Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

emily327
30. jún 2010

barbora, dakujem pekne. Ked si predstavim,ze dnes idem posledny den do prace a potom mozno par rockov budem doma 😀 Neuveritelne lebo ja pracujem uz 13 rokov skoro bez prestavky ( mala som len jednu 3 mesacnu) tak je to pre mna workoholika divne. Ale zase viem,ze ma caka ina praca a pride k nam do rodinky maly cloviecik a na to sa velm tesim. No ja sa fakt citim ako tesne pred porodom, som zvedava ake velke este dovtedy to brusko bude 😀 ale dakujem si zlata 😉 Hlavne papkaj pomenej a casto a vela vody nech ti nie je zle moja cmuk

meleri
30. jún 2010

emily,

joj poslední den dneska, to je super! 😵 ale asi chápu že ti to bude chybět, musíš honem potom si najít nějakou super zálibu at se nenudíš...hlavně ne modrého koníka! 😀

finfrle
30. jún 2010

emilka ted budes mit napraci malou Sonicku 🙂 to bude zase neco jineho 😉
meleri jj modry konik je zabava😀 ale jak prijde skvrne bude prace az az 😅

emily327
30. jún 2010

tak aktualna fotka mojho bruska 🙂 26+3

meleri
30. jún 2010

finfrle,

jo já si tak říkám, že to zas tak hrozné nebylo...nemusela sem vařit, koupala sem ho co druhý den, spal mi 4 hodiny v kuse, do 3 měsíců života. během těch 4 hodin jsem zvládla úklid, odpočinout si taky...ted mi to přijde horší, často se nudí...akorát teda nazačátku ty noci to byla hrůza....ve tři ráno čekat někdy i 45 min než si odříhne.....bože a za devět měsíců je to tady znova a možná dvakrát! 😅

meleri
30. jún 2010

emily,
krásné bříško!

emily327
30. jún 2010

meleri, dakujem 😉

emily327
30. jún 2010

je sranda ako mi vybehol pupok von a je to vidno aj cez tricko 🙂

meleri
30. jún 2010

emily,
ten pupek to je sranda jak vyleze...🙂

meleri
30. jún 2010

ha zrovnas napsala to samé! 🙂)

barbora87
30. jún 2010

emily ale ver mi bude ti doma dobre....musis si este uzit cas co mas pre teba a pre manzelika....
a na robotku ani nemysli....
no snazim sa pit vela ale mam taky pocit ze moc toho nevypijem....
ale papam ovocie a zeleninu tak to som rada...aj ked dnes si asi na veceru objedname pizzu...mam na nu uz par dni chut...

finfrle
30. jún 2010

@meleri jj zase to stejne ale krasne 😉

@emily327 ty jo pupik 🙂 krasny 🙂 jeeeeeeeeeeeee

barbora87
30. jún 2010

jeeee emily naaaaadherne brusko!!!!joj ty by si mohla robit tehu modelku...a ten pupok je uplne zlaty...a kedy ti vybehol?

finfrle
30. jún 2010

@barbora87 ja pila uz konecne lepe ale ted zase posledni dva dny teda nic moc...musim to dohnat dam melouna ten udrzim 😀

barbora87
30. jún 2010

@finfrle no u mna to iste posledne 2 dni nic moc...jeee robis mi chute na melonik mnamiii ale nemam doma pojdem asi kupit

meleri
30. jún 2010

finfrle,

jo je fakt že dokud jsem neměla sama tak jsem si sice užívala ale přišlo mi že sem nežila..pořád sem se trápila pro něco, čekala sem na něco, a ted mi přijde že jsem celou dobu čekala na něho...

holky taky jste citěly podbřišek na začátku ? kdy vás to přešlo? já si to nemůžu vzpomenout...jen si vzpomínám že po chvíli jsem pak začala mít nevolnosti...už ted mi to trochu začíná..

finfrle
30. jún 2010

@barbora87 to jo je vazne fajn a u tehulek dost oblibeny 😉
Uz jsem jich snedla az az
Nachlazeni ustupuje tak si dnes dopreju primo z lednicky 🙂

meleri
30. jún 2010

holky nedávno sem viděla takový těhotenský pás že se to snad nosí pod trikem nebo na....takový široký elastický, k čemu to je???

finfrle
30. jún 2010

meleri to jsi napsala moc krasne!
Me podbrisek bolel hodne asi do 7tt a pak uz zacali jine problemy...kez by te to minulo ale alespon vis,ze jsi tehu 😅

barbora87
30. jún 2010

@finfrle no ja som taka vybierava ze vsetko papam lenb ked to kupime a potom to uz nechcem...
ale tak si kupim nejaky malinky aby som ho zpapala:D
a inak babule ja tak zabudam...to je hrozne...vzdy som bola clovek so super pamätou a vedela som co bolo pred 3 rokmi a teraz neviem co bolo pred 2 dnami...

finfrle
30. jún 2010

@meleri jeden z tech pasu je na podporu briska aby ti nepadalo a pak maji jako doplnek k obleceni ...kdyz mas kratke tricka a pod

finfrle
30. jún 2010

@barbora87 to je ta tehudemence 😀 😀 😀 to prejde snad 😀 😀 😀 u me stale trva 😅
Manza ti pomuze ho snist ne?!

barbora87
30. jún 2010

@finfrle no ja ti poviem je to hrozne pripadam si ako vymätena ako keby ma kazdy den niekdo trieskal panvicou po hlave...no dufam ze to prejde lebo neviem co budem robit zvysok zivota taka vymätena 😀
a inak som sa ta chcela spytat ci uz ste si vybrali meno pre malinku....viem ze posledne 2 dni som sa ta to nepytala ale predtym neviem....tak ked hej tak sorry ale fakt uz si nepamätam
no tak urcite mi pomoze on je moj dojedac:D

meleri
30. jún 2010

Finfrle,

dík no fakt to tak nějak cítím..samozřejmě jsou chvíle kdy jsem naštvaná na něco, a říkám si co bych dala za ten KLID co kdysi byl...ale to je jen někdy.
jo do 7 tt, já ti nevím ani mi to tak nevadí jako fyzicky, ale že mám furt pocit že to můžu potratit....

aha, takže ten pás jako pomáhá? no právě jako doplněk to moc nechápu k čemu to je...
já nemohla nosit ty těh. gatě s tím pásem protože mi to dělalo nějaké vyrážky...

meleri
30. jún 2010

Barboro
já bych ti s tím melounem klidně pomohla! 😅

emily327
30. jún 2010

@finfrle dakujem 😉

@barbora87 dakujem pekne, no modelku asi nie s mojimi mierami 😀 Ale brusko sa mi paci, aky ma tvar. A pupok mi takto vybehol asi v 25tt.

@meleri mna v podbrusku bolelo do 4. mesiaca skoro. Na zaciatku to bolo silnejsie ako ked mas dostat MS. Ten pas je na to,ze zo zaciatku si nemusis kupovat tehu tricka ale das si klasicke a na to ten pas ak myslis to. Mne to prisla ako zbytocnost. Dokonca som videla ak taky pasik co sa dava do klasickych rifli nie tehu, ze ked ta uz tlaci a je ti maly pas z rifli, tak tento tehu sa tam vlozi a nahradza tu tehu gumu z tehu rifli. Ale ani to mi neprislo ako zaujimave. Ja od 3 mesiaca nosim tehu rifle a bolo to najpohodlnejsie co som mohla urobit. A ako ti je moja? No tie nevolnosti hadam nebudes mat, drzim palce, nech nie su cmuk

barbora87
30. jún 2010

@meleri tak povedz kedy budes u mna a ja prichystam melonik 🙂

inak pocujte nemate problem s holenim???lebo ja sa ovela dlhsie holim lebo si ptripadam ako nejaka opica...ako keby som mala 2 krat viac chlpov nez predtym....

emily327
30. jún 2010

@meleri nemysli na potrat snaz sa mysliet pozitivne moja. Psychika je velmi dolezita. Netreba sa velmi sledovat ale zase netreba podcenovat, ak je zle. Velmi drzim palce a hlavne moja mysli pozitivne a ver,ze vsetko bude ok my verime spolu s tebou a drzime palce 😉

barbora87
30. jún 2010

emily ale ved mas super postavu!!!!a to myslim uplne vazne....jeee tak ked mne vybehne pupok tak si budem musiet asi vybrat piercing z pupku ze?
inak ja mavam do dnes bolenie ako keby som mala dostat MS ale len chvilami...

meleri
30. jún 2010

Emily,

dík za vysvětlení..no nějak nevím k čemu bych to měla, jen jsem to viděla před týdnem v obchodě, takový elastický ale nebylo k tomu nic napsáno...
já právě bych moc moc chtěla zahradníky...ale né takové ty ošklidvé staromodní, ale nějaké šmrncovní, na zimu taky...🙂
uvidím co seženu..🙂
V Lyonu mají úžasný obchod s krásným těh. oblečením ale ty ceny.... 🙄 za gatě 80 eur...:( já to asi nechám tak zatím budu chodit jen v šatech, a pak uvidím...🙂
cítím se dobře, únava trochu, a ten podbřišek, a dneska mě trochu natáhlo, když sem šla na WC.