Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
3. aug 2010

@schnucki jeee schnucki nestras!!!a ste v poriadku?joj tak bud pripravene a tasku mas uz teda zbalenu?
No uz 21.tt u mna normalne neverim!a minuly tyzden mi konecne vykuklo brusko aj cez den 🙂 bolo na case 🙂))

schnucki
3. aug 2010

@barbora87 vsechno je v poradku ... mala neni uplne dole a jsem zavrena, takze jeste mame cas 😀
dneska si dokoupim kosmetiku (sampon a tak) a hodim to vsechno uz do tasky ... a budu pripravena 😀

tak to je super ze uz brisko je videt 😵 neboj, ono jeste vyleze 🙂

zbytek jeste spi nebo co??

letim pro to magnezium a nakoupit

barbora87
3. aug 2010

@schnucki Uf tak to som rada...ako by mm povedal mala sa musi este dopiect 🙂
teraz mi tu mala zaspala tak mozem oddychovat som nejaka k.o.
Inak maly v brusku je ziarlivy ked som mala sesternicu na rukach cez vikend tak ma normalne kopal!

No jq by som tiez este spala tak sa babule vyhajajte

zuzanka7117
3. aug 2010

Dobre ranko baby ako ate sa vyspali. Ja uz asi dva dni spim celkom dobre, asi preto, ze som sa uz zmierila s myslienkou, ze je moznost ze nam to nevyjde, aj ked stale dufam, ze v pondelok na sone neuvidim iba prazdny vacok, ale aj babatko..... 🙂 Potom iba poopravim udaje co sa tyka tyzdnov. Inak som sa pristihla ze stale listujem fotoblogy a hladam fotky sona v pociatocnom stadiu a aj rastuce bruska.....uz mi s toho sibe, mala by som s tym prestat 😢

@schnucki - Som rada ze si v poriadku a ze to bol iba falosny poplach. Ja sa v bruskach moc nevyznam...ale rada sa priucim...tych par tyzdnov ti uz utecie ako voda a malinka uz bude s vami....jeeeej 😀

@meleri - ja by som aj brala dvojicky, aj ked viem ze je s nimi kopa prace, ale nejak som vzdy po nich tuzila....a mne vitaminy okrem kyseliny listovej nedoporucili ziadne, ale nedavno som sama zacala brat take ampulky s rybim olejom Omega 3 a s vitaminom A, D a E. Ani neviem ci som urobila dobre, ale hadam ano....

barbora87
3. aug 2010

@zuzanka7117 Ahoj zuzi...a ako ti je?neboj musis mysliet pozitivne a nie na to najhorsie aby si to neprivolala...pozri vzdy sa moze nieco stat a clovek si musi byt toho vedomi...ja som tiez zo vsetkeho vystrasena...ale snazim sa mysliet na to ze je vsetko ok

zuzanka7117
3. aug 2010

@barbora87 Diky, snazim sa mysliet pozitivne, ale niekedy pridu take chvilky, ze sa to proste neda....inak sa citim v pohode, v sobotu som sa neudrzala na nohach dlhsie ako 10 minut, ale od nedele mi je celkom dobre.....az na to ze ma stale bolia prsia a ze nezjem tolko co predtym na jednu porciu, tak by som ani nevedela ze som tehotna....aj nevolnosti mi nejak presli. Dufam, ze sa to pomaly nekonci, ale bolesti nemam, obcas nejaka mierna v podbrusku, nekrvacam, takze na potrat to zatial nevyzera, vtedy som mala riadne bolesti aj som krvacala.....z toho pohladu to vyzera pozitivne....uz len aby sa v tom vacku objavil nas partizan a nehral sa na schovavacku.....on, alebo ona iste caka, kedy bude pri tom aj tatino aby sa ukazal...tak som mu uz nakazala, ze v pondelok pojde so mnou..... 🙂

barbora87
3. aug 2010

@zuzanka7117 To ti verim...clovek ma aj take chvile a hlavne tehule!no moja kamoska nemala vobec ziadne priznaky ani zle jej nebolo len ju prsia boleli!tes sa ze nemas ziadne krvacanie!to je dobre znamenie!
A verim ze mas v brusku bojovnika!
No tie mimca väcsinou cakaju na tatina 🙂 aj nas maly sa najradsej ukazuje tatinovi

zuzanka7117
3. aug 2010

@barbora87 Ano to verim, aj tehotensky test nam dva krat vysiel pozitivny, ale iba vtedy ked sa nan pozrel tatino a ja som len cakala co mi zdeli, preto to tak urobime aj na sone.....ja sa nebudem pozerat a pozrie sa najprv on....dufajme ze nam to vyjde.... 🙂 Viem, ze je to detinske, ale doteraz nam to vzdy vychadzalo...
A som naozaj stastna ze nekrvacam....ked mi drahy rano zavola z prace, prve dve otazky su vzdy......prsia ta bolia.....a ....ziadna krv..... a potom je spokojny.... 🙂

barbora87
3. aug 2010

@zuzanka7117 No vidis to tak v pondelok to tak urobte!mooooc drzim palceky!jeee to je zlate ze sa tak pyta!
Musite naozaj verit v to,ze je vsetko ok

zuzanka7117
3. aug 2010

Ano, je moc zlaty a veeeelmi starostlivy. Urobime tak a dame vediet ako sme dopadli.....a aj preto je lepsie ze pojde so mnou, ze mozno tej lekarke lepsie porozumie ako ja.....Tak divno vyprava, ze jej polovicu nerozumiem, ale mozno to bolo aj koli rozrusenie s nepodareneho ultrazvuku....a az taka dobra v norstine nie som, tazko im je rozumiet....a po anglicky neviem.

barbora87
3. aug 2010

@zuzanka7117 No tak vidis!vsetko bude ok!nas musis urcite informovat!budeme na teba vsetky moooooc mysliet!a drahy vie dobre po norsky?

finfrle
3. aug 2010

Ahoj 🙂
Barbor ale ze jsi si dala nacase!Jsme se bali kde jsi.Super,ze jsi navstivila domov a uzila si to!!!Me je trochu lito,ze me nikdo z rodiny neuvidi tehotnou ale co nadelam.

Schnucki ja uz jsem vzhuru hodin jeje klasika bezesna noc ale citim se dobre.Koukala jsem z okna a bastila svou milovanou snidani(vlocky s ovocem) vcera jsem nemela vlocky a jak mi to chybelo!
Po ranu klasika sileny prujem ale des a vcera cely den.Zavolam radeji lekari ale pochybuji,ze mi na to neco rekne!

Ivanka Ahoj jak se ma maly?Nejak moc te tu ted nevidim 😕

Zuzanka ja bych ti chtela tak nejak pomoct ale vsechny ti tu drzime pesti!Snad bude vsecno tak jak ma! 😉

Dneska zacina novy tyden uz 28 😨 leti to nejak rychle...

barbora87
3. aug 2010

@finfrle Ahojky no bola som trosku mimo a na sk som nemala moznost ist na net...inak mne tiez nejako blbnu creva od soboty...dufam ze to neni nic vazne...daj vediet co ti povie dr...
No inak sa mam celkom fajn...
A co ty s malou?vsetko ok?

finfrle
3. aug 2010

@barbora87 Snad ano,prave zacina kopkat 🙂
Jsem nejak unavena ale to prejde.Vcera mi manzel rikal,jak moc uz ji chce venku 😅 a ja zase rikala at pekne zustane tam kde je co nejdele 😀
Nejak mi vykouklo bricho,uz ho ani mikina nezamaskuje 😀
Mala se paradne natahuje kazdou noc a citim i ruce i nohy najednou 🙂 moje mala zizalka 😵

Meleri jeste spinkas?Jak je malemu?

barbora87
3. aug 2010

@finfrle jeee super...no nech sa malinka este dopecie 😀 potom si jej uzije az az...
no ved nemas maskovat brusko!jeee to jetak citit?

zuzanka7117
3. aug 2010

@barbora87 No vie urcite lepsie ako ja, lepsie jej porozumie.....tak zajtra idem druhy krat na krv a potom uz iba cakat do pondelka..... 🙂 A dakujem vam vsetkym za podporu....

@finfrle dakujem, velmi si vazim vasu podporu, dostavam jej pomaly viac tu ako od rodiny....28 tyzden, no pekne, to uz zacina 8 mesiac alebo ako to je.....

finfrle
3. aug 2010

@barbora87 To teda ja myslela,ze to nebude citit tolik ale ono je 🙂 a je to pekny pocit.Citim cim dal vice.Vcera jsem si prohrivala zada ve sprse a povidala si s brichem a mala poprve reagovala na muj hlas.Normalne reaguje jen na mm.

barbora87
3. aug 2010

@zuzanka7117 no tak to spolu zvladnete!ja som teraz volala dr kvoly vypisaniu lebo mi to konci buduci utorok tak ze mam v pondelok prist...tak dufam, ze mi to daju...

@finfrle jeeee parada 🙂 to musi byt uzasne!!!

zuzanka7117
3. aug 2010

@barbora87 urcite ti predlzia, neboj.....ja som zatial na neplatenom volne, tak uvidime co bude dalej.....joooj tolko nedoriesenych veci.....ale hlavny je pondelok....tak daj aj ty v pondelok vediet ako si dopadla

barbora87
3. aug 2010

@zuzanka7117 no poviem ti nemyslela som si ze stale budem mat s niecim taketo stresy...same vybavovacky bleeee
no dufam naozaj ze mi to daju lebo inak neviem co potom....

zuzanka7117
3. aug 2010

@barbora87 a ze vraj ma mat zena pocas tehotenstva klud.....a zo vsetkym nas iba stresuju, vsak.....a stale z niecoho strach...neviem si predstavit kludne tehotenstvo

finfrle
3. aug 2010

Ja mam pocit,ze tehotenstvi te zklidni...u me teda ano.

barbora87
3. aug 2010

@zuzanka7117 no prave..stale nieco a stale nejake stresy, vybavovacky, vysetrenia no bleee
ja si neviem predstavitist teraz do roboty...aj ked ja ani nemozem robit stewadrku vo vlaku lebo to je zakazane....tak neviem veru

barbora87
3. aug 2010

@finfrle no tak som aj ja uplne kludna...inak som nervak ale stale su nejake stresy...
joj mala sa pokakal aidem trenovat prebalovanie

ivanajelinek
3. aug 2010

Dobre ranko 😉 Tak ja som az teraz vyliezla z postele...Som citala knihu...ked mam nejaku knihu co ma bavi, tak dokazem aj hodiny v kuse citat..A teraz rozmyslam ze co uvarim na obed.Uz mi akosi dochadza fantazia... 😝 @finfrle ty co dnes varis? ty si vzdy taka dobra inspiracia pre mna 😎
Kupovali ste aj bodycka s kratkym rukavom? Ci mate len s dlhym...
@zuzi myslime na teba a urcite daj vediet...
@schnucki ty pekne oddychu a hlavne sa nenamahaj moc..

barbora87
3. aug 2010

@ivanajelinek ahoj ivi jeee a co citas?

zuzanka7117
3. aug 2010

@finfrle mozno ked sa dozviem, ze je vsetko ok, tak sa ukludnim aj ja....toto je teraz take nervove cvicenie, ze ak to prejde uz mam asi nic nerozhadze....myslim veci mimo miminka....

@barbora87 ani ja si to neviem predstavit....doma aj upratujem aj varim na etapy, lebo som unavena a neviem si predstavit byt v kuse 8 hodim v praci, aj ked predtym mi to nerobila problem....

@ivanajelinek - dakujem a urcite dam.... 🙂

barbora87
3. aug 2010

@zuzanka7117 no ja som bola vzdyx ten clovek ze som aj ked som mala dovcu tak som robila lebo sme mala 2 prace...a teraz niesom schopna nieco urobit...ale neviem ci by v kancle mali nejaku robotu pre mna...ani nemam chut vidiet tam tych ludi bleee no hadam to vyjde

ivanajelinek
3. aug 2010

@barbor kamoska ma nabalila knihami, tak citam jednu za druhou..Teraz momentalne Wüstenblume..je to o nejakej zene z afriky co utiekla do Londyna(lebo ju chcel otec predat za tavy) a pod.Popisuje tam jak robia zenam obriezku a veci podobne..Predtym som citala Rote Sonne Schwarzes Land a Weisse Masai, tie boli tiez na ten styl pisane...Predtym som este citala od Simona Becketa to bolo o antropologovi, co skumali mrtvych , tie knihy som zhltla za 2 dni jednu.. 😝

ivanajelinek
3. aug 2010

@barbor myslis ze by ta poslali do roboty? Ved ked doteraz nic pre teba nemali...A co ste ponakupovali pre maleho vsetko?