Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
8. aug 2010

@finfrle a citis malou alesponn obcas? nebo vubec ...

joooo a jak jsem si blahove myslela ze nam da manzelova maminka hafo bodycek, tak sice dala, ale velikost pro 9 mesicu a pulka z toho je pro kluky, a nektere fakt vyslovene klucici, co ji fakt davat nebudu ... tak jsem z toho byla dneska rano lehce zklamana a rikam manzilkovi ze musime nakoupit bodycka, mam asi jen dve 🙄 a to jsem vsem rekla at bodycka nekupujou ... ach jo

schnucki
8. aug 2010

holky letime k sousedum do noveho bytecku, podivat se jak jsou daleko a neco pomoct ... sousedka koupila v tydnu ruzove tapety s medvidkama, ale kraaaaaasny .... zkusim je vyfotit ....

papa pozdeji

ivanajelinek
8. aug 2010

@finfrle vy mate aj v nedelu otvorene obchody? To je super...
@schnucki Tak pekny dnik prajem 😉 Ja tiez musim pokupovat bodycka a nejake teplacky alebo supravy .ved vobec neviem ze ako budem maleho v zime obliekat.. 😀

emily327
8. aug 2010

@zuzanka7117 drzim palce na zajtra. Daj potom vediet, ako si dopadla. Verim,ze vsetko bude ok 😉

@barbora87 jej krasny vecer ste mali. Je super,ze ste si to tak uzili 😉 Aspon budete mat pekne spomienky 😉 A hlavne,ze sa citis dobre a malinky kopka 😉

@ivanajelinek jaj s tym spanim sme na tom ronvako. Ja sa vzdy zobudim na zachod a potom neviem viac ako hodinu zaspat. A potom ked sa mi aj chce, tak na mna pride hlad, tak si zajdem pre jogurt a potom zacne mala kopkat, no poviem ti, uz som nespala celu noc bez prestavky ani nepamatam a ako pises, uz to asi lepsie nebude.

@finfrle zlatinko nie si sama moja co nemoze spat v noci ☹ Uz som na tom aj ja tak. Len skoda,ze nebyva niekde blizko seba to by boli pyzamove party a kazda by sme nieco doniesli na chrumkanie a bolo by to super 🙂

Ja som dnes nejaka na nervy, vsetko mi vadi. Asi preto,ze som nevyspata. Ale poobede ideme na navstevu ku kamoske co bola v Irsku a prisla domov porodit malu a uz tu aj ziju a zhodou nahod su to nasi susedia kde budeme byvat v nasom novom byvani, tak ich ideme pozriet a ja idem nacerpat informacie co sa porodu tyka a aj papierovaciek po skonceni materskej co vsetko potrebujem vybavit a ake papiere budem potrebovat. Ja posledne dni na nic nemam chut, ale nektarinky, broskyne, marhule mnam tych sa neviem dojest. Stale mam chut na stavnate, ako na varene. A kupila som si kofolu, lebo ten moj nizky tlak je fakt nanic. Som dobre otapena a aj tie vykyvy pocasia mi moc nepridavaju. Vcera len nejakych 18 a dnes 28 no v Irsku aspon bolo cely rok rovnako a bol pokoj a toto tu je fakt na nic.

emily327
8. aug 2010

ok tehulky a maminy, neviem kedy budem mat zase internet, tak sa s vami lucim. Urcite sem tam vas pridem pozriet a napisem ako sa mam. Opatrujte sa a ak nieco, tak napiste IP budem rada. Dnes musim vratit net svagrovi a tak mi budete chybat. Som rada,ze som s vami mohla aspon chvilku takto spolocne byt. pa pa cmuk

schnucki
8. aug 2010

tak jsme zpatky ... pritel pomohl s tapetama, ja pokecala a pak jsme zajeli k rodicum na jidlo ...

@emily327 budes tu chybet, doufam ze vam brzo vsechno dorazi a budeme mit konecne internet .... jinak ja jsem dneska taky nejaka podrazdena, blbej den ....

@ivanajelinek nejaky ty teplacky chci taky jeste koupit, uz mam dve bundicky, takovy kuschellig ... jednu soupravicku (ale 62) ... tak se po necem jeste mrkneme ....

yarden
8. aug 2010

Ahojte dievcata...

Mali sme navstevu a tak sme sa venovali na 100%. Trosku sme s nimi pocestovali po krajine. Normalne ma boli kostrc zo sedenia v aute a to cestovanie milujem. Boli sme na juhu, je tam krajsie more na hraniciach s egyptom a je to relax a klud.
Inac vsetko OK. Brusko mi pomaly vykukuje von, ale len trosicku. Ale vrchny diel plavok mi je trosku mensi, vyzeram tak sexi 😀 v podprde, xixixi

Meleri, gratulujem!!! A tak teraz to bude dievcatko...

Ahoj Emily a vitaj spat. Tak uz si sa rozhodla, ze budes rodit v Ruzinove? Vsak potom sa popytam co a ako. Ja stale neviem co v SR alebo v zahranici.

Barbora, wow, super vyrocie. TO muselo byt super prekvapko...

Ivi, ako? A ako posobi ta akupunktura pred porodom? Ma nejako zmiernovat bolesti? Este som o tom nepocula.

Schnucki ahoj, uz strihas meter? Tie tyzdne Ti neskutocne rychlo naskakuju.

Zuzi, drzim palce na UTZ. Uz tam bude maly cervicek, uvidis... Hned potom informuj.

Lubi, to mi je velmi luto, ze malinky takto moc trpi. Chudatenko malinke. Keby si tam mohla prist sem, mrtve more lieci vsetky neduhy... Alebo Ti poslem nejaky liecivy balicek bahna a soli?

Mirusch, ach tie zuby... Ale hlavne ze mas doktora, ktory nie len trha, ale hlavne lieci...

Finfrle, stale kuchtis? Ja nic. NEchce sa mi.
A tuniakovu pomazanku robim aj ja podobne. Hlavne na jednohubky, alebo krekry, ked je navsteva.

A kde su Blondy, Janulka, Kleo?

finfrle
8. aug 2010

Holky neni mi dobre,tak ani nectu co pribylo.Jdu se natahnout a snad zitra budu uz vporadku Preji dobrou noc a pekne a klidne sny pa Berusky moje

ivanajelinek
9. aug 2010

Dobre ranko 😉 tak tuto noc som bola len raz hore.Som sa zobudila na hlad.Ale potom som sa asi hodinu prehadzovala z lava do prava, lebo som sa nevedela ulozit 😖
@finfrle a co sa stalo? Uz je dobre?
Ja chcem dneska skocit do poistovne sa popytat este nejake veci a potom idem na CTG.Takze sem nakuknem az neskor...prajem vsetkym pekny dnik 😎

schnucki
9. aug 2010

ahojik holky,

pisu aby jste se nelekli ze neco neni v poho ... dneska jsem se vzbudila a pri vstavani me strasne bolelo na levem boku, jsem byla rada ze jsem se doplazila do obyvaku .... budu dneska hodne odpocivat, tak kdybych se neozyvala nelekejte se 🙂

@finfrle je ti dneska lepe??

@ivanajelinek tobe taky pekny dnik a at je na ctg vse v pohode 🙂

@yarden jooo to musi bejt fajn u more 🙂 ... uz pocitam dny 😀 nevim proc ale nejak mam pocit ze mala prijde driv ... a jak je tobe, vsechno v pohode??

yarden
9. aug 2010

Ahojte dievcata...
ako sa mate?

@finfrle uz Ti je lepsie? Spala si v pohode?

@ivanajelinek Drzim palce na CTG.

@schnucki Ahoj... Ja sa citim v pohode. Do vcera som mala zapchu a dnes ma prehana....Ale to asi patri k tomu...
A naozaj si myslis ze mala pride skor? Nech len pride vtedy ako ma. 😵

barbora87
9. aug 2010

Ahojte babule
tak pisem rychlovku boli sme s mm v obchode a malivtam pre maleho zaclonu winnie pooh tak mm kupil 🙂 teraz sme sa napapali a idem za 45min k dr kvoly vypisaniu tak drzte palce

@zuzi tak co je s tebou?od rana na teba myslim!

zuzanka7117
9. aug 2010

Ahojte baby, tak vysetrenie mam za sebou, nedopadlo to dobre....Bol tam stale iba ten prazdny vacok, len o 1 a pol mm vacsi. Takze sa jedna o tu anembryolu ci ako sa to vola.....no nic, bola som s tym uz zmierena, vyjde to nabuduce. Len ma trochu zarazilo ako to tu riesia, hadam to dopadne dobre.....
Dali mi styri druhy tabletiek a jedny cipky, na vyvolanie potratu a mam to urobit sama doma....akurat som si vlozila 4 tabletky do posvy a dalsie tri zapila vodou a o 1-4 hodiny by som mala zacat krvacat a potrat by mal nastat o 4-6 hodin, alebo na druhy den. Keby som zvracala, mam aj cipky do zadku a potom dalsie tabletky od bolesti. Ak by som krvacala tak, ze behom 2 hodin by som musela menit 6 tych dlhych vloziek na noc, tak mam ist do nemocnice. Mam zobrat taxika a proste ist...parada....Fakt sa dost bojim ako to dopadne, hadam bude vsetko ok.....potom sa vam ozvem....
Dufam, ze vy ste vsetky ok a drzte palce aby to vsetko v pohode vyslo bez komplikacii....
Pekny den 🙂

finfrle
9. aug 2010

@yarden Ahojky to vis kuchtim,kdyz je nalada.Ted asi az do patku nebudu nic tvorit az na tu party.

@ivanajelinek to vis nebylo mi posledni dny moc dobre,sem tam byli navaly pohody ale jinak nic moc....Pak pisni co CTG 😉

@schnucki dnes jsem na tebe hned po ranu myslela!Ahoj 🙂
Ten tvuj kolac je vazne paradni a i 3den stale vyborny!Budu ho pect na patecni party 😉 vice ip 😉

Jinak k poslednim dnum,vlastne od ctvrtka se mala temer nehybala a sobota,nedele vubec jsem nic necitila.I budouci tatinek byl nervozni nakonec vcera mirne 2xkopla ale nic moc...manzel me chtel rozptylit,tak me vzal na vyjizdku a po obchodech,zahrali jsme si pinpong a prosli se v parku...strasne me bolelo v brichu a to moc a pak to bylo cele okolo i zada se pridala a stale vecer citim kyselost a zase nazvraceni...to me ted trapi kazdy den.Manzel je opravdu zlaticko a vecer pustil film,zapalil v krbu a pak mi tu usnul 😀
Jsem si lehla s kockou pred krb a vyhrivali se.Nemohla jsem spat tak jsem si tu populnoci skakala na mici 😅 a cvcakala z jednoho kanalu nadruhou.Nakonec jsem usnula po jedne v noci ale v sest uz jsem zase jako pometlo litala.Manzel udelal super snidani a ja lezela s malou a povidala jsem ji pohadku,a vite co konecne parkrat kopla.Zase je vklidu ale uz jsem klidnejsi.Tentokrat to bylo dlouho a volala jsem lekari do CR a ten rikal ze min 12 silnejsich kopu bych mela za den citit nebo alespon,ze se vrni a to ona nedelala ale snad uz je ok...
Kazdopadne v nemocnici jim to povim!
Prikladam dalsi 2fotecky 🙂

finfrle
9. aug 2010

a na fota zapomenu 😀

finfrle
9. aug 2010

@zuzanka7117 jezisi Zuzi to je mi moc lito! ☹ To je teda pristup,ze te poslali domu! 😠 😠 😠 Drzis se?
Ja ani nevim co napsat,jak moc me to mrzi!

barbora87
9. aug 2010

@zuzanka7117 Joj :((( zuzi hrozne ma to mrzi!!!je mi to tak hrozne luto :((( stale som verila ze to bude vsetko v poriadku :((( dufam ze to nejako zvladnes a na buduce bude vsetko ok...a dufam ze zostanes tu medzi nami a budes informovat ako sa vam dari!!!
Joj je mi z toho teraz uplne smutno...posielam ti vela sily...

@finfrle ahojky pisem len na rychlo
naaadherny prebalovaci pultik!!!kde si ho kupila?
Dufam ze ti je dnes lepsie po dr vas docitam

finfrle
9. aug 2010

@barbora87 Koupila jsem ho v IRL ale je i dost prebalovaku i na netu 😉 Je dost velky,stabilni a lehounce se premistuje.
Tak odpoledne se na vas kouknu a snad se tu sejdeme na pokec,jdu povesit pradlo a pujdu si zdrimnout a udelat pak jidlo.

ivanajelinek
9. aug 2010

Ahojte 😉 Tak Ctg v poriadku, srdiecko bilo jak blaznive 😀 teraz mam prist zasa v piatok.Bolo tam hrozne moc miminiek...Od utorka do vcera sa narodilo 18 prckov...Dost, ze? 😵
@zuzanka7117 mne je to tiez moc luto. neviem co napisat.Asi len tolko ze prajem moc moc sil a dufam ze tu nadalej s nami zostanes aspon sem-tam nieco napises...
@finfrle ahojky moja, uz je lepsie? Ja pojdem nieco ozehlit, nieco navarit a oddychovat. Zajtra musim upratat, v stredu pridu svokrovci.
@schnucki ty len pekne odpocivaj, dobre?

finfrle
9. aug 2010

@ivanajelinek To je dobra zprava 🙂 jen tak dal at je maly ok
Ja jeste sedim,jen jsem povesila pradlo a pustila dalsi pracku.
Dnes jsem rozdelila pro prcka obleceni podle velikosti a mysli,ze toho mame dost jen pak na 3-6 mesicu se neco bude muset prikoupit.
Citim se lepe jen mirne unavena,ted jsem do sebe nacpala chlazenou broskev mnam ta byla...

ivanajelinek
9. aug 2010

@finfrle no to uz dokupite aj potom, nie? Ja tiez moc nechcem kupovat väcsie velkosti, pretoze kazde mimi rastie inak...To uz sa rychlo potom niekam vybehne.

finfrle
9. aug 2010

@ivanajelinek To jo to uz potom.To co mame na starsi je jen proto,ze to bylo v akci a neco jsem radeji koupila vetsi.
Nej jsou asi ty prvni 3 mesice...Ale jak jsem dnes na to koukala,jak je to malicke jeje
Uz mam koupeny i pracek na mimi i avivaz ale s pranim jeste pockam mam cas.V patek jen jdeme koupit takove plastove suflicky do skrine na oblecky.Pak vyfotim 🙂

yarden
9. aug 2010

@zuzanka7117 Zuzi, je mi to velmi luto! Vydrz! Si silna a ver ze sa to podari nabuduce...

mirusch
9. aug 2010

@zuzanka7117 Mrzi ma to, tiez som dufala, ze to bude ok. Tak teraz len prezit toto a ides dalej. Len keby sa ti nieco nezdalo, radsej hned do nemocnice, mali si ta tam nechat, podla mojho nazoru. Je to dost nanic. Drz sa 😔

@finfrle Mas ist este niekedy na sono? Alebo kedy mas vlastne kontrolu? Ja by som tych vasich lekarov otravovala, az by boli zeleni 😠 Nechaju ta v neistote. Keby sa ti nieco nezdalo, tak radsej chod na pohotovost. Aj tebe drzim palce.

@schnucki Davaj si na seba pozor a tiez, akonahle sa ti nieco nebude zdat, tak pekne pobez k Dr.

@ivanajelinek Aspon ze ty si v poriadku. Tesim sa.

Baby davajte si na seba vsetky pozor. Lubi sa neozvala? A Kleo? Blondy?

Ja upratujem, periem, dnes mam proste upratovaci den. Takze tak.

zuzanka7117
9. aug 2010

Dakujem baby ste zlate, nebojte sa o mna, jasne ze to vydrzim a moj drahy tiez. Uz sa mi pustila krv, tak uvidime do akej miery to zosilnie. Nabuduce nam to uz hadam vyjde....ako sa hovori, do tretice vsetko dobre...Tak hadam to tak bude...mozno skusime umele oplodnenie. Este uvidime, hlavne aby to teraz preslo bez problemov....
Majte sa. 🙂

finfrle
9. aug 2010

@mirusch Sono uz do konce tehu pry delat nebudou! ☹ vlastne uz nic jen tlak a moc...
Kontrolu mam 16.8.tak uvidim ale pokusim se s nema domluvit na oradnou prohlidku ikdyz tomu moc nedavam sanci...
Holky konecne trochu boxovani v brisku. 🙂
Pekne uklizej ja uz nemam co asi pujdu k sousedum ji pouklizet 😀

finfrle
9. aug 2010

@zuzanka7117 Myslim na tebe,drz se!

ivanajelinek
9. aug 2010

Akurat mi prisli prve 3 plienocky...Juj ako sa vytesujem... 😎

finfrle
9. aug 2010

@ivanajelinek 😀 ja si s nema dneska taky hrala 😀 musim dokoupit zbytek...

ivanajelinek
9. aug 2010

@finfrle mne pride zbytok v stredu...Oni su take malinke 😀 Mas aj nejaky specialny prasok na plienky?