• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

27. júla 2013 
@meleri Hihi nevadi...no ja si to neviem predstavit ako tomu malemu miminku budem hrabat v nose...
27. júl 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja urcite kupim tu na vysavac...Kazdy si ju nevie vynachvalit :wink: Ono to das na vysavac ale das to potom na min...Takze az taky rachot to nerobi...
@Schnucki pekne bal..potom mi povies, co si vsetko zbalila.Uz mas nejaku tu koselu alebo nejake pyzamo?
27. júl 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora87 ta moje funguje presne jak psala meleri ... jeden konec dam male do nosanku a druhym budu sat az mi polezou oci z dulku :grinning: moje mamka mela taky takovou, tak mi ji ukazala kdyz jsme byli na nakupech a koupila ... jinak uprimne se mi ta predstava pekne prici :stuck_out_tongue_closed_eyes:

meleri vid, taky se mi libi :grinning:

@ivanajelinek ja o te na vysavac ani nevedela, vedela jsem jen o tehle a pak co ma sousedka, ta je malinka s jednim koncem ktery ona pumpuje, to me prisla ta moje lepsi ....
jeste zadnou kosili nemam, zatim se koukam kde bych jivubec sehnala .... ale jinak si myslim ze mam vsechno, odle seznamku co mam :slight_smile: ... dokonce mam i jednorazove kalhotky, manzelka bratranka je mela jeste z porodnice, tak mi je dala :grinning: ale tady je pry dostanu ...
27. júl 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kleo no ja mam dokonca niekedy vycitky ked ho necham hrat sa sameho na chvilu. Ked ten cas tak leti, nechcem ani minutu premarnit.. Ale to by som sa nenajedla ani nic.. a to keby ste videli doma mam jak po atomovej bombe :sweat_smile: Ja taky PEDANT! no fuj..

kocky my mame odsavacku na vysavac. Skusali sme na baterie, hadicku na odsavanie ustami, potom taku co vyzera ako balonik.. vsetko naprd. Vyhrala to odsavacka na vysavac za 14eur. Vytiahne perfektne a super rychlo. Jasne treba mat vysavac s regulaciou tahu a pokial je to este nejaky ultra silence tak mate vyhrane. A vobec to nieje drasticke, my sme to najprv vyskusali na sebe a do pohody. Fakt vam to odporucam!

barca, drzim palce na zajtra :wink:
27. júl 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schnucki,

jo je to mazec, někdy jak je děcko nemocné tak jsem měla pocit že se mi rozšířily plíce.. :sweat_smile: tvoje mamka to měla jako mladá? máti mi furt tvrdila že za komančů takové vymoženosti nebyly že prý to bylo jen u doktorky.. :confused: no nechtělo se mi to věřit...
jak jsou malí tak je jim to putna, ale tak po tom půl roce jim to začne vadit a začnou příšerně řvát a prát se s tebou.....prostě super zážitek...

někdy malý nechce spát tak jen tak preventivně řeknu: fuky fuky? a už zavírá oči... :grinning: no lepší jak fyzický trest...
dělám si zčásti legraci jestli mě chápete, ale když je krize tak ta věta fakt zabírá...

super Schnucki už máš vše zařízené!
27. júl 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubinka9 to sme dve co maju doma jak v tanku :sweat_smile: ale kaslem na to, sak bordel neutece (bohuzial) ale deti ano :frowning2:

my mame odsavacku obycajnu s takym balonikom, ale nastastie sme este nepotrebovali, doteraz som vsetko "vysturala" vatovym sulancekom, co si usulam :slight_smile: mne predavacka v obchode hovorila, ze vysavacovu ani tu na baterky nemam kupovat, vraj to skodi cievkam v nose a dr. take na vysavac ani nepoznal, mam pocit, ze je to viacmenej moderne len u nas
27. júl 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky
dají se ještě koupit elektronické odsávačky ale stojí to kolem 40 eur...komu by se za to chtělo vyhazovat tolik peněz..je fakt že děcka jsou nemocné často, ale i tak....
27. júl 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@Schnucki a co si vlastne balis do nemocky? len pre seba, ze? A potom veci pre malu ti donesie manzel.Ci? :confused:
27. júl 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsem se vratila a vite co mam zarizeno....NIC!!! :angry:
Sef vedel,ze prijedu na desatou a on tam proste nebyl! :angry: :angry: :angry:
Pry si sel do kostela,no k zabiti!Jsem mu volala a mam prijit az kolem druhe,to je ale hov...
Se mi z toho udelalo spatne a pak jsem se v kramu malem vybulila a pozvracela.proste nervy!
27. júl 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kleopatris zalezi aj ako casto ju pouzivas.. mne teda pride setrnejsie vytiahnut riadne a rychlo ako sa tam sparat na niekolko x, dieta ti tazko dycha, ty nestacis s plucami (myslim teraz tu hadicku), nervozita atd. Treba to pouzivat opatrne a potom je to OK.
No ale dufam, ze ci uz taku alebo onaku, ze ich budeme pouzivat co najmenej :wink:

@meleri my ju mame a moc dobre to nefunguje, ma to slaby tah. Sice vyhrava niekolko melodii aby to bolo dietatu sprijemnene ale inak je to dobre akurat tak ked si mimo domova. A stala 39,90€ :grinning:
27. júl 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanajelinek ja si vemu veci pro sebe, ale uz i par veci pro malou .... ono v seznamu od doktora mam ze jen veci na malou az pujdeme domu, asi mi ji tak obliknou, no ale treba ji budu moct uz dat veci od nas :slight_smile:
ono ja jdu v srpnu na tu prohlidku nemocnice, tak se asi i dozvim co vsechno tam je k dispozici, ale asi stejne vezmu par veci z domova ....
27. júl 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
finfrle,

ajaj! se vymlouvá?? proč jako! :frowning2:

lubinko,
aha, takže naprd? mě to jednou v lékárně hodně vnucovali, ale jak sem viděla cenu tak jsem vzala klasiku. je fakt že to trvá dlouho, no ale ta na vysavač tu prostě není....naštěstí je ted už měsíc a něco zdravý...
27. júl 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@finfrle toho tveho sefa treba nakopat nekam .... normalne az tam dneska zas pojedes tak mu to pekne od plic rekni, si uz v pokrocilem stadiu tehu a on te jeste takhle nervuje, debil ....

holky ja vyzkousim tu odsvacku co mame a pokud by se mi nezamlouvala tak vas budu otravovat :grinning: nechci ale zbytecne kupovat toho az moc ... ale je dobre vedet jake mate zkusenosti :slight_smile:
27. júl 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meleri Ani nevim je vazne idiot.No hlavne at to dnes nejak doresim,asi si necham proplatit benzin :grinning: kdyz jezdime stale pro nic....
Pak si vas doctu,ted mazu k sousedce na pokec :slight_smile:
27. júl 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@finfrle to je teda pekny blbec! Sprav si kopie, posli postou s dorucenkou a hotovo! Este ta bude mat jak na spagate, nie? Kde mas istotu, ze tam o 14 bude? A niesi nahodou na PN? :angry:
pohladkaj si brusko a vyprdni sa nanho.Ty mas predsa dovod tesit sa a usmievat, nie? :wink:
i ked chapem, ze ta to rozhodilo
27. júl 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubinka9 Dakujem budem zajtra vecer informovat...

No s tou odsavackou si to este musim rozmyslet...my mame vysavac dyson a bojim sa ze by to mimi vytiahlo aj mozog :sweat_smile:

@finfrle tak to je fakt sila!to co je cloveka???nechapem ako moze tehulu posielat hore dole!
27. júl 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@Schnucki no tu v nemconici nedovolia ine veci pre mimi, len od nich...Ale pre seba neviem...Opytam sa asi mojej hebamme...
@Finfrle no ten tvoj sef je ale fakt idiot...Ale ty hlavne nestresuj..Uvidis vsetko sa vyriesi :wink:
27. júl 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanajelinek ja se taky obavam toho ze mi na malou nic nez jejich veci nedovolej, ale zkusit to muzu :grinning: zeptam se az tam v srpnu zajdu ....
jinak pro sebe si balim klasika spodni pradlo, zupan, kojici podprsenku a kojici kosily, potom teplacky a nejake to volnejsi tricko, potom pantofle na doma, rucnik a veci na myti, ... potom familienbuch a radeji i pas, neco na cteni, nebo nejakou tu krizovku :slight_smile: pak si pry mam radeji vzit vodu na sal, kdyby tam meli co mi nechutna :grinning:
pak se jeste musim optat kvuli vlozkam, ale jinak by to melo byt vsechno ....
27. júl 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to me jeste napadlo, holky maminy kdy jste dostali ms po porodu? ja jen jestli budu potrebovat vlozky uz v porodnici :sweat_smile:
27. júl 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schnucki krvacat zacnes hned po porode. A moze to trvat aj 6-8tyzdnov. U mna to bolo ine kedze som isla cisarskym. Ale prvu MS som este stale nedostala. A nejako mi nechyba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. júl 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schnucki v nemocke ti urcite vlozky daju. Tu mali take super, odpredu az dozadu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ja som krvacala asi tak 10 dni (tak vela asi 2 dni a potom jak MS) a potom uz to bolo take spinenie az po taku zltu "vodu". A MS som dostala asi minuly mesiac, ale netusim ci to bolo ono :sweat_smile: lebo to bolo take kde nic tu nic
a aj tu mali v nemocke oblecenie pre miminko a bolo fajn, ako som uz pisala ked budes davat svoje davaj bacha nan, lebo sestricka jak kupe a tak ho moze hodit do ich kosa a mas ho prec :unamused:
Jaj a este neviem jak to je v DE, ale v AT mi medzi nohy od porodu nikto viac nekukol :wink: take ze kontrola stehov alebo farby krvi jak u nas neni.....ci je to dobre alebo zle tot otazka (u mna zle, lebo maternica sa nestiahla a to im tiez nevadilo).

finfrle ten tvoj sef...
27. júl 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem od sefa :unamused:
27. júl 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zkousim vas dopsat :slight_smile:
@ivanajelinek ano jedu zitra na cukr :frowning2: a vazne se mi do toho nechce!
@schnucki Dekuji za privitani do tretiho :grinning: ,pekna odsavacka :slight_smile: ,ja pujdu do te na vysavac,sama chvala a pry jde normalne koupit v lekarne :slight_smile:
@kleopatris to jsi vystihla,opravdu reprezentuje Iry dukladne asi ho navrhnu na nejake oceneni :grinning:
@barbora87 At se male Natalce dari :wink:
27. júl 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a k tomu sefovi,prijela jsem tam na tu druhou hodinu a BYL tam!!!
Dokonce nasel i papiry ale nebyl schopny je vplnit :grinning: dokonce tam udelal 2chyby ale to uz jsem neresila,hlavni je to razitko a podpis.Radeji k te zadosti ofotim kazdorocni prehled o danich a PRSI ale mam to!!!
Na mou otazku,ze chci proplatit dovolenou jen koukal a ze teda jo(jsem se nedala!) Ptal se me na takove veci,jako jak dlouho pro nej pracuji a od kdy jsem na nemocenske no reknu vam zamestnavatel jedna basen!Nema vubec prehled a dokumentaci!
Uz to dam jen podepsat u lekare a posilam.
27. júl 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky dekuju za info ... ja si prave taky myslim ze mi v nemocnici nejake ty mega vlozky daji :grinning: ale ze ms prijde az tak za dlouho to jsem netusila ... no ale neva, rozhodne mi nechybi :grinning:

@finfrle ja jsem o te odsavacce na vysavac nevedela, proto jsme vzali tuhle, no uvidime ... no aspon ze to ten tvuj sef dal nejak dohromady ...
a proc se ti zitra na tu krev nechce? krome hladoveni to neni nic spatneho :wink:
27. júl 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak to male teda radeji nic oblekat nebudu pokud tam budou mit jejich veci, aby mi je nevyhodili :confused:
vyradim se na obleckach doma :grinning:
27. júl 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schnucki Ja nejdu jen na krev,ten test trva 2-3hod a budu pit tu sklenici toho sladkeho sajrajtu,2x krev a 2x moc :frowning2:
27. júl 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@finfrle aha, ja byla u doktora jen hodku, vzali mi krev, pak jsem vypila ten sirup, hodku cekala a pak mi zas vzali krev ... no a pak jsem mohla domu :slight_smile: .... vezmi si neco na cteni a ono to utece ... ja se byla i kratce projit :slight_smile:
27. júl 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a byla to moc velka hruza to sladke???Holky to popisuji docela desne....
27. júl 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nevim jak u vas, ale me to chutnalo, mela jsem prichut cerneho rybize, myslim ...
27. júl 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok