Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
17. jún 2010

@yarden ja si zo srdca fakt prajem dievcatko vzdy som chcela sestru a mam 2 bratov a vyrastala som do 12rokov zo strykom takze tak...no ja ti poviem ze uz sa neviem dockat kedy sa to dozviem....no uvidime no...joj uz aby bol 15.jul....

yarden
17. jún 2010

@barbora87
To bude uz rychlo. Necely mesiac a cas prejde rychlo. No ja priletim 17. jula do SR a ked budeme pristavat vo Viedni, budem na Teba velmi mysliet. Ale to uz snad budes vediet.
Ja sa snazim akurat vybavovat ak sa podari, akukolvek poistku, co by pokryvala cast nakladov za tehulovanie v zahranici. tak uvidim co a ako.
A ty nieco robis, alebo si len doma a uzivas si tehulovanie?

barbora87
17. jún 2010

no ja som doma lebo robim vo vlaku v gastronomii a to je tehulkam zakazane...tak si uzivam doma:D a ty zostanes potom na sr alebo ako?
no dakujem ked budem nieco vediet ti tu napisem:D

barbora87
17. jún 2010

@yarden som ti odpisala nad tymto prispevkom

yarden
17. jún 2010

@barbora87
No my priletime len na dovolenku, pozriet rodinu a na zdravotne kontroly a poletime naspat do zahranicia. A dufam ze sa aj trosku schladime a uvidime dazd, aspon par kvapiek. Tu vobec neprsi, par dni v januari a februari a nic viac.

barbora87
17. jún 2010

@yarden aha a ty si vydata?a manzel alebo priatel je odkial?jeee a na ako dlho idete na sk?a rodit budes tam v izraeli?no to ti verim ale ked to pojde to pocasie takto dalej tak sa schladis tu dost:D

yarden
17. jún 2010

@barbora87
S mm sme obaja Slovaci. A v SR budeme cca 2 tyzdne. O porode som este velmi nerozmyslala. Uvidim. zalezi, ci sa mi podari vybavit nejaku poistku a ked nie, tak asi v SR. No ale este mam dost casu. A ty? Budes vo Viedni? Mam pocit, ze si tam.
Somsi akurat vsimla, ze mi preskocili tyzdne na 9tt. Ten cas strasne rychlo leti.

barbora87
17. jún 2010

@yarden no to hej a ty pracujes v tom izraeli? hej ja som vo viedni aj tu budem rodit...uz som nahlasena v porodnici...
no veru ja este viem ako u mna bolo napisane 6tt a teraz 14tt

yarden
17. jún 2010

@barbora87
Ja som doma. Nepracujem.
Mam nejake cudne krce v zaludku. Neviem cci sa mam najest, alebo radsej nie. Ale pomaha mi paradajkova stava.

mirka7582
17. jún 2010

ahojte 🙂

finfrle
17. jún 2010

Auticko je doma 🙂
Jsem za to tak rada🙂 Dali jsme za to teda 350eu ale snad chvili pojede.
Zitra rano jedu k GP a pak na socku 🙂

schnucki
17. jún 2010

vy jste zas ukecany ....

finfrle to me moc mrzi ze to takhle mate ... ale je super ze mate jeden druheho, ten pribude jeste prirustek ....

holky tak to budete mit urcite taky holcicku 😀 ... podle toho co tu popisujete se uplne vidim 😀 na zadech a v dekoltu pupinky, vlasy ani nemluvim ... takze je to jasny 😀

barbora87
17. jún 2010

@yarden a ako dlho ste uz tam?a byva ti zle?ja som na zaciatku nevedela co so sebou...to bolo jedno ci som sa najedla alebo nie...ale vzdy je to lepsie a lepsie aj ked mam aj teraz dni co mi je cudne a otrasne...

schnucki
17. jún 2010

barbor no jakmile budete vedet co to je tak hned nahlasit 🙂

ja se musim taky zajit konecne podivat do te nemocnice, sem tam jeste nebyla 😀

ahoj mirka 🙂

finfrle super ze auticko je zase v pohode 🙂 jdes na kontrolu??

barbora87
17. jún 2010

Joj schnucki bodaj by si mala pravdu...ja by som sa asi zblaznila od stastia keby to bolo dievcatko...no uvidime...joj uz aby som to vedela...ale uz len4tyzdne...

barbora87
17. jún 2010

Ahoj mirka vitaj medzi nami...napis nam nieco o sebe...

Schnucki neboj hned ako sa to dozviem budem hlasit!!!az potom sa zblaznim🙂no keby sa mimi nechcelo ukazat a ani na4d tak pojdem na krvny test asi

yarden
17. jún 2010

@schnucki
Dufam ze si jasnovidka 🙂))

@barbora87
Sme tu uz skoro 2,5 roka, ale mne sa to zda, ako keby sme prisli len v zime. Zle mi na vracanie nie je. Len obcas mam cudny pocit na zaludku. Vcera vecer mi bolo dost zle, ale isla som si lahnut a preslo ma to.

@finfrle
A super ze uz mate auticko pojazdne. A pokazilo sa Vam vekom alebo ste mali nehodu?
Drzim palce zajtra v nemocnici. Ides na nejake velke vysetrenia?

schnucki
17. jún 2010

ja nekde cetla ze i z plodove vody se to da zjistit, ale to bude asi drahy ....
podle toho co pises tak ja fakt tipuju holku 😉

jdu se napapkat, dostala jsem polevku od sousedky 😀

schnucki
17. jún 2010

yarden uvidime ... kazdopadne ja vas tipuju obe na holky, tak uvidime na kolik se trefim 😀
ono ti asi sem tam spatne bude, tomu se asi nevyhnes, ale doufejme ze nebudes muset kecat s misou .... jinak jak se deloha roztahuje tak to vetsinou zpusobuje bolseti briska, nebo takove divne boleni, tak se nelekej ....

barbora87
17. jún 2010

@yarden no dufajme ze je schnucki jasnovidka:D
no bud rada dokial ti neni na vrazacnie:D mne bolo dost zle ale vracala som len raz....

finfrle tak daj vediet zajtra co vybavis...

schnucki no da sa to aj z tej vody zistit ale to radsej nechcem lebo to neni bez rizika....no schnucki dufam, ze mas pravdu potom sa fakt zblaznim:D mam strach ze ked mi povedia ze to bude chlapec tak ze budem sklamana:(

no ja som najprv zpapala milu a hned potom chlebik s extrawurst a syrom a paradajkami mnami no dufam, ze uz nebudem hladna hihi

finfrle
17. jún 2010

Zitra jdu k GP na kontrolu a taky se rozhodne jestli mne necha doma nebo posle do prace...
Snad uz budu moct zustat doma prece jenom beru stejne penize jako kdyz pracuji a navic v praci nevypada,ze by mi chteli vyjit vstric...musela bych prvni dva tydny pracovat 6dnu v tydnu od 7.30-3.30 bez prestavky a obedu☹ coz si myslim,ze pro tehotnou toto neni,teda ne pro mne.Pak bych se sice vratila jen na 3dny v tydnu ale zase jen bez pauzy cely den a o penize bych prisla ...tak jsem zvedava jak dopadnu.

schnucki
17. jún 2010

barbor je teprv pul 8 ... ja teda urco jist jeste budu, sem tam neco mlsnu a pred spanim si dam chlebik, jinak bych musela brzo vstavat ....

milu bych si taky dala, bohuzel uz nam dosli ... ale uz jsou u rodicu objednane 😀

schnucki
17. jún 2010

finfrle dej zitra vedet jak jsi dopadla, ja doufam ze te necha doma, pracovat takhle bez prestavky a bez obeda to je docela blby v tehu .... drzim palecky

barbora87
17. jún 2010

finfrle a to nemate tam nejake zakony pre tehotne?no tak dufam, ze to zajtra klapne

schnucki no u mna to tiez tak funguje hihi ja som ranajkovala o 7 potom som zaspala a zobudila som sa o 12 to som zase papala no a od vtedy som este 3krat papala hihi plus ovocie a mila:D
no ja ked som bola naposledy na slovensku tak som si na ne spomenula lebo si mi raz pisala ze papas milu:D

schnucki
17. jún 2010

jojo, nejak mi v tehu zachutnali vic nez normalne, zbastila jsem dve naraz se sklenici mleka, no a ted mam smulu, musim cekat ... protoze oni i manzelovi chutnaj, takze i kdyz jsme tu meli cele baleni (puvodne pro manzela od mojeho tatky) tak uz je davno pryc ...
hezka fotecka 😵
jinak jsem rada ze nejsem jedina kdo dopo takhle spi ... ja se vetsinou vzbudim na zachod, rovnou do sebe neco hodim a pak zalehnu s manzuilkem, vetsinou tak do 10-11 😀

barbora87
17. jún 2010

no ja mam zase ze len polku zjem zo vsetkeho ale milu som dnes zpapala celu hihi
dakujem no uz 2 roky stara...
no schnucki ja som naposledy minuly pondelok spala aj poobede a iod vtedy som kazdy den niekde behala...ale dnes som bola k.o. a teraz budem par dni odpocivat lebo manzelik ide do ceska a ja nemam chut ani silu sa4hodky niekam trepat a 4 hodky spät tak budem sama doma s hafanmi a budem sa len valat hihi len si musim nakupit zasoby

yarden
17. jún 2010

Finfrle drzim zajtra palceky. Snad bude ten doktor zhovievavy a vypise Ta na zvysok tehotenstva, aby si nemusela ist do prace. To si ani neviem predstavit, pracovat tak dlho bez prestavky a jedla.

Baska, pekna fotka. Dufam ze Ti nevadi, ked som tak napisala Tvoje meno.

Mne sa uz nejako zatvaraju oci, my tu mame uz 9 vecer, uz je tma a ja sa presuniem asi do postele.
A schnucki, tak Ti zavidim to spanie. Tu sa v tom vlhku velmi zle spi a klima v noci huci, to tiez nie je bohvieco.

Zelam Vam prijemny vecer.

barbora87
17. jún 2010

@yarden dakujem nie nevadi:D tak chod hajat u nas bude 8 a ja som unavena aj ked som dnes nic nerobila a hajal asom do 12 hihi tak ti prajem dobru nocku

schnucki
17. jún 2010

tady bude taky 8h 🙂

yarden bez si lehnout a snad se ti povede vyspat ... dobrou noc 🙂

barbor ja pres den vubec nespim, ale posledni dobou se budim v noci a to vetsinou nemuzu pak zaspat tak treba cucim na telku a u ni pak zaspim ... takze kdyz prijde mazelik rano z prace zalehnu s nim a chrupcim dal ... mam pak ale pocit ze ten den je kratkej a ja nic nestiham, vecer totiz nejsem schopna nic udelat, to se jen valim u telky 😀

barbora87
17. jún 2010

schnucki no ja sa tiez len valam dnes a vobec mi to nevadi hihi:D no moj manzelik o 5 stava a som sa s nim budila a potom mi bolo vzdy tak zle lebo som bola unavena a ked sa zobudim tak hned umieram od hladu ale rano o 5 nemam ani silu jest...ale teraz ked som vzdy niekde behala tak som spala ako zabita len dnes ma zobudil mocak...