Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
12. júl 2010

@ivanajelinek jeee super dakujem...no tak ja nemam ani to co ty v 19.tt ale zase musim povedat ze ja som nikdy nemala ani vecer take do spica...ked vylezie tak take zagulatene a hned od hora...

ivanajelinek
12. júl 2010

No tak teda kuk na moje brucho 😀 Tak narychlo odfotene a este k tomu aj sama... 😝

barbora87
12. júl 2010

@ivanajelinek jeee ved mas peknucke brusko!uplna parada 😉

yarden
12. júl 2010

Ahojte dievcata...

@ivanajelinek Ake mas krasne brusko... Kolko si pribrala? Lebo mne sa zda podla foto, ze malo, alebo len tak primerane.

@barbora87 cas sa krati do stvrtka... Uvidis mimi 🙂 A hned potom posli aj foto. Nech sa aj my kukneme...

Finfrle nakupuje v plnom prude. Drzim palce, nech vyberiete taky kocik, ako sa Vam paci a budete s nim spokojni.

@emily327 Ahoj Emily, vitaj doma. Aky bol let? vsetko v poriadku? Nepytali od Teba nejake potvrdenie na brusko? A ako vyzeraju Tvoje nohy dnes? Uz lepsie?
Vsetko pomerajte, objednajte a uzivajte si doma...

Ahoj meleri... Zelam pekny den pri vode...

barbora87
12. júl 2010

@yarden ahojky no hej uz sa to krati 😵 uz sa neviem dockat teraz akurat na nete pozeram a objednavam ze co potrebujem pre mimi...a ty uz si zacala nieco kupovat?a ty ako sa citis?

ivanajelinek
12. júl 2010

@yarden Dakujem moja. No pribrala som doteraz tych 12-13 kg...Ale len na bruchu a trochu na stehnach...Uvidim ci to pojde este hore alebo nie...A ty? vsetko v poriaku? kedy letis domov?

barbora87
12. júl 2010

@ivanajelinek ale hore si nic nepribrala...mas fakt ze len brusko...no myslim ze teraz uz bude ln malinky priberat

yarden
12. júl 2010

@ivanajelinek Brusko mas velmi pekne. A vobec by som nepovedala, ze 12-13 kg. Mne brusko este furt nevyslo, len malinko a to len vecer. Stale nosim vsetky moje veci, len ma trosku tlacia, takze si ich stahujem nizsie. Vyzera to skor, ako keby som viac jedla. 🙂
A domov letime v sobotu. V pondelok som u doktora na UTZ, dufam ze bude vsetko OK.

@barbora87 A vsetko objednavas cez inet, alebo kupujes aj normalne v obchode?
este nic nenakupujem. este mam cas. Ale v SR pokukam. Ale kukam veci aj tu, ale len si robim prieskum. Hlavne detske sedacky a tie hojdacky s hudbou a veci okolo postielky. Oblecko je tu nadherne. To uz som prebehla, lebo kamoska ma malu princeznicku a tak sme posielali pre nu nejake veci. Take ine.

A citim sa OK. Len v sobotu na party som dost tancovala a potom ma vcera boleli nohy, ale to asi aj z tepla a vlhka.

Aka znacka je Fisher Price? Je dobra?

barbora87
12. júl 2010

@yarden no ja aj tu kupujem aj cez net aj na sk...vzdy najprv popozeram co kde a ceny porovnam a uz som si napisala zoznam tak pomaly nakupujem...
no to je super ze sa citis fajn...a ani zle ti nebyva???

yarden
12. júl 2010

@barbora87 Cez vikend mi bolo dost zle. Aj piatok popoludni, aj v sobotu. Len som lezala. Bojim sa ist vyvracat, tak sa snazim len lezat a ukludnit zaludok. Ale zatial OK. Len mam vyrazky este viac ako v puberte. Som ako muchotravka 😀
A ty sa ako citis?
Ja mam zoznam, co mi poslala kamoska. Tiez tu zije a tak to urobila. No tu su radovo ceny o 50% vyssie ako v europe, tak uvidim co nakupime tu a co v SR alebo v Rakusku. Akura pozeram ten obchod Toys R Us... Ten je aj tu...

barbora87
12. júl 2010

@yarden no tak som sa citila aj ja na zaciatku...bala som sa ze vzdy ked sa pohnem tak sa pozvraciam 😀 ale len raz som zvracala...no a o tych vyrazkach mi ani nehovor 😉 uplne ako ja...teraz sa to sem tam na par dni ukludni ale vyzeram hrozne...tak som zvedava ake pohlavie mimi bude mat a mozno to aj u teba bude rovnake 😉
no ja sa citim väcsinou ok...aj ked sem tam je den co chcipam a je mi zle...
no treba fakt pozerat ceny a vsetko lebo inak sa nedoplatis...a mozem ti odporucit v rakusku nakupovat su tu dobre ceny...

yarden
12. júl 2010

@barbora87 My v reichu kupujeme stale. Oblecko a tak. Vacsi vyber a lacnejsie. Oproti BA.

Hocikedy mam v zaludku ako keby kamen. A potom sa mi aj hlava toci a vsetko vidim na cierno. Ale snazim sa velmi vela pit, to mi pomaha. Furt si len capujem vodu z toho velkeho stroja...

barbora87
12. júl 2010

@yarden no hej fakt sa to vyplati...a aj drogeria a tak...
no neboj mne to preslo asi po 14.tt len sem tam mi je bleee

yarden
12. júl 2010

@barbora87 No dufam, ze sa mi nezorsi neskor. Kamoska vracala do 17tt, nie pravidelna, ale dost casto. A druha nic. Ani raz. Vobec jej nie je ani zle, ani vyrazku nema, nic. Ma nadhernu plet, krajsiu ako pred tehu. A caka chlapceka. Ta druha dievcatko, a ma pupaky tiez...

barbora87
12. júl 2010

@yarden nooo tak to u nas vyzera na dievcatko 😉 ja by som bola stastna ako blcha 😵

ivanajelinek
12. júl 2010

No clovek tu chvilku neni a vy sa tu rozpisete 😀 Bola tu kolegyna(aj moja naj kamoska) a je v 9-tom tt ..Tak sa hrozne vytesujem...
No ja som chcela aby aj hore som trosku nabrala a nic 😠 No mne sa plet hrozne zlepsila...Ja ked som vysadila tabletky tak sa mi hrozne zhorsila a teraz mam bez vyrazky uplne nic...A tiez bude chlapec...To mi nerobte, ved vsetky cakate dievcata..Len Kleo, lubka a ja mame zatial chlapcov...(no ja este nemam, ale budem mat 😀 )...
Ja som dnes tiez pozerala ze co este treba a uz len take malickosti a autosedacku...

yarden
12. júl 2010

@barbora87 Aj ja... tak dufajme. A myslime pozitivne.... 😵

barbora87
12. júl 2010

@ivanajelinek jeeee tak to gratulujem...krasne ze vzdy pribudaju tehulky...
no ved ked to bude chlapec tiez sa budem tesit aler poviem ti ze potom si neviem predstavit aka skareda by som bola keby som mala mat dievca 😀
ale uvidime no...

@yarden a ty si prajes tiez dievcatko?

ivanajelinek
12. júl 2010

No vidite. A ja som chcela hrozne dvojicky...A nic...A najlepsie chlapca a dievca...

yarden
12. júl 2010

@ivanajelinek Ja som po vysadeni liekov mala plet OK. Sem tam nieco, ale len taka jednodnova drobnost. A ako som otehotnela, tak cely chrbat, tvar, plecia, aj vpredu na hrudi sa obcas urobi. Sa hanbim sama pred sebou. Ako muchotravka 🙂 Ani tielka nenosim, aby to nebolo vidiet, len tricka a tu je tak teplo 😠
A Vasi chlapci budu pre dievcata... 🙂 Sa budu kocky predbiehat, xixi

yarden
12. júl 2010

@ivanajelinek Aj ja som si priala dvojicky... Ale aj jedno je krasne....

@barbora87 Samozrejme, ze by som si velmi priala dievcatko. Taku baletku 😀

barbora87
12. júl 2010

@ivanajelinek ty si chcela naozaj dvojicky?to ja nie...mne staci jedno a potom po niekolko rokoch druhe 😉

barbora87
12. júl 2010

@yarden hihi no tak som zvedava ako nam to vyjde...a co ti vychadza podla cinskeho kalendara

ivanajelinek
12. júl 2010

@yarden. No mozno ze budes mat dvojicky, nie? este nevies... 😝 Ved jasne ze aj jedno je krasne...

ivanajelinek
12. júl 2010

@barbor uplne naozaj...

yarden
12. júl 2010

@ivanajelinek Na prvom UTZ sa ukazalo jen jedno srdiecko. Hlavne nech je babatko zdrave, to je najdolezitejsie...

yarden
12. júl 2010

@barbora87 Neviem co vychadza. Nekukam take veci....

barbora87
12. júl 2010

@ivanajelinek ale tak druhe budete este urcite mat alebo?

barbora87
12. júl 2010

@yarden tak ked chce tak ti to pozrem...mne vychadza chlapec

yarden
12. júl 2010

@barbora87 Idem to niekde vyhladat...