Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
27. aug 2010

@janulka04 Tak to je super. Ja mam od kamosky len satku, ale mne sa to zda dost zlozite uviazat, toto sa mi zda jednoduchsie...

ivanajelinek
27. aug 2010

A kde si to hladala na e-bay?

janulka04
27. aug 2010

ivi, poslala som ti IP-cku...
a toto je zaujimavsie 😀 ,na to si asi netrufnem, ale mozno za pomoci mm...

https://www.youtube.com/watch?v=6FfPf5rML3Y
schnucki
27. aug 2010

@janulka04 dekuji, stale se na ne chodim do pokojicku divat 😀
ta autosedacka je od firmy osann, nasli jsme ji cirou nahodou 🙂

jinak ta vecicka, vypada super ....

@ivanajelinek ahoj, jak je dneska??

ivanajelinek
27. aug 2010

@schnucki ahojky. Ale dobre. Maly stale rovnako. Bud ma hlavu hore alebo naboku.Akosi sa nechce otocit uplne dole 😒 Tak uvidime co buduci tyzden. Ale hybe sa non-stop...Nechapem.Izba je krasna... 😉

schnucki
27. aug 2010

@ivanajelinek dekuju, ja jsem moc rada ze jsem ten pokojicek nakonec sehnala 😀 nemuzu se vynadivat 😀
teeeda ten maly si ale dava na cas, ale on to zvladne, verim tomu 😉 .... to je super ze je jeste tak aktivni, to nase mala je nejaktivnejsi kdyz jim, jinak se sice sem tam pohne, ale uz ma chudak malo mista 😝

finfrle
27. aug 2010

Tak a mate me tu 🙂
@schnucki skrine a pokojik vypada moc pekne!Ta autosedacka s tou hrackou jujo 🙂
Jak se citis?Malinka uz bude zachvilinku v naruci u maminky a tatinka a v moc krasnem pokojiku 🙂

@ivanajelinek Holka neboj snad se maly otoci a kdy jdes zase na kontrolu???Co jsi kuchtila a co planujes na vikend i ty schnucki?!

@janulka04 je fajn,ze jsi zase s nama.Malou ti pozoruji na fcb a je vazne moc krasna 😵 uz at mame tu nase v naruci.

Ted co nam umrela cica mam stvy uzkosti a prepada me plac neustale.Dnes dokonce u snidane s mm jsem si dala jen jednu lzicku vlocek a normalne jsem se pomalu slozila asi tomu prizpivaji i hormony ☹
Cely den mi nebylo moc dobre a po nakupu jsem zaparkovala bez jidla do postele a spala az do seste.Pak jsme jeli do hrackarny a nakoupili hracky a fusak ke kocarku cca 25eu jsme usetrili na sleve co zaridil mm 😅
Dam fotecku hracek a zbytek do albicka 🙂

finfrle
27. aug 2010

Uplne jsem zapomnela napsat,ze prisel kartacek a hrebinek na vlasky a koupili jsme i ve sleve soupravicku 😵

finfrle
27. aug 2010

Jo pridam jeste jednu fotecku hracky,ktera je neuveritelne zadana a snad vsechny maminky doporucuji a chvali,pry si s tim deti vyhraji a stale nachazi neco noveho....
Svetlusak Freddie...cekame jestli prijde do 14 dnu do kramu jinak kupujeme pres net 🙂

barbora87
28. aug 2010

Ahojte babule
uzivate si sobotu?
Mm mal vcera narodeninky tak sme boli na veceri...ale poobede som bola s kamoskou a jej manzelom v dmke a take bolesti v podbrusku na lavej strane som dostala az mi bolo na odpadnutie,horucava ma obliala ani stat som poriadne nemohla...este ze ma mm autom vyzdvihol...doma som sa natiahla na gauc a bolo lepsie ale stale ma to nejako pobolieva...vsetci ma zprdli co som neisla hned k dr...tak teraz uvazujem lebo ma aj tie krize bolievaju tak ze ci sa mi neskratil krcok...

schnucki
28. aug 2010

ahojik holky,
dneska nam majitel donesl vyuctovani poplatku a mame doplacet 240euro ... zajimave ale je, ze ja pracovala min pul roku u rodinky, takze jsem tu pres tyden moc nebyla a sousedi, co maj dve deti maj plus, ... manza je vytocenej na 180, zitra ma majitel prijit tak to bude hukot 😝

@finfrle vecicky jsou moc super, ty hracky jsou kouzelne 😵

barbora87
28. aug 2010

@schnucki Ahojky no to poznam my byvame dvaja v byte a cely rok som jazdila a prisiel nedoplatok vody a tak a su ludia co byvaju 4v takom byte ako mame my aplatia rovnako

schnucki
28. aug 2010

@barbora87 ahoj, pokud by te to nepreslo tak si k tomu doktorovi pro jistotu zajdi, lepsi plasit nez neco zanedbat 🙂
manza ted neni doma, jsem mu volala a rikal at najdu adresu od Mieterschutzverein, ty by se nam teoreticky na to meli podivat, protoze je to fakt nelogicky, ... jak muzeme my dva mit doplatek 240euro a 4-clena rodina co se denne koupe maj plus ... to prece logicky nesedi ....
ja sem tak vytocena ....

barbora87
28. aug 2010

@schnucki No ked ja si hovorim ze co tam pojdem zbytocne strasit...ale zase mojho dr mam az skoro za 3tyzdne...neviem no...
No to ta uplne chapem je to fakt nelogicke!a ukazal vam detailnu abrechnung?

ivanajelinek
28. aug 2010

Ahojte...Tak o tych nedoplatkoch to poznam. my tiez stale len doplac<ame. Iba raz sme dostali spät za vodu nejakych 62 eur. Ale inak elektriku mame vzdy nedoplatok 😠 Vcera sme boli s mm v h&m a som sa neudrzala a kupila som take rifle na traky malinke a este taku bielu supravu(bundu a gate z takeho mäkkuckeho materialu)...Ja viem ze mame ale nekup to, ked tie veci su take pekne 😀neska sme uz boli rano po nakupoch a teraz idem upratovat. Sme konecne odviezli taky roztahovaci gauc, co sme mali v byvalej hostovskej izbe a teraz konecne mozem vsetko dat v detskej na poriadkok ako ma byt...

@schnucki Ake si si kupovala spodne nohavicky do porodnice? tie jednorazove ci normalne bavlnene?
@finfrle ahoj. Tak ako ti je? K hebamme idem zasa v pondelok. A tipujem ze kazdy den tam budem. Uz som tam jak doma v tej nemocnici.Aspon ked tam pridem nebude to tam pre mna cudzie 😀 A u toho dr.-a mam termin v piatok rano a rozhodneme co dalej.
@barbora87 A ty? Bolesti presli? Mna hrozne tahaju v poslednej dobe triesla. Ale hebamme povedala ze to sa natahuju tie mutterbände ci co...
Kupovali ste niektora aj nejake cajiky pre mimi?

ivanajelinek
28. aug 2010

Ja si akurat pisem zoznam, ze co vsetko sa mam opytat hebamme. Ohladom cajikov, kremu na bradavky, cumlikov, flasiek, kozmetiky a tak. Hadam mi ona bude vediet povedat, nie?Lebo tieto veci este nemam a ani neviem ci ich kupit dopredu alebo pockat...

barbora87
28. aug 2010

@ivanajelinek Ahoj ivi ako ti je?jeee to poznam take nakupy 🙂))
no citim sa od vcera tak divne...stale ma tam pobolieva...maly sa vecer aj dnes rano v pohode hybal ale kazdy ma stresuje ci si ma krcok neskracuje

ivanajelinek
28. aug 2010

@barbora87 mne je dobre...Tak v tom ti neporadim.To uz sa moze skracovat tak skoro?

barbora87
28. aug 2010

@ivanajelinek Hej niektorym babam uz pred polkou tehu a zacali sa otvarat...a bud museli niektore lezat v nemocke az do porodu alebo doma alebo im zasili krcok ci ako to popisovali...no skusim fakt odpocivat nic nedvihat nic neupratovat...

finfrle
28. aug 2010

Dobry den 🙂

finfrle
28. aug 2010

Tak ja klasika tocici noc...sla jsem spat ve 2 a vstavala jsem uz v 7
Rano jsem pokecala s mamou a pak poprve v zivote zkousela palene testo na mraky...docela ok napoprve.
Takze mraky se mi uz chladi a jsem zvedava jestli budou chutnat mm.Je to ale pracne 😝 tak uz jsem zase v posteli a relaxuji s PC 🙂 Jo a jeste jsem upekla prijednom i sekanou a bude s ceskym bramborem a varenou kukurici mnamka...
Mala v noci ukazovala nozicky a rucicky 😵 se mi bricho menilo jako by bylo z plasteliny 😀
Holky kdyz citim takove to pulzovani/skytavku a citim ji dole myslite,ze ma uz hlavicku dole???

ivanajelinek
28. aug 2010

@finfrle ja citim stikavku tiez dole a vidis. Maly ma hlavu hore 😒

finfrle
28. aug 2010

@schnucki To je teda neco takovy doplatek to chtej videt papiry!
To nastve co.
JInak jak se ma malicka?

@ivanajelinek Je dobre,ze te tak kontroluji ikdyz kazdy den to je asi nuda alespon vidis co se okolo tebe deje a jak pises budes lepe zvyknuta a budes znat okoli. 😉 Hlavne at se maly otaci!!!Jinak k tem kalhotkam mam doma ty papirove a vazne nevim jestli si je budu chtit oblect...mam i velikanske bavlnene ale vsichni mi doporucuji ty sitkovane,tak mi je mamina posila.Jsem ted nakupovala poporodni vlozky 😝 ty jo na to se teda netesim...

@barbora87 Tak jste si uzili vecer a co jste si dali dobreho?
Setri se taky a stale se nehon a kdyz ti bude spatne mazej k lekari!!!!

finfrle
28. aug 2010

@ivanajelinek aha ja si rikam jak se to da poznat kde je...citim skytavku v pravem jakoby trisli..se rika ze ve32 uz by melo byt otocene ale i pozdeji...
Jak ti dneska je?

ivanajelinek
28. aug 2010

@finfrle ja citim tiez v pravo dole 😀 ozaj a tebe budu este robit nejaky UTZ, aby vobec zistili ze ako je maly otoceny? Dneska je mi dobre, akurat zacinam trosku upratovat..A vy co mate cez vikend v plane?

finfrle
28. aug 2010

@ivanajelinek UTZ pry uz delat nebudou,vubec nevim jak chteji zjistit jak je mala otocena 😕 no necham se prekvapit.Ted docela lita a kope 🙂
Na vikend je plan jen relax a relax.Musim odpocivat ten tlak neni sranda ani na dlouhe prochazky nemuzu,takze jen okolo baraku a v posteli 😒 asi si udelam filmovy vikend 😅 vecer nam maji privezt 10kg kurecich prskou,tak s mm nasackujeme a zamrazime.Normalne to tu stoji okolo 78eu a ja je mam za 45 🙂 akorat toho musis vzit celych 10kg ale to nevadi a alespon vydzri na delsi dobu...

schnucki
28. aug 2010

@ivanajelinek ja mam jednorazove kalhotky od kamaradky a jeste jsem si koupila bavlnene ... kosmetiku zadnou ale nekupuju, protoze mi bylo receno ze to dostanu v nemocnici ... tak pak uvidim co nam bude vyhovovat 🙂 .... prinejhorsim zavolam kamaradce a ta to skoci s manzou nakoupit 😀

manza furt studuje ty poplatky ... nasli jsme ten mieterschutzverein a v pondeli tam zavolame jestli nam to muzou nejak zkontrolovat, protoze my jsme ani nemeli do kvetna pracku, ... ale nema cenu se ted rozcilovat .... kazdopadne si budem hledat neco jineho ....

holky ozvu se pozdeji nebo zitra, pojedeme nakoupit a pak ke znamim ....

finfrle
28. aug 2010

Uz jsem popapala a dali jsme i caj a zakusek ja jen kousek nejak na to nejsem.Manzel byl nadseny,jak je to dobre 😵
Trochu jsem poklidila a ted uz zase v posteli a budu asi prepisovat kucharku ale nevim nevim...

schnucki
28. aug 2010

ahojik holky,
tak jsme dneska doma, manza usnul na gauci, chudak je od vcera od 1h vzhuru, dneska vubec nespal, tak jsem volala znamym ze dnes neprijdem 🙂

jinak mala je dneska docela aktivni, furt se tam protahuje 😀

@finfrle co jsi mela dobreho k cajiku?? .... jen se hezky natahni a odpocivej, ja dnes akorat vyprala jednu pracku a vytrela v detskym pokoji podlahu, tim koncim 😀

jinak takhle uz jsme velky 😀

schnucki
28. aug 2010

@barbora87 a kdy jdes na kontrolu? ze by se ti na ten krcek podival ... tomu totiz taky moc nerozumim tak jsem zvedava co ti povi ....

@ivanajelinek a kdy jdes zas k hebamme? by me zajimalo co ti povy treba na ten krem na bradavky ... a myslis ze uz ted kupovat cajik pro male??