Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
29. júl 2010

hele holky nehcte toho s tím jídlem nebo si nsad taky půjdu něco vzít 😀

meleri
29. júl 2010

finfrle,
no teda! to je hnus.. 😠 takové fakt nechápu.

meleri
29. júl 2010

blondy! 😀

finfrle
29. júl 2010

@meleri Jeee Vyhlidal na toho jsem malem zapomnela,jojo za mladych let jsem si tam po parbach chodila na hambace a kolik srandy jsem u neho zazila i seznameni s lidmi 😀

blondynka400
29. júl 2010

@finfrle no je otázka co je horší, jestli to kouření nebo lakohol. To kouření se přeci jeno více odsuzuje, ale v konečném důsledku nevím co je horší...
Mně řeba irituje i to,že sedí maminka, vedle kočárek s malým dítětem a vykuřuje to o sto péro 😠 😝

finfrle
29. júl 2010

@blondynka400 Jen si dej,snedla jsem dva krajice a vypada to,ze jsem pro dnesek nedkoncila 😅 jeste budu zachvilku neco vymyslet 😀

finfrle
29. júl 2010

@blondynka400 asi oboje je des ale rikam,sklenicka vina ci piva no to jeste beru ale krabicka cigar... 😝 😝 😝
Ja rikala,ze si i v tehu dam sklenicku vina a co jsem tehotna proste nic mi to nerika a nejak podvedome myslim na mimi... nekdy mam chut u testovin na vino to ja miluji ale nedam si,asi je to o pristupu k novemu zivotu a tehotenstvi...

ivanajelinek
29. júl 2010

@meleri ani moc nie..On odchadza rano o 6.00 z domu a chodi domov vecer, potom trening a potom ide spat...Niekedy mi to vadi, ale co mam robit? Aspon ze vas tu mam 😉

finfrle
29. júl 2010

@meleri Tak manzel ti usnul jo 🙂 to je pekne,mame te prosebe 😉
Muj mm se me ted ptal,jestli mi je dobre ze uz dobrou hodinu jsem pekne cervena...ani to necitim jak sedim tak nevim co se deje.Jsem se byla kouknout do zrcadla a jsem jako spalena ze slunicka!

meleri
29. júl 2010

blondýnko,

to je tady bohužel dost častý jev..matka kouřící do kočárku, nebo vede malé dítě a hulí. to vadí i manželovi. já si občas zapálila takže chápu že to člověku chybí, ale přecejen, sakryš, trochu vůle a ohledu..

ivčo
aha, tak to jo.. to jsme na tom podobně, teda manžel netrénuje ale sedí v práci ale zas neodchází v šest ale v osm.

finfrle,
jo, pojedl, pohádal se s malým a zalehl. to je divné s tou červenou barvou...holky už jsem na odvar půjdu zalehnout, chtěla sem říct ke kojenci ale je to batole... 😅

meleri
29. júl 2010

holky je to hrůza ale já furt myslím na ta dvojčata a říkám si, jestli to to druhé, slabší embryjo co mi dali nakonec vzdalo..
např ani nevím jestli se fakt dají kojit dvojčata? a jak bych je nosila? jedno na zádech jedno na břichu? to asi ne....a látkové plíny by asi taky skončily...no příští týden se asi rozsekne...i když, do příští kontroly se toho může ještě stát....
no a už jdu fakt spát..

finfrle
29. júl 2010

@meleri Krasne sny ja pujdu jeste vysat lednici a pak pujdu dohajan a nejaky serialek nebo neco na usnuti 🙂

blondynka400
29. júl 2010

@meleri tady je to právě taky naprosto běžný.... 😝
Já tohle prostě nepochopím... 😝

blondynka400
29. júl 2010

@meleri jo ty to vlastně ještě nevíš co? Hele prý se dají ukojit i trojčátka 😀
Hezké sny, taky už půjdu spát....

meleri
29. júl 2010

blondy sem si ještě četla že ses divila té korbičce v autě, no tak my máme takovou že je použitelná i jako "autosedačka" tedy cca do šesti měsíců, dokud z ní dítě nevyroste...prostě k tomu byly takové bezpečnostní pomůcky, kterýma se to přicyhtilo k dvoum pásům a bylo to pevné, a kolem těla miminka se zapnul takový široký pás na suchý zip. fakt super, dítě tam leželo a furt spalo...pak jak vyrostl tak jsme měli pár měsíců to vajíčko ale fakt nic moc...zato sedačka už je pohodlná.

meleri
29. júl 2010

blondy,
francouzsky hulí jak fabriky....i když v česku se mi zdá že se lidi taky dost rozhulili..teda rozkouřili..

trojčátka, no tak to snad zvládnu! 🙂 čaute už fakt koneec..

ivanajelinek
29. júl 2010

Bru noc 😔

blondynka400
29. júl 2010

@meleri no tak to já používám taky, ale je to přímo autosedačka, ale vypadá to jako korbička, je to romer sleeper, fakt usper věc. Používám to pořád, i když je to malé už malé, vyhodí si nohy ven a je to 😀 . Jinka tady jsou klasicky pásy jako ve vajíčku...

mirusch
29. júl 2010

Uz spite? Ja som prave skoncila s pracou 😝 To je tak, ked clovek neskoro zacne....

@meleri na teba som zvedava, budem kukat, kedy to ides k Dr.?

@finfrle este nekopla? A neskusis aspon zavolat Dr., ze co on na to? No, ja sa nevyznam, takze do toho kecat nebudem.

Inak suhlas, ja ked vidim, ako mamicka s kocikom fajci, tak by som najradsej sla a nakopala ju do zadku. Je mi z toho vzdy smutno.

Dobru noc.

barbora87
30. júl 2010

Dobre rano babule...
Ako ste spali?
Ja som sa po dlhej dobe dobre vyspala...celu noc prsalo tak parada

ivanajelinek
30. júl 2010

Dobre ranko 😉 Ale dnes sa spalo tiez dobre...A rozmyslam ze co dnes robit... 😨

barbora87
30. júl 2010

@ivanajelinek Ahoj ivi no mm doraba este ten zachod...potom musi vsetko spratat a ja mozem zacat upratovat...vcera som uz vydrhla kuchynu a zacala som s obyvackou...prsi u vas?

ivanajelinek
30. júl 2010

Nie dneska neprsi. Vcera prsalo cely den...Vyzera ze vykukne aj slnko...U vas prsi? To sme vam my poslali 😀

zuzanka7117
30. júl 2010

@barbora87 no ten moj vacok ma skoro 11 mm, tak neviem. Ale na druhej strane aj kamoska mi povedala, ze keby si lekarka bola ista, ze tam vobec nic nie je, poslali by ma cistenie.Ale cakat 10 dni je tiez dost dlha doba, moze sa stat vselico. A myslim, ze ak sa ma nieco stat, tak sa to stane dovtedy....ak sa tam uspesne dostavim 9.8., tak su asi dobre sance... 🙂

@schnucki no krv na ten hormon mi brali hned vcera a vezmu mi druhy krat 4.8., tak sa uvidi aj podla toho....

@lubinka9 Dakujem, modlim sa za to kazdy den... 🙂

zuzanka7117
30. júl 2010

@finfrle O to sa snazim byt stale v klidu, to mi vravi aj moj drahy, ale fakt to nie je lahke. Vcera som sa vyrevala a dnes je lepsie.... 😒

schnucki
30. júl 2010

dobre ranko,
tak ja v noci zas nespala 😝 .... nejdriv jsem vytuhla u televize, v pul 1 jsem se vzbudila tak jsem koukala chvili na televizi a pak se jen prevalovala v posteli, usla jsem asi kolem 4 a v pul 6 me vzbudil manzilek kdyu prisel ....

jinak ivus myslim ze mi to brisko tvrdne, dneska v noci jak jsem nemohla spat tak bylo takove zvlastni a bolelo 😒

@zuzanka7117 spravne, chce to myslet pozitivne 😉

ivanajelinek
30. júl 2010

@schnucki ze vraj je to normalne v tychto tyzdnoch. Sa maternica pripravuje na porod...Ja zacinam mat strach z toho vsetkeho 🤐

finfrle
30. júl 2010

Ahojky zdravim a letim k lekari pa holky!Napisu pozdeji!

schnucki
30. júl 2010

@ivanajelinek ja se snazim na to radeji nemyslet, ... ale trosku obavy mam taky .... ale to zmaknem 😉 a pak se tomu budem jen smat

@finfrle tak at je vse v poho a dej pak vedet 🙂

ivanajelinek
30. júl 2010

@schnucki no mas pravdu...A co mas dnes v plane?
@finfrle tak nech vsetko dobre dopadne. 😉