Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
29. jún 2010

finfrle dekuju, ja to dneska doktorovi taky rikala ze nam dela prekvapko 😀

@ivanajelinek budu na tebe myslet aby si te v nemocnici nenechali, ale snad to bude v poho 🙂 myslim na tebe, cmuk ....

@emily327 ja jak mi ty prsa nekapali, tak me ty vlozky ani nenapadli, doktor dneska rikal at si je skocim koupit .... ja mam v planu si ji koupit az nekdy treba koncem srpna, protoze ted jsem si byla kupovat novou podprsenku a zas o cislo vetsi, tak radeji az pozdeji aby mi jak pises nebyla mala 😅

@blondynka400 ja tech 8 kilo pocitam od tech schozenych kil, nejdriv sli ty 4 dolu a od te doby je 8kil nahore ... aha, tak ted jsi me utisila 😀 doktor prave taky rikal ze to neni nejak hrozny ....

schnucki
29. jún 2010

meleri tak snad bude vsechno v poradku ... kdy jdes na kontrolu?

schnucki
29. jún 2010

jinak blondy ja stydlivka nejsem a manzel taky ne, ale oba jsme radne prdli, tak si myslim ze si mala z nas spis tropi dobrou legraci, normalne me prijde jak kdyby to pokazde tusila, ... na ctg uz sebou mlela a i se otacela, no na prasteni .... manzel doma prohlasil, ze - no jo, moje dcera 😀

emily327
29. jún 2010

blondy, ja mam uz 11kg navyse a to som iba v 27tt. Hm no tak ja budem mat na konci 100kg navyse 😀
Mne uz ani kojenie nepomoze 😀 Takze Schnucki je na tom este dobre 😀 Ale kaslem na to, hadam po porode to schudnem. Nemam z toho ziadne zdravotne problemy, tak to je zaklad. A ty kedy planujes sa vratit do prace?

meleri
29. jún 2010

holky váha určitě půjde dolů po porodu, většina lidí hubne při kojení úplně nádherně, jen je v tom zrada že má člověk chut na sladké a přitahujou ho věci jako kofila, nutella, banánky v čokoládě a pod....🙂)

Schnucki
nevím, dr řekl, udělejte si test nebo počkejte na termín menstruace pokud nepřijde tak běžte na gyndu...ani na krev mi nedal papír....prý že po KETu není třeba.... 😕

finfrle
29. jún 2010

meleri neboj at je co je mas nas a fajn rodinku,neboj bude vse ok...
Me se pocas tehu taky zvysil vytok ale muj lekar z CR rikal,ze je to normalni.Jen nic tezkeho nezvedej a trochu se ted na zacatku setri!
"bebe" 😅 chudak malinky 🙂 ale to vis deti hihi
Moc na tebe myslim 🙂 🙂 🙂 bude to ok

Schnucki to vis nechce se nechat prohlizet,kdyz ona ti do tvare taky nevidi! 😅 😅 😅 Jen si pockej uz to mas zapar 🙂 co to je 10tydnu nic! Uz mas nakoupeno a zarizeno???
Koukame na stranky v nemecku a nakupujeme ted cekame az nam prijde matrace do postylky jsme vyhrali na Ebay a mame to za super cenu zase jsme usetrili!

Blondy ja taky nevim z elekarskeho hlediska proc nevymackavat,neptala jsem se ale schvalne se priste zeptam 🙂
Ja si rikam,ze jsem dost baculata tak proto to tehu nejde tolik videt.Precejenom na stihlich jako je treba Emi(ikdyz ona si to nemysli) to jde videt rychleji!Vid Emi ty hubenoure s polstarem pod trickem 😀 😀 😀 😀
Ono ja se nebojim ono to vyroste pak az az a budu koule obecna 😅

blondynka400
29. jún 2010

@schnucki tak vidíš, říkám to samé co doktor 😀 Já si mylsím, že je to tak akorát... 😉
hel odborníci tvrdí, že miminka vytuší, když se dělá UTZ a že se před ním některá schovávají, že jim to není příjemné. Tak třeba jste ten případ. A nebo prostě je je hodl vaše no . Oni některé věci jsou fakt dědičné, to potvrzuji 😀
@emily327 ne to ne, jen 99 😀 😀
@meleri to potvrzuji, na začátku jsem letěla taky na sladké jak blázen, ale teď už ani ne 😀
Hele to mají ve Francii tedy zvláštní přístup 😝

finfrle
29. jún 2010

@meleri jeste ze cokolady nerada 😅 a navic ty co jsi jmenovala tu nenajdu 😅 😅 😅

meleri
29. jún 2010

Finfrle,

jej tak aspoň že tak! v Irsku mají asi jiné dobroty....tady to taky není ale mamča mi občas pošle...nebo se zásobíme jak jsme v česku...🙂)))
dík moc, snad to bude ok...taky si právě pamatuju že výtok sem měla silný ale už nevím kdy, myslím že až později, byl takový bílý....
jo děti jsou někdy kruté..jak které...

Blondynko,
jo tak mě to teda nepřešlo s tím sladkým snad nikdy! až jak sem dokojila, tak trochu....🙂))) jo mají, počkej k čemu...🙂 k tomu chlastání?

barbora87
29. jún 2010

Babule vy frcite...

@finfrle dakujem zatial zijem aj ked mam pocit ze sa mi vracaju nevolnosti:(dnes mi bolo hrozne zle cez obed tak som spala vyse3hodin a ked som sa zobudila tak stale nic moc...dala som si kofilu potom nanuk potom som varila cestoviny ale to ma napinalo tak som si dala pomaranc potom take minibaguette s paradajkami a salam a teraz dam termix🙂))no a dnes mam tak citlive prsia zase ze hroza...dnes som uplne k.o.
No uz sa tesim az budem nieco citit

meleri
29. jún 2010

holky já končím jsem KO. to vedro mě vysává a malý taky. jdu se natáhnout mějte se pěkně!

emily327
29. jún 2010

blondy, no to si ma potesila 😀 99 to sa hned citim lepsie 😀

finfrle, jasne jasne ja a hubenour 😀 dobre si ma pobavila a ten polstar vytiahnem spod tricka o 3 mesiace 😝

meleri, treba mysliet pozitivne cmuk neboj vsetko bude ok cmuk

blondynka400
29. jún 2010

@finfrle tak se ho schválně zeptej a napiš mi to pak prosím, docela by mě to zajímalo....
Hele já si až zas tak nemyslím, že je to na štíhlích více vidět, já si tedy myslím, že jsme tlustá nebyla a vidět to taky nebylo 😀 Ono spíš na menších postavách je to hodně vidět, na vysokých ženských se to více ztratí. ale i tak, je to individuální 😀

emily327
29. jún 2010

meleri, oddychuj cmuk pa dobru nocku 😉

Barbora, no ked ti je takto zle sa divim,ze dokazes takto pomixovat 😀 Ja by som uz davno behala na zachod z toho co si ty pojedla 😀 Tak dufam,ze ti zajtra bude lepsie, hlavne moja vela vody 😉

schnucki
29. jún 2010

meleri to bude urcite v pohode 😉 ... zkus si udelat termin u doktora a uvidis ... ale pristup je to zvlastni ....

@blondynka400 ja si prestanu delat hlavu s tou vahou, mala se ma ocividne k svetu tak co, a kdyby neco, tak doktor by se ozval ... fakt mi to tak prijde, jak kdyby vedela ze ji chcem fotit ... no jo, je holt fakt nase 😀

@finfrle my chceme par veci koupit v cechach, vanicku, takove to sedatko na doma a takove malickosti jako nuzticky a tak ... az prijedeme tak zajedem objednat kocarek a budem se koukat po autosedacce ... akorat ze skrinku s komodou nemuzu sehnat co bych chtela, musim jeste s manzelem probrat objednani po netu, jinak to asi nepujde 😝

@barbora87 odpocin si, ono je mozny ze je to i tema vedrama .... neboj, za chvili uz budes male taky citit 😉

jinak tady ma bejt o vikend az 36° ... to bude cesta 😝

blondynka400
29. jún 2010

@meleri hold u každfého je to jíné....
Né, myslela jsme s tím testováním po KETU, že tě nepošlou ani na krev, to mi přijde divný 😝
Hezky se vyspi 😉
@emily327 já si mylsím, že jsem tě muslea potěšit 😀 dobře tak že jsi to ty, tak možná 98, ale už ani o kilčo méně 😀 😀
@schnucki heel fakt tu váhu přestaň řešit, já si stejně mylsím, že tě ještě překvapí. Uvidíš hlavně v tom 9 měsíci, jak budeš futrovat, tělo prsotě tu energii pak ptořebuje 😀
Hele jdeš do toho sleepru nebo ne?

barbora87
29. jún 2010

Dakujem babule...no to tiez nechapem to mixovanie aj ked teda ovocie a zeleninu mozem vzdy...no moze to byt z toho pocasia aj ked zase mam posledne dni pocit ze som chora a mam teplotu tak ako na zaciatku...fakt neviem...dufam ze mi bude zajtra lepsie...no dufam ze co skoro budem mimiska citit...teraz sme s manzelikom pocuvali srdiecko mi to pripada ako keby tam kon cvalal🙂))

schnucki
29. jún 2010

@blondynka400 ja ji normalne neresim, doma vahu nemam tak se ani nevazim 😀 jen me to dneska prekvapilo, ale co, jeste se uvidi 😀 abych se jeste nedivila 😀 ... premyslime o nem, to se neboj, musim mrknout az pojedeme objednat kocarek jestli ho tam taky maj a radne to jeste promyslet, protoze 6h cesty je prece jen dlouho, i kdyz jsme koukali ze i v tech normalnich sedackach se daj sklopit skoro do lehu ....

@barbora87 to ja se dneska taky divila pri poslouchani, hlavne ten pristroj u doktora je tak hlasitej 😀

finfrle
29. jún 2010

@barbora87 😀 koukam ze taky pekne michas bastu 😀
U me jsou prsa citlive ale nastesti uz to neni ta bolest jako na zacatku 🙂

Meleri jj bily docela me to prekvapilo a bala jsem se at nemam zanet ale klasika pry v tehu normal....
Pekne se vyspinkej a pohlad za me brisko a maleho v postylce taky 🙂

Emilko jojo jsi hubenour 😵 jen mas brisko...co bych za to dala 😅 Pohlad za me Sonicku!

Blondy na ja jsem na jednu stranu rada,ze to tolik videt neni a na druhou se chci chlubit mimi celemu svetu 😀 je vetsi vyber komod s prebalovakem!

Schnucki a jedes do CR autem?V Cr

finfrle
29. jún 2010

schnucki nejak se mi to nedopsalo 😅 v CR je vetsi vyber kouknu se ti kde jsem to videla snad to najdu.

blondynka400
29. jún 2010

@schnucki hele to není ono, já bych jí fakt v normálním vajíčku netrápila, ale je to vaše věc... Je jen škoda, že ti nějak nemůžu dopručit ten svůj, malá mi z něho už bohužel vyrostla, jsme to skoro obrečela 😢 😝 😀
@finfrle jojo, takhle jsem to měla nějka taky... Fakt mě mrzelo, žew jsme i 9 měsíci vypdala sotva na 6 😝 😀 Prostě jsem si to těhu bříško pořádně neužila 😝

schnucki
29. jún 2010

@blondynka400 je skoda ze mi ho nejak nemuzes prodat 😀 my se po nem urcite kouknem, je jen otazka jak casto ho vyuzijem, vis, ono nejde o to ze bych ji chtela trapit nebo tak, ale jak casto ho vyuzijem .... no kazdopadne mrknem ....

finfrle jedem autem, ja bych ani jinak nejela 🙂 ... my chceme zajet v praze do malvika a tam se mrknout, uz jsem srovnavala ceny co se nam vyplati a tak 🙂

barbora87
29. jún 2010

No u mna boli prsia uz lepsie ale dnes uplny horor...a cela som nejaka znicena...no idem hajat som nejaka k.o.
Dobru nocku a pekne snicky

kleopatris
29. jún 2010

ahojky 🙂

k tomu mlezivu len mimochodom, ja som citala, ze sa nema vytlacat, lebo sa vytvori len urcite mnozstvo a potom nastupuje mlieko. A obsahuje dolezite latky na vystlanie criev a posilnenie imunity atd. u babatka..ono je vraj skoda ho vytlacat, lebo je velmi cenne. Ja som nemala ziadne az po porode a mliecka mame zatial dost.

@blondynka400 malicka dneska zaspala lepsie?

@meleri moc drzim palceky nech ten vytok je len tehotensky a neznamena nic zle 😵

@schnucki aj maxi sa schovaval az do konca 😀 a jaky krasavec sa narodil 😀

finfrle
29. jún 2010

Schnucki no vidis urco nejakou peknou najdes!

Ani nevim jestli jsem to psala ale vcera jsem se nechala ostrihat po roce,poprve od svatby 🙂 a az dnes jsem s tim zacala byt spokojena 😅 dala jsem dolu 20cm tak to byl nezvyk ale uz je to ok 😵 jupiiii

schnucki
29. jún 2010

@barbora87 dobrou noc, hezky se vyspi ... oni nekdy pobolivaj a nekdy ne, i kdyz me boleli jen na zacatku, ted je to v poho 🙂

blondynka400
29. jún 2010

@schnucki hele já jsme ho až dotěď používala pro veškerý transport autem a to jezdím každý den. Protože pak zjistíš že je to mnohem pohodlnější než vajíčko... Protžoe mimi ti v autě usne, takhle ho neuršeně vyndáš a může pokračovat dál ve spánku, hlavně v prvníchj týdnech je to fakt super věc. Z vajíčka ho musíš vyndat a tím pádem ho i vzbudíš....
Takže v podstatě na začátek ti krásně stačí koupit jen sleepra a vajíčko vůbec nepotřebuješ.... Navíc v bezpečnosti dle adac trestu dostal dva křížky a to mají na trhu jen 3 sedačky- vajíčka....
Samo tě přesvědčovat nebudu, ale nejsou to vyhozené peníze 😉 Jojo, kdybych ti ho mohle přenechat bylo by to ideální, ale fakt nevím,jak to udělat s transportem... Ty budeš v čechách naposledy kdy? 😕

finfrle
29. jún 2010

@kleopatris Super ze uz vim proc 😉 diky moc...

Barborka krasne sny!

blondynka400
29. jún 2010

@kleopatris jojo, dneska relativně bez porblémů...
Hm, tak to je zajímavé, já jsem ho tedy občas vytlačovala, a mlezivo jsme měla ještě asi 4 dny po porodu, mléko mi naskočilo dost pozdě....
Každopádně hlavní procesy k tomu, aby v mlezivu byli všechny potřebné látky a pod, jsou až po vyplavení oxytocinu a prlokatinu do těla, tzn po porodu, takže bych to fakt tak vážně nebrala 😀
Navíc ono se to tam několi měsíců schovávat nebude, to se dávno vstřebá 😀