Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzanka7117
20. júl 2010

@ivanajelinek ..ahoj, ja uz ranajkujem.....moj drahy ma zobudil telefonom o 8, lebo od 4 je v praci a chcel si len tak pokecat.....ale bola som rada. 🙂 Ako sa ti spalo

barbora87
20. júl 2010

Ahojte babule
ako ste spinkali?
My sme boli vecer na veceri so svokrou svagrovou a svagrom nas pozvali tak som si dala pizzu a bola vyyyyborna 🙂 joj vy ste toho vecer popisali dufam ze vas dnes docitam 🙂

ivanajelinek
20. júl 2010

@zuzu spala som celkom dobre 😉 Len tu uz od rana niekto beha s motorovou pilou.Aj vcera 😠 takze ma to zobudilo. teraz rozmyslam ze pojdem pozret baby do roboty...este neni tak teplo a nebudu mat tak moc prace...A vecer idem ku kamoske na grilovacku... 😉

barbora87
20. júl 2010

@ivanajelinek Cooo s motorovou pilou?to je ako v horore 🙂 jeee super tak si urob pekny dnik a uzi si grilovacku

zuzanka7117
20. júl 2010

@ivanajelinek No super naplanovany den.......tu leje ako z krhle, tak sa prejdem asi iba do obchodu......ani ranajky som nedojedla....neviem, nejak mi prestava chutit jesy....a v noci som pravidelne asi 4 krat hore, co ma tlaci mechur, som zvadava ako to bude o par mesiacov.....to budem behat asi kazdu hodinku.... 😀 Moj muz sa vrati poobede z prace, hadam vymyslime nejaky domaci program.

zuzanka7117
20. júl 2010

No to som fakt super a spisovne napisala... 😝

barbora87
20. júl 2010

@zuzanka7117 Joj uzivaj si take pocasie!to je pre tehule ako stvorene...a nie take horucavy ako su tu...
No s tym mechurom to bude lepsie a potom sa to zase zhorsi..

blondynka400
20. júl 2010

@lubinka9, je to 113gr. Půlroční mimi by mělo sníst zhruba 150gr - 200gr zeleniny (v poledne). Ty dáváš zeleninu 3x denně? 😕 To jsem tedy ještě neslyšela.... Ale myslím si, že zeleninou ho překrmit nemůžeš, když mu to chutná, jen ať jí... 😉
K tomu spaní, mě to malá dělá taky, ale naštěstí jen ráno, v noci spí tvrdě, takže se nepřevrací 😀
Tak to já se do čech docela těším, ale ještě si budu muset počkat, možná se nám to tu i prodlouží... Já nějak neměla problém s tím si to vyřídit, všechno bylo úplně bez problémů... A prostě čechy jsou čechy 😀

Já měla zas včera večer, zoubky jí trápí víc a víc, dokonce brečela i když jsem jí nosila, ale tak divně smutně, horzně jí tekly slzičky, chudinka malá 😢 Pak sice usla a spala normálně, ale vzbudila se brzy a dneska je to snad ještě horší než včera, ach jo ☹

schnucki
20. júl 2010

dobre ranko, tak uz jsem taky na nohach, ale musela jsem se premlouvat, jak se mi tu dobre spi tak bych furt jen spala 😀 no jo, doma je doma ....

my dneska pojedeme odvezt manzelovi rodice k autobusu, jedou na dovcu, pojedem kolem 12h asi tak hodku, tak se na to zas tesim 😝 pak asi do banky a ke koznimu .... no, to jsem se vam ani nepochlubila, segra mi objevila na zadech pihu, zatahla me ke kozni a piha musi ven, je moc tmava, velka a nesouvisle barevna ....

@ivanajelinek grilovacka, mnam mnam .... uzij si dnesni dnik, ... tady maj bejt zas 30 😝

@zuzanka7117 posli mi trosku toho deste, ja bych ho docela brala 🙂 .... jinak jak psali holky, s tim litanim to bude lepsi a pak jeste horsi 😀

ahojik blondy .... zlobej vas zoubky??

blondynka400
20. júl 2010

@schnucki zlobí zlobí. Ale fakt pořádně. Navíc sice má dásnbičky nateklé, ale nějak to nevypadá, že by už se nějaký dral extra na světlo 😖

lubinka9
20. júl 2010

@blondynka400 diky,no davam 3x denne ale po lyzickach, urcite nedavam plne davky. Len na obed dam viac ale nieje to plna davka. Tu su tie sklenicky od 4m po 125ml.
no ale asi pojdem standartne, zda sa mi, ze nas zacalo trapit brusko a prdikuje ovela viac, takze budem kojit radsej castejsie ak by nestacilo a na obed dam takmer celu sklenicku. Len mi to pride nejak vela naraz, nie? 😕
Blondy prosim ta a ako si kombinovala zeleninu ked uz presla mala na viac druhov? jeden den mrkvicka, druhy den zemiak ci ako? No sa priznam, ze som z toho troska jelen 😅
A ako je to s tou kasou, davala si hned od zaciatku na veceru alebo az po case?

Inak kocky neviete poradit nejaku stranku kde su jedalnicky pre miminka po mesiacoch uvedene aj s mnozstvami? Viem, ze je to indivindi ale aspon zhruba..

finfrle
20. júl 2010

Krasne rano,uz jsem vzhuru nejakou dobu ale tak si tu chodim v pyzamku a kontroluji zahradku a tak 🙂
Sem tam dnes vykukuji slunicko,tak je to paradni zmena ale desti se nejspise nevyhneme.
Dnes snad vyjde to plavani a nebo cviceni na mici.Zada vcera zase trochu bolela,tak to chce pohyb.
Mozna zneuziju manzela 😀
@zuzanka7117 To je krasne,ze si chtel jen tak pokecat 😵 S tim,ze chodis casto na zachod si nic nedelej ja uz to ani nepocitam,jak casto chodim. 😉

Schnucki a kdy to mas jit vyndat?Jeste v tehotenstvi???
Ivanka uzij si pekny den!!!!

schnucki
20. júl 2010

blondy tak to budu drzet palecky aby ji co nejdriv vylezli a bylo po trapeni ....

@finfrle doktorka v cechach rikala, ze by se to klidne mohlo vyndat i po narozeni male, nekdy na podzim, ze to jeste neni tak akutni, ale ja ji chci ven co nejdriv, takze pokud to pujde tak uz v tehu .... jsem z takovejch veci nervozni 😝
uzij si dneska plavani ... a to pujdes jen tak nebo nejake specialni?

ja byla s nasima casto na bazene a prislo mi srandovni plavat, sice je clovek lehci, ale stejne me neco jakoby tahlo lehce dolu ... a pokazde kdyz jsem vylejzala tak jsem tak ztezkla 😀

meleri
20. júl 2010

finfrle,

s tím sousedem je to pitomé...no dneska je klid no radši bych byla kdyby mlátil přes den a večer už dal pokoj. co se dá dělat....já nevím jak dlouho mu to bude trvat....navíc lidi co fakt děti nemají tak to jaksi nechápou jaké to je ta únava a tak..

jinak jak sis užila to plavání? a co ta záda? je to trochu lepší? ono je to nápor v těhotenství, navíc žena musí fungovat pořád stejně jako vždy, takže si ta záda moc neodpočinou...přeju ti at tě to plavání pomůže!

Schnucki,
moc hezké fotky, máš moc krásné šaty! dva týdny to je pěkné, ale ty vedra to není nic příjemného! nás čeká výlet do čech asi ted 7 ho, snad to bude ok...

Blondy
zuby jsou svinstvo ach jo, my to máme taky pořád tak nějak podobné, s tím že to ted už bere přecejen líp..
musím končit malý nějak nechce spát dneska....

zuzanka7117
20. júl 2010

@barbora87 - no ved to nie je taky problem s tym lietanim na WC, ved rano skoro vstavat nemusim, tak je to ok.....A som fakt rada, ze tu nie su take horucavy, ale zas v zime tu bude horsie uz som tu jednu zimu prezila je to fakt sila....a snehu asi po pas az do aprila. To bude sranda, ked sa mi male narodi v marci, musime asi kupit terenny kocik 😀

@finfrle Ano je to krasne, aj predtym bol super, ale teraz je to este lepsie ako si rozumieme.....som velmi rada, konecne mam chlapa po akom som vzdy tuzila....zda sa mi, ze som citala, ze si aj na FB....tam mam aj kopu fotiek ak by si chcela vidiet.

@schnucki - ako ti ho mam poslat, v krabici sa rozmoci.....mozem skusit modlidbami... 😉

finfrle
20. júl 2010

@lubinka9 Nasla jsem na netu toto http://www.kojeni.net/recepty/index.php jsou tam nejake recepty ale nevim jestli toto hledas...

finfrle
20. júl 2010

@meleri Ahoj nejak vcera nebyla nalada na plavani ale pujdu dneska 🙂 docela se tesim.Mala kope jako diva 🙂 mala pruzkumnice hleda co je kde v brisku 🙂

@schnucki jj pekne si to hlidej at se to nejak nerozleze a nedela problem,urcite to poslou na rozbor,byt tebou tak to neoddaluju!Jdu si jen tak sama zaplavat a uvolnit se.Trochu si ve vode pochodim,jen na hodinku to staci 🙂

@zuzanka7117 Jasne hod do ip jmeno 😉

Lubinko http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=110 snad i tu neco najdes a kdyz na neco natrefim dam ti vedet 😉
Blondy at je prdolka klidnejsi a zoubky at moc nezlobi 😉

meleri
20. júl 2010

zuzanko,

no musíte mít krásné zimy ale je fakt že do dubna, to už musí být fakt únavné...a mrzne hodně? já mám zimu strašně ráda od té doby co žiju tady, tak mi to zas chybí...tady sníh nehrozí a když jo tak na týden trochu břečky...
jo s tím čůráním to mám taky, celkem často chodím...

meleri
20. júl 2010

finfrle,
ahoj! jo ty pohyby to je super! já se na to tak těším! aha tak si to užij! já bych chtěla taky jít ale jsem strašně unavená, včera jsem nemohla spát a v noci jsem se ještě několikrát vzbudila no a ted jsem ko...

schnucki
20. júl 2010

@meleri dekuju, kupovala jsem je v C&A, meli je dokonce ve sleve 😀
tak snad nebude soused delat ramus dlouho ....

@zuzanka7117 klidne v igelitovim pitlicku 😀 ... pokud muzu byt taky zvedava, muzu prosim dostat do IP taky jmeno na FB ... a jak ti vubec je takhle na zacatku?

@finfrle ja to prave ani oddalovat nechci, chci se ho zeptat jestli to pujde odebrat uz ted, aniz bych cekala az se mala narodi ... pak budu mit starosti az nad hlavu .... urcite si zaplavat bez, ja pokud se k tomu dostanem, tak chci manzilka taky vytahnout na bazen 🙂

finfrle
20. júl 2010

@meleri to ti verim,kdyz se clovek nevyspi je to nanic!
Ja uz jsem si zvykla ze i 6x-8x v noci vstavam na zachod 😅 Litam jako tryskomys 😀
Mala je suprova a dnes mi prijde,ze je vazne pruzkumnice.Citim hodne rucicky jak hrabosi a pak sem tam kopanec 🙂
Kdyz promluvi mm tak zacne kopat 😕 neuveritelne,jak ho pozna a reaguje 🙂
Mm mi dnes popral dobre rano a otocil se ze jeste dospi,mala se celou dobu nehla az do te doby nez promluvil a to byl ale kopanec 🙂

meleri
20. júl 2010

Schnucki,

v C A mají samé pěkné věci, a hlavně i na děti, naštěstí to tady ve Fr je tak mám dost věcí odtamtud. dík, dneska je zatím klid ale nechci to zařeknout..

jaký igelitový pytlíček? 😅

Finfrle

ty jo tož tak to je dost, jaksi si nepamatuju že bych tak chodila minule, no zatím je to tak před půlnocí že jdu a pak ještě jednou...ale hlavně přes den, to dost piju...
tak to je pěkné, jak reaguje! na to si taky moc nevzpomínám, asi jsou holčičky citlivější! ale jsou to fakt ty nejkrásnější zážitky....
já si pamatuju že když jsem si dala ruku na břicho tak tam "vplul" pod tu ruku a ležel, taková boulička...

holky já už se fakt těším až skončí ten první trimestr, ten je fakt nic moc....

schnucki
20. júl 2010

meleri ja to mam taky ze mala takhle na manzela reaguje, dokonce i jak jsem byla v cechach tak jsme si volali, ja dala telefon na hlas a mala zacala kopat 😀

finfrle je to super, vid, 😵 ja si to taky uzivam a moc me tesi ze i manzilek ji uz vidi .... dneska rano taky prisel, lehli jsme si, od si dal ruku a brisko a uz jela, se tam prevalovala jak ja nevim co, tak si s ni povidal 😀

meleri chtela jsem po zuzce trosku deste, proto ten igelitovi pytlicek 😀
ja jsem rada ze uz mam prvni trimestr za sebou, ale treba to nebude tak hrozny 😉

finfrle
20. júl 2010

@meleri Neboj dockas se a pak budes mit pohybu az az 😉

meleri
20. júl 2010

schnucki

jej to je fakt pěkné! snad to taky tentokrát zažiju....já asi jak furt ležela v té nemocnici tak malý ani nebyl na manžela zvyklý, přecejen tam z amnou nemohl chodit každý den....a jak jsem ležela tak byl hodně v klidu...jen každé ráno když měřili srdíčko a kontrakce, tak kopal do toho kovového mikrofonu....asi ho to studilo... 🙂

finfrle,
no kéž by to už bylo tady....já mám fakt obavy hlavně aby bylo vše ok...hlavně sem fakt už zvědavá kolik se jich ukáže na tom ultrazvuku, no doufám že ne tři! 🤐

blondynka400
20. júl 2010

@lubinka9 no já jsem dávala mix, třeba mrkev a sladké brambory, sladké brambory a zelená fazole, mrkev a hrášek a tak. Někdy i 3 druhy. Teď mi odmítá vše až na sladké brambory a bramborovou kaši, ale tu mi třeba dneska taky nejdela. Nevím proč mi najednou tu zeleninu nechce, a to tak krásně jedla... Asi poznala zže ovoce je lepší. Vždycky mrška ochutná první lžičku, když jí to ochutná tak otvírá dál a když ne, tak už prostě neotevře a něco si u toho říká 😝 😀
Kaši jsem dávala hned od začátku, ale zdaleka nedávám plnou dávku, to mi přijde horzně moc...
@meleri no jestli bude takovýhle boj s každým zoubekm, tak si to fakt asi půjdu hodit 😖 Jak se z takové malé hodné holčičky může stát taková velká protivka, to fakt nechápu 😝

zuzanka7117
20. júl 2010

@finfrle - uz sa stalo.......tak sa kukni... 🙂

@schnucki - uz som ti napisala... 🙂

@meleri - ano mrzne dost, normalka je okolo - 20 az -25 a snehu kopa a byva tu skoro stale tma zacne sa rozvidnievat okolo9.30 a stmieva sa okolo 14.00...inak je iba take sero....a v lete naopak, zapada slnko okolo polnoci a o 2 uz vychadza...

zuzanka7117
20. júl 2010

@schnucki - no ako mi je.....som v pohode, nevolnosti zatial nemam, len som velmi unavena a zvykne sa mi tocit hlava....zvacsili sa mi trochu prsia a stale ma bolia....tychto par dni mam trosku bolesti v podbrusku, mam to take citlive, ale iba trochu, malo by to byt ok....a zmeny nalady to je hrozne... 🙂

ivanajelinek
20. júl 2010

Ahojte kocky..tak uz som spät 😝 Horko je vonku jak v pytli 😀 Som pokecala s babami, az mi prislo luti ze uz nemozem pracovat.Ale na druhej strane ked som videla ako tam behaju po terase v tychto horucavach, tak som zasa rada...Pobehala som aj po par obchodoch, maju vsade same zlavy...Ale nic pre mna..Ale v obchode diesel som nasla jedno tricko, take dlhe az po kolena, tak som si ho hned zobrala...Keby ze nie som tehu, tak tam vykupim asi cely obchod, take lacne tricka tam mali 😀 zachvilu pride pre mna kamoska a idem jej pomoct to nachystat na vecer...Lebo dnes pracuje posledny den a robi taku Abschiedsparty s grilovanim..

schnucki
20. júl 2010

ahojik holky,
tak mi odvezli rodice k autobusu, byli jeste nakoupit, pak jsem uvarila a ted jsem uplne vyrizena ... hodim pradlo do pracky, umeju nadobi a placnu se na gauc, jsem falt hotova 😝

@meleri snad ze myslet pozitivne, neznamena ze kdyz jsi pri Samovi lezela, ze ted budes muset taky, urco to bude v pohode 🙂 ... no ja jsem taky zvedava kolik se jich ukaze, dej hnedka vedet 😀

@zuzanka7117 super ze ti jeste neni zle, drzim palce aby jsi s misou kecat nemusela ... ja nezvracela, ale zato jsem mela radne bolesti briska 😝

@ivanajelinek bud rada ze jsi doma, myslim ze by to byl zabijak v tehlech vedrech nekde pobihat .... uzijte si vecer, urco to bude super 🙂