Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
2. aug 2010

@lubinka9 cukr v krvi je ok 🙂 hlavne to neni vse pro nas ale dam i sousedum 🙂 Nejak u toho tvoreni se nejvice uvolnim 🙂 Asi zacnu rozesilat balicky po evrope aby jste ochutnali 🙂

meleri
2. aug 2010

finfrle,
já to taky neznala, ale až pediatr mi to doporučil, a vysvětlil dávkování..není možné aby v Irsku ty vitamíny taky nedávali! přecejen, to miminko to potřebuje. však i my za komančů jsme brali rybí tuk! 😅

lubinka9
2. aug 2010

@meleri kedy mas ten UTZ? uz som hrozne zvedava. I ked ty asi viac 😉
@finfrle som za, poslem ti potom adresu ked sa prestahujeme spat na SK 😀

meleri
2. aug 2010

lubi,

ve čtvrtek, no já jsem fakt zvědavá jak to dopadne... 🙂

meleri
2. aug 2010

i když stresovat můžu jak chci, stejně to nezměním....a ten typ že bych šla na redukci trojčat atd, to fakt nejsem, to se radši udřu k smrti.

finfrle
2. aug 2010

@lubinka9 😀 😀 😀 klidanko 😎 ale v jakem stavu to prijde 😅 😕

meleri
2. aug 2010

Schnucki
ted to dočítám snad jsi ok? s tím břichem já to osobně zažila ale u mě to bylo tou placentou, určitě ti dr poradí a hlavně uklidní....ted si vzpomínám že kamarádka co tu rodila to měla taky, ten poslední měsíc dva, břicho jako kámen..

ivanajelinek
2. aug 2010

@finfrle to co sme zasa piekli? Robis chute??? 😀

finfrle
2. aug 2010

@ivanajelinek Mnazel ted snedl cely talir 😀 ja na to moc nejsem davam si dobrou polevku s chlebem pak dam na fcb tady uz vypadam jako nenazranec 😀

ivanajelinek
2. aug 2010

@finfrle no ved kto by nezjedol plny tanier ked tak dobre vyzera ta buchta? ja by som tiez zjedla 😀 Uz som supla prvu varku do pracky baby veci...Ozaj periete aj uz tie väcsie velkosti? lebo ja zatial len 56 a 62.Neviem ci mam aj 68..
Ozaj a co je s tou Barbor...Uz tu 4 dni nebola..Je v poriadku? 😕

ivanajelinek
2. aug 2010

Ozaj a treba aj tie vsetky mini vecicky zehlit?

schnucki
2. aug 2010

ahojik holky,
tak jsem zas tu, byli jsme nakoupit a nakrmit kocky ....

lubi ja uz taky odpocitavam 😀 ....

finfrle normalne kdybys nebyla tak daleko tak me tam mas pecenou varenou na babovkach 😀

@ivanajelinek ja vyprala i ty vetsi velikosti ... nezehlila jsem uplne vsechno, nektere ty vecicky nebyli vubec pomuchlane, ale to bylo fakt malo ... takze vetsinu jsem zehlila, a muzu rict ze to bylo neco, jak je to malinky, se do tech zahybu dostat, jsem skoro furt jen zehlila koncem zehlicky 😀

@meleri jak je malemu, uz je to lepsi? no ja uz jsem na tvuj utz uplne nedockava ....

jinak me zase boli brisko a je takove tvrde, uz se mi to prestava libit, tak premyslim jestli ve 2h zavolat doktorce nebo tam zajet, kdyz mam ve stredu ten termin ... ale volat budu urcite ....

ivanajelinek
2. aug 2010

@schnucki radsej zavolaj a spytaj sa.za to nic nedas...No tak to bude zabavka zehlit tie vecicky. v stredu by mal mat mm volno(ma skusky v autoskole na LKW), tak potom chcem ist pozret nejake vecicky este.. Ved ja som doteraz ani nic poriadne nekupila, co sa tyka veciciek, tak si pojdem urobit radost.Ja viem ze ludia hovoria ze netreba kupovat , ale ja chcem mat aj nieco nove...Nie? Inak ked pozeram na tie 56-ky velkosti, tak to ani neverim ze to vynosime 😀 To je take malicke.

blondynka400
2. aug 2010

@kleopatris jojo, tady jsou jedny bez cukru. Ale dala jsme jí i s cukrem, myslím, že to malimakté množství jí nezabije. hlavně když ochutnáš ty s cukrem a bez cukru, chutná to skoro stejně, rozdíl by si nepoznaal, tak si myslím, řže ho tam moc nebude...
@finfrle co může být na očkování lepší? 😕 V čr jev pdostatě stejný očkovací plán jao všude v evropské unii, očkuje se stejnými typy látek. To, že se hexa a spol musla doplácet už je dávno minulost...
Fotečky budou, časem 😀

blondynka400
2. aug 2010

@lubinka9 malá tedy nic podobného nemá...

Tedy holky, vás se nedá dočíst ☹

@kleopatris jo ještě jsem si vzpoměla slíbila jsme info o očkování, takže i druhá dávka bez feakce, akorát tentokrát u toho brečela, ale hned jak na ní doktro šáhnul, a to jí jenom poslouchal... Už si začíná vybírat kdo se jí líbí a kdo ne a někteří chlapi se sí prostě nelíbí 😀
Četla jsem, že máš problémy se spaním. Já nevím, jestli to má něco společného s tím očkováním, ale od pátku mi není schopná spát v noci v kuse než 2 hodiny, pak se tam mele, občas i zabrečí, takže jí musím vyndat, dát kozu, tím se uklidní a většinou pak usne, ale občas to třeba musím takhle udělat 3x během půl hodinky než opravdu usne. Nevím, jestli to může být tím očkováním nebo co to je, už to vypadalo, že se to spaní obrací k lepšímu a ono tohle 😝 😖

kleopatris
2. aug 2010

@blondynka400 mi ani ockovani nie sme a nespime...dnesna noc bola kruta 😖 asi 10 krat sme boli hore, maly zacne fnukat a jak pises bez kozy nezaspi...uz mam bradavky jak africka domorodkyna 😝 ja dufam, ze vyleze zub, inac to proste nechapem...moje zlaticko male tak krasne spavalo
a inak objavila som "fintu" aby mi neplul jedlo, ale je to nic moc 😀 musim mu prve davky davat prstami a to je teda umenie tie kasicky tam dostat a neobrblat vsetko okolo 😀

kleopatris
2. aug 2010

@meleri aj ja som zvedava na tvoj UZV a tesim sa jak na vianoce s tebou 😵

@schnucki aj mne ku koncu tvrdlo brucho, proste jak kamen ani sa poriadne pohnut, ale vraj je to ok 😉 a jak zmäklo bolo vidno jak sa malemu ulavilo sa tam zacal vzdy strasne natahovat

@ivanajelinek ja som zehlila vsetko a aj sa snazim stale zehlit, len latkove plienky nezehlim, tie nestiham, ale na nich maly len lezi ked prebalujem apod.

@finfrle aj ja chcem balik a posli to radsej letecky a prvou triedou, nech nemusim dlho cakat 😉 😵

kleopatris
2. aug 2010

ze mi....sorry my malo byt 😅

yarden
2. aug 2010

Ahojte dievcata...
Finfrle, ani ty si ranonemohla spat? Ani ja. Uz o 7 rano som piekla kurca a varila polievku na obed.

Konecne som bola dnes s kamoskami na kave, bezkofeinovej a k tomu dva coko kolaciky. Mnam. Tak mi isli ako este nikdy. V kaviarni sa ma pytal jeden casnik, ze ako sa ma moje brusko. On je taky mily, je to gay a strasne zlaty. Taka kamoska...

finfrle
2. aug 2010

@kleopatris Jasne poslu 😉 😀
Jsem si rikala kolik toho neni ale mm to tu pucuje jedna basen 😵
@yarden No nejak spanek ted neni mou domenou.Jsem si pekne zdrimla odpoledne ale jen tak na jedno oko a pak se byla projit.
Je tak skarede,ze ani kocka nechce jit ven a to je co rict!Vidim to,ze si dam ted sprchu a pyzamko 🙂
Mm je prezrany buchtou,dal si jen polevku a druhe jsem ani nevarila.Brambory mam oskrabane tak je mozna postavim a udelam potato cake ale uvidim...

Barbor uz delas starosti vazne!!! 😕 😕 😕

finfrle
2. aug 2010

Psala Emilka,ma se dobre jen jsou se Sonickou unavene a spinkaji i 3x pres den.Chuderka,ji to vsechno zmaha ale je sikovn,ze zvlada prani vecicek na malou i zarizovani a behani kvuli bytu!Pozdravuje.
Kdepak jste?Hm 😕 hm 😕 hm 😕
@blondynka400 K tomu ockovani nevim jen si to tu vice chvali nez v Polsku ale proc,jo to ja nevim?!MOzna za to museji tam doplacet a tady ne ale vazne netusim...

sikulka25
2. aug 2010

ahojte kocky chcem sa opytat je mozne mat ovulaciu a byt tehu???dnes mam 15DC a mam na ovulacnom teste brutalne dve ciarky a aj hlien soplavy natahujuci a priesvitny..a robila som si aj tehu test cisto zo zvedavosti snazime sa o babo pol roka a na tehu teste mam takeho slabuckeho ducha.....a nerozumiem tomu

schnucki
2. aug 2010

ahojik holky,

tak jsem nakonec jela k doktorovi, protoze to nejak nechtelo prejit, ... ale plany poplach 🙂 mala je sice natocena dolu, ale jeste neni uplne dole, jeste se ven netlaci ... vypada to ze mam malo magnezia, takze mam ted predepsane dvakrat denne magnezium, ale jen do 36tt, pak by to pry mohlo zabranovat kontrakcim a to pry nechceme, .... kazdopadne by nebylo pry az tak dobre kdyby mala prisla pred 36tt, takze zitra poletim pro magnezium, dneska si ho dam sumive, to jsem si pro jistotu koupila uz driv, tak dneska se bude hodit ....

co je vubec s tou barborou???

@sikulka25 ja si nemyslim ze by jsi mohla byt tehu a zaroven mit ovulaci, pri ovu se uvolnuje vajicko a to se pri tehu uz nedeje .... i kdyz si myslim ze kdybys byla tehu tak by ty carky byli silnejsi ... ja ale ovu testy nikdy nepouzivala .... mam ms pravidelne? a vis jiste kdy mas ovu nebo ji kontrolujes jenom podle ovu testu?

finfrle
2. aug 2010

@schnucki Tak to jsem moc rada,ze jsi vporadku!
Tak to jsi malou videla?Jeste mas chvilinku cas 😉 a jak jsi daleko s pripravama,zbaleno do nemocnice?
Ja mela dnes k veceru ale pekne krece ale vazne silene,zkusila jsem si zaskakat na mici abych uvolnila brisko a normalne mi to pomohlo,letela jsem na zachod s takovym prujmem,ze jsem zezelenala. 🤐
Uz je ale dobre 🙂
A jak se ted citis ty?

Barbor jsem hledala i na fcb a nic,snad je vporadku!? 😕

schnucki
2. aug 2010

@finfrle dekuju, ja jsem taky rada ze mala jeste chvili zustane vevnitr 🙂
to je super ze uz je dobre 🙂

ja se pujdu natahnout, mam se i setrit, takze jsem vam chtela pisnout co a jak a pujdu se ted natahnout na gaucik 🙂

barbora87
2. aug 2010

Ahojte babule...
Tak som zase tu...bola som taka vselijaka...v piatok som isla s kamoskou na ranajky a boli sme po obchodoch a prisla som o7vecer doma...v sob som upratovala a poobede sme isli s mm na slovensko a bolo nam fajn tak sme prisli az dnes vecer...uz som si zvykla hovorit maly lebo sa ma na neho kazdy pytal...babka mi vyvarala tak mnam mnam...sme aj pre malehi nieco pokupili a cakali na nas 3baliky tiez pre maleho 🙂))
inak sme si s mm uzivali lebo sme nemali stres...inak mi trochu creva blbli tak dufam ze bude dobre...
A co vy????
Co mate nove?teda okrem pribudajucich tt 🙂

ivanajelinek
2. aug 2010

No Barbor dost ze sa aj ukazes...Uz sme si robili starosti....
ja som bola s babami vonku, pred chvilou som prisla domov..Boli sme si sadnut, a dobre sme pokecali...
@schnucki si ma ale vylakala...Som rada ze si v poriadku...Pekne oddychuj..Takze magnezko len do 36tt? Som nevedela, musim sa opytat mojej dr.-ky...Prajem vsetkym dobru nocku 😔

schnucki
3. aug 2010

dobre ranko,
tak ja dneska vyjimecne nemuzu zabrat, tak si dam asi slofika odpoledne ... je tu bourka tak mam otevreno na balkon a vetram, mam rada jak vzduch voni kdyz prsi 🙂

@barbora87 super ze jsi se ozvala, uz jsme si delali hlavu ze co s tebou je 🙂 .... je super ze uz mimco nazyvas on 🙂 a ze jste meli pohodu, to je dulezite ....

@ivanajelinek my byli taky lehce vylekany, teda manzilek vic nez ja 😀 jojo, jen do 36tt, doktorka rikala ze magnezko jakoby zabranuje kontrakcim, jestli jsem vsechno dobre pochopila tak nejak jakoby uvolnuje svaly a to by po tom 36tt nebylo dobre ... pokud by se totiz mala rozhodla ze teda za ty dva tydny pujde uz ven tak to nebude nic hrozneho, ale ted pry bude lepsi vzit to magnezium aby mi prestalo tvrdnout brisko, protoze mala jeste neni uplne dole ....
myslim ze i blondy to tu jednou psala ze jen do 36tt ....

a jak se dneska vsechny mate??

barbora87
3. aug 2010

Ahojte babule tak ja som na ceste ku kamoske idem jej davat pozor na malu...spala som ako zabita...konecne v mojej posteli...je tu prijemnych 20st ako keby bola jesen...

A @schnucki co sa dialo?

schnucki
3. aug 2010

@barbora87 vcera jsem byla u doktorky protoze mi tvrdlo brisko a mela jsem bolesti, a az moc casto, tak jsme se zalekli ze to jsou predcasne stahy ... ale nastesti mala jeste neni uplne dole, takze plany poplach 😀 .... budu ted brat chvili to magnezko aby mi prestalo brisko tvrdnout 🙂

tady je taky krasne po tom desti 🙂
a jak se citis, jak ti jinak je??

uz 21tt, to fakt leti 😝

jinak dneska se vracej pritelovi rodice, tak je jedeme v 11h vyzvednout ... konecne nebudu muset krmit kocky, ne ze by mi to vadilo, to ne ... ale muzu si rano pospat 😀