Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
11. aug 2010

Tak uz mam ako tak upratane.Teraz este nieco navarit a mozem lenosit.. 😉

barbora87
11. aug 2010

@finfrle aha no nejako ztracam prehlad ked tu nefrcim stale 🙂
ale tak vy am informujete...
no janulka je na sk este to viem...
@lubinka asi bojuje s malym, dufam ze mu je lepsie...
no fakt nejako nevladzem uz...posledny meswiac ma znicil samy stres upratovanie teraz este vselijake terminy...ale od buduceho tyzdna relaxujem....

finfrle
11. aug 2010

@ivanajelinek a co uvaris???
Jinak holky kde jste mam tu jeste ctyri porce rajske!!! Co Ivanko,Schnucki!!!! 😀

@barbora87 to vis info musi byt

ivanajelinek
11. aug 2010

@finfrle Musim pozret ci ma pripravene lietadlo... 😀 No asi urobim obratene rezne a k tomu ryzu a mozno aj opekane zemiaky.

schnucki
11. aug 2010

@finfrle dava mi to sice zabrat, ale tak nejak se jeste oholim, i kdyz dole je to fakt jen lehce, jinak musi manza 😀
jinak ten muj bude taky u porodu, tak jsem na nej zvedava 😵

@blondynka400 toho ja se prave desim ze az budu kojit a vecer k ni vstavat, ze se nevyspim, strasne mi trva nez zas zaspim ... i kdyz to budu asi tak hotova ze lehnu a nebudu vedet o svete 😀
mate malou jeste v loznici?

@barbora87 klidne se natahni a klidne si i zdrimni 😉

barbora87
11. aug 2010

@finfrle no ved treba aby som nieco neprepasla...teraz som volala s babkou a uz3baliky na mna cakakju a dnes prisli dalsie 2 tak poobede o 3 ma vyzdvihne mm a frcime do malaciek...joj to bude zase veci... 😅

schnucki
11. aug 2010

@ivanajelinek jaky letadlo??

ja uz letim na rajskou ... ja ji nemela ani nepamatuju ....

my dneska mame kasi s parkem 😀

barbora87
11. aug 2010

@schnucki no radsej nie aby som nezaspala a nebudem pocut ked sa mala zobudi 😅

no mm chce byt tiez pri porode tak som zvedava...inak s tym holenim vam nezavidim...aj mna to caka ale neviem ci necham mm ma holit... 😅

finfrle
11. aug 2010

@ivanajelinek mnam tak ja to to necham na stole a mazu k tobe 😅

Schnucki i kase a parek je mnamka!!!Ja kasi moooc rada! 😉

Barbor koukam,ze jsi uz stejny silenec jako vsechny co jsme tu a nakupujes 🙂 snad se dneska dostaneme k tem plenam abych je uz objednala...

barbora87
11. aug 2010

@finfrle no aj uz som az vela nakupila..hroza so mnou ale uz staci lebo maly ma oblecenia viac ako dost...
cez vikend si chcem popisat ze co teda uz mame a kolko a ake velkosti ze ci este nieco treba...

finfrle
11. aug 2010

@barbora87 to ja uz obleceni nekupuji na 0-3 mesice mame a i pak na 3-6 taky neco ale to pak dokoupime az bude potreba.

barbora87
11. aug 2010

@finfrle no ja mam 0-3 toho tolko ze si mozem dovolit obliect skolkue 😀
mam uz aj do roka veci...takze myslim ze uz mi nevela potreba...este musim pozret co mam tak na leto pre maleho a jesen ci treba este nejaky svetrikj alebo tak a inak este dostanem od kamosky 3 tasky sa vecami do roka takze mam toho dost...teraz riesime prebalovanie a kupanie ze ako by to bolo najlepsie...

schnucki
11. aug 2010

@finfrle vid, me se dneska nechce nejak varit, hlavne nevim co ... a kase je rychla 😀

@barbora87 seznamek neni spatnej, ja si po navsteve u nasich napsala co uz mame a co jeste potrebujem a ted uz jen odskrtavam 😀 .... ja si ale stejne myslim ze budes kupovat ... ja to sama vidim, veci na malou mame pro zacatek dost, jeste nejaky to bodycko a teplacky, ale stejne kdyz neco vidim a je to proste uzasny, tak se neudrzim 😀

my mame na prebalovani prebalovaci komodu a koupili jsme vanicku, ke ktere nam ted manzelovi rodice koupi takovou tu konstrukci na vanu, manzel to chce tak to bude mit 🙂

barbora87
11. aug 2010

@schnucki no prave vcera som bola v hm a mali vypredaj tak som malemu kupila par veciciek...ale snazim sa len väcsie kupovat jesen a tak

no ja som nasla v leiner nieco hodim vam link
http://www.leiner.at/produkte/m/baby/kleines-zu...

to chceme do kupelky

ivanajelinek
11. aug 2010

@schnucki lietadlo aby sme mohli letet k finfrle na rajskou 😀 Stavim sa po ceste pre teba???
@finfrle mne pridu dneska plienocky a ostatne veci...No a oblecenie budem kupovat podla toho ako bude maly rast.. Na zaciatok mam toho dost, potom budem dokupovat aj podla pocasia aj podla toho ako narastie..

ivanajelinek
11. aug 2010

@barbora87 pekne..take nieco som aj ja kupila. Ale tu z bazaru.tak uvidim dnes ako to vyzera..

barbora87
11. aug 2010

@ivanajelinek no mm to chce malemu kupit tak uvidime...ked mna napada kazdy den nieco ine 😅
a dnes ti to privezu?

schnucki
11. aug 2010

@ivanajelinek jo taaaak, no jasne, obliknu se a muzeme letet 😀
jinak ja to budu delat jako ty, dokupovat podle potreby a pocasi .... hele taky se ti tak blbe schanej puncochace??

@barbora87 to vypada moc hezky 😵 my jsme prebalovak do koupelny nekupovali, mame malo mista ... mam par rucnicku s kapucou, tak ji vzdycky zabalim a pobezim do pokoje ... ale nastesti to neni daleko 😀

ivanajelinek
11. aug 2010

@barbora87 hej dneska dovezu... 😎
@schnucki nemam este ani jedny..mam par od kamosky, ale tie sa mi nepacia, su uz take drsne a skrabu. Tak som ich ani nevybalovala.

barbora87
11. aug 2010

@schnucki No my mame velku kupelku a mm chce urobit malemu taky kutik tak sa tesim aj ked som pivedala ze maleho hodim na pracku ale to mm nechce...no a do detskej dostanem
mozno od kamosky drevenu prebalovaciu komodu...tak som zvedava ci mi ja naozaj da...bola by som moooc rada

@ivi tak informuj!

ivanajelinek
11. aug 2010

Tak obed navareny, upratane 😎 A teraz?

barbora87
11. aug 2010

@ivanajelinek tak ma pod vymenit mala uz je hore 😉

schnucki
11. aug 2010

@ivanajelinek ja jsem prave parkrat nejake shanela, ale nejak je tu tezko nachazim, zatim mam jenom jedny, tak se musim jeste po nejakych podivat ....

@barbora87 to je od manzilka moc hezke, my kdyby jsme meli vetsi koupelnu tak mozna nad necim takovym taky popremyslim, ale v nasi by jsme se uz nehli 😀

my jsme tu komodu objednavali se skrini, jako komplet .... uz se nemuzu dockat az to prijde 😵

ivanajelinek
11. aug 2010

@schnucki No aj ja. Ja by som ale najradsej asi bavlnene, lebo tie umele neviem...Skusim C&A pozret. V sobotu pojdeme trosku pobehat po obchodoch tak sa po nich pozrem.
@barbora87 ty mas uz nejake pancuchy na zimu?

barbora87
11. aug 2010

@schnucki no tak musi sa posnazit 🙂 ale je zlaty aj malemu kupil vorhänge atak...
no a teraz som nasla na www.brendon.sk par dobrych veci a aj lacnu komodu keby som nedostala tu od kamosky...takze si to potom napisem ze keby nieco tak vie kde to najdem....nasla som tam aj ohradku pre maleho aby ho hafani nerusili ked sa bude hrat 😀

barbora87
11. aug 2010

@ivanajelinek ibi hej kupila som 2 pancusky no uvidim ako bude treba...ked bude treba tak dokupim...ale neviem si predstavovat ze tak cerstvo vyliahnutemu mimiskovi budem davat pancusky...

joj smrad mala ked jedla taksa do slova posrala...idem prebalit

ivanajelinek
11. aug 2010

@barbora87 😀 😀 😀 A kde si kupovala pancuchy?

yarden
11. aug 2010

Caute opat... Citam ze ste dost busy...
Ja som si akurat dokuchtila marocke kurca s kuskusom... Dufam ze mi troska cerveneho vinka v jedle neuskodi...

A k upratovaniu som sa stale nedostala... Ale bola som sa povozit autom a za kamoskou na kave... Len vonku je neskutocne vlhko a teplo...
A som zo seba nestastna... Cely dekolt mam povyhadzovany malinkymi pupacikmi a bolia ma. A aj lavu stranu krku... Neviem co s tym... Z chrbta pomaly miznu, sa asi presunuli dopredu 😠
ASi sa natriem bahnom a uvidim co to urobi 😀

schnucki
11. aug 2010

@ivanajelinek ja mam bavlnene, jsou strasne prijemne na dotek ....

@barbora87 ja mam ty puncochace 62, protoze az se narodi tak mam hafo dupacek co zakryjou i nozicky, nektere jsou i s ouskama na nozkach 😀 ale myslim ze na pozdeji se hodit budou, takze koupim par 62 🙂

jooo, nekdy dokazou radne tahnout 😀

ivanajelinek
11. aug 2010

@yarden marocke kura, to znie dobre...Taka specialitka... 😝 No ja zas musim povedat, ze mne sa plet pocas tehu nenormalne zlepsila... 😀 Som zvedava ci to aj tak zostane.