Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
10. jún 2010

finfrle, tak kulička, tak bych to nenazývala 😀 Jé taky bych si dala šlofíka, malá mi sice usla, jjenže než bych zabrala, tak bude vzhůru a psít 15 minut je ještě horší než nespat vůbec 😝 😀

oranzada
10. jún 2010

@finfrle my sme boli v Irsku asi 3 mesiace, byvali sme v Dubline. Pocasko tam bolo lepsie, ale zase ma hlava bolela z prievanu medzi budovali, ale v tych mensich mesteckach bolo krasne 🙂

blondynka400
10. jún 2010

&oranzada, mně to nějak uniklo, ale ty jsi kde? 😕 A vlastně vůbec jsem tě tu nepřivítala, tak se omlouvám, občas jsem lehce mimo a hlavně dočítám jen půlku 😅

blondynka400
10. jún 2010

@oranzada, já už jsme tak mimo, že neumím ano napsat zavináče, ach jo, tomu se říká maminkovská demence, to je ještě horší, než těhu demence 😀

kleopatris
10. jún 2010

babulky nestiham docitat, ale len tak na pobavenie fotecka, co mi moj drahy dnes poslal 😀

kleopatris
10. jún 2010

a tu fotka...blondy aj ja uz dementnim 😀

finfrle
10. jún 2010

Blondy 🙂 dekuji, no slofik mi bodnul a mala ted radosti skace 😀 ale vzbudil me zase nejaky otrapa u dveri a srdicko se mi rozbusilo tak,ze malem vyskocilo ven

Oranzada to ja bydlim 3hod od Dublinu CO.Mayo 🙂 prakticky nadedine 🙂

Blondy ,ze tehu demence 😀 to je pravda i tak si nekdy pripadam 😀

Kleo jeeeeeeeeeee prdolka maly 🙂 si manzel ale pohral 😀

emily327
10. jún 2010

ahojte, tak som doma z prace, dnes to nebolo take zle, mali sme malo ludi ale som rada,ze som doma. To hrdlo ma stale skriabe ☹ Finfrle vobec nie si kulicka a si krasna tehulka 😉 videla som ta na vlastne oci.

oranzada, ako dlho ste uz v Skotsku? Ja tam mam sesternicu v Edinburgu. Nepostrehla som ako dlho sa snazite o babatko..... Ale drzim velmi palce. Je super,ze k nam pribudla dalsia snazilka, zase to bude trosku napinave s testovanim 🙂

kleo, fotka je fakt super 😀 Uplne aktualna 😀

finfrle, mala by si sa viac setrit 😉

blondy, este ste v Cechach?

Mne nejako na vecer tvrdne brusko a uz je take velke,ze si ludia myslia,ze rodim za mesiac a ja ked poviem,ze az v oktobri tak len gulaju ocami hm no kaslat ich.....

finfrle
10. jún 2010

Emily 😀 to jo jsi se presvedcila z blizka 😀
Emi vzdyt nemas takove brisko co ti lidi blbnou?To je asi jako ten muj soused 😀

schnucki
10. jún 2010

ahojik holky,
ja byla zas u sousedky na drbech, jsem dostala zapekane nudle na doma, tak si je jen ohreju 😀

finfrle proc kulicka, vzdyt to tolik neni ...

kleo tak ta fotka je dobra 😀

emily327
10. jún 2010

finftle, no ja viem ale vies aki su ludia a tu v Irsku specialne 🙂 A mne je to jedno,. ja sa citim super a som stastna a vdacna za brusko ake mam a hlavne,ze malinka si v brusku krasne kopka 🙂

emily327
10. jún 2010

schnucki ahoj moja, ako sa mas? Ako pokracuje zariadovanie izbietky pre malu?

lubinka9
10. jún 2010

caute kecalky,
nieje sanca vas docitat, snad vse OK.

blondy, ako casto, kedy a kolko davas malej tej vody? A uz si zacala s prikrmami?

kleo, maly je chutny, to s nim na tej foto cvicis?

nas mrnus zle znasa horucavy, nemoze riadne spat, no des.. dnes v noci som k nemu vstavala hadam 4x 😝 Som KO.

inak vdaka tej foto som si spomenula, aj my sme IN, tu je fotecka zo vcera ked sme prisli od Dr. 😎 😎

schnucki
10. jún 2010

emily prd na ostatni, hlavni je ze se citis v pohode 😀 jedno jestli brisko je male nebo velke, dulezite mala je v pohode 😉
pokojik zatim nechavame tak jak je, skrine jeste nemame a barvy na stenach nechame tak jak jsou ... takze az sezeneme nekde skrinku s komodou, musime je akorat do pokojicku dat, no a pak ty malickosti 🙂

schnucki
10. jún 2010

lubi to verim ze malej spatne spi, ono i nam dospelejm to dava radne zabrat to vedro, natoz mrnouskum ....
koukam holky frcite s modou 😀

blondynka400
10. jún 2010

kleo, tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama 😀

finfrle, jojo, ale jen počkej na maminkovskou demenci, ta je ještě povedenější 😀

emily, jojo, ale o víkendu už se vracíme...

@lubinka, dávám vodu malé každý den, jak často, to se mění, ale tak 3x denně, většinou když si zorvna vzpomenu a nebo na mě smutně kouká, že piju, ak jí taky dám... A kolik? Já to neměřím, ona otvírá pusinku a polyká pořád, občas mám pocit, že by snad vypila i litr. Ale ona je hrozná, jakmile je něco do pusinky, tak to tam prostě bude futrovat...
Řekla bych, ale že tak 50ml denně vždycky, občas i víc....
S příkrmy jsem ještě nezačala, ony se ty teorie dost různí, kdy začít u plně kojeního dítěte, takže já jsem nakonec zvolila kompromis, ale halvně proto, že malá už má opravdu o jídlo, zájem, takže začnu po ukončeném 5 měsíci, takže už v podstatě za chvilku 😀 Něco už jsem tak lehce vyzkoušela a zatím jí to jede, tak sna se to nezmění 😎
Pěkná fotečka 😀 Hele vy tam asi nemáte moc teplo co? 😕

schnucki
10. jún 2010

ja hlasim ze mam urco tehu demenci 😀 co me kolikrat napada za nesmysli 😀

lubinka9
10. jún 2010

blondy, mame teplo, len od Dr sme sli rano a to este nebolo tak moc. Inak posledne 3 dni je tak 30-32 stupnov. Horsie je, ze sme pod strechou takze sme rychlo vykureni a vzduch stoji. Takze i ked nerada klime sa asi nevyhneme.

schnucki
10. jún 2010

lubi mi jsme driv bydleli taky v podkrovi a v lete jsem tam mela postavenej takovej ten vetrak co se otaci ... bez nej to jinak neslo ....

blondynka400
10. jún 2010

lubi, no právě překvapili ty džíny 😀
Kolik máte stupňů? 😕 Tady v Pze máme 27 a je to na spaní nic moc. V IT už jsme posuštěla klimku, tedy ne celou noc, ale vždycky jen na chvíli, je to fakt lepší... Sice to taky není ideální, ale tam se bez ní fakt spát nedá, ap ořád je to menší zlo, než aby se nevyspala

schncuki, taky se hlásíš do klubu 😀

emily327
10. jún 2010

lubi, maly je zlaty v tych rifliach 🙂 Pekna fotka. A ako sa mate inak? Co u lekara?

blondy, tak stastnu cestu spat.

schnucki, jasne ze kaslem na vsetkych 😉 Aj ty mas na vecer, ake napnute brusko? Moje je ako keby malo prasknut ☹ Dufam,ze je to ok. A kedy mas dalsiu navstevu u lekara? Uz mas vysledky z testovania na cukrovku? Nejako som si nevsimla...

kleopatris
10. jún 2010

jee lubi tak aj vy 😀
na tej foto cvicim z jogy cvik 😀 ale ja to skor mam ako zabavku pre maleho jak cvicenie, jemu sa to zda strasne smiesne 😝 (i ked na foto sa nesmeje, jak vidi fotak ksicht mu zamrzne...)

my mame tiez jak v peci doma, tiez sme pod strechou a v spalni 29 stupnov 😝 a klima neni 😒 malemu to zatial v noci neprekaza, klop klop klop. Inak dnes sme uz vytiahli sportovu verziu Teutonky a div sa svete Maxikovi sa pacilo 😵
a skusala som davat malemu vodu lyzickou, jak ty blondy a on by najradsej "zozral" aj tu lyzicku jak mu chutilo 😀

blondynka400
10. jún 2010

emily, dík. Hele kdy vy razíte na SK? 😕

kleo, 29 😕 A to ti fakt spí?
Takže sportovní verze je úspěsnější než hluboká jo. No se mu nediv, konečně může koukat ven 😎
S tou lžičkou, to mi něco říká 😀

emily327
10. jún 2010

blondy, letime 11.7. rano. Uz sa nam to krati, iba mesiac a sme na Slovensku. Ja sa len obavam tych horucav, ako to zvladnem fnuk 😕

blondynka400
10. jún 2010

emily, ale zvládneš to neboj.... Se naložíš do sutdené vany a bude to 🙂
Tak to už máte za chličku. A už máš pomalu zbalený raneček? 😕 😀

schnucki
10. jún 2010

blondy jojo, hlasim se do klubu 😀

emily ja mam nekdy pocit jako kdybych mela prasknout a brisko se mi melo roztahnout buhvi kam, vetsinou navecer kdyz se najim ... asi jak se cpu celej den, tak je vecer uz napnute ... rikala jsem to uz doktorovi a ze pry je to normal 🙂
testy na cukrovku dopadli dobre, jsou negativni ... takze super 😀
dalsi termin mame v utery, minule kdyz doktor delal 4D utz tak se mala schovavala, tak to chce zkusit ted znovu ... ale bude tam i tatka tak se snad ukaze 😀

kleopatris
10. jún 2010

no zaspal mi blondy, dufam, ze sa v noci ochladi...okno mame otvorene, ale zase su komare 😠 vidis ta vecicka od chicca proti komarom funguje? oplati sa to?

emily327
10. jún 2010

blondy, no ved ano ved nebudem jedina tehotna v lete 😀 Len po 4 rokoch chladu v Irsku, to bude prilis velka zmena aj keby som nebola tehotna. Ale ako pises budem nalozena v studenej vode 😀 Ano uz je to len chvilku a zbalene uz mame skoro vsetko co chceme poslat kurierom domov na Sk. Uz sa snazime nekupovat nic co nam netreba a veci co nepotrebujeme podarujeme finfrle a jej mm. Ja budem velmi rada, ak to budem moct niekomu podarovat, lebo vyhodti je to skoda a ak sa im to zide, tak preco nie.

Schnucki, tak to som rada,ze testy dopadli dobre a aj to,ze je normalne,ze sa to brusko tak napina a mame pocit,ze nam ide prasknut. Snazim sa ho natierat, aby nepopraskalo. Je strasne biele to brusko.... Som sa dnes aj opalovala ale netrufla som si opalovat aj brusko.... bojim sa, aby to malej neuskodilo hmm ci???? No drzim palce, aby sa mala v utorok pri tatkovi ukazala xixi ja mam najblizsiu navstevu u Dr. az zaciatkom jula..... ale klasika, moc, tlak a pocuvanie srdiecka to bude vsetko a bude to posledna navsteva v IRL. V nemocnici mi naposledy napisali,ze ma objednaju o 8 tyzdnov od podlednej navstevy ale ziaden list mi neprisiel, tak uz asi ani nepride, tak na to kaslem. Budem doma, tak sa dam kompletne vysetrit gynekologom.

myslite,ze by som mohla ist este v 28tt na tie testy na cukrovku, ci je to uz neskoro? Lebo ked sa vratim domov budem v 28tt....

blondynka400
10. jún 2010

schnucki, tak vítej 😎

kleo no u nás funguje dobře, rozhodně to nejsou vyhozené peníze, tedy jestli nemáte nějaké speciální rakouské komáry 😀

emily, no jasně bude to změna, ale to zvládneš... 🙂
28tt je na test na cukrovku ideální termmín, určitě ti ho udělají, neboj 😉

schnucki
10. jún 2010

ja jsem taky byla rada ze ty testy dopadli dobre, ale musela jsem omezit moji oblibenou limonadu, ma moc cukru a ja za 3 tydny nabrala 5 kilo 😝 😀 ... minule ji doktor i postuchoval ale nic, drzela si ruku pred oblicejem a pak na nas vystrcila zadnici, tak ji mam pry domluvit 😀 ... normalne bych mela termin az za 4 tydny, ale kvuli tomu utz mi rekl ze mam prijit zas za dva, tak nas to ceka pristi utery 🙂
me bylo receno ze s opalovanim mam bejt opatrna, nejlepe se vubec neopalovat, teda brisko ne, tak ho neopaluju ....

jaka vecicka od chicca proti komarum??