Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
13. júl 2010

Tady je klasika chladneji a podmrakem ale jde to,jsem zalezla a nes jen tak nevylezu.
Mala si kope a pomalinku roste,dnes nam zacina bezet 25tyden

ivanajelinek
13. júl 2010

juj ako sa ja dnes zasa nudim 🙄

zuzanka7117
13. júl 2010

@ivanajelinek No to je teda sila.....kam ten dnesny svet speje.....Inak je to super to s tou vanickou, aj ja som rozmyslala ako ty urobit s kupanim, lebo tu mame dost obmedzene podmienky, ale to sa mi zda idealne riesenie......Diky za tip... 🙂

finfrle
13. júl 2010

@ivanajelinek Jakpak to?

ivanajelinek
13. júl 2010

@zuzi 😉 Mne sa zdalo nove dost drahe, lebo aj tak to nebudem pouzivat dlho(mozno 6-8 meisacov) neviem...Takzesom nasla lacnejsie v bazariku 😉

ivanajelinek
13. júl 2010

@finfrle ja neviem...Ved nemam co robit.upratovat ma nebavi stale, tak uz od rana vysedavam na nete jak blbec 😒 Vcera som ani vonku nebola.Mna to akosi samu nebavi behat...

finfrle
13. júl 2010

Jo uplne jsem zapomnela napsat mm koupil super bundicku pro malou 🙂 za 1eu z ebay a uz i prisla krasna!

finfrle
13. júl 2010

@ivanajelinek Jojo te chapu,taky se mi nechce nic delat a to mam dopranou pracku ale jeste jsem ji nepovesila a taky mam rozdelany obed ale nechce se mi.Ted me mala tak kopala ze jsem letela na zachod a jsem o 5kg lehci 😀

ivanajelinek
13. júl 2010

@fifrle 😀 ozaj jak sa ma Emily? Neozvala sa ti?

finfrle
13. júl 2010

@ivanajelinek jj psali jsme si vcera i dnes 🙂
Ma toho hodne 🙂 lita a uziva si navstev a aoslav +urady a pod....

finfrle
13. júl 2010

@zuzanka7117 Ja uz mam zaplacenou zalohu na taky takovy prebalovak 🙂 Bude to parada a nezapomente holky ze prebalujete i 10x denne tak je to dobra investice na 6-8mesicu! 😉

finfrle
13. júl 2010

Jdu povesit to pradlo a pak jsem zase hned tu 😀

ivanajelinek
13. júl 2010

No ja mam este jednu komodu na prebalovanie v izbe, tu sme kupili spolu s izbou, toto chcem vyslovene len do kupelky.. 😉 svokrovci nam to dovezu v auguste..

finfrle
13. júl 2010

@ivanajelinek Je to urco dobra vec🙂 Vykouklo slunicko 🙂

ivanajelinek
13. júl 2010

Aj tu sem tam. Mi volala kamoska ze ci nejdem na plavku..Sa mi moc nechce ale potrebujem vypadnut nachvilku. Ved neni horko tak mozno nebude vela ludi a sa mi bude dat aj zaplavat trosku.

finfrle
13. júl 2010

@ivanajelinek Jen jdi to ti prospeje!Zeby i ja...hm

zuzanka7117
13. júl 2010

ano to je pravda....a je t fakt uzitocne ked je to aj s vanickou...

kleopatris
13. júl 2010

@barbora87 kym zabudnem, v AT ti Krankenkasse preplaca 5 navstev Hebamme ak opustis nemocnicu najneskor na 3.den po porode 😉 neviem, ci vies, ale keby nie tak pisem. Inak mas pravdu, tu sa plati skoro vsetko....na organscreening pojdes? ten velky UTZ v 20-22 tyzdni?

@zuzanka7117 to je des, ze a j v Norsku je to tak 😲 ja zasnem...inak s tym srdieckom mala ta teta myslim pravdu, ono je vidno na UZV jak tlcie, ale pocut to este neni....az neskor, od kedy neviem presne a kyselinu listovu jedz urcite poctivo, je to proti raztepu a ostatnym vyvojovym chybam 🙂

@meleri uz sa tesim az Maxi bude aspon tak velky jak Samsonko, lebo teraz s nim mozem akurat trcat doma 😖
@finfrle super, gratulujem ku kociku 😀 pozdravuj emily

@ivanajelinek ja som mala zavinovacky bez vystuzenia, len makke a zavidim tie teploty...u nas je hrozne

my sa mame stale fajn, len mi maly zle spinka chudak, sa ani nedivim vcera v spalni 31 stupnov a este asi 15 komarov som vrazdila do 11 v noci 😝 nastastie na maleho moc nejdu, manzel im chuti viac 😀 a uz zuzleme palcek na nohach o stosest, tak sa tesiiiiim 😵 😀

barbora87
13. júl 2010

@kleopatris Ahojky...dakujem no nieco som pocula ale so mnou aj taknemoze ist do hietzing nemocnice a v nemocnici vybavia vsetky prve vysetrenia...no na organ screening nejdem ale idem na 4d ultrazvuk v ba k detskemu kardiologovi...
Joj chudatko maly ved neni divu ze zle spi...ja tiez uz tie horucavy nezvladam

finfrle
13. júl 2010

@ivanajelinek Jsi me motivovala a byla jsem si poprve za cele tehu zaplavat a to jsem pred tehu plavala 2x tydne!
Mala byla uzasna uplne vklidu a to pritom od rana kope o sto sest ale ve vode byla uplne vklidu.Jakmile jsem vylezla z vody ale zacala poradne kopat 🙂 Milacek maly.Moc jsem si to uzila!

@kleopatris Ahojky kleo 🙂 pozdravim 🙂
Jak se mate?U nas je tak skarede ale vidim to na neco tepleho a filmik v mynzelkovym naruci 🙂 Je tu tma jeje leje a leje...

finfrle
13. júl 2010

Barbor a ostatni prijdete se schladit k nam 🙂

yarden
13. júl 2010

Caute...

Par hodin sa tu clovek neukaze a vy tu popisete dlhe story...

@kleopatris Kleo, hod sem nejaku fotecku maleho, ako si zuzle palcek 🙂
Neviem, ci to dostat v Rakusku, ale tu sa objavili na trhu take mini nalepky pre deti na oblecenie alebo do izby na postel, stenu a tak a su na odpudzovanie komarov. Spreje smrdia a su dost nebezpecne pre deti a toto su nejake bez obsahu drazdivych latok.
Nam sa komare dostanu do domu aj cez sietky na oknach, asi su nejake inteligentne 😝

@ivanajelinek Ten pultik je velmi pekny.

barbora87
13. júl 2010

@finfrle Joooo uz letiim!!!ja to vedro fakt nezvladam!ja sla dopoledne ke kamosce a ted mne manzel privezl domu i kdyz je to jen kousek ale venku je desny vedro :(((

finfrle
13. júl 2010

Jsem se ted dobre nacpala mnam nejak mi to plavani dodalo energii 🙂 dala jsem si dobre francouzske brambory(pomojem) s rajcatovym salatem 🙂
Mnamka a mala je taky spokojena 🙂

barbora87
13. júl 2010

@finfrle Delas chute 🙂)) ja si napustim vanu ale jen takovou vlaznou a trochu se osvezim...ja uz dnes asi nebudu papat kdyz tak jen ovoce...
A doufam ze mimisek se probudi az si lehnu...to co vystrajel dopoledne bylo uzasny 🙂

finfrle
13. júl 2010

@barbora87 to ti verim me spendlik taky dela radost jak se hemzi v brisku 🙂
Ted je to kazdy den vice a vice znat🙂
Hlavne se man neutop!!!

barbora87
13. júl 2010

@finfrle No ja jeste necitim kazdy den ale uz castej a sopoledne jsem i videla na mym podbrisku kdyz koplo...bylo to uzasny...neboj ja jsi jen trochu vody napustim jinak bych tam rychle umrzla 🙂

finfrle
13. júl 2010

@barbora87 To prijde,me se mala uz pomalu nezastavi 🙂
Nasla jsem super cviceni pro tehulky i v setinedeli i po sestinedeli!

ivanajelinek
13. júl 2010

No kocky tak sa hlasim...vobec som si nezaplavala, len 2dlzky a potom som dostala krc do chodidla, tak to bolo vsetko. Ale aspon som pokvakala s kamoskami..Bolo tak super pod mrakom sem tam vyslo slnko.Bola som natreta 30-tkou faktorom, sedela som v tieni a spalila som sa jak hovado. Aj moje brucho som spalila. MM len kruti hlavou a nadava 😒 Tolko k mojmu plavaniu. Som sa poucila a budem odteraz chodit skoro rano, uz aj na osmu aby som hned okolo 10-tej bola uz doma...

finfrle
13. júl 2010

@ivanajelinek A jeje holka dej si na sebe aloe!!!To ti uklidni pokozku!To je mi lito,tunto musis davat na sebe pozor!To ja tu plavala v krytym no kde jinde kdyz prsi 😀