Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
6. júl 2010

sem tak unavená ale nemůžu usnout tou únavou....děs...

holky co je s Blondy? už se tu chvíli neukázala! aspon tak týden to bude?

finfrle
6. júl 2010

Taky nemuzu spat.... 😕
Meleri vubec netusim nejak se tu holky neukazali....Snad jsou s prcky vporadku.... 😕

Ivanka je fajn,ze jsi si to uzila 🙂 snad mi bude rano dobre a pojedeme za Emilkou.

ivanajelinek
7. júl 2010

Dobre ranko 😉 Tak konecne som prespala noc bez bolesti a v kuse, bez toho aby som bola hore 😵 Dufam ze sa to uz zlepsi. A teraz sa idem nachystat a idem k dr-ke...potom sa ozvem...

yarden
7. júl 2010

Dobre ranko dievcata,

@ivanajelinek Super, Ivi, ze Ta chrbat uz nebolel a spala si v klude a bez bolesti. Drzim palce dnes u Dr.

@finfrle A ako Tvoja migrena? Uz je prec? To nezavidim, ked si mala bolesti hlavy. Ja som to este nikdy nemala, neviem co to je, sice obcas ma hlava boli, hlavne pri zmene tlaku, ale skor ma tlaci len jedno miesto v oku a z toho to ide do hlavy. Ale posobi na to zavretie oci a je klud.
Pozdravujem Emily a uzite si dnesny festival.

Barborka ako?

Nam vcera nesiel internet, borci opat presekli kable 😝 A dnes tiez obcas ide a vypadava. A telefon nam vobec nefunguje uz niekolko dni. Ach jaj. Udreli vysoke teploty a aj kable su unavene 😀

Zelam pekny den.

zuzanka7117
7. júl 2010

@finfrle . To je samozrejme, ze my sme na prvom mieste....kaslem na celu pracu, ak by sa im nepacilo. Som rada, ze aj ty mas takeho super muza, ked si spomeniem na par muzov co poznam v mojom okoli.......takeho by som v zivote nechela, nie vsetky zeny maju take stastie. A ja som nesmierne stastna a vdacna, ze ja ho mam. J chvalabohu nevolnosti zatial nemam, jedine co citim je unava, aj to len tak striedavo, aj najednoduchsi ukon sa mi zda namahavy......a to, ze ma neskutocne bolia prsia....aspon teraz nejake mam... 😀

finfrle
7. júl 2010

Pekny den kocky!
Zachvilinku jedeme za Emilkou a uz se tesme.Emca uz mi taky volala,kde jsme! 😅 Dnes je to naposledy co se uvidime... ☹
Dnes jsem spala uz lepe sice me hlava stale poboliva ale snad uz to bude dobre.Mala me vzbudila tancovanim v brisku.
Poprve jsem vyzkousela si dat pod bricho polstar a vazne se mi spalo o dost lepe a malou jsem nijak netlacila.
Vecer napisu!
Smer festival papa 🙂

ivanajelinek
7. júl 2010

Ahojte.Tak a sme doma.kontrola prebehla v poriadku. Srdiecko bilo pekne, mame uz 37 cm a 1250 gr. Dr.-ka povedala ze je so mnou aj s prckom velmi spokojna 😉 Za 4 tyzdne sa mam ist uz predstavit do nemocnice...Pozerala preistotu ze ci to bude chlapec a bude 😉 Videli sme na 100% 😀 Prikazala mi chodit plavat pravidelne, na ten chrbat ze to trosku povoli... Dnes chcem skusit ist na ten predporodny kurz tak uvidime co to bude 😎
A vy co robkate?

blondynka400
7. júl 2010

Ahoj holky,
tak se opět po nějakém dnu hlásím... 😀
Hold pro mne začala sézona, skoro celý červenec tu máme nějaké návštěvy tsakže s malou dohromady fakt nestíhám. K tomu už jsmem s ní začala chodit k moři. UV obleček je super, i se jí tam líbí, moře se akorát zatím docela bojí, ale je tedy fakt, že všechny dny byli poměrně velké vlny a voda je na ní zatím docela studená. ale nožičky už jsme zvládli bez křiku 😀
Usínání už je taky lepší, ale zas se pořád často budí, ty první dvě hodinky spánku co půlhodinka,ani jíst nechce, stačí abych si jí vzala k sobě a zase usne, asi je jí fakt smutné, nebo nevím... 😖 A i pak spí tak max 3 hodinky, ale co pořád lepší než ty scény 😀
Akorát tedy to vedro a vlhkost je tady docela síal, pořád je taková ublemcaná, přes den mi vypije kolem 200ml vody a vypadá u toho, jako kdyby týden nepila 😀
Jiak už jsem dopo začala dávat i vocné přesnídávky, stejně jako se zeleninou, celá lahvička je málo 😀

@ivanajelinek gratuluju k úspěšné kontorole, už máš taky kus chlapa co? 😀

ivanajelinek
7. júl 2010

Ahoooj Blondy 🙂 uz sme si robili o teba starosti...Tak to je super ze uz lepsie malinka zaspava...juuj zavidim ti to more 😝

blondynka400
7. júl 2010

@ivanajelinek jé to je od vás holky hezký...
Já tu v červenci fakt moc nebudu, spíš vyjímečně. Prostě času je málo no 😝
A hlavně taky dole kde jsem většinou s malou mi nejde moc dobře internet a nahoře se jaksi nudí, taqkže mám dost stížené podmínky 😝 😀

meleri
7. júl 2010

blondýnko,

jej, to je fajn že píšeš! aha to chápu, u nás je to stejné já tu chodím jenom když spí a jestli když spí tak máš nějakou práci tak to je pak horší...užijte si prázdnin!

holky já snad nesem těhotná já fakt nevím, necítím už vůbec skoro ten podbřišek, je mi úplně dobře! prsa akorát se mi zvětšili a teče mi to kolostrum, nebo je to možná co zbyla odminula...🙂)

nejhorší je že ted nemáme prachy takže stejně k dr nemůžu jít až v augustě...ale snad bude vše ok...

ivanajelinek
7. júl 2010

@blondy uzivaj si teplo a more..A kde byvate v IT?
@meleri a to by si musela platit u dr.? Ci ako to je vo Francuzsku?

blondynka400
7. júl 2010

@meleri hm, tak to máme úplně stejné 😀 A hlavně mně dost často spí i mimo domov, přeci jenom v autě usne úplně nejlépe, tak je to takové nejjednodušší 😀
K tomu ty návštěvy.... Ale je zas fajn, že malou občas na chvíli zabaví, to taky není špatné... Každopádně do neděle tu jsme ted sami, tak si na vás nějaký čásek udělám 😎
Ty půjdeš k doktorovy až v spnu? 😕
Žádné příznaky cítít nemusíš, každé těhu je jiné a jednou tí může být blbě po druhé ti nemusí být vůbec nic 😉

blondynka400
7. júl 2010

@ivanajelinek v Neapoli, v podstatě hned u moře,na kraji města v takové rezidenční čtvrti, autem je to asi 2 minutky k moři....

meleri
7. júl 2010

ivčo

tady musíš vysolit, 30, 40, 50 někdy i 60 eur podle toho kolik si dr řekne, a za tři čtyři týdny se ti vrátí 95 procent té částky...problém je, že to musíš dát a pak ti to třeba 3 týdny chybí..takže proto

Blondy

jo fakt nic a jsem za to vděčná jen mám místama strach, občas znova koukám na těh. test co jsem si udělala...
jo a chodíte k moři? jak tam ted máte, asi jsou vedra? tady je horko, chodím ted na bazén, malý je zdravý...včera jsme ráno byli po delší době v lese...

ivanajelinek
7. júl 2010

@blondy tak to musi byt parada...ja ti tisko zavidim 🤐 . Hned by som ja isla niekam k moru...Ale az o rok 😝 aj s nasim malym prckom 😀

ivanajelinek
7. júl 2010

@meleri to je taky system vo franc.? A to je tiez divne ze nevies kolko si dr. dopredu povie, nie? To je tak u kazdeho dr-?Tak to je super ze maly je uz zdravy...Mozte choditt uz aj k vode, nie?

blondynka400
7. júl 2010

@meleri tak to ve FR ještě není tak drahé, tady si pod 100 EUR ani neškrtneš 😝 😀
Neboj, všechno bude ok. Mně taky nic nebylo, až jsme si říkala, jerstli je vše v pořádku 😉
Jojo, chodíme k moři, vždycky po ránu a vydržíem tam tak 3 hodky, s tím že hodinku spinká...
Vedra u začala být pěkně hnusná, taková hodně vlhká zákeřná... Na zhradě tasy mám i malinký bazének, včera jsem jí tam šoupla do vody 24 stupňů, sice se klepala jak osika, ale nebrečela 😀
To je dobrý, že je malý zdravý 😉

blondynka400
7. júl 2010

@ivanajelinek no teď už to na nějaké velké cestování moc nemáš, to je pravda... Ale ještě by se dalo, někam blízko autem 🙂
Každopádně za rok tro bude lepší co? 😀

meleri
7. júl 2010

blondy,

ty vole.... 😕 kde to žijete...ale vrátí ti to pak tak pojištovna?
děkuju, já minule fakt trpěla celkem odzačátku...ale zas sem neměla nevolnosti....mám pocit že to bude holka, ale je to jenom pocit.

jo! vlhkost to je hnusné, člověk se lepí, tady to chvíli bylo ale ted už to tady suší, to ti nezávidím ale počkej příští léto to už bude malá řádit! hlavně že máte tu klimatizaci, bez toho je to těžké..uvažujeme že našetříme peníze na příští rok z porodného a pořídíme si ji...
dík, fakt to asi zabírá co nám ta doktorka dala...

blondynka400
7. júl 2010

@meleri no hele ono se ti to ani moc nevyplatí, protože 100 EUR je to bet dokladu a s dokladem je to 200 😝 . Takže asi tak 😀 Prsotě tady je to cikánov který má od civilizace dost daleko 😀 Ale já tu byla nsštěstí jen jedno, jinka si vše řeším v čechách... Pro malou tu mám je na konec července domluvené píchnutí vakcíny, kterou mám čech a vzhledem ktmou, že je to po známosti, (jinak by tu cizí vakcínu nikdo nepíchl), tak to bude na naturálie 😀

meleri
7. júl 2010

blondýnko,

to je drsné, to snad aby člověk nebyl nikdy nemocný nebo nechodil k dr...ale s malými dětmi člověk prostě jít musí!

aha! no radši naturálie! 🙂

blondynka400
7. júl 2010

@meleri jojo asi tak. Ale zas je tady standart, že ti přijde pediatr domů, že nikam nemusíš... To v čechách aby je člověk prosil 😝
hold lidi v čehcách si vbůec neváží kvlaity a dostupnosti zdravotnictví 😝 😀

meleri
7. júl 2010

blondynko,

tý jo fakt? tak to je zas super, co bych za to dala...ono je to fakt zezačátku a ještě v zimě nepříjemné lítat po dr, navíc všude samí zdechlí lidi....tady je např normální že nejdeš k pediatrovi ale k normálnímu obvoďákovi....na očkování na vše...ale my ted bohudíky našli skvělou obvodačku, dokonce už i ví že přijdu jak se narodí...

to máš pravdu, mají vše skoro zadarmo a hodně si stěžují...co bych dala za takového zubaře jako je v česku...

yarden
7. júl 2010

Ahojte dievcata,

akurat od nas odisli dvaja kablikari, co zistovali preco mame stale problemy s internetom a telefonom. zavadu nasli, mimo domu, opravili a odisli. tak som rada 🙂

Dnes mi je nejako cudne. Mam blby pocit cely den na zaludku a nic mi vobec nechuti. Tak som si otvorila nadobu ako s nutelou, ale nie je to cokoladovy zaklad, ale karob. Je to zdravsie. Ale chuti to ako cokolada. Tak si davam do tela 🙂

@ivanajelinek
Super, ze u Dr. vsetko v poriadku. A maly uz je teda velky 🙂
Kolko si zatial pribrala? Ja som si dnes merala brusko cez pas, ale asi by som mala okolo pupku nie? Dnes mam pocit, ze je brusko nejake vystrcene.

@meleri
Ako sa citis s bruskom? A maly je dobre ze je uz zdravucky. Aspon si uzijete vodu.

@blondynka400
Blondy, tu je podobne teplo a lepkavo z vlhkosti. Tiez mate v mori meduzy? Tu su vzdy tak 4 tyzdne z tepla a su to obrovke kusky. A tak z mora nic.
A to musi byt malinka nadherna v tom UV oblecku ako jej skusas ponorit nozicky do vody 😉
A uz sedi sama, alebo este nie celkom? A papka Ti teda krasne.

finfrle
7. júl 2010

Prave jsem se vratila od Emilky a moooc vas pozdravuje.. vice Vam o dnesku napisu rano... Dobrou kocky! 😵 😵 😵

zuzanka7117
8. júl 2010

Ahojte baby, ako sa mate 🙂 Ja som zatial ok, aspon myslim, aj ked v noci je to vseliake, pobolieva ma v podbrusku, hlavne ked spim na bruchu,stale sa budim.... je to normalne.......zatial nemam ani naznak nejakeho krvacania ani spinenia, chvalabohu, som strasne unavena, hlavne poobede.Dnes ma ide moj drahy objednat k lekarovi, nech ma vezme co najskor, nech uz mozem ist za sefom, lebo cim dalej, tym viac nevladzem, az mi je do placu..... 😢 .Je mi jedno co mi povie, bud mi da lahsiu pracu, alebo skusim ist na marodku, a ak by ma skusil vyhodit tak ma po chlebe, to nemoze. Tak uvidime....
A vam sa ako dari, este vas velmi nepoznam, ale rada spoznam.... 😀

vervit
8. júl 2010

ahoj, 🙂
zuzanka, urcite bude vsechno v poradku. 🙂 hlidas se ted vic, ale to je normalni, mysli pozitivne a hlavne se nestresuj, 🙂 v praci se to vyresi, hlavni je ted zdravi toho drobecka a tvoje 🙂
me se dari dobre, ted se pripravujeme na koupani s batolatama, musim pripravit svacinku, po koupani mame desny hlad 😀 tak delam bramborove placicky s mrkvickou pro maleho a sobe zeleninovy sendvic 🙂

vervit
8. júl 2010

zuzanka, jen co bude chvilku cas, dam sem par fotek maleho, kdyz budes chtit kouknout 🙂
tak preji hezky den a drzim palce 🙂 🙂

meleri
8. júl 2010

čaute holky,

vedra přitvrdily, dnes 35 stupńů...včera jsme tu zase měli fajn zážitek se škorpionem..prý je to znamení deště když lezou do bytu..ale nevím obloha modrá.

Yarden,
je mi dobře, až moc! akorát večer mám přesně jako u Sama problémy usnout.

Problémy s internetem, to je blbé, my s tím taky dost zápasíme, tak ti přeju at je to naposledy! 🙂

Finfrle,
zdravím a ještě jednou dík za recepty! v neděli budu péct ten rýžový nákyp tak mi drž palce! 😀

Zuzanko,

ahoj cítím se podobně jako ty, přes den únava ale večer nemůžu usnout, v noci je to všelijaké, já na břichu spím nemusíš se myslím bát že by se něco stalo, pokud si tak zvyklá spát tak si to ještě neodepírej...

já nevím asi se taky budeme muset obědnat, protože jsem si uvědomila že v augustě tady všichni dr mají vždycky dovolené....a jít v septembri to už mi přijde celkem pozdě...