Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

yarden
24. jún 2010

Dnes som si bola zistit, ze kolko by stalo vysetrenie a urobenie krvnych testov a vysetrenie mocu. Zatial som tu absolvovala len jedine vysetrenie na potvrdenie tehotnosti. Tu miestni doktori nerobia automaticky krvne testy. vsetko robia specializovane laboratoria. Vysledny suma co mi dnes povedali za tieto krvne testy v prepocte stoji tolko ako dva krat obojsmerna letenka kupena na poslednu chvilu do SR normalnou leteckou spolocnostnou. Som bola z toho zdesena.

ivanajelinek
24. jún 2010

Finfrle, to nic...Netreba si ho vsimat...Vidis, mne sef sam napr. povedal, ze ci radsej nebude lepsie ked ostanem doma a budem oddychovat.ze uz predsa nesiem zodpovednsot za dvoch.ja som sice protestovala, ale aj po rozhovore s mojou dr. sme zvazili, ze sa mam radsej setrit a byt doma.
A ako ti ej? uz je lepsie?

schnucki
24. jún 2010

ivus super ze ti to slo 🙂

finfrle verim ze te to vzalo, ale ty jsi neudelala nic spatneho ... musis myslet na sebe a na malou ... neni to od nej vubec hezke se k tobe takhle chovat, je jedno jak ho to stve ... drz se a nemysli na to 😉

ahoj yarden 🙂 je mozny ze to mas z tlaku, mas s nim problemy?

schnucki
24. jún 2010

yarden tak to bude mozna lepsi kdyz si zaletis na slovensko ...

ivus tvuj sef je proste normalni, od holek to jsou blbcove ....

yarden
24. jún 2010

@schnucki Neviem ci je to z tlaku. Mam ho nizsi, ale nie nizky. Ale mozno to bolo aj teplom. Ale uz mi je OK.
Akurat som dopozerala futbal, vyhrali sme nad majstrami sveta Talianmi... Futbal sice nepozeram, ale tento zapas som si pozrela.

ivanajelinek
24. jún 2010

Ahoj Yarden.Ja som tiez pozeraka futbal.Pekne napinave ku koncu 🙂

finfrle
24. jún 2010

@ivanajelinek No lepsi ano ale na praci to nejspise neni.Je pravda,ze bych to nejspise zvladla ale na ukor muj i male.Ono jsou dny kdy jsem vazne ok a pak prijdou dny,kdy mam zavrate ci sileny prujem.Treba vcera jsem zniceho nic zvracela ale to prisuzuji tomu,ze jsem nachlazena a zahlenena...Asi nejhorsi je ted me dychani ale jinak to jde..

Jsem se prospala a uz je lepe,jen ten spanek v sede,abych mohla dychat,je nic moc ale na nervy zapracoval dobre 🙂
Vubec nechapu proc se tak nervuji to normalne nedelam ale co jsem tehu jsem vice stresujici ☹ nevim cim to ale na tehu to svadet nechci ale .....
Jsem ani nenapsla,jak me pekne privital sefuv bratr,ten jediny je zlaticko a uz me byl doma dvakrat navstivit a privezl hromadu casopisu a zeleniny ze zahradky 🙂 Dokonce minule jsem byla u Emilky a nechal mi tasky u dveri 🙂 Az si rikam jak debil a super clovek muzou byt sourozenci 😕 😅
Zitra si jedu k GP pro potvrzeni na socialku a pak to tam i odvezu a pri te prilezitosti pozdravim i toho brasku 🙂
Dekuji za podporu!

schnucki
24. jún 2010

yarden ono to muze byt i tim teplem, i treba tou zmenou co telo proziva ... ale kamaradka mela v tehu casto zavrate ...

finfrle tak aspon ze bracha jeho je tak mily 🙂 ... jak ja rikam, nejhorsi je srazka s blbcem .... ono to tim tehu muze bejt, ja co jsem tehu tak jsem vic precitlivela, nikdy jsem takova cita nebyla jako ted 😀 svadim to na hormony ....

ivanajelinek
24. jún 2010

Finfrle ale ved hadam ta uz neposlu pracovat, ci? Dufam ze uz zostanes doma. Ved ono je to z tyzdna na tyzden narocnejsie.Ved to vidim sama na sebe.Som rada ze som uz doma a nemusim behat v tychto teplach po restauracii a stat na nohach cele dni.
Boze boli sme na zmrzke, dala som si bananen-split a idem prasknut.Ledva sa hybem 😀

ivanajelinek
24. jún 2010

Baby vy mate tiez chlpate brucho? 😀

schnucki
24. jún 2010

jeeee ivus nedelej mi chute 😵 🤐

ja jsem dozehlila, uf, ale mam to za sebou ....

schnucki
24. jún 2010

ivus o chlupatym brichu mi ani nemluv, jde to od zdola az pres pupik ... takova cara 😀 a ja mam k tomu jeste tmave chloupky 😝
ale pry to zmizi

ivanajelinek
24. jún 2010

No aspon ze som neni sama.Tak ked to zmizne tak je dobre 😵
barbor no co uz ste doma z nakupov? Co ste pokupovali?
A inak aky mate plan na vikend?

schnucki
24. jún 2010

ivus manzelova kamaradka se skoly mi rikala ze je mela taky a ze ji zmizli, tak ja v to pevne doufam 😀

my by jsme meli v sobotu jet k manzelovu kamaradovi, chce stavet nejakej zahradni domecek tak mu v tom manza bude pomahat ... jsem zvedava jak to zmaknu, maj jit teploty az do 30° 😝 ... a pristi tyden stejne tak ....

a co planujete vy??

finfrle
24. jún 2010

@ivanajelinek chlupate brisko to nemam 🙂 dnes jsem byla po pul roce na depilaci a reknu vam,ze me to po tak dlouhe dobe bolelo...ale je hotovo a priste uz bude dobre 🙂
Ted se nebudu muset nejakou dobu starat,hura 🙂
Ja bych jela na dovcu,moc ale nehrozi☹ snad nekdy...

ivanajelinek
24. jún 2010

Schnucki vobec neviem co budeme robit.Ono je to prvy vikend co som neni v praci...Ak neratm tie posledne dva, ale to som bola na slovensku.Manzel chcel skocit kuknut do ikey tak uvidim ci sa mi bude chciet.Coze 30 st? No to teda bude. 😝
Finfrle aj ja by som isla na dovcu...

schnucki
24. jún 2010

holky ja bych si zajela nekam k mori 😵
chceme zkusit pristi leto s malou ....

ivus vikend ma bejt kolem 28° a pristi tyden to ma jit do 30° .... umru 😝

zitra pojedu k mirusch, pujdem k jezeru, tak si budu cachtat nohy 😀

ivanajelinek
24. jún 2010

Jej tak ju pozdravuj 😉 Si to pekne uzite...

barbora87
24. jún 2010

Tak babule donakupovane a som spokojna v hm mali vypredaj tehu veci tak som nakupila...skusim vas docitat🙂

finfrle
24. jún 2010

barbor tak hod foto 🙂

barbora87
24. jún 2010

Tak som vas docitala🙂

@finfrle drz sa moja a vykasli sa na neho!ved ked ta ani neplati tak nechapem co otvara hubu!bpze takych ludi mam najradsej!on ani nevie ako ti je!no aspon ze jeho brat na teba mysli!to je super!

@yarden no to mavam aj ja...asi to je tym tlakom...aj dnes mi tak
bolo a mala som nizky tlak...davaj si pozor

@ivanajelinkek ivi uz sme doma pred chvilou sme prisli...kupila som pre drobca ohrievacku na flasku a plysaka co
moze mat od narodenia
pre seba som kupila sandale a v hm bol vypredaj tak som kupila super tehurifle za15€ potom tehu saty leginy a este take 3/4cierne tehu nohavice take sviatocnejsie a potom podprdu ale to nie tehu a este som mojim hafanom kupila leckerli🙂

barbora87
24. jún 2010

Finfrle no musim si konecne urobit album uz mam aj veci pre mimiska vyfotene ale neviem kde mame kabel
od fotaku aby som pripojila na pc...ale cez vikend budem
mat cas

schnucki
24. jún 2010

ivus budu pozdravovat 😉

barbor super ze jsi tak nakoupila 😵
ja cekam 3/4 postou a chci se podivat po nejakejch satech, budou na leto asi nejlepsi, nic tam nebude tlacit 😀

barbora87
24. jún 2010

Schnucki najprv som chcela len tie leginy ale ten zvysok bol za super cenu tak
preco nie...no saty su najlepsie vetraju ta zo vsetkych stran🙂 a pozreli ste v hm u vas?tiez by mal byt vypredaj
a kde si si objednavala veci?

schnucki
24. jún 2010

ja jsem objednavala veci v bon prix a jednou u C&A .... mohla bych mrknout, mam v planu i s mamkou a kamoskou v cechach nejake mrknout 🙂
jinak urco se to vyplati, ja jsem ty veco taky objednavala ve sleve 😀

barbora87
24. jún 2010

Aha no tak ked budem potrebovat tak pozrem tam na buduce...ja dufamze tieto veci mi vydrzia aspon do7mesiaca...aj ked tie leginy urcite lebo som si ich zobrala väcsie
joj inak takto za tri tyzdne uz mozno budeme vediet co mi plave v brusku

schnucki
24. jún 2010

tak jsem mrkla na net na H&M a objevila jsem takove modre tehu saty za 10euro ... vypadaj hezky, mozna ukecam mirusch ze by jsme mrkli 😀

baru ja mam treba ty tehu kalhoty uz od zacatku a stale mi jsou ... maj po stranach takovou gumu a knoflicky, takze jsem si je na zacatku utahla aby mi nepadali a ted uz jen povoluju 😀
ale teplacky jsem musela objednat uz druhe 😝

finfrle
24. jún 2010

Barbor no to uz si zaloz at muzeme smirovat 😀
Ja jsem si nakoupila par dlouhych tricek at jsou pekne pres brisko 🙂 a mam jedny tehu kalhoty a zbytek nosim co je doma.Hlavne pohodlne,takze teplaky 😀
Dokonce manza sleduje jestli si nestahuji brisko pry aby me nic neskrtilo.Brisko mazu a zatim je jen jedna prasklinka,kezby to tak vydrzelo.Vykuklo slunicko a hned jsem lepe naladena 🙂 a to je pul desate 🙂

barbora87
24. jún 2010

Schnucki no uvidim ako dlho tie rifle budem nosit🙂ale za15€ma to nezabije
urcite chod priamo omrknut na nete nemaju nicooroti tomu co maju v obchode

finfrle urcite zalozim🙂 aj ked si budete mysliet ze som psycho ze uz mamtolko veci ale skoro vsetko som kupovala uz posledne 2roky...ale aspon to financne budem lepsie znasat🙂))

finfrle
24. jún 2010

@barbora87 to je jen dobre,ze jsi pripravena!Co ja bych za to dala abych treba dostala neco malo i od rodiny(kvuli financim)ale nadruhou stranu kazda maminka chce mit pro to prvni vse nove...no nam nic nezbyva 😅