Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
5. júl 2010

Babule to je taka nadhera ze ku nam stale pribudaju nove tehulky...moooc ma to tesi....

zuzanka7117
5. júl 2010

@meleri Dakujem....to ma tesi, aspon na to nebudem sama......teda samozrejme je tu moj drahy, ktory sa velmi tesi.....ale predsa treba trosku medzi babami.....ked uz ta rodina je daleko....

zuzanka7117
5. júl 2010

Dakujem vam baby.......budem sa snazit aby bolo vsetko ok.......aj ked neviem ako to poriesime s mojou pracou.....ved uvidime.......Tesim sa ze to mozme spolu prezivat

barbora87
5. júl 2010

@zuzanka7117 Ver mi vsetko sa nejako vyriesi!urob si termin u dr a porozpravaj sa s nim ze ci ta moze vypisat...alebo vo firme nech ti daju inu robotku...a ako dlho tam robis?
Joj drzim moc palceky!!!

barbora87
5. júl 2010

Ahojte babule...vy uz asi hajate a ja nic a rano musim skoro vstavat...pozerala som serial to bola pohoda a potom ze idem hajat a ked si lahnem na lavu stranu tak som tri krat citila take stuchnutie...ale raz tak silno az som skoro z postele vyskocila...co to asi mote byt 🙂

yarden
6. júl 2010

Dobre ranko dievcata,

ja uz osm hore od 6. Narychlo som zjedla par piskotiek a zaspala som. Noc bola tazka. V jednom susednom dome mali diskoteku a citili sme sa ako s hlavou na repraku a v druhom hukal alarm 😠
Takze som ako mechom udreta.

A vy ako?

zuzanka7117
6. júl 2010

Robim tam od januara, mam iba brigadnicku zmluvu, ktoru mam zatial do septembra.....musim si presne zistit ako to tu funguje....ani neviem ci mam narok na marodku.....ved uvidime, najprv pojdem k lekarovi, v praci sa budem maximalne setrit a uvidime co mi povie sef......hadam mi da nejaku lahsiu pracu. Som zvedava ako to dopadne.
Robila som si vypocty, ak bude vsetko ok, mala by som rodit okolo 10 marca....Boze to uleti ako voda.... 🙂

barbora87
6. júl 2010

@zuzanka7117 Aha chapem...no v robote zatial ale nic nehovor nech ti da lekar potvrdenie najprv...napr u nas je to tak ze ked otehotnies tak ti to musia predlzit ale voes ako vsade je to inak...no my sme planovali ze by som v lete mohla otehotniet a v april maj rodit 🙂

ivanajelinek
6. júl 2010

Dobre ranko 😉 Boze vy tu tak skoro buntosite 😀 Ja som bola zasa v noci par krat hore, lebo chrbat hneval.Ale co uz.Uz si zacinam na tie bolesti zvykat...
@yarden ja som mala na zaciatku tehu tiez vzdy pri posteli piskoty a ked ma chytil hocikedy hlad tak som piskotovala 😀
@barbor a ty ako? Uz lepsie?mCo budete dnes robit?

vervit
6. júl 2010

dobre rano 🙂
zuzanka.... srdecne te vitam, a gratuluji ze se vam zadarilo 🙂 ja ziji v Irsku uz 6 ty rok, mam rocniho syna a vcera jsme zrovna byli na ockovani. .V Norsku mame par pratel, kteri tam odesli take za praci. jak dlouho jsi v Norsku ty?

yarden.... to te lituji, tam kde jsme predtim bydleli, byla v blizkosti hospoda a obcas to byl takovy ramus, ze jsem trpeli jako vy 🙂 zrejme sousedi neco slavili 🙂

ivanajelinek..... muzu se te ivan zeptat, kde v Nemecku zijes. mam tam bratra uz nekolik let, zije v Norimberku a na Nemecko si nemuze stezovat, lekarska pece je na urovni. jeho syn chitil rotavirus a tak musel do nemocnice v DM. mel skvelou peci. Moje kamaradka tam zije a pracuje na porodnickem oddeleni uz 15 tym rokem a nemenila by.

Tak at mate hezky den 🙂

ivanajelinek
6. júl 2010

@vervit ahoj 😉 My zijeme v Zweibrücken.To je take male mestecko pri francuzskych hraniciach.Ale Norinberg nemame az tak daleko, tak 3 hodinky autom od nas...

finfrle
6. júl 2010

@zuzanka7117 Uzasne!!!!Tady je to vazne nakazlive 😀 😀 😀 hlavne se ted setri a odpocivej!Super dalsi tehulka!!!!
Ahoj holky,vcera z nakupu nic nebylo.
Udelalo se mi vcera moc zle...silena migrena...spala jsem od sedme do osme rano sasi 20probuzenimi...rano me vydesila krev v moci a to dost.Nastesti se mala pred chvili zacala hybat tak jsem klidnejsi.
Boli me hlava ase dnes jsem si naordinovala odpocinek a spanek.
Prave mi prisla karticka s mou krevni skupinou,no konecne!

finfrle
6. júl 2010

Pisu jako trdlo omlouvam se 😉

ivanajelinek
6. júl 2010

@finfre ahoooj....Jejda ze migrena...Tak to neni dobre...Ja som teda este nikdy migrenu nemala, ale mam kamosku a ta ma stale migreny...Tak vela odpocivaj dneska a spinkaj.Kedy mas dalsiu kontrolu u dr?

finfrle
6. júl 2010

@ivanajelinek Ahoj moja 🙂
No ja ji mela taky poprve a doufam,ze naposled.
K GP jdu az za 3 tydny a do nemocnice jdu na cukrovku za 4 a dalsi kontrola je az za 5tydnu ☹
Emilka Vas vsechny moc moc pozdravuje,uz se pekne bali.
Holky na fcb dam nove fotecky s vyletu s Emilkou 😉 se u me prkne zasmejete 😀

meleri
6. júl 2010

ahojte lidi!
nevím nějak o čem psát....dneska ráno jsme byli v lese, celkem brzo, tak mě překvapilo jaká je ještě nahoře ráno zima.

finfrle,

ajaj, migréna to je fakt nahov..o a s prášky v těhotenství taky...snad tě to už přešlo!

finfrle
6. júl 2010

@meleri JJ meleri,je lepe.Pujdu si asi zase zachvilku lehnout.Je tu dnes skarede a zima s destem.

meleri
6. júl 2010

jé vy máte zimu! ale zas ten déšt...to je nic moc..jasně odpočin si, já tu zrovna dojídám u počítače a pak se půjdu taky natáhnout, dokud malý spí..

ivanajelinek
6. júl 2010

Kde ste dneska vsetky? 😕

finfrle
6. júl 2010

@ivanajelinek to vis uz to tu omezuji 😕 😒
Jsem si byla na cajik u kamosky at si odpocnu od pc a popovidam 🙂
Jak se dnes citis???

ivanajelinek
6. júl 2010

@finfrleked je to tu smutne bez teba 😢
Ja chcem ist tiez ku kamoske, byva kusok od nas...som akurat dovarila, najem sa a asi nachvilu tam pojdem...No nechcem to fakt zakriknut, ale dneska mi je fajnovo...Dufam, ze bolesti nepridu 😠

finfrle
6. júl 2010

@ivanajelinek
A co dobreho jsi varila?U nas manza udelal stejne jako vcera rizky 🙂

ivanajelinek
6. júl 2010

@finfrle upiekla som len kuracie stehna a k tomu hlavkovy salat a prilohu...Musim to nejak obmienat, lebo kazdy den vymyslat nieco nove je naozaj zaberacka...Ale radsej si uvarim doma, ako keby ze mame chodit niekam po restauraciach. predtym sme chodili dost casto, aj niekolkokrat do tyzdna( ja ked som chodila az vecer z prace domov aj mm) tak sa mi uz kolkokrat nechcelo.Ale teraz to dobieham 🙂 Si predstav ze vcera som upiekla aj ribezlovu bublaninu 😝

barbora87
6. júl 2010

Ahojte babule
tak som sa dopratala domov...na9som uz bola u kamosky na ranajky boli tam este dve dalsie kamosky tak sme kecali a utekala som odtial sa stretnut s kamoskou tehulkou a isla sa so mnou pozret na tu buggy od peg perego...potom sme kecali a prechadzali sa a skoncili sme u mekaca lebo sme boli hladne 🙂 teraz som doma a som taaaak unavena...
A co vy?fungujete?

finfrle
6. júl 2010

@ivanajelinek Jsi sikulka!!!
Ja dnes nemusela varit a nic 🙂 jeste,ze mam manzu 😉
Predchvili jsem se vzbudila a manza mel vsechno pripravenou na kokosovou buchtu,tak jsem jen pripravila kolik ceho a smichala a uz se pece :-ú
Dam sprsku a budu koukat nejspise na filmik at moc nezatezuji oci u pc prece jenom me jeste hlava boli.
Zitra jedeme za Emilkou uz naposledy!Maji ve meste velky festival,tak si to jeste uzijeme.Dnes litala po uradech a GP a trochu to na ni dopadlo.Prece jenom stehovani je slozitejsi.U GP bylo vse vporadku mala Sonicka se ma pry k svetu a je hlavickou dolu 🙂 Emilka Vas vsechny zdravi!

@barbora87 To vis fungujeme 🙂

Schnucki snad si dovcu pekne uzivas 🙂 Myslime na tebe i Lubinku 🙂
Co ty Kleo,Blondy,Janulko,Meleri jak se maji prdolkove?

zuzanka7117
6. júl 2010

@barbora87 praveze neviem ako to je, ale koncom tyzdna idem k lekarovi a hovorili mi, ze mi da nejaku tehotensku karticku a tu ukazem v robote a mali by mi hned polavit z prace, tak uvidime...jedno, co viem isto, ze trvalu zmluvu sa nechystaju mi dat, dnes mi to sef potvrdil.Som zvedava ako sa zatvari..... 🙂

zuzanka7117
6. júl 2010

@finfrle Dakujem, budem sa snazit.....sice z prace som unavena, ale mam super muza, ktory mi teraz nedovoli doma pomaly nic robit, urobi vsetko on......Zlaty 🙂

finfrle
6. júl 2010

Tak a mate receptiky v IP 🙂

finfrle
6. júl 2010

@zuzanka7117 To je parada,takoveho muze mam i ja,milacek.Na zacatku,kdyz mi bylo vazne zle stal pri me stale,prece jenom to zavinil i on 😀 Si pamatuji jak jsem stale zvracela a on mi drzel vlasy a nosil mi na zachod piskoty a vodu aby mi uklidnil zaludek 😀 no zlaticko,nekdy k zabiti ale to je kazdy chlap 😀
Jsem moc rada,za vase stesti jen odpocivej a nepremahej se ani v praci...je to jen prace a ty a mimi jste dulezitejsi!

ivanajelinek
6. júl 2010

Ahojte 🙂 Tak ja som isla ku kamoske.Chcela som ist len na skok a az teraz som prisla.Urobili sme si salatik(vsetko z jej zahradky) s kozim zapecenym syrom, mnamky...Dali sme si aj zmrzku a tak sme kecali o vsetkom.Ani neviem ako ten cas usiel...Zajtra ideme ranoi k dr.-ke tak potom vam napisem ako sme dopadli..papa Dobru nocku..