Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
2. jún 2010

Barbor ja jsem uz pred casem koupila mens.kalisek a je super i do bazenu,vodu vubec nepropusti a mimi neublizi a mas jistotu ze nedostanes infekci.

barbora87
2. jún 2010

Super ivi dakujem...no pouvazujem nad tym lebo sa fakt bojim tych infekcii 😒

barbora87
2. jún 2010

Jeee finfrle a to co je?to nepoznam

finfrle
2. jún 2010

barbor dej si to do vyhledavace....najdes to a je i na beremku plno diskusi ja to zkusila a i menzes s tim byla hracka.Je to ze silikonu a vubec to necitis,a sama jsem se toho bala ale je to paradni

barbora87
2. jún 2010

Super finfrle dakujem hned kuknem na nete

finfrle
2. jún 2010

barbor mas v IP

kleopatris
2. jún 2010

barbori radsej zavolaj Dr, a spytaj sa ho, ja by som do therme v tehu nesla 😉 tepla voda je idealna pre vselico 😝 nielen kvasinky

meleri
2. jún 2010

Barboro,

jeslti jsi měla kvasinky tak to je horší...

Finfrle,

o kalichu jsem hodně slyšela, má ho kamarádka tady, ale já bych měla strach že to bolí....ona si to moc pochvaluje...

finfrle
2. jún 2010

meleri ja ho muzu jen doporucit kdyz se nebojis dotknout sveho tela je to v poho jako tampon.Mozna lepsi protoze to po nejakem case vubec necitis.
Ja byla sama prekvapena jak pri MS jsem nevitila nic a vydrzi nekolik hodin.
Barbor a jsou to kvasinky?Neni to jen v tehu ten zvyseny vytok???Jestli to pali jdi k lekari!!!!!!!

meleri
2. jún 2010

finfrle,

já právě moc tampony nemusím, prostě mi to vadí, ale o tom kalichu jsem uvažovala, nicméně jsem se dala na látkové vložky, a jsem spokojená....ten kalich mi právě ukazovala kamarádka a přišlo mi to dost velké! 🙂

emily327
2. jún 2010

no vy ste ale kecalky, sak som tu nebola chvilku, co som odbehla na urad a vy ste zapisali 2 strany.
Je mi jasne,ze finfrle chce dobehnut tych 70 dni co tu nebola 😀 Ale nie zartujem je super,ze sme sa tu zisla taka super partia bab, maminiek a tehuliek a navzajom si takto pomahame a delime sa o svoje starosti ale aj radosti cmuk
Ivus, to uz do porodu budes doma?

Dakujem za podporu, hadam to v praci zvladnem dnes je vonku nadherne a teplo, tak uz vidim ako sa tam uvarim v tej praci fnuk
No utekam ja, neviem sa vyjadrit k prebalovacim pultikom, lebo my budeme mat prebalovaciu podlozku a budem ju mat na pracke v kupelni pri kupkani malej a budeme mat vanicku.
ok zienky, pekny dnicek vam prajem a ja utekam.

meleri
2. jún 2010

ahoj Emily ,

takat ti to v práci rychle uteče! 🙂 já měla za to že už tedkom budeš mít klid a budeš doma...kdy že jedete na slovensko? přeju ti at ti to rychle uteče a at už můžeš odpočívat.... 🙂

emily327
2. jún 2010

meleri, pracujem do konca juna a potom mam skoro cely jul dovolenku co nemam vycerpanu az do konca roka a od 26.7. nastupujem na matersku. Takze cca 2 mesiace pred porodom uz budem oddychovat doma na Sk. Aspon dufam,ze budem oddychovat, kedze budeme zariadovat nase nove byvanie a vybavovat vsetko co treba na uradoch ale ratam s tym,ze to zvladneme. 11.7. uz budem doma a do konca mesiaca by sme to mohli zvladnut a potom 2 mesiace do porodu len oddychovat. Dakujem pekne moja cmuk

schnucki
2. jún 2010

teda vy jste se rozjeli ....

kleo super fotecka 😵 ... malej si urcite zvykne, vzdyt v brisku si taky plaval 😀 ja chci s maloiu urcite chodit plavat 🙂

barbor ja jsem plavani probirala s doktorem a termalni lazne mi nedoporucil, prave jak holky pisou kvuli bakteriim, ale tady u nas tam chodi hodne starsich lidi tak proto ... jinak by ta voda nemela bejt moc tepla, nevi se jak to pusobi na miminka a mohlo by ti byt zle ... kazdopadne normalni plavecak mi doporucil .... tak ja v termalnich nebyla (ac to manzilkovi pomaha na zada) ale na normalni bazen se nedky chystam, a v lete urcite 🙂

schnucki
2. jún 2010

byla jsem za tou pani a ta houpacka se mi moc nelibila, nevim, tmave modra a ve stredu takova svetle hneda .... a nabizela mi i autosedacku Maxi cosi asi za 20eur .... tak ja nevim, musim to jeste probrat s manzilkem ....

ivanajelinek
2. jún 2010

Emily ano, az do porodu budem doma... 😉
Schnucki a aky typ maxi cosi to bol? Lebo ze vraj tie starsie sa uz nemozu pouzivat.Nieco kvoli normam.Ale to len napr 5rocne alebo tak..

schnucki
2. jún 2010

jeeezis ivus tak to ja nevim 😝

schnucki
2. jún 2010

to me vubec nenapadlo se zeptat, ale podle toho co pani vypravela tak odhaduju ze jejimu synovy budou tak mozna 3 roky ....

kleopatris
2. jún 2010

schnucki a je ta sedacka v pohode? vies, keby sa nahodou nieco stalo, aby bola naozaj bezpecna 😅 cena je super 😵

inak ak vam mozem poradit k tym kresielkam, my mame toto a som fakt spokojna a aj maly v nej (sice sa nehojda, ale zase mame za jednu cenu kresielko aj stolicku a hlavne len jeden kram doma 😀 ):
http://www.neckermann.de/Hochstuhl "Polly Magic...

finfrle
2. jún 2010

Emi to vis dohanim co se da a prece jenom jsem ukecana 🙂

ivanajelinek
2. jún 2010

Kleo, no to som uz aj ja pozerala.Ale bola od inej firmy a stala okolo 260 eur.Ale toto sa cenovo celkom da...Da sa to dat aj nizsie, ci je to v jednej vyske stale?
Schnucki akurat som dostala u dr vcera jeden casopis a tam je pisane o autosedackach...Ze mozu sa pouzivat Autokindersitze die der europäischen Prüfnorm ECE 44/03 oder 44/04 entsprechen...Ja som to tiez nevedela, tiez mi to hovorila kamoska.

schnucki
2. jún 2010

kleo me o tu sedack nejdriv vubec neslo, me slo o to kresilko, ale pani vzala rovnou i tu autosedacku ... no jsem na vahach, zitra se ji mam v 10 ozvat, tak uvidim co na to manzilek ... rikala ze maleho v tom meli pul roku, pak jim z te autosedacky vyrostl ...

ivus a kde jsi se to docetla o tech autosedackach? mas nekde odkaz nebo tak?

ivanajelinek
2. jún 2010

Schnucki aj ked si das do googlu ze normy autosedaciek (po nemecky) tak tam je tiez o tom pisane...Mm chodi teraz aj do autoskoly(robi si vodicak na kamion) a naposledy sa pytal tam a aj tam mu to povedali...Ono ide len o starsie autosedacky...

kleopatris
2. jún 2010

ivi my sme ju kupili este lacnejsie, len som dala prvu stranku co som nasla 🙂 a ma to asi 7 vyskovych stupnov, najnizsia je asi 40 cm od zemi a da sa dat skoro nalezato a tiez ma viacero stupnov az do sedu a aj na nozicky tam su 3 urovne. Ja som fakt spokojna...a na jednej strane ma kolecka, takze sa s nim da aj jazdit a nemusis ho vlacit hore dole 🙂

schnucki to vazne za pol roka? no nas ma nieco cez 3 mesiace je dlhy riadne a este stale mame novorodenecku vlozku 😕 ked ju vyberiem tak je tam dost strateny, ale mozne to asi je 😅, i ked neviem v com ho potom vozila, lebo v 6 mesiacoch by babo este sediet nemalo 😅 ale ta cena fakt stoji za to, aby ste si to omrkli 😉

ivanajelinek
2. jún 2010

Kleo a kde si kupovala tu sedacku?

kleopatris
2. jún 2010

myslim v Babyone a ked si spravne pamätam tak nejak za 130 eur, ale neviem isto, nemozem najst blocek 😠

schnucki
2. jún 2010

ja vam ti nevim, sice je to dobra cena, ale nevim jiste jak je ta autosedacka stara a kde najit ze jeste odpovida tem parametrum 😝 ....

jinak pritelovi se libi tohle, tak nevim jestli by to nestacilo, ze by jsme tu kolibku nemuseli kupovat ... i kdyz tohle se prenaset tak lehce neda .... ach jo, je toooolik veci ... ale tohle se zamlouva i me, ta podestylka je pohybliva

kleopatris
2. jún 2010

schnucki take daco mame aj my, ale odlozene na neskor 🙂 podla mna ti v tom babatko nebude chciet byt, lebo ta na zaciatku neuvidi 😒 a bude sa nudit. tie kresielka su super, ze ho das tam, priviazes a ono sa moze hrat alebo pozerat na teba jak nieco robis