Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
15. aug 2010

ahojik holky,
ja jen na rychlo .... postylka je postavena, no vypada to moooooc krasne, mam ji vedle postele 😀 vecer vam ji vyfotim a hodim sem foto ....

jedeme ted k manzelove segre na grilovacku, tak uvidim kdy se vartime ....

jinak vitam nove tvare 🙂 ... ja jsem taky v nemecku, u Frankfurt am main 🙂

@finfrle kde tu energii beres, ja jsem tak vyrizena, ze to nechci videt az prijdou skrinky, to asi odpadnu 😀

@ivanajelinek hezky si dneska odpocin a dej zitra vedet jak u hebamme 🙂

ok holky, letim a vecer se ozvu, papa

@coko.joko my jsme tu strasne zvedave, takze pokud by jsi chtela, vzdycky nas zajima jestli je manza nemec, a jak jsi se dostala do nemecka 😀

ivanajelinek
15. aug 2010

@schnucki Ahojky. Nam tu dneska cely den len prsi, je zima 😒 Neda sa nic robit...Schnucki a vy mate pekne pocasie ked idete grilovat?
@finfrle Boze ty mas zasa energie 😀 A co ides zajtra k dr.?
@coko.joko vitaj medzi nami. ja zijem tiez v nemecku, zweibrücken...5 min od francuzskych hranic.Ako dlho si uz v nemecku?

finfrle
15. aug 2010

Ahoj zdravime i s malinkou v brisku.Jsem byla akcni vsak pockejte az vam napisu co jsem vse zvladla 😀 ale ted doprala pracka tak zase mazu...

finfrle
15. aug 2010

Tak a sedim 🙂
Posledni vec co musim jit udelat je sundat zbytek pradla az uschne a pak vse dat do skrini 😎 a jen jist a relaxovat.

Se sama priznam,ze ted citim,ze je to na puntik Schnucki!!! Uz me pekne boli v zadech.

Jsem zvladla vazne X pracek a plno dalsiho.Uz mam pro malou umyte plastove sufliky,ktere jsme koupili a zatim jsem do nich dala oblecky,ktere za par tydnu musim vyprat...
Taky jsem plela zahradku a i mm se pridal 🙂 docela jsem si to uzila a dokonce i neuveritelne...se opalila 😀 po dvou mesicich mracna a destu parada.
Salatu mam moooc,tak jsem pochodila po sousedech a rozdala a stejne mi zustalo moc,mrkvicka taky uz pomalinku roste.

@schnucki Uzij si grilovacku a odpocin si uz to mas zapar!Jeee ani se nenadejes a budes mit malinkou v naruci 😵

@ivanajelinek Holky to vite vetsinou moc energie nemam ale dnes az moc.Bohuzel ted trpim tim,jak me moc boli v zadech.Mas pravdu zitra k lekari,jeste si musim napsat vse co jim chci rict a zeptat se,protoze vzdycky pak zapomenu.

Yarden to teplo sem tam malinko zavidim ale to vis to je tim,ze kazda mame neco jineho.Jak se citis?
Barbor ty ospalo kde jsi?!

yarden
15. aug 2010

@finfrle Ahoj vcelicka... Posli trosku energie... Ja len posedavam a nic nerobim. Som nejaka permanentne unavena a to som tak nebyvala... Obcas si aj lahnem na gauc a snazim sa zaspat, ale nepomaha mi to. Citim sa potom este ospalejsia...Zacal ma boliet chrbat, ale asi z toho nic robenia....
A drz sa zajtra u doktora... A hned informuj...
A taky salatik zo zahrady, doma v SR som mala tiez, tu len kupovany a to nie je ono... Tak si uzivaj svoje organicke zeleninky... 😉

finfrle
15. aug 2010

@yarden Odpocivej,kdyz si to telo zada!Ja ted budu zase mrtvolka na par dni 🙂

barbora87
15. aug 2010

Ahojte babule

vitam nove babulky co sa ku nam pridali!

Ja som teraz prisla domov!doobeda okolo11prisla pre nas kamoska s manzelom a frcali sme do bratislavy na vylet po detskych obchodoch trosku porovnat a aj ceny...kupila som tam v dm tasku na prebalovanie za 23€!a pekna je!vyfotim bud tyzden a aj veci co mam teda nove nejake...inak som kupila par drobnosti a kupila som si make up a puder na tie moje vyrazky...prisli sme okolo7domov a potom sme isli ku svagrovi...tam ma maly v brusku kopal a kopal...teraz som sa doma napapala a maly sa nejako vystrcil ze som to s mm videla na mojom brusku tak sranda...maly sme pekny den ale som rada ze som doma...dnes zacinam 23.tt joj ako to bezi...

A co vy babule?
@schnucki cakame na fotecky 🙂

@finfrle ty si ale sikovna ako vcelicka zase!

@yarden bud tyzden pofotim zase a mozes popozerat

schnucki
15. aug 2010

ahojik holky,
tak jsme doma, lehce se to protahlo ... zas me tvrdlo kazdych per minut brisko, nevim co budu bez toho magnezia delat, to musim zitra probrat s dr ....

@ivanajelinek tady bylo cely den zatazino a casto prselo, ja jim vcera rikala ze bude prset, ale manzelova sestra je holt takova, ze dela co chce, tak jsem je nechala ... ve finale stali s destnikama nad grilem 😀

@finfrle ani mi nemluv, strasne to utika 😝

@barbora87 ja se ted pokusim dostat fotky z kamery do pocitace a dat je sem, kdyz mi to neklapne hodim zitra kartu do fotaku a dam sem fotecky zitra 🙂

schnucki
15. aug 2010

jinak vite co mi manza dneska rekl? ... ze tim jak se tu objevujou veci na malou, jako autosedacka, dneska ta postylka, tak mu zacina dochazet, ze vlastne budem rodice 😀 ...

barbora87
15. aug 2010

@schnucki Jeee tak ste si to aspon uzili!!!no to verim ze si to az teraz uvedomuje a pockaj ked sa mala narodi...nestresuj sa s fotkami hodis ich zajtra 🙂

schnucki
15. aug 2010

doufam ze budou alespon trosku ostre ... jsem s tou kamerou delala fotky poprve 😅

barbora87
15. aug 2010

@schnucki Jeee to je kraaasne!!!aj ja chcem take ruzove :((( inak super ze ste dostali taky darcek!!!teraz sa vam hodi mozete malu fotit 🙂

schnucki
15. aug 2010

@barbora87 dekuju, to nam koupila moje mamka tuhle soupravicku 😀 ... fotak mame, dostali jsme kameru, a ta je tak vychytana, ze tam nejenze natacis, ale muzou se delat i fotky 😀

schnucki
15. aug 2010

ok, letim spat ... preju krasnou dobrou noc

barbora87
15. aug 2010

Tak babule este nespim moj max sa rozhodol ze nebude spat a tak ma kope ze az ma to prebudi ked zaspavam...alebo sa vystrkuje a niekde mi tlaci vo vnutri lebo ma toaz boli...
Dufam ze ma necha zaspat niekedy

barbora87
16. aug 2010

Tak babule zaspala som az pred 2 maly ma nicil...a teraz vyspava a mna zobudil hlad...som k.o. Este ze nemam dnes ziadny program!
Ako ste sa vy vyspali?

finfrle
16. aug 2010

Ahoj holky normalne jsem nad vama myslela v noci 😅 vzbudila jsem se ve 3.50 a pak uz nic 😖 ted mazu do nemocnice papa kotatka...

barbora87
16. aug 2010

@finfrle Joj tak tvoja noc tiez nic moc...tak drzim palceky aby bolo v nemocnici vsetko ok

finfrle
16. aug 2010

barbor dekuji mo jsem zvedava co to zase bude za frasku...ale uvidime mozna me prekvapi 😀

barbora87
16. aug 2010

@finfrle Presne mozno ta prekvapia 🙂 informuj potom

zuzanka7117
16. aug 2010

Ahojte baby....ja sa opat hlasim.....dnes idem na kontrolu, dufam, ze uz konecne je vsetko vonku a ze je to za mnou....V sobotu zo mna konecne vypadol ten vacok...aj ked bol maly iba 1,11 cm, ta gula merala takych 5-6 cm...to bolo asi so vsetkymi tymi obalmi, nachytanou krvou a tak....ale vyzeralo to ako nejaky organ typu srdce, alebo tak....ako sval.....sorry ze to tak opisujem, ale bolo to divne....Teraz az na to , ze som biela, zlta, kruhy pod ocami a asi bez krvi, tak mi je celkom fajn, konecne ma nic neboli a hadam sa uz polepsi....
No poviem vam, dufam, ze sa to uz nikdy opakovat nebude, ale keby nahodou, nechcem uz znova toto prezit, budem trvat na tom aby ma cistili v nemocnici....
Tak ja sa zatial lucim, v piatok cestujem na SK tak tam sa dam nejako dokopy....ak by som sa neozvala dovtedy, ozvem sa ked sa vratim naspat. Ahojte a drzte sa, pozdravte deticky aj bruska.....a dakujem za podporu...ze ste boli so mnou cely ten cas 🙂

barbora87
16. aug 2010

@zuzanka7117 Ahoj zuzi cely vikend som na teba myslela ze ako to zvladas...dufam ze bude na kontrole vsetko ok a odpocivaj...to ti verim ze taketo nieco uz nechces zazit...:( a mozete potom snazilkovat alebo musite dat prestavku?
Drzim ti palceky aby si sa co najskor citila lepsie aj ked to urcite este potrva...ale zo srdiecka ti prajeme vsetky len to naj naj a aby si coskoro bola stastna tehulka...myslime na teba!

barbora87
16. aug 2010

babule kde ste sa stratili?som tu uz od rana a nikde nikoho 😕

schnucki
16. aug 2010

ahojik holky,
tak jsem na chvilku doma, mazeme pak jeste na urady a na nakup ....
kontrola dopadla dobre, mam jen trosku potrhane pysky jak se dole vsechno roztahuje, takze si poletim pro hermankovou koupel ... jinak na CTG se ukazali dve kontrakce, jsou to takove ty pred-kontrakce, jak se deloha pripravuje na porod ... otevrena zatim nejsem, no ale doktorka rikala ze klidne muze prijit i driv .... termin mam zase za dva tydny, tak uvidime .... kazdopadne mi poprala hodne stesti kdyby jsme se uz nevideli 😀

schnucki
16. aug 2010

@zuzanka7117 tak to je dobre ze uz je ti lip ... mas opravdu muj obdiv jak to zvladas 🙂 ... a jak dopadla dneska ta kontrola?? ....
krasne si to na sk uzij, urcite prijdes na jine myslenky, ... a bude lip 🙂 ....
za podporu nemas vubec zac, od toho jsme tady 😉

@barbora87 ja dneska nespala od pul 3, ale nechci si jit lehnout az prijedem, protoze pak nemuzu v noci spat .... zlobej me nohy a co ja vim co .... ale aspon ze nejsem jedina, az zas nebudu moct v noci spat, pisnu sem, treba tu nekdo bude 😀

@finfrle tak co, uz jsi zpatky? a jak dopadla kontrola v nemocnici??

a co ivus?

a jak se ma zbytek????

schnucki
16. aug 2010

a jeste vam musim napsat, ze je uplne uzasny pocit se rano probudit a videt tam tu postylku 😵
mam uz par let takoveho velkeho slona, manzilek ho polozil a prikryl do postylky 😀

tak mi letime, ozvu se potom

barbora87
16. aug 2010

@schnucki uuuh tak mala uz je pomaly ale isto na ceste ked uz sa ukazuju tie predkontrakcie 😵
a ten kamilkovy kupel pomaha na tie pysky?no tak schnucki dufam ze uz nemas nic v plane a ze si pripravena joj uz sa tesim ked nam oznamis tu novinku 😵
no ja som myslela ze zdochnem v noci uz som chcela spat a maly ma kopal a kopal som rozmyslala ze sa pojdem prechadzat po byte aby sa trosku ukludnil a zaspal....ale bola som uz tak unavena ze som nevladala...
no urcite pisni ked nebudes moct hajat 😉
aje tak si to na tych uradoch uzite ja som rada ze mam este niekolko tyzdnov cas 😀

ivanajelinek
16. aug 2010

Ahojte 😉 Tak ja u hebamme tiez vsetko v poriadku.podla CTG povedala, ze maly vyzera byt hrozne aktovny v brusku 😀 Svokrovci chceli uz zajtra odist, ale som ich ukecala aby aspon do stvrtku zostali.Akosi ten cas potom rychlejsie ubieha. Dnes som si kupila jednu kojacu podprsenku a tehu pyzamo...Mi povedali v nemocnici, ze mi netreba ziadnu koselu, ze ako doma.Ze pyzama aspon 2. A nejake nohavicky, povedala ze o 2 cisla väcsie a aby boli kochfest...Tak este musim tie zohnat.
@schnucki Takze uz malinke kontrakcie?No pekne...Postielka je peknucka...
@barbora87 ty mas tiez aktivneho prcka v brusku, co? 😀
@finfrle tak ako u dr.-a?

barbora87
16. aug 2010

@ivanajelinek Aaaah ivi tebe sa to tiez uz krati 🙂 jee super ze je vsetko ako ma byt!a taska teda skoro uz zbalena?no super ze este zostanu...a potom pofot ze co ti priniesli...
No ani mi nehovor som v noci myslela ze ma klepne...zacala som 6.mesiac a na mne naozaj nic nevidiet a ked niekto vie tak myslia ze som 3-4.mesiac a este k tomu ked mam tu placentu v zadu tak citim maleho niekedy naozaj extremne!a mm si vcera dal ruku na brucho a normalne citil kde je lebo bol tak vytrceny...

ivanajelinek
16. aug 2010

@barbora87 odfot brusko niekedy...tebe tiqez pekne naskakuju tt.. 😉