Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

janulka04
14. júl 2010

kocky, moje...ahojte...ja len na maly skok popri baleni..dnes tu bola hebamme ..naposled...normalne mi az slzicky skoro vypadli...ja som od porodu nejaka precitlvela...mi prislo luto, ze uz nepride, kedze nas mala pred porodom, aj malu si odrodila, celej sale ju ukazovala, ze ake ma kukadla...a aka je nadherna....hmm, tak sme jej spravili ako darcek obrazok malinkej s napisom Stella sagt Danke! mala ohromnu radost 😵
@ivanajelinek ,tie olejceky nenahanaj, mne ich pravidelne hebamme vlacila po porode..mam asi 5 druhov doma a dnes doniesla dalsi..a aj caje na podporu dojcenia vzdy doniesla...
ona ti aj presne vysvetli, ze na co ktory je a su cisto prirodne...kupit ich nedostat, to len hebamme mavaju.. 😉

janulka04
14. júl 2010

@ivanajelinek a mas ich zadarmo - navyse 😵

ivanajelinek
14. júl 2010

@janulka Ahoooj...Tak ako sa mate? Ako mala? Takze idete na slovensko? Tak si dobre oddychni, urcite to potrebujes... 😉

ivanajelinek
14. júl 2010

tak to si mala naozaj super hebamme...Ja som sa stretla s tou mojou par krat a zatial som spokojna 😉

meleri
14. júl 2010

Finfrle,

jo to určitě, příroda to má dobře vymyšlené, asi by nebyl v pořádku...

Ivuš
jo určitě budu vědět líp jak na to sem..

Janulko,

jaké olejíčky? na koupel miminka?
přeju štastnou cestu, rodina bude mít určitě velkou radost!

finfrle
14. júl 2010

Jeee to se mate to ja si to musim koupit ☹ no nevadi 🙂 je to jen par olejicku...

janulka04
14. júl 2010

@ivanajelinek Ivi hej...je to jedna uzasna ena...aj sme sa dohodli, ze ked sa vratime a budeme sa chciet vidiet, mam jej len zavolat 😵
mam toho mooc vela, male pobait, este nejake papierovacky...popraat byt cely, aby to tu tenmesiac nebolo ako po vybuchu, kedze suseda nm bude kvtey polievat a chcem sa vratit do niecoho obyvatelneho 😀 😀

mala je zlata, sice teraz pribrala menej, ale podla hebamme sa vraj vytiahla..tak dufam, ze bude priberat dalej, velmi chcem kojit ako male som kojila
v noci nam Stella spava 7-8 hodin, zato cez den je hore co 2 hodiny, to z tej horucavy...

janulka04
14. júl 2010

@meleri to su vsliake masazne olejceky, napriklad na chodidla, na brusko..dnes sme dostali nejaky na faldiky a zahyby, ale ze sa s nim super masiruje aj chrbatik, vonia uzasne po pomarancovych kvetoch 😵

ivanajelinek
14. júl 2010

@janulka tak prajem stastnu cestu a uzite si to doma s rodinkou..Davajte pozor... 🙂

finfrle
14. júl 2010

@janulka04 Davejte na sebe pozor rodinko a uzijte si dovcu!

janulka04
14. júl 2010

@finfrle dakujem, babulky, pokusim sa nakuknut...
a hor sa zase do balenia....

meleri
14. júl 2010

malý se hodně pokakal musela sem všecko prát i prostěradla.....a za tu dobu jste toho nakecali! 😅 😀

janulko

aha tak to je super! tady doporučili samou "chemii"! ale používám jedině olivový olej nebo mandlový, něco na tom je!

finfrle
14. júl 2010

@meleri Takze mas uklidovy 🙂 Ja se teprve ted prevlekla z pyzamka a sla se najist ale udelalo se mi zle tak jsem si zase sedla na gauc 🙂
Barbor no kde jsi?

ivanajelinek
14. júl 2010

@finfrle mne je dnes tiez akosi divno.Sa mi mota hlava uz od rana.. 😨

finfrle
14. júl 2010

@ivanajelinek jj ja to mam taky a boli me dost prava strana.Jsem nejak unavena a to jsem pritom poranu byla ok.
Mozna se natahnu 🙂 a budu jen polehavat 🙂 nejak se mi nic nechce...

ivanajelinek
14. júl 2010

Tu je zasa tak hrozne horko...To sa uz neda vydrzat.... 😖 Ja chcem zimuuuuuu!!!!!

finfrle
14. júl 2010

Tady se oteplilo na 22ale stejne jsem pod dekou a smejdim po netu 🙂
Jsem si obnovila album a na tu kravu kaslu 😀
Ted jsme s manzou objednali prvnich par bum genius latkovky 🙂

ivanajelinek
14. júl 2010

@finfrle a kde ste vlastne vsetko objednavali? V cechach ci tam u vas? A som rada... 😎 Ved vies...

finfrle
14. júl 2010

@ivanajelinek No vetsinu kupujeme pres anglii a pod treba matraci do postylky mame z nemecka,mm je sikovny na takove nakupy,zkoukne ceny a akce a vse a pak jen objedname.
Jsem koukala,ze v CR Bum Genius vyjdou na 420,-Kc +postovne a tu je mame za 319,-KC bez postovneho

meleri
14. júl 2010

finfrle,

jej super, my máme zrovna tyto plínky ,máme jenom čtyři a lituju že jsem nepořídila víc jsou skvělé... 😵

zuzanka7117
14. júl 2010

@meleri mne bolo povedane ze sa ma brat do 12. tyzdna vratane, ale asi je to individualne.

finfrle
14. júl 2010

@meleri je to bum genius AIO a pak V3 tak si rikam,jestli nevzit vice dohromydy jich mame 7(2x S,3xM,3x V3 2ks one size)

zuzanka7117
14. júl 2010

Ahojte baby, tak dnes som rozpravala so sefom, aj on je na dovolenke, dokonca 4 tyzdne, tak to bude trochu zlozitejsie. Ale bol rad ked som mu povedala novinu, hned mi zagratuloval, normalne som ostala prekvapena, mala som obavy, ze to bude horsie. Povedal mi, ze sa mi pokusi najs nejaku lahsiu pracu, tak som zvedava ci nieco najde. Uz od vcera mi je nejako divno, toci sa mi hlava a je mi na odpadnutie. Ale inak je vsetko ok, ziadne bolesti ani zvracanie.....myslim, ze je to zatial ok......a vy ako, ako sa vam dari

ivanajelinek
14. júl 2010

@zuzi ahoj...No vidis, takze mas tiez super sefa 😉 A nemas nizky tlak? Mne tak byva tiez casto, ale ja mam dost nizky tlak.

zuzanka7117
14. júl 2010

Ano, vyzara ze je super, dufajme ze taky bude aj dalej......a tlak aspon co viem, by som mala mat normalny, ak sa mi nahodou nezmenil v tehotenstve, neviem, ci sa to da.......ale uz tyzden som vysadila kavu, sice pijavala som iba jednu denne, ale riadne silnu nescu. Ale radsej nebudem pit ziadnu ako nejaku polovicnu 🙂

barbora87
14. júl 2010

Ahojte babule tak sa zase hlasim...bola som s maminou cely den v nakupnom centre tam bolo prijemne...
A vy co?ako sa mate?joj uz zajtra idem k dr

ivanajelinek
14. júl 2010

@barbor ahoj....No nas akosi zanedbavas 😀 😀 😀 Aj ste nieco pokupili?

finfrle
14. júl 2010

Barborko myslim na tebe a pak nam dej vedet!
Zuzi jen at to sefovi vydrzi!Ten muj taky nazacatku nadseny a blahoprala a pak....
Ivanka me boli hlava cely den jen nevim z ceho(malo jsem pila,cely den u pc...hm jsem ostuda) 😅

barbora87
14. júl 2010

@ivanajelinek Neboj ivi ja sa nestratim a vzdy na vas kuknem 🙂 no mamina kupili pre mimi dupacky 🙂 ja som si kupila bombardaky aby som mala aj po porode bo nemam, potom dlhe tricko co mozem teraz nosit ako saty a potom s leginamy, potom podprdu co je aj na kojenie a taku vestu ale az po porode lebo s pupkom nezapnem 🙂 potom sme boli v mekaci a na zmrzline

@finfrle budem hned informovat 🙂)) som zvedava ci dr nieco uvidi...

ivanajelinek
14. júl 2010

Tak sa k nam dohnala hrozna burka, normalne tma a skoro ako koniec sveta... vsetko vonku lieta, mame postaveny taky pristrersok v zahrade, aj ten uletel...No hroza... 😕