Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
30. jún 2010

ja chci taky melounaaaaa

finfrle
30. jún 2010

@schnucki zkousela jsi rennie ci jak se to pise je to pro tehulky pisou na krabicce a me pomaha kdyz je nejhur!

barbora87
30. jún 2010

Finfrle no som k.o. Ale manzelik chcel chilli con carne a to viem varit tak som mu to urobila je to rychlovka a teraz som uz napapana tak neviem ci sa melonik zmesti...ale mam teraz take napnute minibrusko...a zase sa citim nejako eeee...boli sme pozerat tu dlazbu a farby na vymalovanie...tak sme vsetko popozerali a nasli sme len sme este nekupili musime to rozpocitat a napisat co potrebujeme...ale od tej doby som k.o. A boli ma zase hlava...

Emily neoplati sa rozculovat kvoly nejakej takej pipke...

Schnucki cakam ta na melonik

schnucki
30. jún 2010

@finfrle ja se rovnou ptala doktora a ten mi napsal neco jineho, tak jsem to dneska objednala a zitra si pro to zajdu, ... ale dekuju za typ 😀

@barbora87 uz letiiiim 😀

barbora87
30. jún 2010

Finfrle a urcite hod fotecku izbicky

schnucki cakaaaam🙂

meleri
30. jún 2010

holky já sem KO......nejradši bych už spala ale musím ještě počkat až dopere pračka a vyvěsit..

dneska to vedro přitvrdilo, do toho Samson byl celkem nervní, asi taky tím horkem, no nevím jak dlouho to tak vydržím, ale ještě asi dva měsíce a snad to už povolí...

meleri
30. jún 2010

schnucki,

děkuju ti za radu ohledně toho pásu, no tak na to kašlu, já myslela že je to třeba dobré proti strijím v těhotenství nebo tak něco..

jinak jo, dvojčátka jsou asi super, ale zezačátku nevím jak si ta žena může odpočinout, dík za povzbuzení, máš pravdu člověk to musí nechat na osudu.....

jinak melounek ňam nam, ty dneska nemáš....🙂

emily327
30. jún 2010

dakujem vam vsetkym za podporu, nejako mi to zobrala naladu.... som nejaka nemastna, neslana.....
ja som prave dojedla za misku melonu a idem si dat nieco papkat .... Prepacte, ale dnes som bez nalady a nejako sa mi ani nechce pisat.....

schnucki
30. jún 2010

@barbora87 uz se ritim 😵

@meleri nemas zac, ja jsem to slysela od mirusch ze si to jeji znama koupila na zada, on spevnuje brisko, ale myslim ze proti striim nepomuze 😀
urcite se snaz myslet pozitivne a neboj, ono to bude v poho 🙂

bohuzel dneska zadneho melouna nemam ☹

schnucki
30. jún 2010

@emily327 to je v pohode, ale fakt se tim netrap, ona za to nestoji aby si si tim nechala zkazit den 🙂

meleri
30. jún 2010

Emily,
to je mi líto, to snad není pravda! 😠 nechcu být rasista, ale s polkama tady ve francii mám všelijaké zkušenosti....tak mi připadá že do ciziny asi z toho Polska neodchází zrovna ti největší sympaťáci....ale vím, to samé by se mohlo říct i o nás..
snad jak se zítra vyspíš, tak už na tuto příhodu budeš vzpomínat s větším odstupem.....

meleri
30. jún 2010

schnucki,

jo tak já sem si minule se zády celkem užila, hlavně s pánví....:(

jinak škoda, já tady mám ještě půlku v lednici... 😅

emily327
30. jún 2010

schnucki, dakujem moja 😉
meleri, mas pravdu... Zajtra sa uz nad tym ani nepozastavim, kaslem na to.
Ste zlaticka 😉 Dakujem pekne cmuk ak zajtra rano este pojde net, tak vam este napisem ak nie, tak si vas budem chodit citat do net cafe. Opatrujte sa a aj babatka v brusku aj tie co su s vami. Myslim na vas cmuk cmuk

finfrle
30. jún 2010

Holky jdu si lehnou a zitra dam pokojicek az bude hotov ju 🙂

schnucki
1. júl 2010

dobre ranko,
tak ja snidam a cekam az mi prijde manzilek z prace a pujdu se zas zavrtat ....

emily urcite se na nas sem tam podivej jak to jen pujde 🙂 a uz dopredu preju at cesta probehne co nejlepe 😉

meleri
1. júl 2010

schnucki,

tý jo tak brzo! dobré ráno! 🙂

vervit
1. júl 2010

preji dobre rano
koupani s malym jsme si vcera pekne uzili, zbytek dne jsme jezdili po obchodech a shaneli detskou houpacku,to se nakonec podarilo.Jak bude dnes chvilka casu, dodam do alba dalsi fotecky 🙂 🙂 🙂 🙂

finfrle
1. júl 2010

@schnucki Jen odpocivej 😉 !!!

@meleri Tak jak se citis,vse ok??Myslim na tebe!

@emily327 Budes tu chybet 😒 no ale co nadelame.Kouknes na holky od nas 😉 Uz se tesim,moc 🙂 🙂 🙂

Preji krasne ranko holky!U nas klasika dest ale sem tam na nas vykoukne slunicko 🙂
V noci byla mala uzasna kopkala o sto sest 😵 😵 😵
Dnes dodelavame pokojicek 🙂 a uklidime baracek,jeste nas ceka prace ale je to fajn.
Holky hodte mi pak vase mejliky do IP a ja poslu foto.Nemusi to videt kazda koza 😀

barbora87
1. júl 2010

Ahojky
ako ste sa vyspinkali?ja som sa vecer este jablckom napchala a zaspala som ani neviem ako...teraz sa valam na gauci s hafanmi...presne takto za2tyzdne budem u dr a uvid
mimi...tak sa tesiiiim

emily myslime na teba!

Finfrle ako ti je dnes?

finfrle
1. júl 2010

@barbora87 Krasny den Barborko tak co doslo na meloun 🙂
Dnes uz se citim lepe,docela jsem i spala 🙂 asi diky pocasi jen jsem mela spatne sny ale to je klasika...
Co dnes varis a mas vplane?
U nas stale pracovni ale vazne si to uzivame tu mame legraci od rana 🙂
Manza si dela ze me srandu a smiruje me vsude,pry ze uz muze ze neni sam 😀 kozel jeden si me dobira 😀
Dnes asi udelam bramborovou kasi s kurecim ale jeste nevim na jaky zpusob mozna s broskvi a syrem ci neco podobneho.

finfrle
1. júl 2010

@schnucki Ok 😉

Mate to na mejliku jen ochutnavku s tehuli 😅 Vecer vice 🙂

barbora87
1. júl 2010

@finfrle este som sa k melonu nedostala ale dnes si to s nim rozdam🙂))no dnes nevarim vcera som toho urobila na3dni🙂ale manzelik ma z toho radost lebo to uplne zboznuje🙂ale kamoska ma pozvala dnes na jedlo ale je v robote do2 tak uvidime ci sa nam to dnes vyjde sa stretnut...

No ja som mala tiez divne sny...teda od kedy som tehu som ani raz nemala pekny sen...tu je teplo kazdy den30stupnov...ale ked bolo tych20vobec mi to nevadilo...

Hihi tak to mas s manzelikom veselo🙂))a on ma teraz dovcu?
A kedy ku vam pride emilka?

schnucki
1. júl 2010

ahojik holky,
tak jsem se vyhrabala kolem 10h .... ale zaspala jsem asi az kolem 7h .... ted si dam sprchu a pujdu neco delat ... v kuchyni je to jak po atomove bombe 😀

schnucki
1. júl 2010

barbor tady jsou taky denne teploty kolem 30°, je to zahul ....
jinak ja mam taky takove podivuhodne sny ... kolikrat ani nedavaj smysl 😀

finfrle
1. júl 2010

Barbor 🙂 rajskou jsme meli taky na tri dny 🙂,kdyz je to dobre tak co....
Za 25 dni mame prvni vyroci 😵 Poslu ti foto pres mejla,na svatbu moc radi vzpominame.
Emilka bude u nas nejspise pondeli,utery a stredu pojedeme k nim na festival 🙂
Je skoda,ze odjizdi ale chceme(vsech sest) byt co nejvice casu spolu.Ani ti nedokazu rict,jak se pokazde nasmejeme a hlavne jak nas to dobiji!!Sedli jsme si vsichni 🙂

barbora87
1. júl 2010

Ahoj schnucki
vyspinkana?🙂
ja by som sa tiez mala donutit nieco robit🙂))
no tie horucavy su hnus:(
no a sny najprv ze moha fenka porodila4steniatka a potom ze som bola vonku a zacala hroznaaaa burka a ja som isla s babkou v tej burke pri lese...no nechapem z toho nic a ani spojenie medzi tymi snami ale uz si zvykam ze som tehu tak nic neni normal🙂))

barbora87
1. júl 2010

Finfrle no ja som v jedle bola vzdy vybierava a hlavne teraz ale ked si to manzelik objedna a chuti mu to tak mu to uvarim...
Hej urcite posli foto🙂))
jeee urcite si to spolu uzite!!!to je fakt skoda ze sa musite rozlucit...ked si to predstavim tak je mi s vami smutno...

schnucki
1. júl 2010

@finfrle urcite zustanete v kontaktu, i kdyby jen pres konika a treba se budete navstevovat 🙂 je skoda ze ti odjede ...
moc ji od nas pozdravuj

@barbora87 vyspinkana jsem 😀 jdu do ty sprchy nebo zas nic neudelam ....

finfrle
1. júl 2010

Holky vy jste rychlici ....ani nestacim poslat a mejliky mam zpet 😀
Ted jsme dolepoíli druhou cast 🙂 a vypada to jo krasne 🙂 uz peru zavesy(se mi vcerejskem pekne zaprasili a susim potah na jednu skrin.Snad nezacne lit,musim to hlidat 🙂
Budu tu tak pobihat a sem tam pisnu 😉

ivanajelinek
1. júl 2010

Dobre ranko 😉 Tak ja som sa dnes auz o po jedenastej vyhrabala z postele. Dr.-ka mi nevolala, tak je asi vsetko v poriadku. Alebo zavola az poobede...vcera ma zasa tak bolel chrbat ☹ Ale ono ze vraj ked dieta tak nejak lezi ze sa s tym neda ani nic robit.Tu je tiez uz hrozne teplo, asi si pojdem dat studenu sprchu 😀 Aj nakupit by som mala ale asi pojdem az vecer alebo to necham na sobotu ked bude aj mm doma.
ja som si kupila v sobotu melon, ale nebol vobec dobry, uplne bez chuti..Asi fakt najslepsie v ruskych obchodoch alebo u turkov.Ti maju vzdy najlepsie.