• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

27. júla 2013 
menuje se to romanticky scutigère; taková místní sympaťačka.....
jo ještěrky jsou super...tady jsou taky takové zvláštní.... :grinning:
9. jún 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já fakt miluju přirodu...
9. jún 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta je co.... :sweat_smile:
9. jún 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasny den holky!
Janulko mooooc blahopreji,mala je pekna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To te obdivuji mit tak tezky porod.
Preji moc zdravicka pro obe a hlavne at jste stastni!

Navsteva byla uzasna a pripadlo mi,ze se vsichni zname uz snad nekolik let moc nam to sedlo a uz se tesim napriste.Musime si Emilky a jeho pritele uzit naplno dokud je tu mame :slight_smile:
Nakupy uplne uzasne,mame pro malou plno veci jeje odpoledne dodam fotecky.
Emilka je uzasna a vazne jsem uplne dobita energii.Mohli jsme povidat stale a bylo o cem a i nase polovicky nezustali pozadu :grinning:
Ted je tu strasne ticho a i manza,kdyz jsme jeli domu uz sami rikal jeje zase to ticho :sweat_smile: ,takze byl taky spokojeny.
Vcera jsme si vsichni museli po obede jit lehnou a zdrimnout :grinning: :grinning: :grinning:
No jo starneme :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky teda vy mi davate ... takove zjevy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ja snad budu rada za ty nase klistata :grinning:

finfrle super ze jste si to takhle paradne uzili a ze jste si takhle padli do oka :slight_smile: skoda ze odjizdeji, vid ... no jsem zvedava na fotecky co jste vsechno nakoupili :grinning:

oranzada a co beres vsechno za vitaminy? abys toho zas nemela moc :sweat_smile: ... a rikala jsi to uz doktorovi ze se snazite?

dneska delam kureci prsicka v troube a bramborovou kasi ... hmmmm
9. jún 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schnucki
To ano bylo to vazne prima
Pujdu vam ty oblecky vyfotit at se muzete kochat semnou :slight_smile:
Jo uplne jsem zapomnela zminit,ze mi dnes prisel dopis z nemocnice.Mam dalsi schuzku na 21.6.najednou se to ale hybe.Celou dobu na nas kaslali a najednou to jde a chteji nas videt :slight_smile:
Melo by to byt asi setkani s porodnikem pod ktereho budu patrit jupiii.
9. jún 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nakupy se zdarili :slight_smile: fotecky jsou tam :slight_smile:
9. jún 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky...Tak u dr. vsetko v poriadku.vysledky dobre.inak dalo sa to vypit, ako taky sladky ribezlovy dzus :wink: Uz mame 30 cm a 600gr...
potom som bola este nieco nakupit a cestou domov mi prislo pocas soferovaia tak zle, sa mi zatocila hlava-cierne pred ocami , ze som musela zastavit. Tiez som mala dost nizky tlak ale to ja mavam stale. tak som chvilu pockala, pustila klimu naplno a nejak ten kusok este odsoferovala...To je z toho tepla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak som si teraz trochu zdriemla a idem rychlo balit tasku...
9. jún 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fINFRLE; KRASNE VECICKY SI POKUPILA :sunglasses:
9. jún 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivanka jeeeeeeeee to je rychlost dekuji moc je to krasne a malinkate :slight_smile: hlavne jsem kupovala 0-3mesice a neco co bylo v akci treba za 2eu i na starsi :slight_smile: ale vse diky Emilce ta uz vedela kam jit a sahnout :slight_smile:
9. jún 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivanka jee ale ze mimisek pekne roste co :slight_smile:
Davej na sebe pozor!Me se predchvili udelalo taky nejak slabo asi je male smutno za Sonickou od Emilky :slight_smile:
9. jún 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Za 2 eura? Ved to je super..To tu v nemecku take lacne neni...
9. jún 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to s kravickami je krasne... :wink:
9. jún 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
me se libi vsechno neco bylo vazne za babku :slight_smile: treba ta ruzova sada vysla na 8eu coz je neuveritelne a je to i kvalitni moc!
9. jún 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
finfrle super vecicky :dizzy_face: a fakt za babku ... tady kdyz jsou akce tak vetsinou za 5euro ... a nebo v kik se daji veci koupit lacneji :slight_smile:

ivus super ze malej je v poradku, a jak pekne roste :grinning: ... ten tlak je v lete pekne blbej, davej na sebe pozor :slight_smile:

9. jún 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meleri, koukám máte tam taky hezklá zvířátka :grinning:

ivana, to už máš tedy kousek chlapa :grinning:
9. jún 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:

klieste su svine :angry: ja som mala jak mala v rozkroku jedneho :stuck_out_tongue_closed_eyes: minule sme kukali reportaz, ze ich nezabije ani myslim -60 ani plus 80 ci jak stupnov :angry:

ivi to si pila asi to co ja :slight_smile: presne ako husty sladky ribezlovy dzus a maly uz jaky velky :dizzy_face:

finfrle to mozes rovno po jednom pouziti vyhadzovat za tie prachy :grinning: ale peknucne vecicky :dizzy_face:

blondy prosim ta uz davas malej vodu? moj je furt spoteny chuda a to ho uz mam len v body :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kleo, jojo dávám, na lžičce, moc jí chutná, už docela dlouho... V it je fak velká vlhkost a člověk se tam extrémně potí, tak je ti potřeba.... Navíc si misí zvykat, aby mi v létě pak neuschla :grinning:
9. jún 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule
tak hlasim sa ze zijem bola som od 11do teraz na kupku...aj vo vode som bola aj som sa opalila no parada...teraz som v elektricke a frcim domov
a vy co porabate
9. jún 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blondy a prevaras vodu? a jaku davas?
9. jún 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbor s opalovanim ale opatrne, pry by se v tehu nemelo ... ale je super ze uz ti je lip :slight_smile: hlavne nezapominej pit :wink:

ahojik kleo, jak se mate vy dva??
9. jún 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, tak my sme doma..len nestiham a vidi to blede....tri deti a domacnost, akoze dnes som tak tak ze stihala jest obed... :rolling_eyes:
posielam fotulku z nemocnice, ideme kupkat :dizzy_face:
9. jún 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a fotku som nepridala :grinning:
9. jún 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojik jani,
vitej doma :dizzy_face: ... no musi to bejt zahul, ale male urcite rady pomuzou :slight_smile:
a jak se se stelinkou mate??
9. jún 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala je kouzelna :dizzy_face:
9. jún 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeeeeeee Januklo jste krasne :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
9. jún 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky chtela jsem se zeptat jake plenky pouzivate?Jednorazove ci latkove a u latkovych nejaka rada?
9. jún 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeee jani vitaj doma!!!malinka je uzasna!!!
Ja uz som okupana a som k.o.

Finfrle ja budem jednorazove pouzivat
9. jún 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budu pouzivat taky jednorazovky ....
9. jún 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jednorazovky :wink:

no, kocky...zvladam to tazko, ledva jest stiham... :rolling_eyes:
9. jún 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok