Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
21. aug 2010

@schnucki ahoj 🙂 tak co fotila jsi brisko?Me vcera mm rikal,kdyz jsem sedela v posteli..."kdo jsi a co to mas za bricho ja te Miso nepoznavam" 😀 pak mi namasiroval chodidla jeje 😵 nejspise me nakonec poznal 😀

@barbora87 S tim dedou je mi to lito vim jake to je.V unoru mi zemrel taky deda.Zazila jsem dve ztraty v zivote meho dedu a strejdu.Byl mezi nami dost zvlastni vztah vice nez mezi dcerou a rodici.Oba mi zemreli,kdyz uz jsem nezila v CR a vazne neni to jednoduche se s tim vyrovnat a dodnes nejsem...si ale rikam,ze jsou nekde pobliz a nekdy si s nemi i povidam.Hlavne na vanoce a dusicky...ber to tak,ze jsou ted nekde,kde je dobre...ja si rikam,ze strejda je nekde na party a uziva si....a dedecek ten dohlizi.Az me to rozplkalalo.Je to zivot a nekdo musi umrit a jiny se narodi...
Mooooc blahopreji ke kocarku 😉 jak pise schnucki kazdy ma nejaky problem a prijdeme na to az tehdy,ze ho zacneme pouzivat....Uz brzy holky!!!!

@yarden Mas muj obdiv,zustat sama to ja potrebuji mm vedle sebe kazdou noc.Proste na samotu nejsem stavena...
Jak je dnes uz lepe a vyspinkana?!Mm by me nejradeji popadnul abychom jeli do Izraele 😅 stale na to vzpomina!

Ivanko holky moje kde te mam?Jsi ok a maly taky?Nejspise uzivas mm tak pak jen pisni,ze jsi vporadku! 😉

finfrle
21. aug 2010

@yarden Chtela jsem delat mraky(palene testo,jako na venecky)ale nemela jsem doma vse potrebne,tak jsem si rekla,ze udelam mm radost a uz mam upecenou kokosovou(pullitrovou buchtu) 😎
Voni to tu uzasne!Kdyz ja nevim co to,ted rada pecu ale nejim....max kousek vecer s mlikem.
To ti dnes mm uz prileti?Parada 🙂

yarden
21. aug 2010

@finfrle Tak pridte do Izraela... Tu je velmi pekne a pohoda... a ked tu bol tvoj manzel, co robil?
Teraz mi je nejako blbo od zaludka, asi z toho ze uz pride... Mam asi cestovne nevolnosti aj za mm 🙂

finfrle
21. aug 2010

@yarden No delal tam vsechno od rajcat po umyvani nadobi,malovani....uz je to 10let zpatky a dodnes vzpomina...
I na to bombardovani a na vse...neco to v nem zanechalo a ma to tam rad....

finfrle
21. aug 2010

Ja ted dozdobila buchtu a malinka me pekne kope.Zametla jsem pred barakem uf to byla fuska nejak mi bylo hooooorko 😀

finfrle
21. aug 2010

Ja nejak neposedim 😅 mela bych jen relaxovat a ono to nejde...uz at je mm vzhuru a muzu vysat 😀

ivanajelinek
21. aug 2010

Ahojte..Dobre ranko...Som v poriadku. Vcera som bola s kamoskami vecer chvilu vonku, nech sa trosku odreagujem. Boli sme sa najest.Ale nejak to do mna neslo. Maly tak hrozne vymyslal, ze ma az zalievali poty. Normalne z nicoho nic len taka hrca napravo, potom nalavo...Dost mi tvrdlo brucho...Takze tak...Stale rozmyslam ze co budem robit, ked sa maly neotoci a budem si musiet vybrat. Bud cisarsky alebo aj napriek tomu spontanny porod. Akosi ma to dost vzalo...
@finfrle normalne ti chyba magnezium. Ja som mavala tiez krce a dr.-ka mi predpisala magnezium...
Dneska tu mame zasa pekne slniecko, tak rozmyslam co budeme robit. vy mate co vsetky v plane?

schnucki
21. aug 2010

dobre poledne holky,

dnesni noc byla otresna, nemohla jsem vubec spat, usla jsem asi na dve hodky u televize a to bylo ... sedet jsem taky nemohla, protoze jak je mala uz dole, tak jakmile se zacala hybat, tlacila mi tak na mechyr, ze jsem kazdou chvili musela litat ... no hotovo ... vpul 5 rano prisel manza z prace a chudak ze me nemohl, furt me hladil po tvari a ze co muze delat, no nic ... ale povedlo se mi na chvili jeste usnout ....
bolej me totiz casto nohy, je to takova zvlastni bolest, ne velka, ale trvala, jako kdyby jsem mela dostat krec ale zadna neprijde, takove tahani ... no spatne se to popisuje ... manza to zna kdyz ho bolej zada tak mu neco podobneho vystreluje do nohou .... no a me vcera bolelo celou noc lytko, takze jakmile me to chytne, nemuzu spat 😝

@finfrle ja byla vcera trosku hotova, tak se pokusim ho vyfotit ted ju 🙂 ... jinak vis ze se mas setrit, takze hezky vsechno s klidem 😉

@ivanajelinek udelejte si dneska hezky den, neco podniknete 🙂 ... verim ze te to vzalo, musi to byt pak tezke rozhodovani, nejlepe kdyby se maly opravdu neotocil zajit do nemocnice a tam to probrat s prislusnym doktorem 🙂 ... ale na to ted nebudeme myslet, budem myslet pozitivne 😵 snaz se na to ted moc nemyslet, mate jeste cas 🙂
moc na vas myslim slunicko ...

schnucki
21. aug 2010

jinak tady to ma jit zas az ke 30°, vcera bylo 25° ... my dneska budem rozebirat skrin a postel co jsou v detskem pokoji a vsechno uklizet, aby se pak uz jen mohli postavit skrinka s komodou 😀 no a vecer chceme jit na chvili k sousedum ... zitra pak dodelat co popr dneska nestihnem a pak kolem 3h jsme pozvany k rodicum na jidlo, tak nemusim zitra varit 😀

finfrle
21. aug 2010

@ivanajelinek maly zkousi jak se premistit 😉 dej mu cas on to snad chlapak zvladne!O porodu se za ty dva tydny domluv s lekari a manzelem...hlavne klidek snad to bude ok.
Mame tu pekne ale dnes jsme bez auta,tak budeme doma a na zahradce.Vypada to na lenosici den....
Polevku mam hotovou a druhe se musi vymyslet ale nejspise potato cake 😝 mnam.
Magnezko no ale oni mi tu o tom vubec nerikaji,tak nevim mam li si ho koupit sama....

finfrle
21. aug 2010

@schnucki To mas hodneho manzela,ze ti chce pomoct....ten muj zase prisel ospinkany do obyvaku a kouka na me a rika,co se deje,ze od pate nespim a celou dobu jsem sebou jen hazela.Jestli jsem ok 🙂
Snazim se setrit ale to vis....ted jsem v utlumu tak uvidim.Mozna si jeste pozdeji zdrimnu.
Holky ja nemuzu odolat kouknete....

schnucki
21. aug 2010

@finfrle a kdy mas jit zas k doktorovi? ze by jsi se ho na to magnezko zeptala, ... protoze me ho tu v lekarne bez konzultace s doktorem nechteli dat a ani nedali ....
jen si klidne pozdeji zdrimni 🙂 ... jeeee, brouckove, tak ty jsou uzasni 😵

tady je nas pupek

finfrle
21. aug 2010

@schnucki no jo jde dolu 🙂 paradni a pekny! ja mam jen jednu fotku a tam to neni moc vicet no posud sama....
se musim vyfotit.K lekari jdu tento tyden,tak se zeptam.

schnucki
21. aug 2010

@finfrle dekuji 😵 uz mi to dava taky pekne pocitit ze je dole ....
hezke brisko, takove hezky rozlozene 😵 ... hod aktualni fotecku 🙂
urcite se na to doktora zeptej, ja nevim jak dlouho se v kuse muze brat a hlavne kolik ho muzes denne brat ... jedine co vim je, ze se smi jen do 36tt, pak uz by se nemelo ....

jdu si hodit hermankovou koupel na ty moje popraskane pysky, 😝 snad to trosku pomuze ....

ozvu se az vylezu 😀

ivanajelinek
21. aug 2010

Kocky akurat volali rodicia, ze vcera vecer zomrela manzelova babicka...takze neviem co robit, lebo mne sa uz neda ist na pohreb.Ja viem ze manzel by hrozne rad isiel, ale pre mna je to daleko a este aj teraz ked mam casto kontroly u dr...

finfrle
21. aug 2010

@ivanajelinek Holka to je mi vazne lito,ty by jsi nemela nikam jezdit!Zaprve je to dlouha cesta a zadruhe te to jen vice rozrusi a uskodi malemu.Mozna by mel mm jet sam .... 😉 on to urcite chape...ze je nam to lito...

finfrle
21. aug 2010

@schnucki hermanek je fajn ale dubova kura zabira lepe i po porodu 😉

finfrle
21. aug 2010

@ivanajelinek Jsem se ptala manzela a pry by te nikam nepustil!

ivanajelinek
21. aug 2010

@finfrle dakujem. Si zlata...Ale asi ani on nepojde. Pre jedneho je to dost narocna cesta.Este keby sa dalo letecky, ale autom je to daleko...

finfrle
21. aug 2010

@ivanajelinek me umrelo uz celkem 5lidi z rodiny a nemohla jsem na pohreb...bud kvuli financim nebo ve vetsinech pripadech kvuli tomu,ze me nepustili z prace...prednedavnem byla babi na tom moc zle a ja se musela rozhodnout co je nejdulezitejsi a to je uz ted jen miminko .... 😖 😲 Moc se opatruj a drzte se.Myslim,ze cela rodina to pochopi...

schnucki
21. aug 2010

@ivanajelinek uprimnou soustrast manzelovi 😔 ... ale jak pise finfrle, ted uz tu cestu neriskuj, urcite to rodina pochopi ... kdyby se dalo at jede manzilek sam ...

@finfrle ja se na tu dubovou kuru musim zeptat v lekarne, v drogerce jsem nic takoveho nenasla ... a nebo si ji nechat privezt od nasich az se mala narodi ...

yarden
21. aug 2010

@ivanajelinek Ivi, prajem manzelovi uprimnu sustrast 😔

finfrle
21. aug 2010

@schnucki rozhodne dubova kura se doporucuje moc moc po porodu jak odvar tak i mast ci gel z dubove kury(naspodek) pry se to i uzasne hoji dubova kura a vzduch.....
Ja si ji nechala poslat od mamy vlastne oboje,omyva se tim od prvniho dne po porodu X krat jak se koupes a po zachode...vsechny maminy doporucili toto i rodina a lekar z CR.

finfrle
21. aug 2010

Trochu jsem ted pomahala mm uklizet...on vysaval a ja pred nim behala a zvedala mu veci a ted vytira 🙂 no jsme to ale dvojka.Mam tu takovou sitku na prani obleku,kterou nepotrebuji tak to dnes presiju na 2 pytle na plenky 🙂
Pujdu se k tomu uvrtat do postele a budu poslouchat pohadky 😵 no jako mala....ale pamatujete,jak kazdou sobotu a nedeli po obede byli v rozhlase po drate pohadky nebo treba povidky,...rychle sipy a pod. 😵 zacinam si pripadat zase jako dite nebo i vlastne trochu stare jak je to davno....

schnucki
21. aug 2010

@finfrle ja se na ni urcite zeptam v lekarne, protoze mi dole ta kuze stale schne a trha se to ... doufam ze vam se to vyhne ... jinak brisko jde stale dolu, aby nas mala fakt neprekvapila driv 😀 uz jsem zvedava na dalsi termin 😵
my jedeme ted nakoupit a pak se manza pusti do te skrine s posteli ... no a ja budu veci vyhazovat a davat na stranu ... a pak se zajde navecer k sousedum na pokec 😀

@ivanajelinek jak je, jak zvladate?? ... myslime na vas

schnucki
21. aug 2010

jinak mame 30°, takze zas umiram vedrem

barbora87
21. aug 2010

Ahojte babule
prave som prisla domov isli sme s mm do ikea,leiner a do toys r us...aspon som prisla na ine myslienky...
Kupili sme malemu ten prebalovak s vanickou a mm chcel taku hraciu deku co je tam taka hrazdicka a boli sme pozerat odsavacky mlieka tak mm ze mi kupi k vianociam 
inak sa citim celkom ok vecer sme pozvany na grilovacku...teraz si trochu oddychnem a tak na8tam mame byt...

@ivanajelinek Ivi je mi to hrozne luto 😔 Vcera som tu pisala o mojom dedkovi...asi som to nejako privolala...drzte sa a ako pisali babule radsej ty zostan doma...cesta by bola namahava a psychicky to bude este horsie...a predsa len uz si chvilu pred porodom...myslim na vas

finfrle
21. aug 2010

@schnucki a nezmenila jsi treba intimni mydlo.Nemela by si sedet ted ve vane a jen sprcha a ty praskliny by meli polevit ale jestli je to suche tam namazej!
Tady se uz zatahlo ale jde to.Jsem smejdila po baraku pak okolo a povidala snad se vsemi sousedy 😅 i domu prisli na par minut na cumendu a pak lezela a sila pytlik na pliny 🙂 uz je hotov a mozna udelam jeste jeden.
Docela mam krece v brisku ane nevim proc 😕 asi unavena tak si jdu pustit filmik....

meleri
21. aug 2010

ahoj holky zdravim z dovci a mame se blbe: ten samsonkuv prujem mel dohru; je to nejaky virus bohuzel az v pondeli se dozvime jaky, a ja to mam taky pac je mi dost desne takze z dovolene je litani po dr. navic jsem se tady dozvedela od dr ze maly byl slabsi hypotonik nebo hypertonic ale jaksi nevim co to je na netu se toho moc nepiise kdybyste nekdo vedeli co to je?
snas se jinak mate dobre, ja jsem tady v tescu kde je wifi ale je mi soufl, dufam ze ve fr konecne svoli k tomu udelat vyter...mejte se moc hewky a omluvte chyby pisu na fr klavesnici nesem na to zvykla....

finfrle
21. aug 2010

@barbora87 To je fajn,ze jste nakoupili a jakou odsavacku nakonec mas?