Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
4. júl 2010

Zuzanko,

vítej tady, to je fajn že jsi tady napsala, určitě piš dál... 🙂
je mi líto co se ti stalo, to by nikdo neměl zažívat takové věci....ale snad je to už za tebou, a jak píšeš, tak jsi možná těhotná...moc ti to přeju aby to tak bylo!
Norsko to je můj sen navštívit, pobláznila mě s tím jedna taková kniha, od norské spisovatelky, a ona nádherně popisuje tu přírodu...musí to být úžasné.....i ty zimy!

zuzanka7117
4. júl 2010

@barbora87 .....no ja mam narodky...18.12. mozno to bude aj v rovnaky den, ktovie....ale urcite si na teba spomeniem, 😅 tak teda drzim palce a urcite dam vediet ako som dopadla.Dufam, ze radostne... 🙂

zuzanka7117
4. júl 2010

@meleri . Ahoj, a dakujem za privitanie. co sa tyka Norska, je to naozaj nadherna krajina, co sa tyka prirody, naozaj sa to neda ani popisat, to treba len nazivo vidiet. Len ti ludia....hmmmm to uz nie je az take ruzove. Zhrniem to len tak, ze moje deti by som sem mozno dala do skolky,ale urcite nie do skoly. To naozaj len par rokov pobudnut, rychlo zarobit a hybaj domov. Aj ked tu maju super socialny system, ale prave koli tomu je tu strasne vela URCITYCH ludi ktori to vyuzivaju....len mat zo 10 deti a nerobit, ved stat sa postara.
Inak na dovolenku je to fakt nadherne miesto, odporucujem....Mam aj vela fotiek na facebooku ak by si chcela vidiet.
A ty si kde, a ako si nazivas

barbora87
4. júl 2010

@zuzanka7117 No tak dufam ze tu na teme s nami zostanes ci uz snazilka alebo tehulka...tak popiseme este nez porodim 🙂)) jeee 18.12.?ja som povedala ze chcem aby prislo mimi bud 8,18 alebo 28 na svet...

emily327
4. júl 2010

Ahojte, tak som u finfrle a uzivame si este posledne chvilky v Irsku a sme radi,ze ich mozme prezit s nou a jej mm. Dufam,ze sa mate dobre a ze je vsetko ok. My sa mame dobre. Malinka bude tanecnica. Kopka si kazdy den a celu noc 😀 Uz mam cestovnu horucku, mam strach,ze sa nezbalime do kufrov. Opatrujte sa tehulky aj maminky. Pa pa ozvem sa. Ak by nieco, tak mi napiste do IP. Tak budem vediet konkretne z net cafe odpisat. Docitam si vas uz zo Slovenska, hadam bude viac casu 😉 Myslim na vas cmuk pa pa
Pozdravujeme vas s finfrle 😉

ivanajelinek
4. júl 2010

Ahojte kocky 🙂 tak my sme boli u tyk znamych, gulas sa vydaril 😉 Ale uz oklo pol deviatej sme isli domov, lebo uz to bolo na mna moc dlho sediet a zasa sa ozyval chrbat ☹ Teraz sme eset pozreli nejaky film a ideme hajat...
Ahoj Emily..Chybas nam tu...Uzi si posledne dni v irsku.
Vitaj Zuzi 😉 Super ze zasa dalsia snazilka a mozno zachvilku aj tehulka 🙂 Prajem teda vsetkym dobru nocku, zajtra budem mat uz viacej casu..papa

schnucki
5. júl 2010

ahojik holky,

koukam ze tu mame novou tvaricku, tak pekne vitam zuzi 🙂

ja hlasim ze jsem obe cesty ve zdravi prezila, vcera jsme byli po ceste k nasim jeste v globusu nakoupit a nasli jsme tak super vanicku za malo, tak jsme ji rovnou koupili 😀

jinak jsem dneska nemohla vubec spat, chybi mi manzilek a nasi maj v byte vic teplo jak mi, tak jsem toho moc nenaspala 😝

dneska se asi pojedeme koupat ....
nevim jestli budu mit dneska jeste cas sem mrknout, ale kdybych v noci nemohla zas spat, tak si vas docitam .....

doufam ze se mate vsechny super a ze je u vsech vsechno v poradku 😉
moc pozdravuju

yarden
5. júl 2010

Ahojte a dobre ranko...
@schnucki
Ahoj a vitaj doma u rodicov. Snad sa ta cesta v tom teple dala vydrzat...
A super, ze ste rovno kupili aj vanicku. Taketo neplanovane nakupy su najlepsie...

@zuzanka7117
Ahoj Zuzi,
vitaj medzi nami. Ja som mala podobne priznaky, najprv velmi bolestive bradavky a potom M neprisla a az po tyzdni som si urobila test. Aby som nebola sklamana a bol pozitivny.

@emily327 Ahoj Emily, vitaj opat medzi nami. Uzi si posledne dni v Irsku a uzite si krasne chvile s finfrle. Drzte sa. Pohladkaj za mna aj brusko so Sonickou...

zuzanka7117
5. júl 2010

@barbora87........... ja som fakt spokojna s mojim datumom narodenia....a urcite tu ostanem, ci uz tak, alebo tak... 🙂 .a budem vas informovat....dnes si idem kupit test a ak nahodou v priebehu dna nepride menzes, tak si ho urobim....Dam vediet ako som dopadla. 🙂

zuzanka7117
5. júl 2010

@yarden ...ahoj, dakujem za privitanie....naozaj dufam, ze by to tento raz mohlo vyjstaj ked mam za sebou dost vystresovany mesiac a prave preto som nemyslela, ze prave teraz by to mohlo vyjst. Dnes vecer hadam budem mudrejsia.....Drzte palce.... 🙂

zuzanka7117
5. júl 2010

@schnucki ...Dakujem.... 🙂 ...som rada, ze ste ma takto milo privitali..

ivanajelinek
5. júl 2010

Dobre ranko 😉 Tak sme spali celkom dobre, ale ten chrbat boli a boli ☹ V stredu mam konecne termin u dr.-ky tak sa tesim 🙂 A hned aj v stredu zacnem s tym predpripravnym kurzom...Ved uz je nacase.
@schnucki tak super ze ste dobre dosli...Teraz si to doma uzivaj, nechavaj sa od vsetkych rozmaznavat 😀 ono to raz za cas dobre padne...
@meleri tak som sa pytala na to mestecko a ze vraj je tam severne more, takze nieee, to bude studene...Potom nam znamy hovoril ze oni chodia do Montpellier, to je dole od Lyonu...Ale je to dost daleko tak 800 km. To je uz pre mna dost.
Ozaj do kolkeho mesiaca sa vlastne moze lietat?
A inak co mate dnes v plane?

barbora87
5. júl 2010

Dobre rano babule

@schnucki ahoj schnucki som rada ze si cestu dobre zvladla...dobre si to tam uzi...a odpocivaj!super ze ste kupili vanicku 🙂 musis hodit foto🙂

@yarden ahojky a ako sa citis?vsetko ok?kedy ides zase k dr?

@zuzanka7117 ahojky tesime sa ze si prisla ku nam!tak nas urcite informuj!drzim palceky!

barbora87
5. júl 2010

@ivanajelinek Ahoj ivi joj to je hrozne s tym chrbatom :((( jeee tak uvidis v stredu drobca?ja idem
bud tyzden vo stvrtok...uz sa neviem dockat...no ja som chcela dnes lenosit ale moja teta je dnes vo viedni robia vylet tak sa s nimi asi stretnem...ale nechce sa mi

ivanajelinek
5. júl 2010

@barbor, to mas super, ze sa takto mozes casto stretavat s rodinkou 😉 My tak raz-dva krat za rok. A byvate priamo vo viedni?
No sa tesim na stredu, dufam ze je vsetko okay...

barbora87
5. júl 2010

@ivanajelinek No musim povedat ze od kedy som tehu tak aj casto chodim na sk a tak...lebo od oktobra uz nechcem nikam cestovat aj ked to nie je daleko ale predsa len...musim
povedat ze teraz v druhom trimestri sa mam naozaj fajn...obcas zle a ten zadok ma boli ale inak pohoda...
jeee tak musis v stredu informovat!a ty co budes dnes robit

ivanajelinek
5. júl 2010

Neviem, chcela som trosku poupratovat, ale tak poriadne...myslim policky od prachu, aj okna by sa zisli...A potom hadam nieco navarim...Zatial je vonku prijemne, tak uvidim ci sa mi bude dat nieco uvarit...Aj baby do prace by som chcela ist pozret..No vzdy si tak vela toho poviem ze chcem spravit a nakoniec neurobim nic 😀 😀 😀

barbora87
5. júl 2010

@ivanajelinek No to poznam 🙂 tiez si toho naplanujem a nic 🙂 joj ale s tym chrbatom nic neupratuj...aby sa to nezhorsilo
a manzelik je v robotke?

ivanajelinek
5. júl 2010

Hej hej, ved niekto zarabat musi, nie 😀 😀 😀 Ked uz zena nevladze, tak co sa da robit, ze?

ivanajelinek
5. júl 2010

@barbor, a vy uz mate teda aj rakuske obcianstvo, ked ste uz tak dlho vo Viedni?

barbora87
5. júl 2010

@ivanajelinek Presne ako pises 🙂 aj moj je v robotke ale bude mat dovcu koncom jula...no ja mam rak obc manzel este nie ale tersz si chce dat ziadost

yarden
5. júl 2010

@barbora87 Ahoj...

Ty mas super, ze mas blizko rodinku.
A k doktorovi? Ja som tu bola len raz na zaciatku, na potvrdenie tehu a potom uz nie. Este mi ani krv nebrali 😢
Ale v SR konecne pojdem k svojmu doktorovi. Uz sa neviem dockat, kedy uvidim mojho drobceka. A to uz pojdem rovno na ten prvy velky UTZ. Neviem ako sa to konkretne vola - viem to len v anglictine, ale ide o to sijove rozlisenie a Downov syndrom. Tak dufam, ze bude vsetko OK.

A do kolkeho tyzdna si spavala na bruchu? Alebo vobec? Ja este spim na bruchu, sice s pokrcenou jednou nohou, inac spat neviem. No brusko mi este nevytrca, len ked sedim, tak ma tlacia nohavice. A vyzera to komicky 😀
Hore vidno rebra a dole pneu 😀 😀 😀
@ivanajelinek
Ahoj, Ivi, nech sa Ti polepsi s tym chrbtom. A nepomaha Ti ani nejake lahke natahovacie cvicenie? Take na uvolnenie svalstva?

Drzte sa.

ivanajelinek
5. júl 2010

@yarden najviac mi pomaha ta Fit lopta...Normalne zacinam byt na nej zavisla...Uz som aj vcera povedala mm ze ked pojdeme niekam na navstevu, ze si ju musim vzdy zobrat so sebou, ked to na mna pride...A kedy letis na SVK?
@barbor mm si chce zobrat celu dovcu az ked sa prcek narodi...Aby mi trosku pomohol a tak.Ale mozno pride aj moja mamina, tak uvidim ako to sklbime...Som mamine povedala ze bude dobre keby ze pride ked uz mm pojde do prace a ona by bola potom 2 tyzdne so mnou tu.

finfrle
5. júl 2010

Ahoj holky,
u nas jeste vsichni spi,tak jsem vas chtela pozdravit 😉
Vcera jsme meli krasny den.
Mala dovadela v brisku az az 🙂 dneska je zatim vklidu ale to prijde 🙂
Opatrujte se!

ivanajelinek
5. júl 2010

@finfrle ahoooj...To su vsetci taky spachtosi? 😀 😀 😀

yarden
5. júl 2010

@ivanajelinek
Ta fit lopta aj mne pomaha. Aj pred tehu som na nej posedavala kvoli bolavemu chrbtu. A vzdy citim velku ulavu.
A do SR letim 17.7. a hned v pondelok idem k doktorovi.
A ty hned informuj v stredu, ze a ako...

yarden
5. júl 2010

@finfrle
Ahoj ranni vtace 😀 To teda vsetci riadne dlho spia. Ja sa vzdy budim na hlad...
Ale nech si to Emily este uzije.
Velmi ju pozdravujem...

barbora87
5. júl 2010

@yarden No je to fakt super mat rodinku kusok od seba...a kedy letis na sk?no ja som na zaciatku nemohla spavat potom zase hej ale tiez s pokrcenou nohou a teraz ako kedy...su noci co vobec nemozem spat na brusku a potom zase v pohode...hej viem co myslis tu v rakusku sa to robi medzi 12.a14.tt

@ivi manzelik ma z firmy predpisanu dovcu a mam teraz a potom v zime cez sviatky 3tyzdne takze drobec si vybral dobry termin 🙂 no u mna bude babka tyzden od terminu porodu do vianoc...a potom po vianociach ma moja mamina dovoloneku tak ked bude treba tak pride a ked manzelik pojde do roboty tak mamina bude mat este dovcu...tak uvidime len aby mimi neprislo skorej bo to nema nikto dovcu 🙂

finfrle
5. júl 2010

@zuzanka7117 Ahoj Zuzi Vitej!
Budu drzet palce!!!
Je mi lito,ze jsi v sestem tydnu potratila,bude to znit zvlastne,ale mozna mimi nebylo dost silne a nebo bylo nejak geneticky nemocne a je to lepsi.Urcite se ti to podari a mozna uz podarilo!!!
S testem pockej tyden at je vetsi jistota.Hlavne se nestresuj!Mozna uz jsi a tim stresem,ze nevis by semohlo prihodit cokoliv.....
Ja ti to opravdu moc preji je to fajn byt tehule 😉 No u me teda az teprve ted 😀
Koukam,ze v Norsku jsou pomalu tak dobri lekari jako v Irsku 😀 😀 😀 to mame ale stesti co 😀

finfrle
5. júl 2010

@schnucki Parada,ze jsi dorazila🙂 uzivej volnicka a pekne nakupy pro prdolku.

Tak uz slysim prvniho zbuzeneho 😀 tak schvalne kdo to bude 😕 🙂 ...tak nic zase ticho 😀
Budu koncit a jdu udelat pro vsechny snidani 🙂
Jooo holky dnes se stavte na obed mame bramborovou kasi s cesnekovymi rizky a kopou zeleniny 🙂Vsichni se na ne tesime 🙂
Kouknu na vas vecer a nebo zitra.Dnes az odvezeme navstevu se pujdeme kouknout jeste pro malou na nejake obleceni,jsou neuveritelne slevy 🙂
Jo a pokojik mel uspech 🙂 libil se 🙂 Snad Emi nespala v postylce pro nase male 😀
Ve stredu jedeme zase za Emilkou na festival 🙂