• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

27. júla 2013 
ahojte, spisovatelky, tak najprv napisem a potom skusim docitat...
ja som dnes rano vsatala, najedla sa a potom, ze idem si na chvilku lahnut a potiahla som do dvanastej skoro :grinning:
teraz som sa vratila z poradne, CTG ukazkove, vraj uz sa tam aj nekjake kontrakcie rysuju :grinning: , inac otvorena som üpodla dokiho na maximalne 3 prsty...hmm, tak jasne, ze kedze on ma labiska a ta lekarka vcera mala rucenku...tak rozdiel tam byt musel :grinning:
kontrolu mam u neho v piatok, to neviem, ako bude, kedze zajtra mam ist do nemocnice, mozno uz mi daju vyvolavacku a ak nie, tak v piatok tam mam ist znova...(teraz tam budem chodit denne... :angry: lebo nemam insie na robotu :rolling_eyes: ) a vyvolavacku mi daju v piatok..akoze, asi sa mam nejako nakrajat...nechapem...
..a vraj to uz nebude dlho trvat..hmmm, to uz som pocula :grinning: :grinning:
2. jún 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas kleo taky pravdu ... no tak to asi dam za ukol moji mamce nam to lehatko koupit, bude mit radost :grinning:
2. jún 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani to je jak roman na pokracovani :grinning: my uz jsme na malou tak nateseny :dizzy_face: .... a mas to daleko kdyz se tam musis trepat kazdy den? ale to je dobry znameni kdyz se tam rysujou kontrakce, vid? ... ja moc drzim palecky at je vsechno v pohode :slight_smile:

jdu varit
2. jún 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani hodne stesti at vse klapne a jsi ok i s mimiskem
Jsem se dobre najedla jen doufam,ze to udrzim protoze klasika citim kyselost a to vetsinou znamena ze pobezim na zachod.Ted se nesmim hybat jojo a to jsem upekla i strudl no musim pockat.......
2. jún 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, kocky, je to kustek, na konci mesta, 5 minut autom, ale aj tak, ja uz vobec nema chut sa hybat, nieto este niekam cestovat denne :rolling_eyes:
2. jún 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
finfrle tak nehybat a hezky to v sobe drzet :wink: .... jeeee, taky bych si dala strudl :dizzy_face:

jani to verim ze se ti do niceho nechce ... moc na tebe myslim at uz je mala brzo venku :slight_smile:
2. jún 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schnucki asi se pokusim presunout do luzka a nachvili si zdrimnout...
Internet nejak vypadava.... :frowning2:
Premyslim co cekat zitra v nemocnici.Snad se na prcka kouknou a budu vedet vice ale snazim se si nedelat nedeje...
schnucki tak pojd na strudl vypada dobre jojo a voniiiiiiiiii tu je holky tak krasne a teploucko zuzo...chudak Emi v praci...
2. jún 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule tak som bola vo firme odniest veci tak mi konecne poslu peniaze bud tyzden a potom
som sa stretla s jednou babenkou tu z konika tak sme kecali a kecali ma2tyzdne termin po mne...
Inak mi je celkom ok som sa vykupala oholila namalovala tak som sa citila oky doky a v robote kazdy na mna ze ako super vyzeram a ako ziarim tak som nechapala hihi
teraz si urobim chlebik a pojddm si lahnut som unavena...zajtra ideme na slovensko tak sa tesim na halusky:slight_smile:

jani drzim palceky!!!

Emily dufam ze si to v robote dobre zvladla
2. jún 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak se hlasím z čech. Cesta bez problémů a i docela rychle, na to špatné počasí... Akorát je samo rozhozená a nemůže teď vůbec usnout. Tak jsem zvědavá, potřebovala bych se pořádně vyspat, tak snad zabere :sweat_smile:
2. jún 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeee super blondy...som rada ze ste dobre dorazili lebo to
pocasie je katastrofa...no tak drzim palceky aby si mala zvykla
2. jún 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky psala mi Emilka,ze ji nedopatrenim vypnuli net od 1.6.misto az 1.7.snazi se s tim neco udelat...
Urco podam zitra info jak to s ni vypada :unamused: no jo Irove....
Dnes jsem mluvila s klinikou v Dublinu kde mi delali Pappa test a ze mi pry daji vedet do par dnu jake jsou vysledky.Uz cekam pres 5tydnu...
Preji vsem dobrou noc a posilam moooc pekne pocasi vsem tady je nadherne.
2. jún 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule
tak dnes som spala celu noc v kuse az do7az na 2psycho sny...1.sen prisla som do nemocnice na vysetrenie a mimimu nebilo srdiecko...2.sen manzel ma podvadzal...tak a teraz uz pochybujem ze som naozaj normalna :sweat_smile:
uz som oblecena a frcime na slovensko tak vam prajem
pekny dnik a nakuknem sem vecer
3. jún 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojik holky,

blondy super ze jste cestu zvladli :dizzy_face: uzijte si pobyt v cechach a sem tam se ozvi jak se mate :wink:

finfrle drzim dneska palce aby jste videli male :wink:

barbor ty mas fakt sny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale super ze jsi se vyspala :slight_smile:

my byli vcera do pulnoci u sousedu, tak jsem si dneska pospala ... uz jsme po snidani a objednala jsem si v C&A dve tricka a jedny teplaky, ty co mam maj snurku nahore briska, takze na zacatku super, ale pomalu me tlacej, nemuzu je delsi dobu nosit, tak manzilek at se kouknu na netu a objednam novy :grinning:

jinak tady je dneska kraaaasne, tak doufam ze se to nezkazi, vyrazime ven :grinning:
3. jún 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbor a jak dlouho na slovensku zustanete?? nejak mi uteklo ze tam vubec jedete :grinning: prijenou cestu preju :wink:
3. jún 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbora ja mela taky sen :slight_smile: mela jsem holcicku a jezdila jsem s ni v tramvaji a autobudem :slight_smile:
Schnucki dekuji uz se nemuzu dockat ale si rikam,ze scan mi nejspise neudelaji :frowning2: no uvidime cim nas Irove zase prekvapi.Nam se pocasicko docela pokazilo ale jsem za to rada :slight_smile: trochu se lepe citim.
Dnes me nejak tlaci brisko tak snad je vse tak jak ma byt.Ja si vazne moc preju aby toho prcka zkontrolovali a mohla byt vklidu,ze je vse jak ma byt.
3. jún 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky...Tak mi zasa malujeme uz od rana...Vcera soe boli u znamych a dostala som dve plne krabice oblecenia pre mimi... :wink: Velmi pekne veci, vsetko velkost 56, 62 a 68.takze ako tak vidim na zaciatok nemusime kupovat fakt ziadne oblecenie...A chce mi dat aj taku tu ohradku, taku ako schnucki sem dala vcera obrazok...
3. jún 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivana je to je pekne :slight_smile: zase mas ostarost mene!Mam za tebe radost.
No holky jdu se chystat do te nemocnice,pred chvili se mi zase udelalo zle a bezela jsem na zachod a jak to tak vypada je to jen zacatek.Hned jim to v nemocnici povim at uz semnou neco delaji.Pa pak napisu jak jsme dopadli
3. jún 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
finfrle tak drzim palce na dnesek a dej pak vedet jak jsi dopadla :slight_smile:

ivus supeeer, nemusite toho moc kupovat :slight_smile: ... my tu ohradku urcite kupovat budem, vezmete ji??
teda a takhle pilny uz od rana :wink: das sem pak fotecky?? ...

ja jsem dneska nejaka unavena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Schnucki, Finfrle, tak at seženete všecko co chcete! hlavně at z toho máte radost!

Ivano,

super s tou výbavičkou, to máš ted už klid! :slight_smile:

u mě nic moc, blíží se mi mencky, tak mám takovou náladu pod psa... :confounded: ale včera jsme byli zase po týdnu v lese... :slight_smile:

Jani,
moc ti přeju at je to už za tebou a at už máš malou u sebe!

3. jún 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jún 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze zatila takto to vyzera
3. jún 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este toto vsetko vymalovat.To bude najhorsia robota asi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky....som doma :grinning:
robili mi v nemocke zatazovy test , uz nikdy viac, som mala kontra cez 125, som tam kusala do vankusa, co kazde 4 minuty, ale ked mi dotiekla infuzka, mala zaspala :rolling_eyes:
:rolling_eyes:
:rolling_eyes:
to je taka betarka hnusna , akoze, asi mam byt naozaj rekordmanka v tehu . :grinning: ..a o siestej vecer znova tam mam ist a to ma len kuknu..ze tento test vetsinou vyvola porod do 24 hodin, ja mam pocit, ze mojej malej nevyvola porod nic :grinning:
:grinning:
a ak by teda nic, tak zajtra znova a v sobotu vyvolavacka...moja mala je aka vtipna

ale strasne ma potrapila na tej infuzke...2 a pol hodiny v krcoch baby a nic??? ....ja sa stavim, ze este v sobotu budem chatovat na konovi
3. jún 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule uz sme na ceste domenka som hotova...cely den som niekde behala ale aspon som videla rodinku a kamaratku s malym...inak babka mi urobila halusky aj v cukrarni som
bola no parada...som k.o.

Jani to je mala tyracka :grinning: Drzim palceky aby ta netrapila prilis dlho

zajtra vas docitam dnes nemam silu...pekny vecer a dobru nocku
3. jún 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prvni pisu a pak docitam...
Ahojky holky tak mi dnes volali z nemocnice kde jsem byla na pappa test pred 5tydny a vysledny jsou pry velice uspokojive a mimi je podle nich ok 1:8000
K dnesni nemocnici...konecne me zaevidovali,vzali krev,tlak a moc a normalne mi konecne utelali ultrazvuk!!!!!!!!!!!!!!
Podle Scanu jsem presne v 18tt+2 mimi ma 18,4cm a uz vime i pohlavi,ktere je pry presne na 98procent,tak nevim mam li tomu verit a psat to.Chcete to vedet
Pry je mimisek ok i pater a vsechny parametry.
Jsem moc spokojena ale velice unavena.
Emilka pozdravuje a jeste nevi kdy bude pripojena a jestli vubec :frowning2:
3. jún 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeste jsem zapomnela,ze tu byla akce pro mimi a koupili jsme za dobry kacky teplomer do ouska,teplomer do pokojicku a koupelny,chuvicku,a z ceho mam nej radost je krasny kolotoc nad postylku :slight_smile:
Zitra vyfotim a dam do albicka :slight_smile:
Holky me spadl takovy kamen ze srdicka jeje
3. jún 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeer finfrle zo srdca gratulujem!!!tak po trapeni konecne stastne spravy!!!no jasne ze chceme vediet co to bude!!!na100%to je az sa to narodi:slight_smile:))
3. jún 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, finfrle, ja tipujem dievcatko....
3. jún 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja si myslim dievcatko :grinning:
a pozdrav emilku myslime na nu a dufam ze sa nam co skoro ozve
3. jún 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JJ mate pravdu Holcicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jsem pohlazena podusi a klidnejsi.
3. jún 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok