Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
8. júl 2010

Sedim uz hodinu v nemocnici ale vsetci lekari su na operacke tak cakam

kleopatris
8. júl 2010

@yarden diky 😀 trebalo mi zmenu
a maly je ryba a je to na nom poznat vo viacerych veciach 😝

@barbora87 drzim pasticky, urcite bude vsetko ok

yarden
8. júl 2010

@barbora87 Drz sa!!!

yarden
8. júl 2010

@kleopatris Na mna znamenie ryby velmi nesedi, len v niecom, ale co sa tyka vody sa niekedy citim ako z toho filmu "jak utopit dr. mracka". Stale musim mat niekde vodu 😀 Ale ziabre nemam 😀
A maly vyzera dlhy... To obaja s manzelom ste taki dlhani?

kleopatris
8. júl 2010

no ja 180 a manzel 192 ci jak 😀 a maly ma uz teraz 70 cm, takze maly vlastne uz neni 😅

yarden
8. júl 2010

@kleopatris Tej dlzky sa obavam aj ja. Ja mam 174 a manzel 195. Ja nie som za tak dlha...A Maxi sa aj narodil dlhsi ako ostatne deti?
Ked som bola davno v UK v rodine, tak sa im narodilo male baby a mala ich mala 56 cm a rodicia neboli az prilis vysoki. Ale dievcatko malo strasne dlhe nohy, ako modelka...

kleopatris
8. júl 2010

@yarden no 53 mal ked sa narodil, on bol dlhy a tazky 😅 teraz sa rodia same dlhe deti, co tak pocuvam, ale ked bude dlhe nevadi, hlavne aby nemalo velku hlavicku 😉 to sa zle rodi..mam.odskusane 😀 😝

yarden
8. júl 2010

@kleopatris Mal aj velku hlavicku? No ja by som chcela cisarak. Mam problemy s chrbtom a asi by som to nezvladla tlacit. Ale uvidim.

kleopatris
8. júl 2010

@yarden no hlavicka bola 36 cm, myslim ze to je taky normal, ale na mna bola velka 😅 nechcela von mrska
na cisarak sa mozes popytat lubinky, ta ho mala, mozno ti poradi a tak

yarden
8. júl 2010

@kleopatris Dik. Teraz je ale v SR na dovolenke s malinkym. Vsak ja mam casu dost do januara 🙂 A maly Maxi ma prenadherne meno. To meno je moj favorit, a vzdy bol. 😉

barbora87
8. júl 2010

Tak este cakam a cakam

kleopatris
8. júl 2010

@barbora87 to vazne?? Rakusko....co dodat

@yarden dakujem, aj my sme spokojni s vyberom mena 😀

yarden
8. júl 2010

@barbora87 Achjaj. To je nejake cudne. Drzim palce, vsetko bude dobre.

barbora87
8. júl 2010

tak babule uz som doma...dakujem ze ste na mna mysleli...
takze 3,5 hodky som tam bola lebo nieco bolo v op pri cisarskom tak 6 doktorov bolo pri tom lebo ta mamina skoro zomrela a teraz je na intenzivke...
takze najprv mi povedali ze by som tam mala 24 hodin zostat na pozorovanie ale ze pozreme mimi a uvidime...
tak mimi sme pozreli je to velka obluda :D ale krasne bolo vidiet nozicky a rucicky aj prsty no parada...ale pohlavie nam neukazalo...malo nozicky pri sebe asi sa hanbilo...ale dr mi pozrel krcok a srdiecko od mimi a placentu a vsetko ok...tak ma poslal domov ale keby som dostala krvacanie tak musim ihned prist...
takze sa mi ulavilo....
som hladna tak idem nieco spapat a skusim vas docitat

finfrle
8. júl 2010

@barbora87 Jeee to jsem rada,ze jsi ok i mimi ale davejte na sebe pozor!
Hlavne dnes odpocivej...
Ja se ted probudila,nejak me to uklizeni zmohlo.Volala mi Emilka,ze jim zatim na uradech vsechno klaplo🙂 dnes maji posledni noc ve svem bytecku a jedou uz do Dublinu a v nedeli odlitaji smer Slovensko!!!! 🙂 ☹ 🙂 Jedou za lepsim,tak to beru 😉

barbora87
8. júl 2010

@finfrle no aj mne sa ulavilo...no som uplne k.o. bol to namahavy den ja totiz nejsom na nemocnice a byt tam tak dlho...
no napapam sa a pojdem si lahnut
jeee tak ji moc pozdravuj no uz se jim to krati...

ivanajelinek
8. júl 2010

Ahojte kocky 😉 tak vcera sme mali obhliadku porodnice. Bola som bez mm, lebo nam to hebamme povedala az pocas kurzu. Takze sme si vyskusali uz porodne postele, polezali sme si a a tak 😉 Bola to sranda...Dneska som isla skoro rano plavat s kamoskami a potom sme sa boli motat v nakupnom centre. Bolo tam fajne klimatizovane, lebo vonku su zasa 35 st horucavy.Ale ma to zmohlo, cely den na nohach, tak som rada ze som uz doma.
Dneska nam prilso vyuctovanie rocne za elektriku, fakt ma ide porazit... 😠
Barbor no fuha si ma vystrasila.Ale som rada ze si v poriadku aj mimi...Opatruj sa a davaj si pozor...
Finfrle ahojky 😉 Ty budes tiez chodit plavat? Sama ci s mm?

barbora87
8. júl 2010

@ivanajelinek ahoj ivi no ja som najprv ze mam ci nemam a kazdy ze radsej chod tak som radsej isla a ked mi dr povedal ze by som tam mala zostat tak som sa zacala smiat lebo som si myslela ze sranduje :D
no ale hlavne ze je vsetko ok aj ked som malinko dufala ze ukaze co ma medzi nozickami...bude to nejake hanblive...
jeee tak super ze si si vcera vsetko okukla..a dnes si kupila nieco?aje vyuctovanie z elektriky na mna este caka...a musite doplacat?

yarden
8. júl 2010

@barbora87
Vsetky si nas vystrasila. Ale super, ze je vsetko OK a ze je mimi v poriadku a aj ty. A skoda, ze nevies, co to bude. Mohol sa drobcek ukazat 😵
Tak uz radsej nic nerob, a len oddychuj, bud v klude a mysli len pozitivne.

@ivanajelinek A chodis na specialny plavecky kurz pre tehotne, alebo chodis len tak plavat?

Ahoj finfrle... A ty to tiez neprehanaj s upratovanim. A pozdrav Emily, ked si budete volat...

barbora87
8. júl 2010

@yarden dakujem yarden no poviem ti ze som tiez bola vystrasena a hlavne ked ma to podbrusko bolelo...ale teraz mozem kludne hajat...
no pojdem hajat lebo som uplne unavena ani neviem z coho

yarden
8. júl 2010

@barbora87 Chod chod. Spanok lieci. Zelam Ti sladke sny. A ziadne podobne blbosti ako dnes...

barbora87
8. júl 2010

@yarden No teraz som spapala chlebik so zeleninkou a sup do sprchy a do postele...no fakt teraz budem este viac opatrna...
A ty ako sa citis?vsetko ok?

finfrle
8. júl 2010

@ivanajelinek ano ano uz jsem chodila plavat drive a uz tak 2roky zpet ale pak jak zacalo tehu a zacalo mi byt zle jsem prestala.Uz se zacinam citit lepe,tak zase zacnu🙂 samo ze s manzelem!Delame spolu vsechno 😉
A citis se uz lepe?

@yarden jj odpocivam a Emilku pozdravim!!!

Schnucki 🙂 uzivej i ty Lubinko,vzpominam 🙂

yarden
8. júl 2010

@barbora87 Ja som OK. Len zaludok ma hneva. Nechuti mi jest, ale teraz som zjedla chlebik vo vajicku a redkovky. A predtym som si urobila plnu misu popcornu.

A s tym plavanim zacnem aj ja. Od septembra. V auguste je tu high season a vsetko je preplnene, ale potom bude relativny klud.

Drzte sa dievcata. Idem na chvilu k telke a do postele.
Pa zajtra.

ivanajelinek
8. júl 2010

@yarden chodim plavat len tak.Ale hebamme spominala ze robi aj Aqua gymnastiku pre tehotne. Tiez to bude v nemocnici, len momentalne renovuju tak nevie kedy to zacne.Mozno uz aj zajtra.tak tam som sa tiez prihlasila. 😎
@barbor dobru nocku... 😉 A jasne ze musime doplacat 😠 360 eur...A to sme nekurili naplno, lebo mame aj krb...
@finfrle to je super ze mm robi vsetko s tebou.Ja som bola vcera jedina co som tam bola bez mm.Ale nabuduce ho berem so sebou.Ci chce alebo nie 😀 Pozdravuj Emilku, ze nech sa cim skor ozve zo Svk.
Ja som akurat spraskala celu cokoladu, juj bola dobra 😝

finfrle
8. júl 2010

@ivanajelinek to je na nic takove doplaceni... 😒 no jo co nadelas.
Jj diky Irl jsme si s mm blize to je tady to pozitivum.
Zitra mam nejake pochuzky,tak se na vas mrknu az pozdeji.Jsem ted zbastila nektarinku a byla vyborna.Stale se nejak necitim,beham na zachod cely den ☹ hernajs,mala si kope,tak je asi vse ok.Radeji vic vypiju prece jenom i prujem dost odvodnuje.Ted si dam sprsku a pujdeme koukat na serial 🙂

zuzanka7117
9. júl 2010

@meleri Vidis, to ze je leto a dovolenky, to ma ani nenapadlo.... 🙂 . Ale v praci som si od pondelka vybavila 3 dni volno, tak si to obeham, hadam to stihnem.....
Uz som spala trochu lepsie, aj ked sa stale budim a citim sa vyspata, len rano je to horsie, ked treba vstavat....Ale celkovo sa uz citim lepsie.....Len mi vsetko smrdi a rano vobec nie som hladna...musim jest nasilu... 🙂

ivanajelinek
9. júl 2010

Cavte baby 😉
@barbor no co ako ti je? Uz je lepsie?
Tu je zasa horko, tak sa len tak motam po dome a neviem co mam robit. 😝 Ake mate plany na vikend?

meleri
9. júl 2010

Zuzko

já to měla tuto noc, asi mě v noci muselo bolet břicho, protože se mi to promítlo do snu a pořád se mi zdálo že mám menzes a krvácím....pak sem se probudila celá vyděšená, šahám si nabřicho, a zjištuju že už tam mezi těma kyčlema nemám takovou tu "díru" že je to plné, takže už mi roste břicho! 😅

Ivčo
tady je tež horko ale poprvé je dneska pod mrakem...na víkend...manžel mi slíbil že bude celý den s malým pryč, a já konečně uvařím ten rýžový nákyp! no a pak jsem chtěla si užít klidu a zajít si na bazén....v neděli půjdeme za tou kamarádkou co porodila a jinak myslím že budem spíš tak sedět doma...ty vedra jsou únavné..ale prý to má být příští týden lepší...

meleri
9. júl 2010

čaute,
kde ste kdo! 😅