Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
31. júl 2010

@ivanajelinek ja nevim co je spachtos 😕

@finfrle super ze tak mala vyvadi 🙂 ... jeeee, na farmu bych se taky jela podivat, ja vyrostla ve meste z toho mam vzdycky vanoce 😀

schnucki
31. júl 2010

@finfrle tenhle tyden se permanentne kolem 1h budim a do 4h nezaspim, vetsinou lezim v posteli a hraju mobil 😝 v tehle dobe mam vzdycky takove trvdsi bricho, tak doufam ze mala neprijde takhle v noci 😀

jinak se mame fajn, a vy??

finfrle
31. júl 2010

@schnucki Ja miluji kone a jak jsem se bavila se sousedkou,rekla ze jeji rodina ma farmu a ta manzelova ma zase kone!Rada na nich jezdim ale v tehu nemuzu ☹ coz je skoda ale az se mala narodi a budu fit urcite se s nima domluvim.Trochu mi tu trhalo srdce,kdyz holky rikali ze davaji detem konske...je to takove uslechtile zvire!Jsou i jine zdravejsi masa nez je kun ale to je nakazdem.Chapu,ze chteji pro mimi jen dobre.

Dnes je kocka nazabiti,rve tu odrana,ze chce ven uz jsem ji i namocila hlavu vodou(to vi ze uz prehnala)a stale vriska.

finfrle
31. júl 2010

@schnucki Koukam,ze mas problemy se spankem,ja ted nastesti spim lepe jen vstavam dost na zachod jeste ze ho mam jen metr od postele.Zacina se mi hure vstavat z postele to jsem zvedava jak se zvednu az budu mit pred porodem 😀 Kdyz se chci otocit tak vydavam zvuky jeje 😀 docela me k veceru chytaji mirne krece do bricha ,tak nevim cim to je...

schnucki
31. júl 2010

me se kone taky libi, ale nikdy jsem na nich nejezdila 🙂
ono je to podle me i tim briskem jak me v noci tvrdne, trosku to i boli, no a mala do toho vetsinou vyvadi ....
to ja se taky vzdycky pretacim jak stara pani 😀

finfrle
31. júl 2010

@schnucki 😀 jj presne jako starenky 😀
Jsem se ted koukala na bricho a rano to vypada,ze ani nejsem tehotna a vecer,ze prasknu 😅
Mala si kope od rana sikulka tak to ma byt 🙂

meleri
31. júl 2010

čaute holky
tak jsme zpátky od doktora, a vyfasovali jsme spoustu léků...problém je že ty nejdůležitější jsou tak nechutné že to nechce přijmout....:( snědl tedy aspon "kvasnice" v prášku které by mu měly napravit střeva, pár homeopatik...za chvíli bude mít ryžičku ale dneska ještě nekakal bohudíky..tak to snad bude lepší...
dr mě varovala před místní vodou která je v létě někdy kontaminovaná těmi vedry... 😖 naštěstí dávám pořád černý čaj a asi to taky pomáhá. ale je to mazec, malý zhubnul za těch pár dní o kilo. ☹

schnucki
to je zajímavé já spala od druhého trimestru jak zabitá, fakt nikdy sem nespala líp jak v těhotenství. akorát ke konci mě trápila ta žáha.

jej já taky zbožnuji koně, ale mám z toho celoživotní mindrák, chtěla jsem se o ně starat, atd, možná i jednou profesionálně, ale naši mi to ve 14cti zakázali..od té doby jen tiše závidím těm kteří tuto možnost měli...někdy je ta závist hodně silná... ☹

ivanajelinek
31. júl 2010

Tak ja som trosku pozehlila a zasa si upratala skrinu...Dala som prec veci ktore uz neobleciem...Ale to robim kazdy mesiac 😀 Uz mi tam toho moc nezostalo...este chcem umyt kupelku ale necham si to na zajtra alebo na pondelok..Ved co budem potom robit, nie??? Vecer ma volala kamoska bud do kina alebo sa niekam najest...Ona je tiez tehu ale este len 13 tt...uvidim ako sa budem citit...

meleri
31. júl 2010

ivčo,
mě čeká koupelna v pondělí..zítra podlaha...🙂 jej to kino ti závidím! hned bych taky šla...tady na vesnici je přes léto zavřené! 😕
a kam dáváš ty věci co neoblečeš, vždyt je pak zase budeš potřebovat, za pár měsíců. 🙂

ivanajelinek
31. júl 2010

Meleri kupila som si take tie vakuove sacky a dala som to vsetko tam a sup na spodok skrine 😀 No som zvedava ci tie veci potom este natiahnem na seba..Ci sa dostanem do takej velkosti ako som mala aj predtym 😝

finfrle
31. júl 2010

Ahojky doctu pozdeji,do ted jsem vybirala fota s tim,co jsem uz ukuchtila a mm mi je vytiskne 🙂
ted mazu varit uz je hooodin!!! 😅

meleri
31. júl 2010

ivčo
to víš že natáhneš! proč by ne? však jak jednou porodíš tak už břicho mít nebudeš, max tak v šestinedělí a pak už to bude jenom lepší..spíš přes prsa možná dokud budeš hodně kojit..🙂

malý spí i s manželem tak jsem tady....🙂

finfrle
31. júl 2010

@meleri Jejda to je mi lito,ze malemu je stale tak spatne.To mate lekare i v sobotu nebo jste byli na pohotovosti?
Snad se mu ulevi,bozatko male.
Kdyz mas rada kone a zijes nekde bokem od mesta,tak v okoli nejaky bude ne?!Ono pomaha nadusi si je jen pohladit,zanecha to v tobe tak krasne 😵
Rodinka koukam po obede usnula!Uz jsi mela byt prichumlana u nich a odpocivat taky!!!Ze tehulko jedna! 😉

@ivanajelinek Teda ty jsi pracant,nemela bys relaxovat 😉 a na co chcete jid do kina???

Ja jsem do ted varila,uklizela a zasla pozdravit pred barak sousedy a ted uz relax.
Prohlizela jsem si fotky a reknu Vam,ze jsem uz s manzelem toho tolik zazila a procestovala az jsem zapomnela 😅
Uz mam vytistene fota do kucharky tak si je vystriham a mozna teda vazne mozna se do toho prepisovani pustim.
Mala si dnes pekne v brise hraje 🙂
Borbor,no tak kde jsi?!Snad jsi ok!

ivanajelinek
31. júl 2010

@finfrle este neviem. Musime najskor pozret ci nieco davaju v kine dobre a ak nie, tak pojdeme len niekam sa napapat... 😉

finfrle
31. júl 2010

@ivanajelinek To je pekny plan navecr 😉 muzu jit taky? 😅

schnucki
31. júl 2010

ahojik holky,
normalne jsem zaplula do postele a usla, vzbudil me az manzilek kdyz v pul 3 dorazil 😀 no a uz je zase pryc ....

ale musim se vam pochlubit, objednala jsem konecne skrinku a komodu do pokojicku 😀 akorat doufam ze dojdou vcas a v poradku .... trochu se u tehlech veci objednavani na internetu bojim, ale nikde v kramu je nemuzu sehnat ....

schnucki
31. júl 2010

@ivanajelinek super plany na vecer, urcite to bude super 🙂 ... ja bych taky mela zacit neco delat 😝

@finfrle ja bych chtela mit ty tvoje napady a elan do vareni 😀

@meleri snad bude malej brzo v poradku .... to je divny ze mu nechutnaj, detem vetsinou davaj leky s prichutema, no jo, ale vzit si je chudinka musi ....

ivanajelinek
31. júl 2010

@finfrle pridi, bude sranda...Ale to este neni iste ci sa niekam pojde...@schnucki jej pekne...Kedy ti to pride?

schnucki
31. júl 2010

@ivanajelinek bude to na knapp, melo by to za 5 tydnu prijit, takze to bude tak dva tydny pred planovanym terminem porodu .... holt jsem se snazila najit neco podobneho tady po kramech a hlavne jsem necekala ze mi to manzilek bez mrknuti oka odsouhlasi .... tak se ted modlim aby to prislo vsechno v poradku .... 😅

ivanajelinek
31. júl 2010

Ale hadam to pride, neboj 😉 Uz mas vsetko oprate? Prala si uplne vsetky veci ci len tie najmensie? Ja budem musiet buduci tyzden kupit nejake tie dupacky a teplacky...Uz si zohnala nejaku tu koselu do nemocky?

schnucki
31. júl 2010

bude muset 😀 ... ja jsem vyprala rovnou vsechno najednou, jsem si rekla ze kdyz uz tak at to mam za sebou ... cekaj me totiz jeste bodicka od manzelovi maminky a buhvi co jeste nakoupi .... ja se chci taky jeste podivat po nejakejch teplackach s mikinkou a kalhotech, ale zatim to nejak nehrotim ... jedine co se mi tu blbe schani jsou puncochace, a kdyz uz nejake sezenu tak jsou bud velke a nebo drahe 😝
po te kosily zatim jeste koukam, ale uz mam skoro zbalenou tasku 😀

ivanajelinek
31. júl 2010

No pancuchy tiez nemam ziadne.Teda myslis pre mimi???...A prala si detske veci zvlast ci aj s vasimi vecami?

schnucki
31. júl 2010

jojo, puncochace na malou ... uz jsem psala mamce at mi kdyztak par priveze, pokud sezene ....
ja vsechno prala zvlast, sice se to nezdalo, ale zaplnilo mi to celou pracku 😝 ... sranda pak byla pri zehleni, jak je to vsechno malinky, no des

ivanajelinek
31. júl 2010

ja som naposledy videla pancuchy v C&A...A budes kupovat uplne tu najmensiu velkost 56-62, ci hned kupis väcsie?

schnucki
31. júl 2010

ja jsem premyslela ze bych vzala treba dvoje 62 a par vetsich, no a pak bych videla .... nechci totiz toho mit na zacatku az tak moc a pak to ani neunosit .... ja mam snad jen dve veci 56 a jinak 62 a vejs ... a jednu soupravicku hned po narozeni, je tam myslim bodicko, tricko, cepicka a brindak ... to nam koupila mamka 🙂

schnucki
31. júl 2010

ja jsem hlavne kamaradkam a babickam rekla at kupujou od 62 a vis

ivanajelinek
31. júl 2010

no vidis, ja mam hrozne moc 56, ale nic som nekupovala ja...To mozno nebudem ani potrebovat...ved to uz je potom to najmenej vybehnut n iekam do obchodu a kupit, nie? To hadam dokazu aj chlapi 😀

schnucki
31. júl 2010

ja prave radeji vsem na zacatku rekla at nekupujou moc male, ale spis vetsi ... ale nevadi, co neupotrebujes se da vzdycky prodat 🙂
jasne ze to zmaknou, a jeste radi 😀
my jsme si prave s manzilkem rekli ze koupime to nejnutnejsi a zbytek se da vzdycky dokoupit 🙂

finfrle
31. júl 2010

@schnucki Ja taky zaplula do postele a ne a ne zabrat,citim se unavena ale neusnu 😒 mala si pekne kope 🙂
Jinak jsi nakoupila vazne dobre,vypada to pekne a funkcne!Neboj dojde to v poho,kupujeme stale pres net a nikdy nebyl zadny vetsi problem 😉

@ivanajelinek No ja jsem nejak prastena pres hlavu,tak prijedu priste 😀 😉

mirusch
31. júl 2010

Tak sme sa vratili z muzea. Manzel si zaspominal, bol tam naposledy pred 45 rokmi 😀 Proste kosticky a dinosaury a zvieratka a tak. Vzdy mi tvrdil, ze to je oooobrovske muzeum a tak som len kukala ako puk, ze kde 😕 Ale je mozne, ze malemu chlapcovi to vtedy tak pripadalo. Ja som zvyknuta na ine velkosti muzei z Londyna. Tym nesiaha Frankfurt ani po clenky.
Vyzera to, ze tento vikend nemam pracu - teda z robotky, tak trosku veget. Aj ked zajtra do muzea 😝 A v pondelok sa natlacim k zubarovi, co zastupuje. @finfrle nuz, ono to bude dobre, az ked to vytrhnu 😖 . Pokial robi problemy aj po vybrati nervu, tak uz asi nic s nim.....

Ale som sa objednala k Heilpraktikerin. Ako sa to vlastne da prelozit? Som hrooozne zvedava na nu.

@meleri tak drzim palce, nech to malemu prejde a rychlo vahu dobehne. Povedala ti Dr. nieco na to stratene kilo?

@schnucki Tak dufam, ze sa nic nestane a stretneme sa. Som zvedava na tvoje brusisko. Je mozne, ze sa potom uvidime az ked uz nebudes kinderko. A kam dnes zdrhol manzel?