Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
5. aug 2010

@finfrle k zoubku jsme se ani nedostali 😝 ale mirusch se tu dneska urcite objevi ....
jinak ja mam tyhle hraci hodiny ...

schnucki
5. aug 2010

@emily327 ani mi nemluv ... uz mam zbalenou tasku 😀 ... to tvrdnuti jeste nekdy mam, ale uz u toho nemam takove bolesti ...
super ze je vsechno v poradku, to me moooc tesi ... a bavila si se o tech bolestech s doktorem, po tom vysetreni? ....
my ted cekame na kocarek a skrinky do pokoje, kdyztak mrkni do alba, mam to tam vyfocene 🙂
urcite hod aktualni brisko i kocarek ....

finfrle
5. aug 2010

@schnucki Musim taky koupit nejake to natahovatko mam jen hraci kolotoc....moc pekne!

schnucki
5. aug 2010

@finfrle dekuji .... jinak ty nuzticky jak jsi na ne koukala v mym albu, jsem kupovala v cechach kdyz jsem byla u nasich ... stali 260kc ... znacka Nuby - manikura De-Luxe

finfrle
5. aug 2010

@schnucki Parada hned napisu domu,tady jsem sehnala jen ty s tim plastem a to teda nechci...

emily327
5. aug 2010

@schnucki fakt? no ja este nemam zbalenu tasku. lebo stale neviem co treba do porodnice :-/ Dufam,ze ked pojdeme na kontrolu,ze dostanem nejaky zoznam. Mozu sa v porodnici klasicke bavlnene nohavicky? Ci cely pobyt v nemocnici po porode mozu sa iba tie po porode? vecer pridam foto. krasne vecicky v albume cmuk

barbora87
5. aug 2010

ahojte babule
tak som zase doma...bola som s kamoskou v nakupnom centre som malemu kupila 2dudliky od nuk co maju kolekciu rose&blue...a kupila som taku satku na krk s menom MAX 😵
tak je to uz rozhodnute...
a nez som isla z domu tak maly kopal tak som mm povedala aby pomaly vymenil jeho ruku za moju a dostal kopanec...a on ze to ty si urobila 😀 ja hovorim ze nieeeee to maly tak mu tak zaziarili oci...

no a co vy?
jeee @schnucki pekne veci....
@finfrle tych kolotoc maju tolko!fakt mas co vyberat

@emily327 jeeee ahoj emilka ako sa mate?no uz tiez sa zacni pomaly balit lebo vcera sa znamej narodil maly o mesiac skor 😎 ale uz teraz mal 3,2 kg...
my sa mame fajn budeme mat chlapceka

ivanajelinek
5. aug 2010

Ahojte...Tak ja som trosku pozehlila. Nevladzem vsetko akosi ma pobolieva zasa chrbat a picha v pravom boku...maly sa asi roztahuje 😀
@emily327 Neboj ani ja som este neni zbalena do nemocky...Tiez akosi neviem co 😀
@schnucki to byvate s mirusch tak blizko ???To je super...
@finfrle uz mas navarene?Ja este nie 😝

ivanajelinek
5. aug 2010

@barbora87 ty uz si urcite vykupila cele H&m-ko ze? 😀 Ved stale nakupujes...

finfrle
5. aug 2010

@ivanajelinek Blaznis tady vladne uplna anarchie 😀 nikdo nevari 😀 vazne se mi neeeeechce!

barbora87
5. aug 2010

@ivanajelinek nieeee ivi dnes len dudliky, retiazku na dudlik a ten satok a to sme boli v baby one 😎
a ty uz mas vsetko?

schnucki
5. aug 2010

@emily327 myslis tim kalhotky?? ja nevim jak je to v cechach, ale tady dostanu v nemocnici takove ty sitkovane (dve baleni uz mam doma) a budu si kupovat jeste bavlnene, ktere muzu pak klidne vyhodit, takze nejake obicejne 🙂
ja uz seznam mam a pak jsem si jeste vytiskla jeden co mi chodi kazdy tyden email s informacemi o tt ve kterem jsem ... kdyby neco tak ti ho muzu prelozeny poslat 🙂

@barbora87 super ze uz mate jmeno a ze manzilek maleho citil 😵 ....

@ivanajelinek ja jsem u mirusch autem za pul hodky 😀

jinak ja se jdu natahnout, zehlila jsem a nejak me rozbolelo brisko, tak se ozvu zas pozdeji ....

barbora87
5. aug 2010

@schnucki no myslim si ze s tym menom budeme vsetci spokojny...a druhe mimi ked bude dievcatko bude mia....
no dufam, ze maly bude mm nadalej kopat 😉

ivanajelinek
5. aug 2010

@barbora87 no asi mame vsetko.Ostatne sa dokupi aj neskor.Este nejake flasky pre istotu...Ale buduci tyzden pridu svokrovci a ti donesu tiez nejake veci.moja mamina zasa nakupila nejake oblecko.Tak uvidim podla toho ci este nieco treba..Vy si budete kupovat stahovaci pas po porode? Dnes bola mamina v zdravotnickych potrebach a jej radsej odporucili stahovacie nohavicky po porode..Tak som jej povedala ze nech nejake kupi na skusku...No a pre mna treba kojace podrprsenky, a nejake pyzamo a koselu do porodnice...musim sa spytat co sa tam take nosi 😝

barbora87
5. aug 2010

@ivanajelinek no ved do obchodu potom lahko skocis...hlavne aby si mala na zaciatok vsetko...a dostatok plienok 😀
no ja o tom stahovacom pase uvazujem myslim ze janka ho pouzivala...a kolko stoji?a kde sa to da presne kupit?lebo to vobec neviem....

ivanajelinek
5. aug 2010

@barbora87 neviem ...Viem ze to vyraba firma Chicco ale inak neviem kde sa da zohnat.

barbora87
5. aug 2010

@ivanajelinek hmm tak skusim popozerat po nete...inak som nasla nadherme zavinovacky aj frote aj normalne...joj som z nich uplne mimo asi si ich objednam...
ivi ty uz mas zavinovacky

ivanajelinek
5. aug 2010

Nemam, mala by svokra doniest..ona niekde objednavala, tak som zvedava.

ivanajelinek
5. aug 2010

@barbora87 ty si kde kupovala tu spiel-spiralu, tu co mas vyfotenu v albume.Mas tam krasne hracky.odkial to vsetko mas?

schnucki
5. aug 2010

tak jsem si lehla a nejradeji bych sla spat 😝

tak o tom stahovacim pase jsem teda neslysela, ale ja ho zatim kupovaz nebudu, uvidim co pak 🙂

jinak zavinovacku mame jednu od nasi mamci, tady nic takoveho neni ....

jo a ja si budu do porodnice kupovat nejakou obycejnou kosili, teda radeji dve 🙂

barbora87
5. aug 2010

@ivanajelinek ivi sie kravickove veci som pokupila v toys r us ci ako sa to vola....je aj u vas nieco take?no a te zvysok som kupila v tschibo ked bol kinderwelt asi pred rokom...
no tak musis vsetko pofotit co ti privezu...

@schnucki aj mne sa chce tak spat a neviem z coho...ale musim povedatze za posledne 2 tyzdne som sa nevyspala lebo som vzdy niekde bola a nemala som klud...

teraz som dala piect zemiaky a urobim mäsko a potom si asi fakt pojdem lahnut...nemam na nic silu

finfrle
5. aug 2010

Ivanka ja jsem ale dopadla,misto vareni jsem manzelovi vytahla knedlik a segedyn z mrazaku a sobe jahodove knedliky 😅 Ale mela jsem si radeji dat jen chleba,to sladke vazne tak casto nemusim.Alespon nehladovim 😀

Holky,kdyz jste unavene tak si zdrimnete alespon chvilku.Ja zkousela a nezabrala jsem 😒 uz je to tu zase nespavost.

Barbor jsi moc dobre pripravena 🙂

Co se tyka toho pasu ja spise zvazuji klasicke vysoke stahovacky ale nevim nevim...o tom jsem se jeste moc neinformovala.

mirusch
5. aug 2010

@schnucki A to mas odkial, ze sa tu dnes Mirusch objavi 😕 😀 Ale len strucne, lebo som zase dostala pracu... 😝
Nehodis sem fotku tvojho bruska, co sme robili? A one, prisla si o pizzu! 😝

@emily327 Ahoooj, uz som bola na teba zvedava.

Zdravim vas vsetky, chcela som len vediet, co mate nove. Ozi, kolac od Schnucki je schvaleny, fajny 😉

@finfrle Moj zubok sa drzi, odkedy mi zubar dodal nadej tymi rovnatkami, tak ma myslim aj boli menej 😕 Uvidime ci fakt pomoze.

barbora87
5. aug 2010

@finfrle jeee knedliky mnami mnami dala by som si ale uz robim mäsko...ale zajtra by som mohla nieco sladke vyymsliet :D
no snazim sa byt naozaj na vsteko pripravena aj ked som teda planovala vsetko pre dievcatko ale musim povedat ze sa na maleho uz tesim...bude len moj a moj 😵 teda na zaciatku potom ho aj poziciam ....

no ja by som si aj lahla ale vecer potom nezaspim a mm upratuje tak by to bolo blbe keby som spala...ale nejako ma boli cele telo 😠

finfrle
5. aug 2010

@miruschfesak doktor uklidnil zoubek jo hm 😕 😀
Jen pracuj ale neprepracuj se!
Manzel mi dnes poustel same stare znelky studio Vega,Magion,Sanitka,Robin Hood 😀 a plno dalsich i na Dallas a Esmeraldu doslo 😀 to bylo vzpominani! Jsem zahledla milacka z RH a jeje dala jsem za ukol stahnout 😀

@barbora87 Jsem ti to rikala ze nakonec budes mit radost i z maleho!

Ja jsem dnes vazne pretahnuta ani na postu jsem nesla a zustala doma.Volala mi znama co byla me rozlucce a chce nas prijet navstivit pristi tyden.Musim oprasit anglictinu 🙂 povidali jsme si pres pul hod, tak jsem zvedava co jeste budeme probirat.Bude to fajn zmena.

ivanajelinek
5. aug 2010

@finfrle inak ani mne sa nechce nic...Ale uz som navarila a mam pokoj...A teraz neviem co dalej robit... 🤐

ivanajelinek
5. aug 2010

kamoska ma volala von, ale mne sa nechce.To je ale asi tym pocasim, vonku je zamracene, tak asi aj preto som taka...Idem zavolat mm ze kedy pride z roboty.Ale vcera spominal ze asi neskoro.

schnucki
5. aug 2010

mirusch ja vim vsetko 😀 dekuju za schvaleni kolace 😵 ... treba jak zoubek vi ze se neco bude konecne dit, tak dal pokoj 🙂 ... kdy tam mas vubec znova jit??

@barbora87 no vidis, to je super ze uz se na maleho tesis, to me moc tesi 😵 ... barbor klidne se natahni a kdyby jsi usla tak se nic nestane ... ja to mam normalne ze usnu u televize a pak mezi druhou a ctvrtou nespim ... i kdyz co beru magnezko a brisko je vecer klidnejsi spim vic ... ale mas poslouchat sve telo a pokud si rekne, tak si lehnout ...

@finfrle ja se pujdu natahnout ... ted jsem dodelala ober, pripravila manzilkovi jidlo a uz je zas pryc ....

jinak hazu fotku i sem, hodila jsem ji do alba ale hodim i sem 😀

schnucki
5. aug 2010

ivus tady leje celej den jak z konve 😝

joooo, jinak jsem byla dneska pochvalena manzilkem, ze od te doby co spolu bydlime jsem se zlepsila ve vedeni domacnosti, ze je na me pysny 😀 .... ja jsem totiz nikdy nebyla na vareni, uklizeni me nebavilo a vubec ... a tim jak to bylo moje prvni samostatne bydleni ... 😵

finfrle
5. aug 2010

@ivanajelinek Jo nejaka lenora nas prepadla 😖 no vazne konecna nic se nechce 😕

Ted jsem objednala tu prepravku,tak dalsi vec z krku a kolem 25 snad uz to tu budu mit 🙂

Schnucki takova pochvala potesi ze?! 🙂

Kleo a jak ty a maly uz spinka???
Lubinka no a ty taky jak to jde,jak je to ted s tou alergii,snad je vsechno vporadku 😕 😉
Blondy ty jsi na nas zapomnela a to uz mam 9777 prispevku a ted jsi se nam sekla 😅
Maminky snad je vam i prcuk vsem dobre!
Janinka ta si uziiva dovolene ale snad se na nas taky koukne.

Yarden no kde litas?