Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
7. jún 2010

😀 😀 jani je to s nama podes vid 😀 ... ale snad se manzelovi od ivci podari sem ty fotecky dat 🙂

jani a jak se s malou mate, je ti uz lip??

barbora87
7. jún 2010

jo jani cakame:D no mozno sa to podari manzelikovi od ivanky...uz sa nemozem malinkej dockat...ako sa citis?malinka ta dobre potrapila co

schnucki
7. jún 2010

ivus a jak ti je, uz je ten krk lepsi??

ivanajelinek
7. jún 2010

No krk je lepsi, len mam nadchu a zacala som dost kaslat..uz som si urobila cibulove kvapky... 😝

janulka04
7. jún 2010

ospravedlňujem sa, sme papali. oddnes mi nabehlo mlieko. a mala tu trhá rekordy. nielenže má späť svoju váhu, už má 3750g! a to dala len za dnešok! tu neprikrmuju. pozerali na to dnes ako blázni. a už tu bolo X ľudí sa na to pýtať 😀 Pôrod vám popisem v stredu. ale na to, ako ma mala vytrápila, je anjelik! stale spí, vypije prsník za 10 minút celý naliaty🙂 vôbec neplače, zaspi... prosto poklad

ivanajelinek
7. jún 2010

janulka ahooooj.mala je krasna...Akurat pridam teda fotecky, co mi Schnucki poslala, dobre?

janulka04
7. jún 2010

ivi, ďakujem. ja potom dám pár, ked budeme doma

schnucki
7. jún 2010

mala je opravdu zlaticko ... to trapeni stalo za to, vid 😵 ... je super ze neplace a hned zaspi 🙂

ivus kasel? moc na tebe myslim at uz se toho zbavis ...

ivanajelinek
7. jún 2010

No Schnucki, doteraz som sa zbavovala kaslu dost tazko.naposledy skoro pol roka...

janulka04
7. jún 2010

ivi mozes ich sem dať. neviem ti odpísať. som tu cez mobil a zle mi načíta stránky 😉

ivanajelinek
7. jún 2010

Okay...Som zvedava ako opises porod..sa tesim na stredu... 😉
Tak kocky to je mala krasna Stelinka 🙂

schnucki
7. jún 2010

mala je proste kraaaasna 😵

ivus pul roku? panejo, no snad to ted pujde rychleji, myslim na tebe ... cmuk

holky preju dobrou noc, jsem nejaka unavena ani nevim z ceho 😝

ivanajelinek
7. jún 2010

Schnucki dobru noc... 😉

blondynka400
7. jún 2010

janulka, tak to sis užila. ale jsi šikula, zvládla jsi to 😵

My máme taky naušničky za sebou, malá ani moc neplakala, zvládla to jako hrdinka. Sice pak byla trošku rozvrzaná a chtěla se víc chovat, ale pohoda 😎

blondynka400
7. jún 2010

Tak koukám na fotečky, malá je úžasná 😵

barbora87
7. jún 2010

Jeeee princezna stellinka je naaaaadhernaaaa!!!boze ta je na spapanie!jani velka gratulacia!!!!

ivanajelinek
8. jún 2010

Dobre ranko... 🙂 Este vsetky spite? Ja som v poslednej dobe stale takto skoro hore.Dneska pridu kamosky na ranajky, tak musim ist nieco nachystat..A potom si asi uz zbalim pomaly tasku...Som pozerala pocasie na slovensku a hlasia stale okolo tych 33 st..Takze pre mna nic moc 😝
A vy co budete dnes vsetky robkat?

barbora87
8. jún 2010

Ahoj ivi...no ja tiez dlho nevyspavam...jeee tak budes mat spolocnost ked ti pridu kamosky...no ja musim ist na bezirksgericht noeco vybavit a poobede neviem...a uz sa tesis na slovenskp ze?a ako casto vlastne chodis na sk?

ivanajelinek
8. jún 2010

Ahoj Barbora....No pridu ale o 11-tej musia ist pracovat...Vies co ja sa akosi tentokrat ani netesim...Neviem preco. Ci je to tym ze idem bez mm, alebo tym ze som tehu a mam strach ze sa nieco stane. Inak chodime tak raz za rok.

barbora87
8. jún 2010

A ako sa citis ked uz nechodis do robotky?neni to take hrozne alebo?no to ti verim ze mas take myslienky...ja aj ked mam na sk kusok tak idem najradsej na otocku keby sa nieco stalo a ani dovolenku neplanujeme lebo aj tak by som si ju asi ani neuzila a ist niekam kde nevies kam ist keby nieco...jezis a preco ides bez mm?no ti bude urcite chybat...ale aspon uvidis rodinku

schnucki
8. jún 2010

ahojik holky,

ja jsem se ted vzbudila, 😀 mala me nechala vyspat, ale uz mi radne kruci v brise 😝

ivus a na jak dlouho jedes? a kdy vlastne??
ja si myslim ze to bude i tim tehu, my se snazime jezdit docela casto k nasim, ted mame jet na tu kamaradky svatbu ktera je 17.7., ja se ale dohodla s nasima ze me na puli ceste vyzvednou a prijedu uz 10.7., bylo by to moc narocny v patek vyjet, v sobotu celej den na svatbe a v nedeli jet zas domu, manzilek toziz dostane jen patek volno .... no a mamcu napadlo jestli bych nechtela prijet uz 3.7. a zustat 14dnu u nich, chapu ze si me chce taky uzit, ale premyslim o tom, prece jen bude uz teplo a kdyby se neco nahodou prihodilo ....

barbora87
8. jún 2010

No schnucki tebe je dobre🙂a ako sa vlastne malinka bude volat?
No myslim ze ivi ide 10. Do 20. Ked si teda dobre pamätam...
No tiez si myslim ze to je tym tehu...clovek si predsa len robi starosti...no my ideme koncom
juna do ceska 4hodky cesta tam lebo svokor ma 60.ku a dalsi den naspät...ale som povedala ze uvidim ci pojdem
podla toho ako sa budem citit ked budu take horucavy tak neviem

schnucki
8. jún 2010

zatim pro ni mame jmeno Jennifer 😀
ja to chci jeste tu cestu probrat s doktorem, ja to mam k nasim 6h ... a chci s nim urcite dohodnout nejlepe na patek prohlidku nez budeme odjizdet ... uvidim jestli me pusti, mam z te cesty taky trosku obavy 😝

schnucki
8. jún 2010

to jo, kdyz me necha pospat tak se snazim valet v posteli co nejdyl 😀 musela jsem akorat na zachod kdyz prisel manzilek ...

barbora87
8. jún 2010

Schnucki zatial🙂a este nejste na 100pro rozhodnuty?
No to ti verim radsej to fakt s dr preber potom budes kludnejsia

schnucki
8. jún 2010

no vypada to ze ji tohle jmeno uz zustane 😀 tak doufam ze nebude nic namitat 😀

ja jsem s nim probirala kazdou cestu, pred svatbou jsme tam jezdili casto kvuli zkouskam satu, tak jsem se ho vzdycky taky ptala .... kazdopadne po te kamaradcine svatbe uz zadne dlouhe cesty poradat nechci, kamaradka ji kvuli me i presouvala 😀

barbora87
8. jún 2010

To meno jej urcite bude pasovat🙂
no tak to mas super kamaradku🙂to tam musis ist aj keby len na jednej nohe🙂))

schnucki
8. jún 2010

to mi rikala taky 😀 jsem totiz jeji svedek, takze rikala ze beze me to nejde, i kdyby me meli privezt na trakari 😀 ...
svatbu chtela mit puvodne 31.7., ale to jsem si nelajzla, tak se to nastesti dalo prelozit na driv 🙂

jdu na sebe neco hodit, trosku poklidit a kolem 12 jedeme podivat se na tu autosedacku 😀

barbora87
8. jún 2010

Hihi no tak to budes dolezita osoba na svadbe!to aj keby bol koniec sveta🙂
no dobre okuknite tu autosedacku je dolezite aby bola ok

ivanajelinek
8. jún 2010

Barbora, no poviem ti, ze mi je doma dobre 😉 Manzel si chce nechat dovolenku na september ked sa male narodi.Tak idem s jednou kamoskou odtialto a s jej 2 rocnym synom...Jasne ze sa tesim na maminu, kamosky a tak ale predsa mam tak trosku strach.
ja som sa pytala dr. povedala, ze to neni ziadny problem, len ze mame robit castejsie prestavky.
Schnucki idem teraz vo stvrtok a buducu nedelu(to je 18-teho) prideme spät. tak dobre okuknite tu sedacku.A manzelika mas doma?