Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
23. jún 2010

Emily tak to uz mas za par...6 dni je malicko 🙂 Ty to zvladnes...Mna dnes zasa hrozne boli chrbat ale to asi z toho mojho 4-hodinoveho zehlenia 😝 Dufam ze budem moct v noci spat...

meleri
23. jún 2010

ivano,

čtyři hodiny!! ty brďo!

ivanajelinek
23. jún 2010

Meleri to mi hovor...Este nikdy som nemala tolko pradla na zehlenie.Ale teraz mam uz vsetko oprate aj ozehlene, tak dufam ze budem mat nachvilku pokoj 😝

emily327
23. jún 2010

schnucki, ano ano vsetko sme mali naplanovane a svokra je v pohode, u nej budeme zo zaciatku kym nezariadime nase byvanie byvat. Ona by chcela aby sme zostali pokial sa mala narodi a potom aj chvilku po porode ale my chceme byt sami. Mozno budem na zaciatku potrebovat pomoc, ale ja verim,ze to zvladnem 🙂 A s tou krvnou skupinou hm no bude sranda, ak sa mala narodi a bude mat inu ako ty a manzel.... Ale nie robim si zarty... Hlavne nech ste v poriadku. A tiez,ze o tom uz teraz vedia,ze aku krvnu skupinu mas cmuk

Ivana, jasne,ze to zvladnem, ked som to zvladla 2.5 roka v restike a celkovo 4 roky v Irsku, tak to zvladnem tych 6 dni. Urcite by som to zvladla aj dlhsie ako do konca juna ale je dobre,ze ideme domov. Po tolkych rokoch tazkej fyzickej prace, si zasluzim odpocinok na par mesiacov pred porodom. Tak ako pises Meleri 😉 Nie som moc unavena z prace, mam ju rada a preto sa do nej vzdy tesim. Zlatino, ty si zehlila celemu baraku 4 hodiny??? 😀

Meleri, Inak byt chora a venovat sa malemu dietatu, to je dobre tazke. Preto si neviem ani len predstavit,ze som tehu a mam doma male cca 1,5 alebo 2 rocne dieta. Musi to byt fakt narocne. Urcite sa to da zvladnut ale sem tam ked mi bolo zle som bola rada,ze zijem nie to este sa starat o male dieta....

schnucki
23. jún 2010

emily jsem rada ze se to o te krvi vi, takhle si nemusim delat starosti 🙂
ja bych taky nechtela u nekoho byt az se mala narodi, urcite to bude ze zacatku narocne, prece jen je to prvni dite, ale musime si najit system mi tri .... uz se me i par lidi ptalo kdy muzou prijet a tak, tak kazdemu rikam ze dam vedet podle toho jak rychle to zmaknem 🙂

jinak jsem slysela ze pri druhym diteti je to snazsi, ze zensky dokonce zvladaj vsechno lip ... ale je fakt ze predstava jak je mi zase tak zle a tu beha decko ... ale to zmaknem 😀

ivanajelinek
23. jún 2010

Emily nie len nam 😀 😀 😀 Ale poviem ti ze uz som fakt hrozne dlho nezehlila...Ja sa lucim, idem spat...Dobru nocku vsetkym papa

ivanajelinek
24. jún 2010

Dobre ranko 🙂 Este vsetky spite? ja uz som zasa od siedmej hore ale doteraz som lezala a citala knihu.A rozmyslam ze co budem dnes robit, co dnes upracem. 😝

barbora87
24. jún 2010

Ahoj ivi ja som pred hodkou vstala a rozmyslam
ci budem spat dalej🙂dnes idem s manzelikom nakupovat ked pride z robotky...a ty ivi uz tolko neupratuj🙂))

ivanajelinek
24. jún 2010

Ahoj 😉 A co idete nakupovat?No my sme tak trosku poprehadzovali nabytok a teraz to tak vsetko potriedit a tak. ved inak by som sa nudila, nie? 😝

barbora87
24. jún 2010

No ja si chcem ist kupit sandale take elegantnejsie bez podpätku v sob ideme na oslavu tak nech trochu vyzeram🙂a este chcem pozret dlhe leggins a manzelik chce nieco pozret tak trochu popozerame...no ja tu mam taky neporiadok si chcem pretriedit skrinu a nejako sa mi do toho nechce...ty si usilovna vcelicka🙂

myslite ze ked som do teraz pribrala 2kg ze je to vela?

ivanajelinek
24. jún 2010

Takze idete obnovit satnik? Aj to treba. 🙂 Nie neni to vela 2kg...Ved uz si v 15 tt...Ja som pribrala 10 kg.Ale len na bruchu, takze si hlavu z toho nerobim.

barbora87
24. jún 2010

No tak trochu aby som mala co nosit🙂lebo vsetky nohavice a rifle co mam
tak mam uzke tak dufam ze ich este niekedy oblecem🙂a nechcem si kupovat priamo tehu veci ale take normalne ale volne...tak uvidim co najdem...no neviem preco ale mne to pripada 2kg hrozne vela...si hovorim ze kolko priberem este...

ivanajelinek
24. jún 2010

no ja som tiez nechcela tie tehu veci, ale poviem ti, ze co som vyskusala jedny tehu rifle a aj tricka, som sa hned lepsie citila ako v normalnych.Neviem preco...Som si par pokupovala a aj dost dostala od kamosiek, takze uz to nejak prezijem.A potom uvidim ci sa vobec zmestim do mojim mini veci 😀
Ale neni to vela, neblazni...Ved mimi rastie a pribera tak sa to musi niekde ukazat.A uz mas aj brusko?

barbora87
24. jún 2010

No ja mam jedny tehu rifle a taku teplakovu set z tchibo ale tehu veci chcem nosit az ked sa budem gulatit...ale tak uvidim ja sa dobre citim napr v leggins len mam take po kolena tak chcem aj jedny dlhe ked je chladnejsie tak uvidim co najdem...no zevraj mi brusko vykuklo ale nic mega🙂

emily327
24. jún 2010

Dobre ranko, tak uz som hore aj ja. Konecne som sa dobre vyspinkala. A ani na zachod som nebola celych 9 hodin hm no mam z toho vycitky ci je to dobre. Ale ked sa nezobudim, tak co mam robit?
Ivana, no ako vidim, ty si ako ja 😀 Ked mam volno v praci, tak makam doma 😀 Ale treba postupne vsetko pripravit, clovek nikdy nevie. Vzdy ked sa vsetko odklada, tak pride nieco co nas zaskoci.

Barbora, 2 kg vobec nie je vela 😀 Ja som uz v 3 mesiaci mala o 6 kg navyse ☹ Doteraz som pribrala 11 kg ale rozlozilo sa mi to vsade nie len do bruska. Sem tam ma to hneva,ze som uz ako suda ale potom si poviem,ze kaslem na to ako vyzeram, hlavne,ze je mala v poriadku. A bud rada,ze priberas, su take co pocas prvych mesiacov schudli a velmi vela a museli s tym do nemocnice.... Tusim aj schnucki mala takyto problem a finfrle tiez pribera velmi malo, ale ta sa chuda natrapila za tie prve 4 mesiace ☹ Podla lekarov je idealne priberat mesacne 1,5 - 2 kg. Takze este si pribrala malo 😀 Tak dobre nakup moja, nech si spokojna. Inak, pozeram,ze si uz v 15tt. Boze ale to leti....

Inak dlho tu nebola Katka, kto vie ako sa ma.........

emily327
24. jún 2010

no ja si uz bez tehu veci neviem predstavit fungovat, hlavne rifle a kratasy. Tricka este nosim obycko ale kupila som si naposledy zopar tehu, tak to obmienam. Barbora ja som v 15tt uz potrebovala tehu rifle, lebo vsetky ostatne ma uz dost pri sedeni tlacili a to nie je dobre. Ale ak nosis leginy tak to mas dobre, to k to mu das nejake tricko volnejsie a pohoda. Ja leginy nenosim.

barbora87
24. jún 2010

Ahoj emily
no mne sa myslim boky roztiahli...no ja tiez ked teda rifle oblecem tak ma tlaciaa to nechcem ja najradsej beham vo volnych veciach hihi manzelik si zvykollebo predtym som sa rada vyfintila a teraz ze v teplakoch do restiky🙂)) no tie leginy mam rada ked chcem byt sexica tak si dam obtiahnute tricko a ked ideme niekam len tsk tak si dam nejake pekne volnejsie tricko...uz rozmyslam co si oblecem v sob ideme na oslavu...

No tiez som myslela na katku hrozne dlho sa tu neukazala...drzim jej pallceky

ivanajelinek
24. jún 2010

No Emily ako0 vravis, vzdy moze prist nieco co nas prekvapi.MM mi povedal, ze uz si mam aj tasku do porodnice zbalit 😀
Ja som tiez skoro zacala nosit tehu rifle, lebo som sa v mojich necitila dobre. A v trickach tiez niec.vcera som si skusala moje jedno tricko s kratkymi rukavmi co som kedysi nosila, a trcalo mi z neho cele brucho.Mne sa to nepaci. Ked je tricko dlhe obtiahnute to je pekne, ale ked niekomu trci spod tricka brucho hole, to eee 😀
No ja som na Katku vcera akurat myslela...Kati kde sa tulas? Ci tolko snazilkujete??? 😉
A co Schnucki? este spis?
Mne kamoska doniesla pred chvilou maleho, tak sa tu hra...Boli sme vonku ale chcel ist dovnutra, tak sedime doma.

schnucki
24. jún 2010

ahojik holky,
tak ja uz jsem taky vzhuru, jsem ostuda zas spala do 11 😀 ale v pul 7 jsem se byla nasnidat, to mi nehorazne krucelo v brisku ....

barbor 2 kila nejsou vubec moc, bud rada ze pribiras 🙂 ... jak psala emily ja mela trosku problem, nejdriv jsem 4 kila shodila a pak to slo strasne pomalu, az mi vyhrozovali nemocnici jestli nezacnu jist, takze bud rada 🙂 a neni to vubec moc ....
jinak ja taky v 15tt uz mela tehu kalhoty a tehu teplacky, myslim ze i par tricek, ale byli tenkrat jeste volny .... ja jsem nechtela vubec kupovat moc tehu veci, protoze to vlastne nosim jen ted, ale bez nich se uz neobejdu, normalni tricka do tech se uz nenarvu, a v tehu se citim fakt super ... jsou proste na brisko delany a i to vypada super 😵

jinak me neprijde ze by se mi roztahly boky, ale ja je mela dost siroky, tak si myslim ze se tam mala povejde aniz by mi je jeste roztahovala .... jinak me jdou ty kila asi do briska a do nohou, nejak si neprijdu vic oplacana 😀

ivus nechces mi prijit taky poklidit?

jinnak to vypada, ze nam zas stavkuje baterie v aute, ja fakt nevim kde ty penize furt mame brat 😝

schnucki
24. jún 2010

ivus uz jsem vzhuru 😀
jinak s tema trickama to vydim taky tak ... ze spousty mi kouka dole brisko a to se nelibi ... ja mam tehu tricka co me obtahnou, ale jsou super elasticke, takze to vypada super a jeste je urcite unosim 😀

katce jsem uz psala ale nevim kde se toula ....

emily327
24. jún 2010

Barbora, na aku oslavu idete? Svadby, oslavy ..... No mas to vesele. Ja som rada,ze nic take nehrozi ale mozno v auguste svadba kamosky ale neviem ci tam pojdeme, urcite zagratulovat ano ale co si na seba dam to vobec netusim....
Ivana, ja tiez nemam rada, ked mi z pod tricka vykuka brusko, preto som vsetky taketo tricka uz vytriedila a nosim obycko ale dlhe. Ale ako schnucki pise, tak tie tehu su viac pohodlnejsie. No mne sa v obycko trickach paci moje brusko, lebo je pekne gulatucke 🙂 A aj tak mi kazdy vravi,ze mam brusko na chlapca a ze som aj opeknela,ze to urcite bude chlapec, no tak uvidime.....

schnucki, ach jaj to stale nieco co cuca prachy,ze? My sme na tom podobne len tu je to pohodicka, lebo peniaze su ale ked prideme domov, tak ma z toho urcite porazi... uz teraz mam z toho paniku, ci sa nam podari z toho co sme usetrili zariadit byvanie a nakupit co treba pre malu este.... A to nehovorim o tom,ze nam treba kupit auto a do neho bude stale treba prachy... ach jaj, len nech mi schvalia matersku, lebo inak sme nahrati... z nej sa bude dat pekne vyzit ten pol rok....

finfrle
24. jún 2010

Ahoj jen v rychlosti a pujdu se natahnout jsem ko mala se nehybe od vcerejska a jsem z toho nervozni,celou noc jsem nespala protoze jsem nemohla dychat a nachlazeni neustupuje ☹
Pisnu pozdeji pacek

blondynka400
24. jún 2010

@meleri já si právě myslím, že obyčejná rybiulka je fakt úplně nejlepší... Proč nějaké drahé hnusy 😝 😀
Tak uvidíme, třeba to na ní ještě přijde, ale já doufám že ne, plenky měním až možná moc často, tak snad nás to nepotká, v tom vlhkém a teplém létě ale člověk nikdy neví, ty plenky se pak tak divně přisajou 😝

blondynka400
24. jún 2010

@ivanajelinek no tím myslím jen takovou tu malitamovou vaničku, dáš si to na stůl, pračku, prostě kam potřebuješ. Mně se hlavně ty na kolečkách, na komodách a tak vůbec nelíbí, přijde mi to nestabilní a hlavně málo prostoru. Když vemu jak se mi tam malá občas mrská a kope (má to na přebalováku hrozně ráda 😀 ), fakt to chce něco stabilního a to ty kolečkové přebalováky a pod fakt nejsou... Navíc pro mne je to další krám, lae každému vyhovuje něco jiného 🙂
Jo ale koupila jsem si ho v čr, tady něco podbného neprodávají, jen takové rovné desky, to je o ničem 😝
@finfrle monitor dechu je přímo př syndromu náhlého úmrtí na nic, jenže dost často je to jen apnoe, vdedhnutí zvratků a prot těmhle všem věcem se dá s monitorem krásně bojovat. Ono z těch čísel je otáka, co je skutečně syndrom a co ej ten zbytek, to už se pak těžkou určí....
@barbora87 http://www.malvik.cz/Vyhledavani?fraze=angelcar...

blondynka400
24. jún 2010

Jé mně se to odesalo aniž bych to dopsala. Ten odkaz co jsem posílala je monitor a chůvička v jedno. Chvůička je fakt super, velký dosah (bydlíme ve velkém baráku se zahradou) a monitor je taky super, zatím bez jediného planého poplachu, funguje na jedničku 😉
@emily327 ale tak máme se dobře, sice se nám zaa po měsíci vrátil verčerní problém s jídlem, včera z toho nakonec byla scéna na hodinu a půl, ale byla to moje chyba, nechala jsme se uvrtat do kaše do lahvičky, to se jí ucpalo a natolik rozběsnilo, že pak odmítala jakékoliv jídlo. Pak se mi jí podařilo uklidnit, tak se najedla a usnula... 😅
Prostě to vypadá,že už je večer tak unevaná, že jí v jlídle rozhodí každá maličkost, musím si na to dát pozor no 😔

meleri
24. jún 2010

Ivčo,

to jsi žehlila výbavičku? tak to jo! ale zas je to moc fajn žehlit ty dětské oblečky! 😵 no hlavně že to máš už za sebou!

Emily,

jo je to těžké, a byly chvíle kdy jsem fakt musela poprosit manžela aby si vzal volno, já sem ležela a on se staral o malého, ale co nejrychleji jsem se otrkala vždycky ale jo mám z toho strach... 😝

Schnucki,

jo prostě nemají na výběr, a jsou vycvičené těmi měsíci nevyspání, člověk si fakt zvykne na všecko! 😅

Blondy,

nikdy jsem ji nezkoušela ale má sympatický obal...🙂 my sme nakoupili indulonu, ono se říká že na ty opruzeniny nejvíc fungujou ty zinkové krémy prostě takové ty polosuché ale nám zabralo dycky nejlíp co bylo hodně mastné..ale asi tu rybilku taky zakoupím, slyším na ni jenom chválu....

kleopatris
24. jún 2010

blondy prosim ta ktore pampersky pouzivas? lebo ja som teraz kupila na slovensku co sa tu volaju extra dry a slovenske su navonane 😠 a mam pocit, ze sa malemu prave z nich zacala ritka cervenat! nechapme na co este aj plienky navonavaju....

blondynka400
24. jún 2010

@meleri no mě i od začátku docela hezky voněla, přišla mi prostě taková sympatická a hlavně funguje, takže jsme o změně neuvažovala... a hlavně i ta cena je ok, tedy ne že bych řešila peníze, ale proč dávat 300 za tubu když rybilka stojé 50kč, že? 😝 😀 😀
Já ani nevím, jakou tohle má konzistnci, řekla bych spíš takovou mastnější, ale zas se to během chvilky vsákne...
Hele malý ještě má plínky? Už zkoušíš vysazovat na nočník? 😕 Možná už jse se ptaal, jsem sklerotik, sorry 😅
Já právě přemýšlím, kdy s tím začít, chtěla bych kolem roku, ale někteří rádoby odborníci tvrdí, že je to moc brzy. Jenže co znám maminky co to tkahle začali dělat, inkdy to problém s učením nebyl, ale když se to nechalo na ten rok a půl tak už pak ano, tak nevím no. Ale ještě nějaký čas mám, i když ono to tak letí 😝 😀

ivanajelinek
24. jún 2010

Meleri nie este len nase veci. Vybavicka to ma este len caka.Len neviem ze kedy mam s tym zacat.Myslite ze je eset priskoro uz teraz zacat prat tie detske vecicky?

ivanajelinek
24. jún 2010

Schnucki tak ked u nas upracem pridem k tebe, okay? 😀 Ale dneska som este nejak nic nezacala. Pojdem len utret prach v spalni a pojdem nieco navarit.