Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
22. jún 2010

@meleri hele to souhlasím, ty pro ty starší děti jsou fakt hnus, navíc do toho přidávají cukr i sůl... hipp je v tomhle zrovna fakt hrozný a to si hraje na něco lepšího....
Hele a tohle co jí dávám je fakt dobré, samo jsem to ochutnávala... Ve složení je napsáno jenom ten daný druh zeleniny a voda... Ale třeba masovou už bych nekoupila, jak píšeš, prostě nevěřím, že to maso tam bude úplně kvalitní...
No já vločky nemusím tak nějak všeobecně, takže ty jí tam dávt určo nebudu 😀

lubi,jojo, prso jen jednodušší 😀

kleopatris
22. jún 2010

dakujem babulky 😵

ja vobec neviem kedy zacat 😖 tiez mi je prso strasne pohodlne, a v noci spi tiez super (klop klop klop), tak neviem 😝 opytam sa este lekara (aj ked ten mi povie do konca 6.mes len kojit...ten na vsetko predpisuje kojenie...ci uz prdy, kakanie, unavu...) a hlavne uvidim jak budem stacit s produkciou 😀
a asi tiez kupim Hipp, je mi to taka sympaticka znacka 🙂

baby nas maly zacal jak lezi na chrbte dvihat chrbat, zaprie sa nohami a prehne sa a dvihne chrbat, jak taky mostik 😖 divne troska, nie?

lubinka9
22. jún 2010

blondy, Hipp ma aj BIO HA verziu a tam tieto prisady niesu. Inak je toho fakt hodne co sa vsetko da kupit. Dokonca aj spagety Bolognese 😕

kleo, to je OK, nas to tiez chvilku robil ale uz s tym prestal. No a O. by sa uz pretacal jak vrtula ale tu rucku si vzdy prilahne a nevie ju vysunut. Inak nozky su uz davno na druhej strane. Niekedy sa divim jak sa dokaze vytocit ako taky paragraf 😀
kleo a ako ti spi maly v noci? U nas je to stale rozne, raz sa budi 2x inokedy 3x. A uz som teda riadne nevyspata poslednu dobu. Tym, ze maly kaka aj v noci a prebalujeme tak ma to potom nejak preberie a nemozem potom zaspat.

meleri
22. jún 2010

kleo

já vím taky jsem v tom plavala, ale nakonec jak do toho člověk pronikne tak to není tak těžké..
stačí prostě pomalu přidávat každý týden jeden druh zeleniny a později pak maso, jenom si už nepamatuju odkdy co bylo, když už dávám všecko 🙂 s ovocem je to podobně, dá se začít vařeným jablíčkem, k tomu přidáváš pak banán, vařenou hrušku atd atd..

Blondy
já vím že je to určitě super atd, prostě jsem takový nevěřící tomáš no...tady to navíc nějak suprové není ty značky, je tu teda HIPP ale ten malému vůbec nechutnal, ale kupovali jsme jen párkrát ty ovocné kompoty a chutově to bylo celkem nic moc...tak jsem začla vařit i ty kompoty..
jo vločky v nich je nějaký vitamín, už nevím který, proto to dávám...ale ono to v tom není ani poznat ta lžička...aha ok, tak to já zas vločky strašně ráda na snídani...

jo jo prso to byly doby.....VEGET!!!! 😀 ale horší bude až jak budou mluvit a komentovat mami to je hnusné už to nevař, to jim to hodím asi na hlavu! 😝

kleopatris
22. jún 2010

no prvy krat stava okolo 1 a potom o 4 a okolo 7 a ja ho len dam na prso po leziacky, on sa napapa, ja sa niekedy preberiem a bud ho polozim spät do postielky alebo ho necham u seba do rana. A rano vacsinou ani neviem kolkokrat som kojila, lebo spim u toho...ale ked tiez kakaval vzdy o 2 v noci tak bolo dospane u oboch..ale teraz kakame raz za tyzden 😒
len nechapem preco kaka furt nazeleno 😠

kleopatris
22. jún 2010

meleri to ovocie sa musi varit?? jej no najvyssi cas sa zacat prikrmamy zaoberat 😅 ked ja mam na vsetko furt cas a ono to uz je tu 😒

kleopatris
22. jún 2010

prikrmami 😅

schnucki
22. jún 2010

teda holky koukam je to sama veda ....
sousedka ma malou uz od zacatku na flasce, nekrmila, ale hipp nekupuje, nemuzu si vzpomenout co ji kupuje za znacku, ale hipp to neni ... minule jsem ji byla pro mleko na noc a pro flasticky s jidlem a je takovejch druhu 😕 vim ze jsem ji kupovala kureci maso se zeleninou a pak keksikovou kasi na noc ....
ona teda mala ma uz pres rok a sousedka ji stale kupuje flasticky .... jsou od ruzneho mesice, kupovala jsem ji od 12 mesicu ....
jak dlouho vy chcete kupovat takhle jidlo ve flastickach? .... ona ji teda dava i normalni jidlo, ale prevazne z flasticek ... vim ze mala ujizdi na okurkach 😀

lubinka9
22. jún 2010

kleo, tak to nas potom tiez spi super 😀 Nechapem preco som taka nevyspata 😀 😀
my mame tiez priblizne take spanie, nastastie on nema problem zaspat po prebalovani. Chvilu si vyprava v postielke, ze to az do spalne pocut ale za par minut spi.. To ja s tym mam problem 😝
tiez kojim v lahu, maleho ale supnem potom do postielky, raz sa mi stalo, ze sa casto budil tak som ho nechala pri sebe a som ho nechtiac trafila laktom 😅

kleopatris
22. jún 2010

no vidis tak co sa stazujes 😀 no mozno je to tym ze ty musis chodit k nemu, ja ho mam u seba, len si ho prisuniem a hotovo 🙂 mne to nejak nevadi, ze tak casto vstava, to s nim cez den dospavam 😀 😝

kleopatris
22. jún 2010

vidis lubi, uz chodite plavat?

meleri
22. jún 2010

kleo,

já jsem si koupila takovou knížku, dokonce německou s fr. překladem, a tam to bylo všecko krásně popsáno..ano ovoce by se mělo převařovat, ale jak zjistíš po týdnu že nemá al. reakci můžeš dát i třeba mrkev s jabkem a banánem, dětem to většinou moc chutná....

Schnucki,

víc jak ten HIPP je chutnější Alnatura, to fakt chutná jako doma uvařené, my to kupovali na letišti ve Frankfurtu, když jsme tam "stanovali" přitom je to levnější..

lubinka9
22. jún 2010

veru tak, chodim k nemu do izby.. ale on byva niekedy v noci hlucny, funi, hika, mlaska a kadeco ine, ze sa s nim proste nedalo v jednej izbe vydrzat 😀 a ja mam lahky spanok.
ja cez den nedospavam, maly uz cez den nespi vela, max 2,5-3h za cely den a spanok ma v poslednej dobe dost prerusovany 😒 A tak je o 19.00 total KO, ledva sa vladze najest a zalomi v postielke.

meleri
22. jún 2010

čaute tak se loučím pro dnešek malý je vzhůru tak půjdem někam na procházku... 🙂

lubi
tak ti přeju at se už brzo vyspíš! 🙂

kleopatris
22. jún 2010

no maxi spi od 9-11:30 (to ma novinku, ktorej sa velmi tesim 😵 ), potom uz nespi cez den a este o 9 vecer keca v posteli a spat ani bohovi....a tiez je dost hlucny, ale ja ked zaspim tak spim 😀 musi uz fakt kricat ze je hladny 😀

lubinka9
22. jún 2010

kleo, este nechodime 😒 ale plavky uz kurier doniesol. Len sa mi zda, ze su mu este troska volne 😅

schnucki
22. jún 2010

lubi mrkla jsem na tu stranku a ulozila jsem si ji 🙂 ... jinak ja mam od mirusch dve knizky, jednu o spani a druhou o jidle ... jsou takove slabsi a uplne super napsane, proste pro informaci, abych mela ceho se chytit ....

ja chci s malou taky chodit na plavani .... od kolika se vubec chodi??

schnucki
22. jún 2010

normalne jsem ted narazila na yahoo na clanek, ze v americe delali nejakou studii a ze zjistili, ze deti co jsou narozene cisarskym rezem jsou nachylnejsi na infekce nez deti co prijdou na svet normalne ....

blondynka400
22. jún 2010

@kleopatris, no já si myslím že koncem toho 5 měsíce je to ideální, je to tkaový kompromis... 😉
jediné ovoce, které na začátk unemusíš převařovat je banán, jinak jak píše meleri 😉

@lubinka9 hele i v bio jsem viděla sůl 😝 . Navíc v jedenom testu hipp fakt nedopadl moc dobře, takže já bych ho nekoupila.....

schnucki, já jen ten necelý měsíc, do toho půl roku, pak hodlám vařit 😉

blondynka400
22. jún 2010

schnucki, a ještě lidéí narození CS mívají větší problémy z trávicí soutavou, protože jí mají osídlemnou jinými bakteriemi než lide narození přirozeně, to jsem taky zjistila nedávno 😝

kleopatris
22. jún 2010

@blondynka400 prosim ta nemas link na ten test? zeby som kukla 🙂 diky

finfrle
22. jún 2010

Tak jsem cely den lezela v pelisku,manza nosil cajik a bastu a je mi o neco malinko lepe.
Snad uz to prejde a nebude to horsi.Prece jenom na noc to bude asi zase neco...
Mala si sem tam pokopkava 🙂 manza se pred chvili zhrozil a" rikal ty jo to mas ale bricho" 😀 jako by mne nevidal kazdy den 😀

finfrle
22. jún 2010

Holky mohli byste mi napsat co jste potrebovali na mimi a sebe z "lekarny" myslim i treba nazvy kremu na bradavky,olejicek ci co jeste....a pod....delam si seznam at mi nic neunikne.Zkusim poprostit v CR aby mi to poslali.... a taky pouzivali jste 60procentni lih na pupik????Dekuji

blondynka400
22. jún 2010

@kleopatris jé hele to už je asi rok zpátky. Testtovala to MFdnes v těch jejich testech. Dávali to do laborek a zkoumali tam všechno možný, a hipp právě zkončil dost blbě, ale přesně si to už nepapatuju. Ale vím, že mě to docela překvapilo, že jsem si myslela že je to na tyhle věci jedna z nejleších značek a on i občejné hami bio zkončilo lépe 😝

finfrle, určitě bepanthen,líh a osobně doporučuju na zadeček rybilku, fakt je super, česá klasika, levná, používám jedině jí a malá ještě neměla ani malinkatou opruzeninku... 😉
Jinka to je myslím z lékarny všechno 😉

finfrle
22. jún 2010

@blondynka400 dekuji a ta rybilka?to jen v lekarne reknu tento nazev? A co pro maminku po porodu?(myslim treba na spodek a prsa)

ivanajelinek
23. jún 2010

Dobre ranko 😉 Tak my sme sa zobudili dnes na hlad... 😝
Vcera som bola u hebamme(volala mi ze nemam prist do praxis ale do nemocnice, ze ma pohotovost), tak mi robila prve CTG, pocuvali sme srdiecko 🙂 Potom mi povedala ze mam ist niekde do zadnej miestnost, ze tam ma vysetrii a predstavte si to bola porodna sala.Tak som si vyskusala lezat na porodnej posteli 😀 A oproti v izbe som videla tehulku, no lezala tam este s rozkrocenymi nohami, manzel tam pobehoval s fotakom, malinke plakalo a pytala som sa hebamme ci sa akurat narodilo, a povedala ze akurat pred pol hodinkou prislo na svet 🙂 Vcera tam bolo akosi rusno aj tam bolo dost babetiek...
Kocky ako budete kupat alebo kupete malinke? Lebo mi mame dost malu kupelnu a neviem ako to mam vymysliet. Neviem ci bude dobre ked male okupem a potom ho prenesiem do izby (cez chodbu, predsa tam je chladnejsie) a az v izbe prebalim...mate aj v kupelni nejaky prebalovaci pult?

meleri
23. jún 2010

čaute holky,

tak příští týden bude rodit kamarádka a já s ní ani nemůžu být kvůli toho že jsem furt nemocná.

Nevíte někdo co pomáhá na bolavé nebo ucpané dutiny?? bolí mě to jak kdyby mi dal někdo ránu do čela. jestli to v pondělí bude stejné asi zas půjdu k dr.

jinak s tím císařským řezem to asi nebude daleko do pravdy, Sam od té doby co ho nekojím tak je nemocný furt.. 😖 nejhorší je že on žádné léky nepřijme ani rozpuštěné v pití nebo v jídle všecko pozná. jediné řešení jsou čípky.

jo s tím HIPPem je na to super reklama, z toho důvodu jsem to párkrát koupila ale malému to nechutnalo a navíc ta chut.....a jaké výsledky má ta Alnatura?

Finfrle,
prsa je dobré fakt dost mazat, hlavně po porodu pak dost trpí, já používám mandlový olej. jinak se spodkem nevím já mám jizvu po císaři a nic moc..

meleri
23. jún 2010

ivčo
já dělala všecko na zemi bohužel máme taky malou koupelnu. zkoušeli jsme malého přenášet ale plakal zimou....na zemi jsme měli plastovou vaničku, a u toho přebalovací podložku, topení jelo na plné obrátky... 😀

ivanajelinek
23. jún 2010

Jej Meleri aj ty si uz hore? No to kupanie musim este nejak vymysliet...Ja som naposledy sa naparovala nad slanou vodou aj som si ju kvapala do nosa. No pomohlo, ale trvalo to dlhsie ako obvykle...Kamoka brala naposledy antibiotika na to.Tak neviem...Skus sa spytat v lekarni alebo najlepsie zbehni hned k dr.

meleri
23. jún 2010

ivčo,

jo dneska ráno se malý vzbudil hledal dudlík než jsem ho našla tak už sem pak nemohla usnout. takže to napařování pomáhá? zkusím zajít do lékarny. 🙂
s tím koupáním,uvidíš jak bude mít mimčo rádo vodu my koupali co 2 den, malý se vody bál...stačí šetrný gel, ani nemusíš mydlit celé tělo, jenom zadek a ručičky, a po koupeli olejíček nebo nějaký šetrný krém...zezačátku jsme používali Weledu, ale pak jsme zjistlili že tam rubají alkohol do toho, takže některé ty bio věci fakt naprd...