Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
19. júl 2010

@finfrle konecne som sa vysomarila z latkoviek 😉 Som si dnes spisala taku tu plienkovu vybavicku na zaciatok..Som objednala z viacerych a potom uvidim ze ktore budu najviac vyhovovat. Som volala aj s maminou aj jej sa to paci...Zacnem to asi postupne objednavat, lebo naraz je to moc penazi...chcem objednat asi zo stranky www.ekoplienky.sk a www.klingacik.sk

finfrle
19. júl 2010

@ivanajelinek Dekuji zmena a je trochu zdalky 😀

Takze takove ty lekarnicke....
lih 60procent -na pupik
rybilka mast-na opruzeniny(pry zabira lepe nez nejake drahe)
bepanten -na opruzeniny + na bolave bradavky(vyhoda nemusi se omyvat pred kojenim)
dubova kura-na odvar
dubova kura mast-na spodek po porodu
gencianova violet-na moucnivku
Sab Simplex,Baby Calm,probioticke kapky,Pupik v tube(vse na prdiky necham si poslat vsechny at jsem pripravena a taky zalezi co zabere a co ne)
caj na podporu mleka
caj fenyklovy
a z drogerie zlucove mydlo,pry vyborne na skvrny na obleceni a plenkach!
olej Slunečnicový (na okolí prdelky na dočisštění od zbytků krému,jedině tak očistíš a odstraníš zbytky krému – Rybilky apod.)
Kapatko,vatove tycinky pro mimi a jeste na rymu odsavacku

finfrle
19. júl 2010

@ivanajelinek super napis co jako zakladni vybavu...ja si taky postupne nakupuji at toho pak neni moc najednou...prece jenom mensi castkyjsou snesitelnejsi 😉
Kouknu na ty odkazky 🙂

finfrle
19. júl 2010

@ivanajelinek Jo pozor na bio a organik pomalu to schne!!!!Ty jo ted jsem zahlidla na te strance bum genius za 21eu 😨 😨 😨 ja mam cca za 11!!!

finfrle
19. júl 2010

@ivanajelinek Ta prvni stranka ma dobry moc dobry vyber!Jsou jak popolini,imse vimse i bum genius presne takove jake chci a mam....
Hlavne vybirej s tim PUL!!!Je to prodysne a nepromokave,moc prijemne i na dotyk,treba u tech bum genius parada!!!

schnucki
19. júl 2010

tak jsem trochu poklidila a vyprala, ale asi budu uklizet cely tyden, nejak uz me to zmaha a nezvladam ....

koukam jdete do latkovych plen ....

jak je to vubec s meleri??

ivanajelinek
19. júl 2010

@schnucki no ja nad tym hrozne rozmyslam...A tie plienky su tak nadherne, ze sa z toho stane nakupovacia mania 😀
Urcite mozno ked sa niekam pojde tak dam aj jednorazovku(neviem sice ci je to dobre kombinovat)..

schnucki
19. júl 2010

@ivanajelinek ja sem totiz nad nima nepremyslela .... tak nejak jsem si rikala ze pujdeme do tech jednorazovek ....
ale vypadaj fakt zajimave ....

ivanajelinek
19. júl 2010

@schnucki ja som nad nimi tiez nikdy nerozmyslala.Ale precitala som si nejake informacie a az vtedy sa mi to zacalo pozdavat...Mozno zacnem ale az trocha neskor tak ked bude mimi 3-5 mesiacov.Neviem.uvidim ako nam financie dovolia kupit tu plienkovu vybavicku.lebo je to celkom investicia na jeden krat...

finfrle
19. júl 2010

@ivanajelinek mozna i invectice na vickrat ne!Kdyz bude druhe mimco 🙂 Vzdy to jde pak prodat na bazarku!!!
Ja budu urcite na venek a hlavne na noc davat jednorazovku ale jinak latkoky 🙂 do ip poslu odkazek na ty stranky!

ivanajelinek
19. júl 2010

@finfrle ved to...Je to aj pre druhe mimi alebo sa da predat na bazariku..

finfrle
19. júl 2010

Ted jsem si volala s Emilkou 🙂
Holky Emilka vas moooc pozrdavuje uz nema net ☹
Neni ji moc dobre,musi si kazde odpoledne chodit lehnout,otekle nohy ma stale ale pry to neni uz tak hrozne,boli ji bricho,jako by se pry vratila do prvnich 3mesicu tehotenstvi.Snad se ji ulevi na kontrolu jde pristi tyden uz na Slovensku.
Maji toho moc ohledne bydleni a zhaneji i auticko.
Hlavne zdravi Lubinku a Schnucki s vami se jeste nemohla pozdravit 😉 Blondy tobe mam vyridit,ze cas ale leti,kdyz uz je mimiskovi 6mesicu!
Schnucki a Ivanko mate se drzet,prece jenom jste blizoucko u sebe 😉

schnucki
19. júl 2010

@finfrle dekuju moc za IP, mrknu na to .... ze emilku taky moc pozdravuju 😵 ... at si leha jak casto bude potrebovat a ze drzim moc palecky at na kontrole dopadne vse v poradku ....
me taky nekdy boli brisko, ale je to kdyz dlouho stojim, podle me proto, ze mala lezi hodne nizko ....

holky jste mi navrtali brouka do hlavy 😀

ivus a kde jsi o nich cetla??

zuzanka7117
19. júl 2010

@barbora87 Dakujem, ano je to super ze som sa konecne dostala k lekarovi a urcite budem informovat, sama som velmi zvedava. Gynekolog sa vrati buduci tyzden, hned tam naklusem v pondelok, nech ma aspon objedna a presvedcim ho aby mi urobil ultrazvuk, je mi jedno kolko zapyta...
A preco mas teraz vacsi strach....uz by to asi nemalo byt take riziko ako prve tri mesiace, nie....Neboj urcite to bude ok, ked aj doteraz bolo 🙂

zuzanka7117
19. júl 2010

@ivanajelinek Jeeej krasne brusko....ja sa tiez uz chystam odfotit, ale chcem pockat aspon an ten ultrazvuk...tak to sem dam naraz....aj ked teraz mam iba take vydute brucho....ja to smiesne 😀

schnucki
19. júl 2010

@zuzanka7117 ahoj, koukam jak jsem byla u nasich tak jsem te tu propasla, tak zdravim a dodatecne te tu u nas vitam 🙂

schnucki
19. júl 2010

a gratuluju k tehu 😵

zuzanka7117
19. júl 2010

@schnucki Dakujem, aj mna velmi tesi....je to tu fakt super, som radaze som sem zacala znova chodit.... 🙂

meleri
19. júl 2010

ahoj finfrle,

to je mi líto s Emily! jak to že ji bolí břicho?? že by kontrakce? hlavně že jde na prohlídku, aby bylo všecko v pořádku.

mi je nějak psychicky špatně, vytočila mě taková volovina, soused nad náma předělává byt, zřejmě vyměnuje okna, bourá zdi, a mě už z toho fakt hrabe, přijdu domů a slyším jen samé rány, slíbil že bude dělat lomoz do sedmi, dneska to bylo do 8 15, je mi ho líto je na to sám, dře jak kůň ale já už to dneska nevydržela aletěla sem nahoru, no hned přestal, a malý už konečně spí....ted mě to zas mrzí že jsem tam nahoru šla, no nevím.....taková pytlovina a jsem z toho vyklepaná!

Schnucki,
ahoooj! vítej zpátky! se mnou je vše ok zatím, kontrolu mám 6 srpna, jinak až na tu psychiku je mi fakt dobře... 😅 a jak ty? jak bylo u vašich? jak dlouho jsi tam vlastně byla, dva týdny?

meleri
19. júl 2010

zuzko a kdy jdeš ty na první kontrolu? 🙂

zuzanka7117
19. júl 2010

@meleri Ahoj...no dnes som bola konecne u obvodaka, ale nie u mojho, lebo je na dovolenke, ale vzal mi krv a napisal papier na gyndu, ale aj tam maju dovolenku, chvalabohu ze iba do buduceho tyzdna, tak sa hned pojdem objednat. Pytala som sa ho kopu veci, ale dokopy mi n ic nepovedal, len to pocuval, prikyvoval a hovoril, ze ved uvidime....pytala som sa na krvu skupinu a faktor, lebo ja mam negativ a moj drahy pozitiv, potom na to, ze asi budem musiet rodit cisarskym, lebo mam problemy s chrbticou, a tak .......na vsetko...uvidime, uvidime, uvidime....super, ale pockam. A tebe sa ako dari, az na blazniveho suseda....ako sa ma brusko

finfrle
19. júl 2010

@meleri to vis nekdy to nastve,kdyz soused dela rambajs.Mozna za nim zajdi a rekni mu,ze je ti to lito ale ze musi pochopit,ze mas male dite.Prece jenom at pak nemas se sousedem zle!
Verim,ze to chape.Uz to ze prestal o tom svedci 😉
Hlavne se nenervuj.Kdyz ja dnes zvladla tamtu prihodu tak ty taky 😉
Hlavne se moc opatruj,holka moje myslim na tebe a ty mysli na to,ze v tobe roste novy zivot,mozna dva a jeste maly doma,tak potrebuji klidnou maminku 😵
A co jsi dnes delala?
Schnucki vyridim 😉 myslim,ze je pretazena.Prece jenom to stehovani a navrat do SR a ted litani kvuli bytu a auta.Je to narocne i bez tehotenstvi natoz s nim.I to jine podnebi po ctyrech letech a ty horka...Verim,ze bude vporadku.

schnucki
19. júl 2010

ahoj meleri, u nasich bylo super, ale moc vedro ... byla jsem tam dva tydny ....
to s tim sousedem musi byt neprijemne, ale jak pise finfrle, urcite te chape a pokud si myslis ze jsi byla moc neprijemna tak za nim zajdi, i kdyz ja si taky myslim ze to chape 🙂
je super a moc me tesi ze je vse v poradku ... byla jsi uz u doktora??

finfrle dekuju, urcite je to zmena a i zahul, ja si nedokazu predstavit se treba ted stehovat ....

finfrle
19. júl 2010

@schnucki to ja taky ne.Uz to,ze jedu nekam jen 2hod v aute mi staci az az
Hele holka co takhle nejake nove foto jak roste brisko?!

zuzanka7117
19. júl 2010

@finfrle Ahoj citala som tvoju prihodu, aj ked neviem presne o co a o koho ide, ale nech ej to akokolvek, urcite nikto nema ani najmensie pravo takto zautocit na tehotnu zenu, urcite to nenechej tak, lebo nabuduce to nemusi ostat iba pri slovach, davaj si velky pozor......To su teda fakt ludia, len co je pravda....hroza 😠

finfrle
19. júl 2010

@zuzanka7117 dekuji ale nema se cenu tim ted zatezovat 😉
Me stesti ani radost z tehotenstvi mi nikdo nezkazi.Mam super manzela a mimiska v brisku co vice si prat 😵 no mozna ty miliony 😀 😀 😀 jak se rika,ne.

finfrle
19. júl 2010

Pridala jsem nove vecicky do vybavy 😉 v albicku.
Pujdu se uz natahnout a pustit filmik.Preji krasnou noc vsem a tehulky klidne sny!!!!

schnucki
19. júl 2010

finfrle tak to jsou fotecky kde je brisko asi nejvic videt 🙂 ... jinak jsem si ho merila a uz mame 106cm 😵
zitra vam dodam fotecku jen briska, bez tricka, tak je nejlepe videt .... ted nemam nejak chut se tu fotit, necham zitra manzelika, ju ... 🙂

finfrle
19. júl 2010

@schnucki No jo roste 🙂 a saticky jsou kraaaasne!

ivanajelinek
20. júl 2010

Dobre ranko kocky... 😉 este spite vsetky?