Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
17. jún 2010

Barboro,

ty si kočka! a to je tvůj manžel vedle tebe? no fešák ty brďo!! 😵 vypadáte jak hlavní hrdinové z té trilogie Kristina Vavřincova četli ste to někdo, nádherná kniha..jak se menovali, jo Erlend a Kristina....

lubinka9
17. jún 2010

ahojik babule,

teda vy klabosite 😉

inak nepotrebujem ist ani na dovolenku k moru, jak chodim maleho kocikovat po obede tak ma osmahlo poriadne. Len blbe, ze som mala okuliare a teraz vyzeram ako keby som si zabudla dat dolu zvaracske okuliare 😝 😀 no nic..

dneska mrnavy troska cvicil, kuk foto 😀

barbora87
17. jún 2010

@meleri dakujem🙂 hej to je moj manzelik...len teraz mame ibaja kratke vlasy a ja mam teraz take hnedaste vlasy...

finfrle
17. jún 2010

lubi to je ale skvrne jeje milacek 🙂 i manza se tu rozplyval 🙂
Krasny jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

barbora87
17. jún 2010

Jeee lubi maly je nadherny!!!a ako pozera!!!

finfrle
17. jún 2010

Holky tak toto si prectete..... tak to tu znam i ja a dost me to desi http://www.rodina.cz/clanek6822.htm

meleri
18. jún 2010

Lubinko,

nádherné miminko! A jak se už krásně usmívá! to je nějaký speciální balon proti prdům?

Barboro,

jo fakt vám to sluší!

sakryš už se mi budí malý tak musím jít.... 🙂

yarden
18. jún 2010

Lubi,

maly je prekrasny. Krasne sa usmieva a tie iskricky v ociach...

meleri
18. jún 2010

finfrle, drsné!!!

barbora87
18. jún 2010

Finfrle tak to je sila!!!to je taky otras!!!

lubinka9
18. jún 2010

ranko,
meleri 😀 , nie je to specialny trik proti prdom 😀 , i ked ktovie 😕 😀 My prdime riadne ale sme za to radi, nevadi..prave naopak 😎
je to jeden z cvikov ako rozvijat u deti motoriku, malemu sa to hrozne lubi.

diky kocky, mrnavy je riadne sidlo 😵

finfrle
18. jún 2010

Krasne rano,chtela jsem vas pozdravit a mazu k GP docela jsem nervozni ale snad to nejak dopadne...Pak Vam urcite napisu 🙂 preji pekny patecni den!
Mala si pokopkava v brisku 🙂 to je tak pekne jejeje 😵 😵 😵

barbora87
18. jún 2010

Finfrle dobre ranko!!!tak drzim palceky a urcite napis!!!jeee ja sa tesim ked za2mesiace budem tiez mimi citit

schnucki
18. jún 2010

ahojik holky,
tak jsem se konecne taky vyhrabala 😀

lubi maly je kouzelny 😵 😵 ... a jak jsi na ty cviky prisla, to ti nekdo poradil??

tak jsem si ten clanek taky precetla, je to sila, to je fakt neuveritelny jak berou vsechno tak z nadhledem .... to fakt je sila ....

finfrle tak drzime palecky at te nechaj doma a vse je v poho 🙂

barbor neboj, ono to prijde ani nebudes vedet jak 😉

jinak mam vas pozdravovat od ivus 🙂 ma se doma super, vsichni se o ni krasne staraji 🙂 a v nedeli jedou zpatky, moc uz se na vas tesi a pozdravuje ...
ja letim do te lekarny, vcera jsem to nejak nestihla 😝

barbora87
18. jún 2010

Ahoj schnucki
no to mas asi pravdu ked si poviem ze uz som v14.tt a to este viem ako som bola v6.tt fakt to asi rychlo ubehne...no a od kedy si ty citila pohyby?

Jeee tak pozdrav ivus!nech si to tam este uzije!tiez sa na nu tesime!

meleri
18. jún 2010

Lubinko,

jo 😅 to je dobře že to jde ven, horší když je to zaražené! aha na motoriku, to je pěkné, třeba taky zakoupím... 😅

meleri
18. jún 2010

jinak malý je fakt roztomilý 😵 přijde mi podle tvojí fotky a té jeho že má tvůj úsměv.

lubinka9
18. jún 2010

schnucki ahojik, jj poradila mi Kleo. Hod si do googla PEKiP. Mozno si tiez zadovazis..

meleri, dikes, hej maly ma moj usmev a nos. Inak je cely po priatelovi. I ked priebezne sa to meni. Zacina mat aj farbu mojich oci tak uvidime jak to bude nakoniec 😉

schnucki
18. jún 2010

barbor ja jsem si v knizecce poznamenala pohyby v 18tt, ale je mozny ze uz drive, jen jsem o tom nevedela, ono je to totiz takove zvlastni, jakoby se mi v brise prelevala voda ... ve 20tt jsme ji citili uz i dotykem, i tatka, a tak kolem 21tt jsem poprve uvidela jak me kopla ... od toho 20tt je to fakt uz kopani, ale predtim to bylo takove zvlastni 😀

lubi dekuju 🙂

jinak jsem byla v te lekarne a nedaj mi ani masticku na opar, fakt hruuuuza .... tak mazu pastu na zuby 😀 tu mi dovolili

barbora87
18. jún 2010

Schnucki dakujem...no tak to uz bude za chvilu joj...tak som zvedava...
No tak len ci to sama spoznam hihi

inak teraz som si1,5hodky pospala a je tu mega burka a prsi:(

finfrle
18. jún 2010

Tak jsem zpatky.....lekar mi udelal klasickou prohlidku - tlak,dychani(zhorsene kvuli astma) a poslechnuti srdicka moc krasne 🙂 a jede o sto sest.
Co se tyce nemocenske,rekla jsem mu narovinu,jak pracuji a vypsal me na dalsi mesic(dalsi kontrola),ze to zalezi jen na me a ze klidne muzu zustat doma az do porodu.
Jeeee je ted jsem mela hovor z prace ach jo pry co a jak a jak to semnou vypada...tak jsem jim to rekla a nadseni nejsou.
Mam kvuli tomu vycitky ale na me ohled neberou vubec tak co bych mela ja ne?! Ale stve me to to budou zase sny.
No jo s tim nic nenadelam...

Koupili jsme postylku,dam foto,drevena,3polohy matrace a jeden bok sundavaci,bez kolecek.Matraci jsme jeste nekoupili,nejak je tu vyber na...na kazdou co jsme sahli se nam propadla ruka a byla prehnane mekka. Nejake doporuceni?

schnucki
18. jún 2010

ono se pozoruj, vetsinou je to jak kdyby se ti tam prelejvala voda 😀
tady je teda zas vedro na spadnuti ...

schnucki
18. jún 2010

finfrle super ze te necha doma 🙂 ... hele kdyz oni neberou ohled na tebe, tak se na ne vyprdni, musis ted myslet na sebe a at si ostatni trhnou nohou ....
postylka je hezka 😵

finfrle
18. jún 2010

@schnucki Me to prislo na zacatku jako kdyby jsi tam citila tlouct srdicko nebo takove bublinky...ale az ted citim uz kopnuti ale manza jeste ne ☹

barbora87
18. jún 2010

finrle super uzivaj si ze si doma a ser na nich!ked oni na teba ihlad neberu preco by si mala ty na nich?
jeee uz ste kupili postielku?super!

schnucki tak to budem zase z toho na prasky hihi ale tak neni to nejako ze sa zlaknem alebo tak?
vies aby som si nemyslela ze zase nieco neni v poriadku hihi
no tu uz cely tyzden prsi a mame medzi15a20stupnov

finfrle
18. jún 2010

@schnucki Ja se jen citim,provinile.Asi bych neco v praci vydrzela ale predstava,ze me nikdo nebude setrit ☹ jen si rikam,jak to zvladnu se tem po materske vratit????????????

barbora87
18. jún 2010

@finfrle ale preco by si mala vydrzat ked sa necitis dobre a im je vsetko jedno...no tak mozno si najdes druhu robotku

finfrle
18. jún 2010

@barbora87 uvidime musim to vztrebat a pak snad budu zase ok ...jsem prepadla tak si pujdu lehnou a snad se mi zvedne nalada
Emilka ma z toho velkou radost,ze pry se k nim ted nastehujeme 🙂 o vikendu planujeme zase vylet 🙂 Je mi lito,ze o ni prijdu bylo to moc fajn zdilet tu radost i s druhymi co jsou stejne stastni.

barbora87
18. jún 2010

@finfrle no chapem ta...ja som tiez mala strach ale mne to navrhla firma aby som sa nechala vypisat...
no to ti verim je to skoda ze sa musite lucit...ale nemyslite teraz na to ale si to uzivajte

schnucki
18. jún 2010

finfrle verim ze se citis provinile, to je podle me i normalni reakce, ale musis ted myslet na sebe a podle toho jak jsi popisovala jak by jsi pracovala je lepsi kdyz zustanes doma ....
ted si nedelej hlavu co bude po materske, uzivej si tehu, na tohle budes mit casu dost potom 😉

barbor ty prvni pohyby se neleknes, ja jsem si spis delala hlavu ze co to zas ma byt a myslela si ze se mi asi zas roztahuje deloha, kazdopadne kazda to citi trosku jinak .... spis se leknes az te radne kopne 😀 ja myslela nejdriv ze mam zarazeny prdiky, az jsem se podivala na brisko a to se mi pohybovalo 😀