Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
15. júl 2010

finfrle,

to je hnus takový přístup v práci....a ty irky to dělají jako jak?? že na tebe blbě hledí...jsem slyšela že mají i 5 dětí často!

finfrle
15. júl 2010

@meleri Ty co maji hodne deti sedi doma,manzel vydelava a oni berou cca 150eu na mesic na dite to kdyz mas 5 se vyplati!
Vetsinou se tu vraceji do prace jeste drive nebo hned po 6mesicich a daji dite sousedce,mamince nebo babicce zalezi kdo nedela a nebo ma duchod.To je ten rozdil mit rodinu u sebe nebo ne...

meleri
15. júl 2010

finfrle,

jo 😔 s tou rodinou je to smutné......co bych za to dala kdyby jednou týdně mohl malý vidět babičku, nebo by ho aspon pohlídal...začínám mít pocit že má ze mě ponorku....a jak na potvoru manželova matka je úplně nemožná..děti jí nic neříkají, nezajímá ji, občas přijde, nikdy ani plínku nepřebalila...
tady to tak dělají naši tmaví spoluobčané, s těma penězma....je tady žena a ta má sedm dětí, jak jde s nima do parku tak vždycky čumím, oči jak baterky....

finfrle
15. júl 2010

Ja ti povim ze od meho mm je mamina uzasna...jen napsala sms(po roce) kdy priletime na dovolenou(aby zase dostala darky a penize) a na nasi odpoved,ze se do CR nechystame nejmene dalsi rok,ze cekame mimi uz nenapsala 😀 ani nevi kdy,a ze je to holcicka nic...

meleri
15. júl 2010

finfrle,

hm tak to jsme na tom podobně, s tím že ona žádné dárky nechce, ale její vnouče ji prostě nezajímá..podívá se na něho a to jí stačí....

finfrle
15. júl 2010

@meleri Ta nase prave chce jen darky 😀 a prachy,napise jen,ze chce zaplatit najem a tak ale mala ji vubec nezajima jak rikam ani nevi ze je to holcicka a kdy ji cekame.
manzel ted vytahl vsechno obleceni co mame pro malou a prohlizel 😀

finfrle
15. júl 2010

No holky co se to tu deje...
Se to pocasi uplne zblaznilo zachvilku nas to vyplavi 😨 a ma prset az do stredy a hodne!Parada to nevyperu a je tu 92procent vlhkost!

ivanajelinek
15. júl 2010

@finfrle @meleri to mate take hrozne svokry? 😕 To ja na tu moju nemozem povedat ani slovo...Pravidelne volavaju, staraju sa, v auguste pridu..Moji svokrovci su proste uzasni, naozaj...Takisto aj moja mamina....Moja mamina je zaroven aj moja kamaratka..Vsetko jej mozem povedat,e vsetkom sa mozme porozpravat... 😉
@finfrle tu sice svieti slnko, ale tiez sa tu vsetci certi zenu....Je hrozna vichrica vonku...A krasne veci...mate tiez toho vela...

meleri
15. júl 2010

finfrle,

tak to je smutné.... ☹ ještě že ti to vynahrazuje manžel!! je to fakt zvláštní že takové matky mají syny a vůbec že synové takových matek mají tak rádi děti....

jejda! to dělá to moře? jo tak malý je vzhůru tak se posápeme pomalu na ten bazének...

ivanko,

tak to máš fajn, závidím ti! to bych brala, takovou tchýni! 😵

holky loučím se, malý se už žene, bude terorizovat počítač....

finfrle
15. júl 2010

@ivanajelinek Az moc a mm by stale nakupoval 😀 musim ho dostat z ebay 😀
No ja uz vim o sve tchyni od prvniho okamziku jaka je ale nic se nedeje vsak ji nepotrebujeme.
Bud rada,ze mate takove fajn zazemi!!!Preji ti to!

finfrle
15. júl 2010

@meleri Uzijte si krasny den!

ivanajelinek
15. júl 2010

@finfrle @meleri ale hlavne ze mate manzelov ktori vas maju radi, nie? To je hlavne.Co tam po svokrach 😀
Ja dnes zasa cely den upratujem, ale uz koncim pomaly, sa mi uz nechce, netreba to prehanat.Zajtra dorobim ten zvysok...

barbora87
15. júl 2010

@ivanajelinek No vsetko je v poriadlu meral aj hlavicku aj stehno ale neviem kde sa mi skryva 20cm 🙂 ale ani za nic nechcelo ukazat...no dostala som überweisung na organscreening medzi 20.a24.tt apotom idem az zaciatkom sept na blutabnahme a potom tyzden potom vysetrenie...len som mala zase vysoky tlak a pytal sa ci niekam planujem cestovat a ja ze nie tak nic...no a ten organscr musim sama platit ale mi urobia za70€potom 4d takze do ba nepojdem

finfrle
15. júl 2010

@ivanajelinek Jj mas pravdu.Ja nedelam nic 😅 neni elan a zada me boli silene ☹
Zkusim dnes to cviceni 😅 to bude neco 😀

kleopatris
15. júl 2010

baby ani ja moju svokru nemusim, ale zase zaujimaju sa aj o nas aj o maleho, to nemozem nic povedat. Niekedy az moc 😅

@meleri krasne kupanie 😉 hned by sme sa pridali

Barbori to je super cena, ja som mala za 130 a to bolo este lacne.,,,

finfrle to je veciciek 😵

ja zomrem asi od tepla. alebo sa rozpustim,,,maly mi spinkal az 30 minut 😝

a tu fotecka 😵

kleopatris
15. júl 2010

hm nepresla, tak znova 😅

barbora87
15. júl 2010

@kleopatris no ja tiez 130 ale potom mi urobia lacny 4d...lebo som chcela ist do ba na 4d a tam by ma vysiel asi na 120aj s dvd a fotkami plus benzin ale som nejako sklamana ze sa mimi neukazalo :(

kleopatris
15. júl 2010

@barbora87 aj my sme dlho cakali, tiez furt krizil nohy 😉 a sklamana som bola aj ja, ale nakoniec sa ukaze neboj

finfrle
15. júl 2010

@kleopatris Tyyyyyyyyyyyyyyyyyy jo 😀 😀 😀 😀 jsem se tu ted nasmala jak si ochutnava palecek 😀 😀 milacek krasny

finfrle
15. júl 2010

@barbora87 Nesmutni!Se jeste stydi 🙂 ono je prdolka ukaze 🙂 ja to vim taky jen tak tak a moc neverim co mam v brisku....

barbora87
15. júl 2010

@kleopatris som rada ze ma aspon niekto chape 😀 no dufam ze do porodu budem vediet

barbora87
15. júl 2010

@finfrle no ja som bola taaaaak zvedava a nic z toho...ale na fb mam fotecku tvaricky v 3d

finfrle
15. júl 2010

To verim,ze zamrzi,kdyz se tesis.Jsme treba nevideli nic a tazenska se tvarila no tak nejak hmmmm asi holka 😅

kleopatris
15. júl 2010

@barbora87 napis mi do ip meno 🙂 si ta pridam, nech kuknem 🙂 teda ak mozem

finfrle
15. júl 2010

Barbor uz koukam

@barbora87 Ty jooooooo

barbora87
15. júl 2010

@finfrle no mne je to jedno ci chlapec alebo dievca len chcem vediet 😵

barbora87
15. júl 2010

@finfrle no mamina nic nespoznala ale ja som to hned videla...taku pusinku to ma a nostek

finfrle
15. júl 2010

@barbora87 To je pekne a jak se citis takhle mimi videt?Ja nevidela!

barbora87
15. júl 2010

@finfrle je to nadhera taka mini pusinka...najradsej by som to vypusinkovala 😵

finfrle
15. júl 2010

@barbora87 Jeste par tydnu si pockas 😅
Manzel na me dnes vychrlil,ze uz chce vozit 😀 at uz je venku 😀