Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
10. aug 2010

@schnucki To snad neni normalni ne?Ja nevim ale takove boleni 😕 😕 😕 mozna je to vazne tim,jak jde mala dolu a vse se posouva ale nestras,ze to tak boli 😒 snad bude dobre...radeji ale nic nepodcenuj.

finfrle
10. aug 2010

@schnucki No prave ze moc neni tak proto e zabavuji.Uz dva tydny cokoliv snim po pate hodine,mam kyselo v puse ,paleni zahy a nazvraceni.Musim priznat 28 tyden byl nic moc.
Jsem dost bez nalady ale nevim cim to a hlavne mam skarede pupinky okolo krku a na hrudniku a to jsem nikdy v zivote nemela,tak nevim asi ty hormony ci co.
Uz premyslim,v cem mam v patek jit na tu party...to bude neco.

schnucki
10. aug 2010

@finfrle ja nechci strasit, ale docela to boli ... dneska mam bolesti tak nejak cely den a kdyz se zvedam tak mi trva nez se narovnam ... nevim jestli je to normalni, proto zitra zajedu k doktorovi, a pokud by se to nejak horsilo tak dneska do nemocnice, ale to doufam ze ne ....

to je zvlastni s tim jidlem po pate hodine 😒 ... jinak ty pupinky jsou podle me normal, ja mam teda hodne na hrudniku, na zadech a i na brisku 😝

finfrle
10. aug 2010

@schnucki to jsem rada,ze nejsem sama ja uz si rikala,ze ty pupinky nejsou normalni...manzel se na me koukal a rikal,ze to na me nezna...
To jo radeji ty bolesti nepodcenuj a to te boli jen v brisku nebo i zada?

schnucki
10. aug 2010

@finfrle neboj, ja mam pupinku az hafo 😀
prave ze me zada nebolej, proto me to trosku zarazi .... zada jsou uplne v pohode, jen me boli jakoby pod briskem, proste dolni cast briska

finfrle
10. aug 2010

@schnucki bude to znit blbe ale nemuzou to byt kontrakce?Hodne prvorodicek rodi v osmem nebo pak prenaseji Davej pozor!Jestli je to jen pri vstavani tak to asi porod jeste nebude ale vis jak...radeji se uz hlidej ale to ty vis 😉
Jak se mala bude vlastne jmenovat nebo jeste tajne?!A presne datum kdy mas termin?

schnucki
10. aug 2010

@finfrle ja si prave myslim ze by to mohli byt ty pred kontrakce .... nejsem si jista jestli se objevujou kdyz se mimco sune dolu do pozice, ale vim ze casto se jede do nemocnice, ale jeste to nejsou ty spravne kontrakce .... a brisko mi tvrdne stale, nejak ho to magnezium nezajima 😝
neboj, snazim se casto odpocivat a davat na sebe pozor 🙂

termin mame 13.9., nejdriv ze 9.9. a pak ho soupnul ... ale ja mam takovej zvlastni pocit ze mala prijde driv .... mozna je to proto ze nevim jak to probiha a ty bolesti me zarazej, ale nejak ten pocit mam ....

jinak mala se bude jmenovat Jennifer, zkracene Jenni 😀

mirusch
10. aug 2010

@schnucki Jezisi, co vyvadzas 😕 Radsej chod k Dr., ani nad tym nerozmyslaj.
Inak jasne, aj ja suslem s "rovnatkom" (ono to ani rovnatko nie je) a slintam ako blazon 😀 😝 No som zvedava na noc, ci ma to nebude budit.

@finfrle Kuk do Schnucki albumu - tam ma meno 😉
Ten Dr. nejaky krasavec nie je, ale je sympos a hrozne mily, usmievavy. Ked sa ma sestricka pytala, ku komu chcem ist na kontrolu, ci k mojej Dr. alebo k nemu, tak som sa dala napisat k nemu s vyhovorkou, ze ked to on s rovnatkom zacal, tak nech to dokonci 😀 😅 On sa mi zda byt viac pohodovy. Ta moja Dr. niekedy vyzera ako diva zienka pocas maratonu - neviem ci ma tolko pacientov, ze nestiha ci co 😝 .

mirusch
10. aug 2010

@schnucki No, ono najlepsie zistis, ci to su kontrakcie alebo nie podla toho, ci o 2 dni budes mat vedla seba dieta alebo este nie 😀

mirusch
10. aug 2010

Inak som sa aj narehnila u zubara, lebo som si to mala skusit nasadit sama a obaja aj so sestrickou mi cumeli do ust a mne sa to nedalo. Tak potom cumeli obaja do plafonu a mne sa to hned podarilo 😀 😀

mirusch
10. aug 2010

Tak teda dobru noc prajem. Este pozehlim a zalahnem.

ivanajelinek
10. aug 2010

@mirusch Dobru noc...Ozaj a kedy idete na to slovensko?
Kocky merala som brucho a ze 102 cm 😝 Pekne zasa rastie 😀
@schnucki no co ako sa citis? mna momentalne maly casto kope na mocovy mechur az mi vybehnu slzy do oci..Ved to normalne boli...Toho sa bojim tiez, ze nebudem vediet kedy to zacne. Ale ved ked chodim teraz 2 krat do tyzdna na CTG tam by mali vidiet ake su kontrakcie, nie? Ale ked si si neni ista, radsej zbehni do nemocnice..Ved je to pre nas vsetko nove a poprve...

barbora87
11. aug 2010

ahojte babule
vcera som sa ku vam uz nedostala...prisla som domov az po5 a potom ma este mm viezol do firmy musela som nieco odovzdat a bola som uplne k.o. maly ma zase nechcel nechat hajat kopal a kopal tak som zaspala az okolo11vecer a rano som musela skoro vstavat uz som ui kamaratky s jej malou...

ako ste sa vyhajali?

mirusch
11. aug 2010

Bre ranko. No, dnes to bola brutal noc, asi som to chytila od vas 😝 ak som spala 5 hodin, tak je to vela. Hlava boli ako debil, rovnatko ma rusilo a nepomohlo ani to, ze sa mi snivalo s Robinom Hoodom 😅
Ale bezim do muzea.
@ivanajelinek V sobotu mi pride na navstevu mama a potom o tyzden v nedelu frcime. Ved potom napisem.
Papa.

yarden
11. aug 2010

Ahojte babulky... Dobre ranko...
Pripajam sa k Mirusch a Barbore... Druha nic moc noc...Asi mi chybal pravidelny dych mm... A budila som sa kazdu hodku, o 9 som si isla lahnut unavena a o polnoci svieza ako rybicka... Kukala som cez inet telku, ale keby nieco normalne, ale tlacovky novinarov s politikmi 😝 Som normalna?

Dufam, ze vy ostatne ste na tom lepsie...
A mirusch, ty v akom muzeu pracujes?

@barbora87 A ty si aupair girl na plny uvazok?
Schnucki, ako sa dnes citis? Este stale citis nejake cudne tvrdnutie v brusku?
A ivi ty ako? Kedy pridu svokrovci?
Finfrle, a ty sa ako citis? Co sa dnes chystas navarit? Ty si taka inspiracia... Ale ja tento tyzden nemusim varit tradicne jedla, sa tesim... 🙂

JA dnes pokracujem v upratovani...

ivanajelinek
11. aug 2010

Dobre ranko 😉 Ja som spala celkom dobre. Sice som isla spat az nieco po 01.00 (sa mi nedalo spat, som pozerala telkac).
@yarden neviem niekedy dneska. Oni nemaju nejak presny cas, ze kedy vyrazili. Normalne vyrazia vzdy nad ranom, tak navecer by mali byt tu...Uz sa tesim na Pribinacka 😝 Inak aj ja pokracujem dnes v upratovani.
@schnucki Tak ako? Bola si u dr.-a alebo je lepsie?
@finfrle a ty sa ako dnes citis moja? Je vsetko v poriadku?

barbora87
11. aug 2010

@yarden ahojky no kamoska potrebovala davat minuly tyzden 2krat a tento tyzden 2krat na malu pozor tak som povedal aze hej ved ona mi organizuje tu babyparty takze tak...
no to poznam ked mm neni pri mne je mi hrozne...ked som bola u svokry som skoro nic nenaspala a ked som zaspala tak som sa budila 4-5krat

@schnucki dufam, ze ste v poriadku

ivanajelinek
11. aug 2010

@barbora87 tak ty pekne nacvicujes uz, ze? A koko ma mala rockov? A nie si unavena z toho? lebo mne ked kamoska chcela dat nachvilu maleho, mna to dost zatazovalo, lebo maly je hrozny zivel, neobsedi ani sekundu a to bolo na mna vela.

barbora87
11. aug 2010

@ivanajelinek no nacvicujem 😉 mala ma 1,5roka ale v pohode...ma chvilky co proste jhej clovek nevyhovie ale ked sme vonku tak super len poriadne nespi a vcera sme boli celu dobu vonku tak dnes budeme asi doma...za chvilu ju dam spat a ja sa natiahnem lebo som dost k.o. este ze dnes nechce ist na ruky ako minuly tyzden lebo to som normalne nevladala a ked som prisla domov tak som zaspala...ona tiez neusedi ale zase sa aj trosku zabavi sama a ked nema zabavu tak si pozerame knizky to ma rada...
ale uz len dnes 😀
no a potom ma mm vyzdvihne a pojdeme asi ku babke na otocku do malaciek vyzdvihnut baliky co prisli pre maleho

ivanajelinek
11. aug 2010

@barbora87 jej to mas fakt na skok na slovensko. A kde presne byvate? Priamo vo Wiedni? tak si to uzi, pajem pekny dnik. 😝

barbora87
11. aug 2010

@ivanajelinek no pochadzam z malaciek a byvam priamo vo viedni...podla premavky sme za 1,5hodky v malackach...no teraz mala pozera rozpravku tak mam pohodu 😀
a co maly v brusku?

yarden
11. aug 2010

@barbora87 To mas fakt blizucku domov. To mozes chodit aj kazdy den na obed 😀

barbora87
11. aug 2010

@yarden no teoreticky hej 😉 ty brdo u mna v teme decembrovciatka povedali jednej na 3d ze to bude chlapec a bola na amnio a dnes dostala vysledky ze to bude dievcatko....teraz mi dali zase chrobaka do hlavy....

ivanajelinek
11. aug 2010

@barbora87 maly zatial dobre...Uvidime neskor. Lebo poviem ti ked tlaci na mocovy mechur, to neni ziadna sranda 🤐 jej aj ja chcem byvat tak blizko...

barbora87
11. aug 2010

@ivanajelinek tak pod do wien 😉 no ja ti poviem ze neviem ci je to mozne ale maly niekedy tak lezi ze ma hrozne tlaci na mocak a tiez ma to boli ako blazon...aj vcera vecer mi mm kremoval brusko a skoro som zdochla ked mi ho tam nizsie kremoval
a nty kedy budes tasku balit?

ivanajelinek
11. aug 2010

@barbora87 jak sa hovori, 100%-ne to nie je nikdy...ja som tu tiez niekde na teme citala, ze jednej kocke cele tehu tvrdili ze to bude chlapec a nakoniec porodila dievcatko...Te to bola pupocna snura co vzdy videli..

ivanajelinek
11. aug 2010

@barbora87 dneska ak bude kurz tak mi da hebamme zoznam co vsetko zbalit..tak kozemtiku mam tak pokope a nejake tie uteraky sa zbalia rychlo. A pyzamo este musim kupit a podrsenky. Ale to pockam este tak do konca augusta...Lebo doteraz mi to tam hore nenarastlo, tak neviem ze aku velkost, vies 😀

barbora87
11. aug 2010

@ivanajelinek joj to mi ani nehovor by som sa asi zblaznila lebo teraz som sa uz naorientovala na maxa...ale kuk fotku co mam ze ci by to mohlo byt nieco ine a nie pipik

barbora87
11. aug 2010

@ivanajelinek mam fotecku v albume kde by mal byt ten pipik tak mi povedz ci je nejaka sanca 😅

ivanajelinek
11. aug 2010

@barbora87 u mna je to tiez tak nejak vidiet..Tak si myslim ze hadam to pipik je, nie? 😀