Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

yarden
23. júl 2010

@ivanajelinek Dovolenkujem dobre. U maminy, takze full servis 🙂 Brusko pomaly rastie. Uz sa mi zda, ze to nie je taka pneumaticka, ale uz take mierne vystuple von. No v nohaviciach to nie je vidiet, ale vcera som mala saty a zdalo sa mi velke, ale pri zrkadle skoro nic nebolo vidiet.
A naspat letime buducu sobotu 31.7. Este si stihnem uzit aj chlad a nakupy... 😉
A ty sa ako citis? Citam ze 31tt. To leti. O chvilu mas maleho pri sebe... A ak sa mozem spytat, aky mate kocik? zacinam si robit prieskum. Dakujem.

ivanajelinek
23. júl 2010

@schnucki neviem....Mali sa mi ozvat kamosky ze co dnes podnikneme, ale este sa neozvali...Asi zacnem upratovat, tento tyzden to akosi flakam 😀 Alebo presedim cely den tu!!! A ty?

yarden
23. júl 2010

@schnucki Dik za obrazok. A aka je to znacka? KAmaratka ma Concord Fusion a je spokojna. Mne sa pacia tie na tri kolesa, vpredu jedno. Ale neviem ake su stabilne.

ivanajelinek
23. júl 2010

@yarden my sme kupili Quinny Freestyle XXL(aj Lubka ho ma)...Ja som chcela 3 kolesovy a aby mal nafukovacie kolesa...A pasuje aj mm, ktory je dost vysoky, sa tam da prestavovat ta rucka...

schnucki
23. júl 2010

jo a ve predu bude mit dve mala kolecka ... takze to bude ten druhy kocarek v barve toho prvniho 😀

schnucki
23. júl 2010

@ivanajelinek ja bych se mela konecne pustit do koupelny, ale jestli se k tomu dokopu nevim 😀

@yarden ten nas je Hartan Racer S ... ja jsem puvodne taky chtela s jednim koleckem ve predu, ale manzilkovi se to nezdalo, tohle byla moje druha volba ktera se libila i jemu 🙂

ivanajelinek
23. júl 2010

@schnucki ale aspon pri takomto pocasi sa da trochu upratovat.Pri tych horucavach sa fakt nedalo 😝

schnucki
23. júl 2010

@ivanajelinek to jo, to mas pravdu ... no tak treba se jeste premluvim 😀

yarden
23. júl 2010

@ivanajelinek
@schnucki Dakujem kocky. kuknem si na inete. A tom som ani nevedela, ze je tam moznost nastavenia drziaka na vysku osoby. Aj moj mm je vysoky...
Ale mam pocit, z kupa kocika je veda. Ako ked sa kupuje auto a clovek si voli dalsie a dalsie veci do auta... 😀

schnucki
23. júl 2010

@yarden to mas pravdu, ja jsem rada ze uz kocarek vybrany mame, bylo to fakt neco 😝 ....

dorazil mi manzilek, tak se jdu s nim natahnout nez usne a pak pojedu nakrmit kocky ... tak se ozvu pak 🙂

kleopatris
23. júl 2010

Ahojky 🙂

docitavat teda nestiham ☹ sme boli na "dovolenke" u nasich na SK a malom vyletiku v DE a vy ste zatial zvladli viac jak 10 stran 😝 a Maxi nechce v tom teple spat...v noci sme sa kojili kazdu hodinu tusim a ja som total mimo. Sa tesim na vikend, ma byt len 20 stupnov 😵
dufam, ze sa mate fajn a ste vsetky ok 😉

finfrle
23. júl 2010

Krasne rano holky,uz od pate jsem nespala ale citim se ok
Mala si pokopkava a ja ted mazu na nakup a vyrizovat pochuzky 🙂

ivanajelinek
23. júl 2010

Ahojky Finfrle 🙂 Vitaj v klube ranostajov 😀
Ja som umyla okna v kuchyni a v obyvacke a musim dat pauzu..Je to akesi narocne 😝

barbora87
23. júl 2010

Ahojte babule tak sa stastne hlasim ze zijem cesta bola ol hafani super dobry lezali pri mne...teraz som sa trosku zabyvala...citim
sa o nieco lepsie len mam prazdne creva po rane...inak moja fenka je zase tehu takze nez porodim este stihneme aj ju odrodit 🙂
inak svokra ma priatela a ten ma ako keby bauetnoh chova kravy a ma tu obrovsku luku a mame tu izbu s kupelkou len pre nas tak hafani budu mat luxus a budu pri mne spat
a vy ako?

meleri
23. júl 2010

barboro,

ajaj, to je asi dost náročné, rodit psa. a co pak s těma štěňatama? a kam jste vlastně jeli?

já jsem na tom dneska líp. zjistila jsem že musím víc jíst. tak se láduju....knedlíky s vajíčkem, ted bude lečo..a pak si dám nivu s chlebem...sem se dívala manžel koupil super chleba, je na něm napsáno pain batard...chléb bastard... 😕
tady je trošku chladněji, asi 25 tak nevím co budu dělat...ale mám dneska auto tak snad někam vyrazíme....

barbora87
23. júl 2010

@meleri No ono ked su len nasi dvaja tak pohoda ale tie stenata su hrozne narocne...treba im stale cistit krabice a oni dost kvikaju...no potom ich urcite predame lebo by som sa zblaznila...mala by porodit koncom augusta zac sept a musia 2mesiace u nas zostat takze az v novembri ich mozeme dat prec...

No tak papaj ked ti chuti 🙂

meleri
23. júl 2010

barboro,

tý jo tak to věřím, a kolik takových štěnat je? ale zas je to asi dobrý výdělek když je prodáte? no přeju ti at se jich rychle zbavíte at ty můžeš odpočívat..

jo dík! 🙂

barbora87
23. júl 2010

@meleri No napr nam zverolekar povedalze bude mat 2-3 a mala 5!!!ale jedno nam po 3dnoch zomrelo bolo prilis malinke
no ja sa bojim o moju fenku je malinka...vies aby jej sa nieco nestalo...no mame starosti s ockovanim a tak ale inak su zlatucke...no ked predame tak su z toho v pohode peniaze...ale ja si na nich zvyknema je to tazke ich dat prec :(((

meleri
23. júl 2010

jo mám chut na samé slaniny, smažená vejce, salámy, atd což normálně nejím tak sem to měla i minule tak už tuším že to zas bude kluk! 😅

meleri
23. júl 2010

ježiš tolik! tak to je moc! a ta fena se asi o ně dost postará? to věřím! chudák fenka, a zvěrolékař přijde nebo se to děje samo? sory že se tak ptám nic o tom nevím! 🙂

barbora87
23. júl 2010

@meleri 🙂 tak parada alebo si chcela dievca?podla toho co jem u mna tazko povedat 🙂

barbora87
23. júl 2010

@meleri No to je az moooc na takeho maleho hafana...no my sme to zvladli sami...teda ona len potrebovala aby sme boli pri nej...inak skoro vsetko sama urobila...stara sa o ne super tatino hafan sa ani priblizit nemohol...v pohode ved aspon v niecom mam skusenost 🙂)) len dufam,ze ich nebude tolko a ze to dobre zvladne

meleri
23. júl 2010

barboro,
no já ti ani nevím, myslím že tím jak máme tolik oblečení na kluka tak bych radši kluka...🙂 ale hlavně at je zdravý a at nemusím zase ležet v nemocnici...

tak to je sranda, s tím tatínkem, oni psi by asi ty malé sežrali? teda prd o tom vím, jenom jak rodí křečci a rybky... 😅 a jak dlouho ten porod trvá?

schnucki
23. júl 2010

ahojik holky,
tak ja ulozila manzilka, mala ho zas pekne kopala 😀 nakrmila kocky, zajela do kramu a ted se tu laduju nanukem 😵

@kleopatris se mu ani nedivim ze se mu v tom teple nechce spat, to pro miminka musi byt taky zahul ... kazdou hodinu? neni to nejak casto? 😕

@ivanajelinek si byla nejaka akcni 😀 nechces mi prijet taky umyt okna? 😀

@barbora87 super ze jsi cestu zvladla 🙂 teeeda takovej luxus .... na statku to musi byt fajn 🙂

@meleri tak se pekne najez a jez na co mas chut .... a treba to bude zrovna holka 😀 uz jsi byla u doktora jestli dve nebo jedno??

@barbora87 tak uz jste zase tehu? jsi pamatuju jak jsi tu psala kdyz jste male prodavali ... tak snad jich bude tentokrat min 😉

meleri
23. júl 2010

schnucki,

jej vy máte kočky? vidím že je to tu samý milovník zvířat.. 😉 no já asi půjdu taky spát....
ty brďo já snědla fakt kupu vajec a knedlíku, k tomu to lečo pak ještě chleba se sýrem a jedla bych dál.. 😅

barbora87
23. júl 2010

@meleri No ved prave to mas fakt prakticke...a preco maly musel lezat v nemocnici???

No myslim ze by sa nepozrali ale mamina si ich chrani...ja som ich aspon mohla hladkat a brat do ruky ale druhy sa len priblizili a uz zazerala...no prve a druhe trvalo kazde hodku a tretie par min ootom vyse hodky nic azrazu zacala zase rodit ale to uz islo rychlo aj to posledne...ale prve dve tlacila kazde hodinu...a cely porod asi 4hodky

barbora87
23. júl 2010

@schnucki Dakujem no zvladla som to ale som nejaka k.o. Tak budem dnes odpocivat...hafani sa so mnou mazlia 🙂)) svokra pride za chvilu z roboty tak sa napapame...
No zase tehu 🙂 dufam ze ich stihneme dat prec nez porodim 🙂))

meleri
23. júl 2010

barboro,

já tam ležela od 23 tt až do konce, měla jsem nízko uloženou placentu a furt to krvácelo. nakonec se část odlomila a porodila sem dřív..nechtěla bych to už zažít....

jej to je ten mateřský pud! já taky nebyla ráda když mi někdo malého chtěl nosit, nejradši bych taky kousla! hlavně tchyňu... 😅 tý jo tak to je veget, 4 hoďky! já myslela že je to třeba celý den nebo tak...no sem pako co... 😅

barbora87
23. júl 2010

@meleri Jezis chudatko to fakt?to ma mrzi ze si zakto zazila prve tehu...tak drzim palceky aby bolo vsetko ok!!!

No asi hej...ale ja som mohla vsetko aj ked som si kolkokrat povedala ze any ma nehryzla ale nic...no ja som si prave myslela ze to ide rychlejsie 🙂))sedela som celu dobu pri nej...a chuderka tak sa trapila...tak mi jej bolo luto:( no dufam ze to dobre zvladne a potom dame asi vykastrovat...

schnucki
23. júl 2010

@meleri nene, my nemame zadny zviratka, ty kocky jsou manzelovich rodicu ti jsou ted na dovoleny tak tam 2x denne jezdim krmit je a zalevat kytky 🙂
tohle tehu bude urcite v poho 😉

@barbora87 ja myslim ze to stihnete 🙂 ... 4h, tak to je dost 😕