Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
17. júl 2010

@yarden Ahojky...no chlapov niekedy zabit!mali by najprv rozmyslat a potom povedat...
Jeee super tak sa ozvi ked bude moznost a drzim palceky nech je u dr vsetko ok a tesime sa na fotecky!

yarden
17. júl 2010

Uz som stihla upratat, umyt podlahy v dome a vyzehlit. Uz nevladzem a idem len oddychovat.
@barbora87 Budem informovat, co bolo u dr. V noci sa mi snivali same divne sny. Vzdy som sa strhla zo sna.

barbora87
17. júl 2010

@yarden No ty si ale sikovna!!!a kedy letite?
Urcite informuj!!!drzime palceky!
No mne sa snivali nejake psycho sny o vrazdach a co ja viem co...

finfrle
17. júl 2010

Jen v rychlosti zdravim,mm chce den bez pc 😀 jak ho znam moc dlouho mu to nevydrzi 😀 pa pozdeji!
Barbor neplac a nebo se vyplac to pomaha!
Yarden chce si to dost nastudovat a poptat se at si udelas prehled,kazdy ti doporuci neco jineho.....osahej a uvidis 😉

meleri
17. júl 2010

finfrle,

krásné předsevzetí! 🙂 at vám to vydrží aspon do večera! 🙂
já mám hlad jak vlk!

Yarden,
promin už jsem zapomněla kde žiješ, nebyla to Israel?
Já taky nejsem zastáncem výprasku, beru to pokaždé jako osobní prohru když se to stane, mi se uleví ale vůbec to nepomůže....

zuzanka7117
17. júl 2010

Ahojte, ako sa vam dari......Ja som sa vyvalila na gauc a relaxujem, dnes robim vsetko na etapy, lebo nejak nevladzem a je mi tazko na zaludok od vcera.....okolo polnoci som stravila asi pol hodinu na zachode, myslela som ze moja prva nevolnost....ale nakoniec nic, dala som si jednu Bystrinku a ulavilo sa mi....ale dnes to pokracuje a to som skoro vobec nespala.... takze som uplne grogy...a to nam dnes pride navsteva a budeme grilovat...aj ked na to moc naladdu nemam...nevadi.. 🙂 Z prace som uz doma, sef mi povedal, ze nema pre mna lahsiu pracu, tak zatial som doma a zadarmo....dufam, ze sa nam to coskoro podari poriesit s uradmi a ze budem nieco dostavat, asi by som uz mala mat narok podla tychto zakonov. V pondelok idem konecne k obvodnemu lekarovi, tak uvidime, ci mi urobi nejake testy, alebo ma posle na gyndu.....dufam.
Tak sa majte pekne, prajem prijemny vikend.... 🙂

ivanajelinek
17. júl 2010

Ahojte...@finfrle mne sa celu noc snivalo o latkovkach... 😀 Asi mi vcera z toho preskocilo...dneska som mala od 10-15.30 pripravny kurz, bola sranda. Boli sme este nakupit a teraz oddychujem a rozmyslam, ci budem varit alebo pojdeme niekam na pizzu...

finfrle
17. júl 2010

@meleri Vydrzelo jen do pate 🙂 vse uz mame hotovo i zavarovani a to jsem i dokumentovala 🙂

@ivanajelinek 😀

finfrle
17. júl 2010

@ivanajelinek Nevar a jdete si odpocinout 😉 nekam ven!

Rano jsem vstala a bylo jen 13stupnu brrr ale pres den ce vycasilo na 18 tak se dala posekat i trava 🙂 Sice je ted zatazeno ale doufam,ze mi uschne pradlo at to nemusim zase prevesovat.
Ivanko v noci jsem te poprve pochodila co to je,kdyz te boli zada!
Mela jsem od pul treti az do pate co delat abych se tou bolesti nezblaznila 😒 Tak jsem si odpoledne zacvicila hodinu na mici a posilovani a snad to trochu pomuze.Manza me pekne po sprse namasiroval cele zada 😵 uvidime jak se dnes v noci budu citit,zatim boli.
Meli jsme uzasnou bastu a i nejakou zeleninu ze zahradky a vybornou uvarenou kukurici.Uplne jsem zapomnela jak chutna,musime nakoupit vice!
asi 4 hod jsme varili a zavarovali dabelku 🙂 mam pro vas dokumentaci ale musim to dat do pc 😉 asi to na fotkach nebude vypadat nejlepe ale ta mnamka jojo stoji za to!
Ted uz mam v planu se jen najist a relaxovat.Nevim asi to bude filmecek.

ivanajelinek
17. júl 2010

@finfrle tak vitaj v klube bolavych zad... 🤐 Musis ist plavat...Nam dneska dr. aj hebamme vysvetlovali porod, ukazovali polohy, kedy sa robi cisarsky, kedy sa dava PDA, ukazovali aj pouzivanie toho zvona a kliesti...No vsetko...v stredu by sme mali mat dychacie cvicenia a chlapi nam budu malovat brucha 😀 MM ma vymysliet ze co budeme malovat 😎

finfrle
17. júl 2010

@ivanajelinek To je krasne jeje jak zavidim,toho se tu nedockam ani porodnici nam neukazi ☹
Zada jsou teda na nic,kdyz boli.Plavat jdu zase v pondeli,budeme chodit zase 2x tydne 🙂 uz se tesim bavi me to.
Pak mi budes davat rady ju 😉 😀

meleri
17. júl 2010

Zuzanko,

je mi tak nějak podobně, občasná nevolnost už mi začíná no a ta únava....dneska jsem úplně KO. v sobotu jsem vždycky měla plno energie...zrovna v TV ukazovali ženu která k dvoum velkým chlapcům si pořídila ještě trojčata a upřímně řečeno - mám z toho depku....toto bych fakt nechtěla, je to šílený záhul..odpočívej jak můžeš, neboj ona se ti pak síla vrátí v druhém trimestru.. 🙂

Ivčo

tak sny o látkovkách to je pěkné! 🙂

Finfrle,

slušný výkon do páté! hm ňam zavařovali! jo já upekla tu buchtu a celkem fajn, ale jaksi už nemám aspon tak týden energii na další pečení! na knedlíky kašlu ale celkem se těším že ted zkusím ten pribináček! teď.... 😅 tak za týden....

kukuřici jste vařili takovou tu vcelku? jsi šikovná, ňam to jsem jedla naposledy asi před deseti lety....

tak to máte holky pravdu mě záda taky slušně bolí, na bazén se dostanu akorát s malým musím se zas vrátit k individuálnímu plavání....je to fakt jediný lék na záda....

meleri
17. júl 2010

holky MAM fakt STRACH co mě čeká na tom ultrazvuku!! začínám se modlit aby tam bylo jenom jedno....asi jsem hrozná ale já se fakt necítím na dvojčata!! jsem na všecko sama manžel se vrací dost pozdě večer a mamku tu nemám....nedám to!

finfrle
17. júl 2010

@meleri JJ kukurice vcelku mnamka 🙂
Meler klid!!!At je tam jedno ci dve,hlavni je,ze budete vporadku!
Vis na jednu stranu si rekli,ze velka rodina by byla fajn a az budes jednou stara a sejdete se na Vanoce u stolu vsichni bude to nadhera!Ja urco pujdu do druheho to v kazdem pripade(sice to tehotenstvi je pro me sila ale co) dokonce polemizuji s tim,ze i tri deti bych rada!
Zvladnes to tak jako jine maminy a bude to sice dvakrat tolik starosti ale i dvakrat tolik lasky a radosti,vazne!
Neboj uz ted jsi fajn mamina tak o sobe nepochybuj a maly uz bude vetsi a bude to zase jinaci!Jsi nazacatku a mas jeste radu mesicu 😉
Myslim na tebe!!!!!!! A DAS to!!!!

meleri
17. júl 2010

finfrle,

máš pravdu jednou na to snad budu vzpomínat s úsměvem a budou mi dělat radost jak děti tak i vnuci....já jsem asi dost pesimista, budoucnost vždycky vidím černě....taky jsem vždy chtěla tři děti....ale děsí mě to nezdá se to, ale je to fakt fyzicky náročné, ale i psychicky někdy....mám strach že prostě jednou padnu a už se z toho nevyhrabu...tak dopadla moje teta a doted se v tom hrabe..doma strašný bordel, hlava v nepořádku, zdravotně nic moc....

těhotenství je asi ta nejhorší část, zároven je to krásné ale zároven je to strašně nevyzpytatelné, nikdy člověk neví jestli třeba za týden nepotratí nebo se nenaskytne nějaký problém...
děkuju! jsi zlatá, fakt mi to strašně pomáhá tak se vypsat, protože jsou to věci které sice manželovi říkám a bavíme se o tom ale po té emotivní stránce to on jaksi nechápe, prostě to všecko bere tak spíš nějak logicky , ještě je čas, nestresuj se předem, pak najdem řešení atd atd....ale já dycky všecko musím řešit hned...

sorry sem se rozepsala... 😅

finfrle
17. júl 2010

@meleri mm vsichni partneri jsou stejni ikdyz se snazi nedokazi to po citove strance uplne vstrebat a proto jsme tu vsechny okolo 😉 a pohromade.Muj mm je super ale taky nekdy zavaham a nebo se zacnu bat a v tu chvili pomaha jen jedine!
Velke obejmuti!!Jen se k mm pritul a poslouchej jeho srdicko a hned bude dobre!Opravdu nepodlehej tomu,stane se co stat se ma!A na tetu nekoukej kazda mamina a rodina je jina a pamatuj.... kazdy si to udela jake to ma!
I s malem muzes mit vic nez ti co maji mnoho 😉
At budete tri ci pet je to krasne a jste rodinou.Nesnaze musi byt,protoze pak bys nepoznala tu kranu zivota 😉
Mooooc na tebe vazne myslim a vim,ze bude vse vporadku,cmuk

finfrle
17. júl 2010

😀 to jsem cela ja Krasnu zivota 😀

finfrle
17. júl 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 krasu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

finfrle
18. júl 2010

Krasny den,koukam tady se jeste spinka 🙂
Ja si bastim vklidu snidani a pomalu se probouzim.Mame tu zase jen 13stupnu pekna kosa.
Mala je hodnoucka jen v noci trosku kopla,kdyz jsem si lehla trochu vice na bricho.Pekne si me hlida abych ji neutiskovala 🙂

ivanajelinek
18. júl 2010

Dobre ranko...my sme uz po ranajkach. Ideme pozret kamaratov, byvaju v inom meste od nas tak 50 km...Uz sme ich dlho nevideli, tak ideme tam na kavicku 😀
@finfrle mne sa zasa snivalo o tych latkovkach 😀 Uz som sa aj s mm bavila a aj jemu sa to pozdava...Tak mozno na zaciatok kupim len menej a uvidim ako budu sediet...este musim prestudovat...
Prajem krasnu nedelu vsetkym...

finfrle
18. júl 2010

@ivanajelinek Uzijte si navstevu 😉
Ja taky zezacatku,jak jsem studovala latkovky,tak jsem o nich snila i mm 😀
Mame nakoupene i jednorazovky v akci hlavne na noc a k lekari.

meleri
18. júl 2010

finfrle,

děkuju, nevím co napsat, povzbudila si mě! 🙂 😵 😵

přeju ti pěknou neděli!

finfrle
18. júl 2010

@meleri Tak to ma byt 🙂 ja se vcera tak nasmala diky slovu"krasa" 😀 Tehu demence me dostihla uplne 😀

finfrle
18. júl 2010

Holky otazka jakou odsavacku pro mimi do nosanku,kdyz ma rymu? Uz koukam jakou mame poridit...

meleri
18. júl 2010

Finfrle,

jo hlavně když máš dobrou náladu! náhodou pěkně si to napsala! 🙂

já slyšela hodně chvály na tu co se napojuje na vysavač, ale takovou tady nemají. já používám takovou že vlastně saješ do hadičky v zduch, a ty snople jsou do takové nádobky, kde se zablokujou o kousek vaty..pak jen vyhodím tu vatu, vymyju...oni někteří prodejci aby na tom vydělali tak prodávají nějaké elektrické, kde saje jako motorek takže ti sice nelezou oči z důlků no ale přijde mi to jako zbytečné za toto dávat 50 eur (tolik to tu aspon stojí).....já sem spokojená s tou mechanickou....no přeju ti at ji využiješ co nejmíŇ ! 🙂

finfrle
18. júl 2010

@meleri Nemas nahodou nazev ci odkazek?
No dnes to bude asi valeci den.Nejak me nenapada co delat.
Rano jsem posbirala slimaky na zahradce asi kolem 15 fuj at mi to tu nesezerou potvory a venku je docela zima,tak pelisek a cteni,filmiky to jisti 🙂 CO podnikas dnes ty?

meleri
18. júl 2010
meleri
18. júl 2010

koncem hadičky saješ a ten "zobáček" přiložíš k nosní dírce, nebo trochu do ní, výhoda je že ty zobáčky se sundávají a sterilizují se pomocí mrazu takže šoupnu do mrazáku...tak třeba něco podobného seženeš.....

meleri
18. júl 2010

toto je ta elektrická a je to fajn věc asi ale bohužel to stojí dost, i když je pravda že tak do těch 2,5 3 let to využiješ, tak pokud chceš investovat do tohoto tak aspon víš že to existuje....

finfrle
18. júl 2010

@meleri Super dekuji moc!To ukazu mm a uvidime 🙂