otvorim doma obchod s detskym oblecenim 😀 A neboj nasa mala uz ma futbalovy dres kupeny 😀 Priatel je futbalista xixi

schnucki
18. máj 2010

ivus ja to taky nechapu ale je to tak, zkoumala jsem co me tak nadyma a fakt to jsou ty bonbonky ☹

emily teda to manzelik az tak nakupuje? to je hezke .... moc hezke vecicky jste koupily 😵

ja jsem zatim doposud byla nakupovat sama, nechceme toho moc kupovat jelikoz dostanem spoustu veci od ostatnich, moje mamka uz ma ted nakupni horecku 😀 ... ale pokud to je tam levnejsi nez na slovensku tak proc ne 🙂 ....
ja jsem na manzelika zvedava az pojedeme omrknout kocarky, jestli ho to chyti 😀

ivus to spis hrozi ze emily reknou ze je to kluk 😀 ale sranda by to byla, to jo 😀

schnucki
18. máj 2010

emily ja to kdyztak od tebe odkoupim 😉

janulka04
18. máj 2010

emily, no pekne ste sa rozsuply...ale to uz su aj take vacsie vecicky, do roka, vsak...podaktore... 😕

emily327
18. máj 2010

schnucki, nestras 😀 Ale povedali sme si,ze ak by to bol chlapcek, tak po synovcovi priatelovom mame plnu skrinu veciciek co sme mu kupili my z IRL, tak sme vybaveni pre pripad,ze by sa narodil chlapcek a vsetky moje kamosky maju chlapcekov a uz davno sa ponukli,ze mi vsetko s radostou daju, takze toho sa vobec nebojim 🙂 ved uvidime a ak to bude chlapcek, tak posles adresu a posleme 😀

emily327
18. máj 2010

Jani ahoj moja, ano ano nakupujeme od 0 mesiaca do 24 mesiacov, tu je to fakt tak strasne lacne, napriklad tie supravicky teplakove lonsdale tie jedna stala 5 euro no nekup to. A doma len teplaciky stoja 15 euro aj to z trhu. A tricka za 1,50 no fakt smiesne ceny. A vsetko kvalitne veci. Tak chceme nakupit oblecko do 2 rokov aby sme doma nemuseli nic kupovat, lebo nebude nazvys vela peniazkov a fakt tu sa to oplati a hlavne su to velmi pekne veci.