Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blackie26
26. okt 2008

ahojky jakpak se dnesmate? tady ve florenciii je dnes nadherne 😉

schnucki
26. okt 2008

ahoooj, tady je pekna mlha, neni vubec vydet, ale snad se to vyjasni .... jsme v balovaci fazi, ale snazilkujem pri tom 😀

mirusch, a i lenkove, jen jsem vam chtela napisat, ze vas obdivuju za vasi statecnost, za to, jak tu situaci zvladate, nebo jste zvladli 😵 🙂

mirusch
26. okt 2008

Ahoj Blackie, nuz, to pocasie k vam prislo z Nemecka 😀 Vcera sme tu mali necakane nadherne teple slnecne pocasie, som sa velmi tesila. Inak, Florencia...tam raz pojdeme s manzelikom kuknut, oboch nas tam velmi taha. Teda, ja som uz vo F. bola, cestou do Rima nam dali v autobuse hlasovat, ci sa chceme zastavit. bolo to jednohlasne 😀 Akurat bol mierny problem v tom, ze to bolo uprostred noci... Ale bola som vo Florencii!!!

Schnucki, clovece, neprehanate to s tym snazilkovanim? 😕 😀 Moj manzel nejako zlenivel, musim nieco vymysliet, inak vam budem zavidiet 😀
Inak, aj ja sa niekedy obdivujem, aka som statocna 😀 😀 Nuz, clovek, ked musi, tak zvladne hocico. Zalezi na tom, co si vyberies - ci trapenie, trpenie a pesimizmus, alebo zivot, optimizmus a ine cesty...

violoncielka
26. okt 2008

Ahojte zenusky
Aj v pordenone je nadherne,cely oktober je nadherny,teply a slnecny.
Ja som vcera dostala MS,takze nic ☹
Teraz si dam na chvilu pauzu od vsetkeho ,ale stale mam v sebe nadej 🙂 ,dufam,ze vsetko dobre dopadne a nakoniec vsetky budeme spokojne s tym co mame a co budeme mat.
Nastastie mam vynikajuceho manzela ,ktory mi je oporou a aj vam dakujem za povzbudive slova.
Sem tam sa este medzi vas vratim,pozriem co nove a mozno aj niecim prispejem?
Majte sa krasne a drzte sa

blackie26
26. okt 2008

ahoj to mne moc mrzi ..jeste mas porad nadeji musis byt silna

mirusch
26. okt 2008

Violoncielka - IP 😔 . Budeme na teba tu trpezlivo cakat, nie mozno, urcite budes prispievat... 😉 Chybala by si. Hlavu hore, zivot je plny prekvapeni. Nezlomia nas skutocnosti, ale to, co si o nich myslime.

lenkove
26. okt 2008

violoncielka, 😖 ale nabuduce to vyjde, dufam a verim...

schnuckie,
asi si nikto nevybera co sa mu stane a ako bude reagovat.. ale ked sa ti take nieco pritrafi, tak jednoducho sa snazis drzat sa.. a zit tak ako predtym... 🙂

inak, vcera tu bolo pekne, dnes je hmla ako v pytli a neviem co budeme robit.. chcela by som ist von, ale moj manzel spi ako sa v nedelu popoludni na muza patri... 🙂

schnucki
26. okt 2008

violoncielka tak to me mrzi, ale je spravne ze to nevzdavas 🙂 urcite se tu ukaz a pisni i neco 😀 budem na tebe myslet a drzim palecky a preju hodne uspechu do dalsich pokusu 😉

mirusch 😀 jestli u me spineni souvisi s ovu, tak ted byla, takze jsme se to snazili vyuzit, i kdyz myslim ze nic, teplota mi dneska klesla na 36,6 jinak se pohybovala kolem 36,8 tak nevim 😒 .... ale nejak jsem posledni dobou zjitila, ze to nijak nehrotim, jako na zacatku, nevim jestli je to cekanim na spg, ale beru to tak nejak s nadhledem .... samo by me moc potesilo, kdyby to klaplo prirozenou cestou, ale nejak jsem prisla na to, ze delanim si z toho hlavu stejne nepomuze ..... takze jak mame chut 😀

tady se vubec nevyjasnilo, temto a zima, takze ven ani nahodou 😖

ivana98
autor
26. okt 2008

ahojte...
violka, to mi je luto... prve IVF vacsinou byva aj tak trochu diagnosticke - aby sa urcilo, v com teoreticky moze byt chyba..ci sa tvori dost folikov, ci su v nich vajicka, ci sa oplodnia a vyvijaju... ale ked sa neuchytia, tak sa neda nic robit... 😒 vyvetraj si hlavu, coskoro by ste to mohli skusit znovu 🙂

schnucki, aj ja ma tusim teraz ovu, tak sa realizujeme 😎 . nenazyvam to uz plodne dni, lebo keby to tak bolo, uz som davno oplodnena 😀 inak jednodnovy pokles nic neznamena... mne teraz bt tiez blbne, lebo vstavam vselijako a okrem toho som aj chora 😝

tu sa uz stmieva, pomoc 😕 idem si dat nejake vitaminky, snad to pozdvihne naladu 🙂

lenkove
26. okt 2008

ahojte baby 🙂
tak ako nedela? ja som spala, varila, spala a nakoniec si opakovala nemecku gramatiku 🙂 som ani netusila, ze robim tolko chyb v padoch! Hovorim ako hotentot! sa cudujem, ze mi ludia rozumeju 😎
a zima tu je.. a hmla tu je... no takto bude nasledujucich 8 mesiacov 🙂 stahujem sa aj ja s Mirusch.., asi do Egypta.. alebo aspon na slovensko 🙂

schnuckie:
ako pisala Ivana, teplotky klesaju aj po ovu, jednodnovy pokles nevadi.. Dokonca sa dava do suvislosti so zahniezdovanim vajicka v maternici.. 😉 ale vela bab ma taky pokles prirodzene.. dockaj casu co bude dalej 😉

ivana,
tak hadam to vyjde 🙂 a tieto ovudni budu plodne dni!!!! 🙂

schnucki
26. okt 2008

ahoj holky,
ja se teda musim priznat, ze merim poctive, sice se mi kolikrat nechce 😝 ... uvidime, nedelam si nadeje, kdyby to vyslo, budu mile prekvapena 😉 driv jsem kazdej mesic doufala a pak byla akorat zklamana, tak jsem dosla k tomu, nadeje si nedelat a nejsem s prichozi ms tak zklamana .... tak uvidime co tenhle mesic 😀

drzim pesti ivus, treba to vyjde 😉

Ja dneska moc nevarila, balili jsme a pak jsem se zahrabala do Syntaxu uz me z toho rozbolela hlava 🙄 po tech 3 mesicich prazdnin se mi nejak tezko zas uci 😝
to zmaknes lenkove 😉 ja doted delam chybi v koncovkach, tak je kolikrat polikam 😀

mirusch
27. okt 2008

No teda baby...flakate sa po inych temach a tu je ticho ako po vybuchu 😀 Ok, Schnucki je ospravedlnena, ale ved ona tiez v 4.-5. rocniku pochopi, ze sa staci ucit tesne pred skuskou 😕 😀
Inak, Schnucki, to je dobry pristup, BT meraj, budes mat prehlad a snazilkujte vtedy, kedy mate chut (ok, ok, v case ovu viac 😅 ), lebo zamerat sa len na plodenie nie je dobre. Isto, ze sa na to neda nemysliet, ci si tehu alebo nie, ale isto tomu nepodriaduj ostatne veci.

Vsetkym snazilkam zdar, nech motyka vystreli 😉

Lenka, beriem ta za slovo, stahujeme sa do teplych krajin...o tom Egypte este podiskutujeme, tam je vela piesku 😀 Ked budem velka a bohata, tak si kupim zimne sidlo na juhu Talianska alebo na nejakom ostrove a budem tam ako kvocka celu zimu.

Nemecke koncovky? 😀 Ja ked som si nie ista v clene, tak tiez to necham tak...do stratena...

lenkove
27. okt 2008

baby 😀
ja som dnes zufalo zistila ze je 16:15, muz uz cakal pod dverami uni, ze na nemcinu: utekajme, utekajme 😀 a sme prisli, nikde nikto 😎 akosi sme si pomylili cas 😀 ziskali sme hodinku, kupili sme drahemu topanocky (mne sa akosi ziadne nehodili) a flasu lepsieho vinka 😀
vcera som ho uprosila nech z netu stiahne nejaky film, tak si stiahol nejaku polsku somarinu (aj to pozeral, ale lutoval, ze sa na to diva.. ja som si odcvicila chrbatik, umyla riad, pobalila obedy, pripravila pomazanku na ranajky.. no take typicke veci, cim zena oddychuje, kym muz pracuje pred televizorom) ALE okrem toho stiahol aj KUNG FU PANDA 😀 😀 ja som uchylna na rozpravky, dufam, ze ju dnes pozrieme.. 😀 inak, po nemcine sme sa vratili do prace, ked sme tu hodinu tak podaromnici prenakupovali 😅
ja by som mala zacat pisat dizertacku.. dnes som si spravila plan, ze ked napisem denne 1 stranu, za 4 mesiace mozem byt hotova.. manzel sa smial, ze aj on si to tak ratal, a ze je to super stresujuce... 😀 no a napisala som 4 riadky 😀 mala by som zacat, ale mam pokazeny notebook... a na uni sa mi neda, v studenstskej miestnosti vzdy niekto je, doma len netujem... v kniznici by to bolo naj.. no co vam budem hovorit: rozmaznana som ako male decko 😀
Mirusch, ten Egypt som ochotna prehodnotit... Na Sicilli mam kamosku, mozeme sa tam len tak skusmo ist pozriet, ci nam to bude vyhovovat 😀
majte krasny vecer! a snazteeeeeeeeeeee
😀

schnucki
27. okt 2008

ahooooj holky,
tak se zazraky zas nekonaji, dneska prisla ms, (20cd) tak budu volat zejtra k doktorovi kvuli terminu, nejak se mi to nelibi.

tak to se mi jeste nestalo prijit o hodinu driv 😀 ale ma botky 😀

ja dneska dorazila na prednasku, zacina v 8h, pomalu jeste zalepeny oci, a milej profesor si neprisel, 😠 sem nemusela vstavat 😖

hezky vecer vsem

lenkove
28. okt 2008

Schnuckie,
to s ms nemas dobre 😖 . Co mam tu knihu: Wir wuenschen uns ein Baby, tak tam pisu, ze cokolvek od 21 do 31 dni je normalne.. ale tvoja perioda z mesiaca na mesiac by sa nemala lisit viac ako o 7 (alebo 6?) dni, ze to je zle..
20 dc je skoro, nieco nebude v poriadku.. urcite postacia nejake lieciky na trosku upravenie hormonov, a skoro vam to vyjde 😎
inak, KungFu Panda, nooo.. nic moc.. len sa tam bili a taaaaaak 😎 ale dalo sa 😀
dnes tu leje ako z krhly, len tak medzi nami...

ivana98
autor
28. okt 2008

dobre ranko 🙂
Leni, u nas prsalo ako z krhly vcera, dnes tu mame zatial sucho..uvidime ako dlho 😕 😀
Miso a co BT? hod grafik...fakt sa mi to nepozdava... uz ti robili hormonalny profil?

moja bt si zo mna tiez robi srandu, uz ani neviem ktoru teplotu vyznacit ako discarded a ktoru nechat... chcete kuk?
inak mi je dost nanic, vcera som sa slahla do postele so zacinajucou migrenou.. a celkovo depka uplna 😝 uz nech je streda vecer, vo stvrtok mam totiz den volna a v piatok tu mame sviatooook! 😎

lenkove
28. okt 2008

Ivana,
daj graf, kuknem nan 😀 10 mesiacov merania BT ako hlavnej zaluby dna na mne hadam zanechalo nejake stopy 😀

ivana98
autor
28. okt 2008

http://www.fertilityfriend.com/home/ivanka1
tak viel spaß. ale moc tam toho neuvidis 😝 to ja len tak mierne tipujem, ze ovu by mohla byt minulu sobotu.. 😝

lenkove
28. okt 2008

ivanaaaaaaa
🙂 zo 4 merani vyhodnocujem, ze ovu este nebola.. lebo ja, ako kazdy spravny progam, potrebujem mat zadanych minimalne sest merani! 😀 😀
ale ked vravis, ze v sobotu, verim.. mne sa zda 13-teho.. 😝

ivana98
autor
28. okt 2008

no hej priznavam, na zaciatku cyklu som bola leniva.
ale ty predsa nie si program, aby si potrebovala standartne informacie 😀 podla hlienu si myslim ze bola v sobotu alebo nedelu. teplota je uplne nanic, najma preto, lebo som bola chora, ale tak divne, jeden den viac a potom zas menej 😀
a ved v konecnom dosledku je to vlastne aj tak egal 😝

mirusch
28. okt 2008

Lenka, nebud taka aktivna, nebodaj sa ti podari tu pracu napisat v predstihu 😀 Nuz, ja som niekedy dostala inspiraciu a nevedela prestat pisat, potom zase ani riadok...
Inak, Sicilia moze byt 😀 Alebo ja mam kamosky v Australii, aj na vychodnom, aj na zapadnom pobrezi... 😉

Ivus, nuz, tazko povedat z tvojho merania 😕 Ja sa vzdy rozhodnem, ze skusim zase merat, potom po MS par dni zabudnem a nakoniec to vzdam uplne, takto to ide uz 3. mesiac 😅 Ale logam si Femigard a posledna MS prisla nacas, tak hadam sa to uz upravi.
A preco vy mate sviatok a my nie? 😠

Neviem, kedy sa tu ukazem, mam nejaky brutal tyzden, vdaka Schnucki netusim, co bude zajtra 😀 , chcem ist aj na ten kreativny veltrh. No ved ked budem moct, tak kuknem.

ivana98
autor
28. okt 2008

mirus, to preto, lebo zijem v evanjelickom bundeslande 😀 v piatok je tzv. Reformationstag 😎 vacsina inych Bundeslandov ma sviatok 1.11.(nemusim vysvetlovat aky) ale to je aj tak sobota. A Hessen tusim nema ani ten 😀

lenkove
29. okt 2008

ahojte
a tu su nasledujuci tyzden prazdniny... takze nebude ani nemcina, ale joga.. ani manzel, kedze ide na sluzobku... povodne som si myslela, ze pojdem po navstevach, ale musime trosku setrit 😎 tak budem musiet pracovat doma.. ale ked ja som taka mazna, bez manzela za ritou som uz uplne nemozna.. ale fakt, ked nie je v okruhu 10 kilometrov odomna, tak som ako bez zivota 😀 to bude tyzden! 😀 😀
dnes je uz streda, coskoro mame piatoooook 🙂

ivana98
autor
29. okt 2008

ha, ze prazdniny, tak to nemozem konkurovat 😀 ale ja mam zajtra dovcuuu 😵
leni, to poznam... niekedy sa az divim, ako ludia zvladaju pracu, skolu a povinnosti bez opory partnera a pleca na vyplakanie 😲 ja som teda velmi stastna, ze ho mam (snad to nevyznieva moc arogantne 😅 )

schnucki
29. okt 2008

ahojik holky,
renovujem byt, tak jsem tu naskok 😀 zitra jsem povolala mirusch, tak se tu asi ukaze az vecer 😀

grafik vam poslu, zitra vecer vam ho sem hodim, musim ho dopsat 😅 jinak se mi to taky nezda, protoze podle mereni BT bych rekla, ze jsem mela ovu a par dnu na to prisla ms, zahada 😕 hormonalni profil mi uz delal, a pry je vsechno v poradku, tak ja nevim, kazdopadne k nemu zajdu at udela ultrazvuk, jestli je vse v poho .... jsem zvedava co to vsechno znamena

hezky vecer vsem 😀

schnucki
30. okt 2008

ahoj holky, tak jsem vam sem hodila ten muj zazracnej grafik

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

asi pred 10min me chytli bolesti, jako kdyz dostanu ms, ackoliv mi konci, .... sem z toho nejaka zmatena, zitra bych mela k doktorovi, tak pokud to vyjde pisnu co mi chytreho povedel 🙂

Jinak mirusch jeste jednou moc moc diky za dnesni pomoc 😉

jinak lenkove, co spolu bydlime, tak si tak taky pripadam, co jezdil dalky, byla jsem v tydnu jak oparena, cela stastna kdyz prijel domu, 😀

Ja chci taky volnoooo

mirusch
30. okt 2008

Bry vecer. Tak ako uz Schnucki informovala, tak som dneska fyzicky pracovala, celkom mi to dobre padlo 😀 Trosku zmeny. Ale chrbat ma boli poriadne 😠 To znamena, ze fitnesko este nezaucinkovalo, musim sa viac posnazit.
Inak, Schnucki, ten tvoj graf sa mi nezda...vyzeralo to nadejne ako ovu, ale teplota nestupala a nedrzala sa hore, vidis, ze ani graf ti ovu nenakreslil. Ja by som na tvojom mieste zobrala tento graf k Dr., nech ti to laskavo vysvetli. A tie bolesti, co si dostala, to moze byt aj namahou si myslim. Ale pekne nakopni Dr., nech nieco s tebou robi, ze sa ti to nepaci....
Ake volno chces prosim ta 😕 😀 Ved ti iba zacala skola a byt dokoncit predsa musite 😀 Mala si volno doteraz.

No a co sa tyka tej nemohucosti bez chlapa...tak je fakt, ze ked som v SR raz do roka bez neho, ze mi ohromne chyba, ale kedze ho mam inak doma v jednom kuse...teda okrem casu, ked je v praci, ale od pol tretej uz normalne strasi doma, tak mi aj par hodin bez neho niekedy urobi dobre 😀
Zajtra frcim do Wiesbadenu na Kreativ Messe - kreativny veltrh, tak som strasne zvedava. Budem informovat.

lenkove
31. okt 2008

Schnuckie,
aj ja som z tvojho grafu mierne paf.. 😒 no som zvedava co ti povie doktor 😎

inak, ja idem dnes do divadla, som vam pisala? 😀

mirusch
31. okt 2008

Tak ako Lenka divadlo? Mne si pisala, som zvedava, co povies... 😕

Ja som sa vratila z kreativneho trhu a som uplne grogy...a to som kukla iba to, co ma zaujimalo, zvysok som zvladla iba preletiet v stave poloodpadavania a dvojiteho videnia 😀 Ani sa radsej nepytajte kolko som minula 😕 😅 A to mam iba zopar koraliek a prislusenstva, samozrejme, ze som zabudla na jednu vec 😠 , bez ktorej retiazku nedokoncim, cize mi ostava internet... Inak, 90% navstevnikov tvorili zenske s ruksakmi 😀 Nuz, hadam nemusim hovorit, ze ja som bola jedna z nich 😨

A este musim pozalovat....Schnucki dneska oslavuje. Teda dufam a predpokladam 😀 😵 Vsetko najlepsie!

lenkove
1. nov 2008

Schnuckie,
vsetko najlepsie!!!!

v divadle bolo fajn 🙂 hrali Ibsenovu Noru , scena bola zaujimavo jednoducha.. hlavni hrdinovia sa snazili ak mohli,ale obcas mali rezervy 🙂 hlavna muzska nebola vobec presvedciva, ale inak ok 🙂
boli sme so slovenskou lektorkou a jednou mojou pojasnou kolegynkou ;)
najzlatsie bolo, ze sme potom sli do restiky a koho sme tam nestretli? veduceho katedry 😀 to bol asi najlepsi zazitok vecera 🙂