Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
23. aug 2010

@schnucki S tou kosmetikou mate pravdu ja se ale radeji pripravila...radeji vyhodim nez pak aby mi mama neco musela posilat a museli jsme cekat...a hlavne tady v IRL sto let za opicema .... 😀 si ale rikam,ze toho nemam moc jen olejiky na koupani a po,nejake masticky na pripadne opruzeniny a pak pro sebe.....

schnucki
23. aug 2010

@emily327 urcite se ho zeptej, a uvidis, treba ti to udela 🙂 ... aha, to jsem nevedela ze se takhle chodi k porodnikovi tam u vas a ne k doktorce ...

@finfrle to urcite nebylo myslene nejak proti tobe, ja jsem taky radeji kdyz toho mam vic, nez aby pak neco chybelo 🙂 ... ja jen ze dostanu veci v porodnici, tak nejdriv uvidim co mi daji a pak se daj veci dokoupit ....
je fakt ze u tebe je to s tim posilanim slozitejsi 😝 ja tady skocim do drogerky a nevim co jakej maj vyber

schnucki
23. aug 2010

jenze on nekdo vyzehlit musi 😝 bud zehlit pomalicku, par tricek ted, par potom nebo zitra 🙂 urcite se nebudu nejak hodne namahat, vcera mi ty bolesti stacili, ....

vikys
23. aug 2010

No koukám, že už to máte tu všichni za sebou a miminko čekáte 🙂 Snad vám nebude vadit, když se přidám. Snažím se teprve půl roku, ale připadá mi to jako 2000 let. Jak dlouho ste se snažili vy? 🙂

schnucki
23. aug 2010

ahojik @vikys .... urcite nam nebude vadit kdyz se k nam pridas 🙂 .... my jsme se snazili dva roky a i to resili v CAR ... ale nakonec se nejakym zazrakem podarilo prirozene 🙂

vikys
23. aug 2010

@schnucki závidím 😉 je to půl roku a já už ztrácím naděje... Je to nefér, že někomu se to podaří náhodou, i když nechce a pak odhazuje děti do smetí a nevím do čeho všeho a někteří se snaží roky a nic a nic... ☹ máš nějaké typy, co si používala k otěhotnění?

finfrle
23. aug 2010

@schnucki ja to proti sobe nebrala 😉
Ja uz peru treti pracku pro malou 🙂 susim ale na to zehleni se vubec netesim 😕 zeby manzel dostal ukol 😅
To povleceni samo o sobe je nadherne .....ale k te stene 😀
Dnes to vidim na praci den jen je skoda,ze venku je silene....

@vikys Ahojky to vis ze nevadi 😉 a odkud jsi?
Tady se vetsinou nakazi tehotenstvim rychle 🙂 Ja vysadila leky po 12letech a vlastne jsem to 2x dostala a bylo...rozhodne to bylo stesti...preji at to vyjde brzo!

finfrle
23. aug 2010

@vikys Me bylo porazeno uzivat si milovani a nemyslet na otehotneni a co druhy den tim se zvysuje sance.Musis zit normalne a uzivat si zivota a ono to prijde....

Vlastne Zuzi kde jsi a Barbor ty to ale flakas! 😅

schnucki
23. aug 2010

@finfrle to zehleni vecicek je nekdy na palici, jak je to vsechno takovy malinky 😀

@vikys nadeji rozhodne neztracej, my jsme radnej priklad toho, ze nadeje umira posledni ... ja jsem nejake extra veci nebrala, dulezita je kyselina listova ... ja jsem si merila bazalni teplotu, mela jsem dlouhe a ne moc pravidelne cykly, tak mi to pomahalo vysledovat ovu ... jinak nam pak zjistili ze u manzi neni vse ok, a ze pry jedina sance umele, takze ja jsem ani nic extra nedelala ... ale to mereni te teploty neni od veci

finfrle
23. aug 2010

No vidite a na to dulezite jsem zapomnela a to,ze prisel dopis,ze uz pracuji na me materske 🙂

barbora87
23. aug 2010

Babule tu sooom 🙂 mam tu bratov tak sme obedovali a ja som uplne hotovaaa a stale mam chut na sladke aaaa pomoc!!!
Vybavila som par veci a teraz budem odpocivat a cakat na mm az pride z roboty...sa na neho tesiiiim 🙂

@vikys vitaj medzi nami!drzim palce aby to klapli co najskor...ja vzdy hovorim ze mimi si svoj cas vyberie...a naozsj nemysliet na to ale proste uzivat si...u nas to tak klaplo a prave vtedy ked sme to najmenej cakali...

vikys
23. aug 2010

@finfrle Jsem z Polského Štětína. 🙂 A ty? No kéž by sem se tim těhotenstvím taky nakazila 😀 Prášky sem vysadila po 5ti letech, už je neberu 10 měsíců, půl roku se snažíme a zatím nic ☹ wow tak rychle se ti povedlo otěhotnět? To je hodně velký štěstí. 🙂 Přeju ti to. Taky to komplikuje to, že mám menstruaci strašně nepravidelnou, poslední dvě jsem měla až po 2 měsících. ☹ Na zítra jsem obědnaná ke gynekologovi, protože se mi zdá 35ti denní zpoždění menstruace dvakrát za sebou hodně, tak jestli je všechno v pořádku a myslím, že by bylo vhodné se s ním o těhotenství taky poradit... Nevím, neznám. 😀

finfrle
23. aug 2010

@schnucki To bude prace ty male veci vyzehlit 😝 dneska asi vyperu jen takove ty "rovne"(ctvercovky,deky,rucniky,povleceni,mantinely a pod.)Nastesti mantinely a zavinovacka se nesmi zehlit,tak je prejedu jen parou...

finfrle
23. aug 2010

@barbora87 Co jsi mela dobreho?Si uzivas co.To ja mam stale kyselo v puse tak se to snazim zajidat ale nedari se ...
@vikys Irsko.Neboj snad to casem klapne!

vikys
23. aug 2010

@barbora87 koukám, že v tom se tu všichni shodnete "nemyslet na to a ono to přijde" 😀 když ono se to tak lehce řekne. 😀

@schnucki kyselina listová? Na co je? V jakých potravinách ji najdu? 🙂

barbora87
23. aug 2010

@finfrle Mali sme kuriatko a ryzu...mamina priniesla aby som nemusela varit  hlava ma uz neboli ale kostrc na zadku...no mne posledny mesiac tak lieta huba po sladkom aaaa ale snazim sa malo sladkeho papat lebo sa nezmestim
v porodnici na postel ked budem rodit 🙂

vikys
23. aug 2010

@finfrle taky doufám! 😉 aaa, irsko, tam musí být nádherně. Manžel je Ir?

barbora87
23. aug 2010

@vikys No ale je to fakt tak...ja som vysadila tabl po 7,5roku a mala som pravidelne menstruaciu a naozaj sme sexovali ako sialeny ale stale som na to myslela aj pocas toho...a nic...potom sme mali s mm mesiac krizu tak som brala 2mesiace tabletky...tak potom ze vysadim a na jesen zacneme pracovat na mimi...no aaaa hned co som zase vysadila tak sup bola som v tom...bol to sok lebo vtedy sme s tym naozaj nepocitali...
Urcite sa porozpravaj s gynekologom...moja sesternica je o rok mladsia snazia sa uz 2roky a nic tak pojde na laparoskopiu...
No ta kyselina listova je vitamin z lekarne...je to lacne a ja som ju brala ked sme sa snazili a potom nic az od marca

schnucki
23. aug 2010

@finfrle no super ze se konecne neco deje ... tak snad to brzo vyridej 😀

@barbora87 ses jak ja, ja posledni dobou se muzu sladkeho primo uzrat 😀

@vikys urcite to lekarovi rekni ze se snazite o mimi, muze ti udelat hormonalni profil a tim zjisti jestli je ta tvoje ms v poradku ... ja mela ms kolem 35-40dc a bylo to naprosto v poradku, proste dlouhe cykly 🙂

schnucki
23. aug 2010

@finfrle ja jsem mantinel vubec nezehlila, po uschnuti nebyl vubec zmuchlany 🙂

@vikys jak pise barborka, myslim ze je v salate a tak, ale kdyz zajdes do lekarny a reknes si o ni, tak ti ji daj v tabletkach, ja ji brala asi rok a pul pred tim nez se povedlo .... je dobra na to, ze podporuje vyvin miminka, a mela by i snizit riziko potratu, proto by se mela brat uz pri snazeni 🙂

holky letime nakoupit, tak toho moc nenakecejte 😀

finfrle
23. aug 2010

@barbora87 Ja od 28tt nemuzu najit polohu a i me poboliva cele telo 😒 takova nejaka....
Ja na sladke moc nejsem sice pecu ale vetsinu rozdavam...jen mam tvorici 🙂

@vikys Zrovna dnes je tu prave Irske pocasi fuj....Ira nebrat nikdy 😅
Kyselinu listovou by mela jist zena v produktivnim veku i bez ohledu na tehotenstvi.Vetsinou se s ni zacina jeste pred otehotnenim a pak i behem.Je moc dobra na to,ze minimalizuje rozstepy patere a patra a i srdecnim nemocim.Vyhledej si na netu!

@schnucki Hlavne at to schvali a daji i nejake dobre kacky...

finfrle
23. aug 2010

@schnucki Te pockame a kup i neco dobreho me ale teda nevim co kdyz nic moc nejim 😅 a pomalinku jinak bude puntik!

barbora87
23. aug 2010

@schnucki Ale to je hroza niekedy som po sladkom uplne süchtig!!!a co ides nakupit?

finfrle
23. aug 2010

@barbora87 Mi prijde,ze mluvite o necem neznamem...ja a sladke a to pritom vypadam,ze ho zeru porad 😠 🤐
To spise bych si dala slane bramburky ale ty mi mm zakazal,ze to mimi nic nedava a at ho tim necpu.Vcera jsem malinko zhresila 🤐 😵 dala jsem si k veceri tvaruzky s ceskym chlebem a cibuli ale ono to vodou ne a ne zapit,to proste neslo 😎 tak jsem mela asi deci piva od mm.Ten me ale pohledem hlidal a jeste mi stale rikal nepij to ikdyz mi sam nalil 😀

barbora87
23. aug 2010

@finfrle No keby som bola v 7.mesiaci tak pochopim ale som uz teraz ako keby ma nieco preslo...ale myslim ze toho bolo za pisledne 3dni vela na mna...som ani 5min neodpocivala a len som niekde behala cely den...
To ja neviem preco by som stale len sladke do seba cpala...najlepsie banany s mega vela slahacky polieta cokoladou mnaaaaam musim poslat mm kupit banany

barbora87
23. aug 2010

@finfrle No to ja slane vobec nepotrebujem...je to fakt divneee...a na cole by som frcalaaaa!mm mi tiez zakazuje to a tamto a potom mi sa dam co chcem 

finfrle
23. aug 2010

@barbora87 Banany ale stavi!Tak jich do sebe moc necpi!!!! 😉 😀 To bych si teda nedala ani nahodou.Zmrzlinu jsem mela treba naposledy s Emilkou a to je uz jooooo dlouho.

finfrle
23. aug 2010

@barbora87 Me z toho mm sibne,zase mi ukazuje dalsi hadriky pres net pro malou 😎 on je tim uplne posedly 😀

vikys
23. aug 2010

@barbora87 takže ses snažila taky dlouho? Po tý kyselině se teda tady v lékárně poptám, díky. 🙂
@finfrle jaktože ira nebrat nikdy? 😀 to jsou tak hrozný? To by mě zajímalo... Jaký jsou irové? Jako chlapi? 🙂

@schnucki Díky, už jsem o tom něco slyšela, ale nějak hodně sem si o tom nezjišťovala a bazální teplotu sem si neměřila, ale chtěla jsem začít od včera, kdybych jen věděla kam se poděl teploměr 😀 hledala jsem ho včera večer, musím asi koupit novej. 😀 ale slyšela jsem, že tu teplotu může ovlivnit hodně jinýcho věcí, jako třeba teplota v místnosti přes noc nebo že se v noci probudím, či tak... Což je na nic, protože v poslední době mám problémy se spaním a třeba dvakrát přes noc se probudím, pak mě probudí snoubenec, když jde hodně brzo ráno do práce... No, jestli to vůbec má cenu...

barbora87
23. aug 2010

@finfrle No ani mi nehovor 4dni som neba na zachode  ale som na tom zavisla...zmrzlinu tiez nepapam...hmm teraz mam chut na slahacku a cokoladovu polevu aaaaa
hihi no je zavyslak bud rada!je vela chlapiv co sa vobec o nic nezaujima...napr mojmu oblecko nic nehovori ale hracky a kocik lehatka a take veci 🙂