Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
21. sep 2010

@blondynka400 Dekuji 😉 Ono to kojeni bude neco kdyz tady ti s tim neporadi....
Jsem precetla moc ale kazdy radi neco jineho...jako ze mimi vypije z obou prsou jen "predni "mleko a k zadnimu sytemu se nedostane a pod... 😝 je to tolik nazoru a info ze pak ani nevim...
@emily327 nastesti uz budete odpocivat ve svem.Trochu zvolni ano!!!

@ivanajelinek To je asi normalni,ze se bojis.ja myslela,ze se bat nebudu a ono s kazdym tydnem nejak vice premyslis...bude dobre.
Schnucki uz jde dneska domu?
Jdu se nacpat a pak haji v pelechu. 🙂

barbora87
21. sep 2010

Ahojte babule
Tak som doma...dnes som mala to tehucvicenie,potom nejake vybavovacky a potom som isla pre vysledkyz tehucukrovky...
Bohuzial mi nasli cukor v moci tak musim zajtra volat dr ze co teraz...ostatne hodnoty su ok len ten moc....som z toho trochu mimo ze neviem co a ako

Dufam ze vy sa mate dobre

ivanajelinek
21. sep 2010

@barbora87 Ahoj...A to co ste tam cvicili? Nieco ako joga alebo tak? A aj to znamena nieco zle, ci nevies? Mozno to neznamena nic...

barbora87
21. sep 2010

@ivanajelinek no bolo to super bolo nas tam 13a budeme sa trosku natahovat a posilnovat beckenboden a tak...
No ze moze to byt tehucukrovka...zajtra musim volat dr...som z toho nejaka smutna :(
A co ty?vsetko ok?behas po schodoch?

blondynka400
21. sep 2010

@finfrle hele to je nesmysl, přední mlékoteče sotva 2 minuntky, průměrné mimi určitě pije déle. Hlavně tělo je přizpůsobivé, bradavaka obsahuje receptory které se domulví s ústy miminka, co potřebuje a podle toho se mění složení mléka, i během kojení. Takže zas tak moc nečti a veř sobě a miminku, to je nejlepší 😉
Samo když to půjde, je leší kojit jen z jednoho, ale ve spé podsttě je to šumák 😉
@barbora87 cukr v moči je v pohodě, to není žádná tragedie. Důležitá je glykemie z krve hlavně ta druhá hodnota po 2 hodinách. V čechách se většinou už ani cukr v oči nestestuje, je to bráno jako přežitek a dost často je to způsobené tím, že tělo hladoví... Kolik jsi zatím přibrala? 😕

ivanajelinek
21. sep 2010

@barbora87 Ved uvidis co ti povie zajtra dr...Prinajhorsom uz nebude ziadny banan s cokoladou a so slahackou 🤐 Ja schody nebeham.Dneska sa citim akosi divne. Som akasi podrazdena, nesvoja...No neviem...

barbora87
21. sep 2010

@blondynka400 no tie ine hodnoty mam v pohode len ten cukor...no pribrala som 8-9kg!a najviac za posledny mesiac...ale tie hodnoty ze po hod mam 100mg/dl a po 2hod mam 500mg/dl

@ivanajelinek no to bude horor ked nebudem mat sladke :((( potom totiz chytam depky...no dufam ze to bude ok
Aje a co sa deje moja?necitis sa dobre?a kedy ides zase na kontrolu

blondynka400
21. sep 2010

@ivanajelinek tak že by další mimi? ccítit se nesvá a podrážděná je jeden z projevů přicházejícího porodu 😀

blondynka400
21. sep 2010

@barbora87 jo vy tam máte vlastně jiné hodnoty glykemie, tomu já nerozumím... 😅 Ale jestli je to v normálním mezích, tak těhu cukrovku určitě nemáš, ta je pouze z krve, z cukru v moči bych si fakt nic nedělala. Sice ti možná budou říkat, že si máš dávat pozor na sladké, ale fakt je to v dnešní době přežitek a jak už jsme psala, spíše je to o tom, že tělo hladoví.. Ten přírůstek špatný není, možná stravuješ se kvalitně? 😕

barbora87
21. sep 2010

@blondynka400 no praveze ked nieco neni v poriadku tak to vytlacia tak silno cierno a prave toto mam tak vytlacene...no uvidim zajtra budem hadam mudrejsia...
No musim povedat ze papam tak 3krat denne...neviem no dufam ze to bude ok a ze nejako neohrozujem drobca

finfrle
21. sep 2010

@barbora87 ahoj s tim cukrem si zatim nedelej starosti ja mela taky +2zvydeny cukr v moci okolo 30tt ted jen prestan cukr a uplne alespon na tyden zadne sladke!Na banany a hrozno zapomen a dej si jablko a o cokolade nemluve.A jak na tom byla krev s cukrem???
@blondynka400 to urcite asi to pak ucitim co a jak s mimi i s kojenim 😉
@ivanajelinek myslim na vas dva 😉 snad bude dobre.Ted uz to vlastne muze prijit kdykoliv.Ja mela super naladu i den,tak jsem si pochodila a posmejdila po domu.Zasila jsem si veci co jsem potrebovala a usila i novy jehelnicek ani nevim proc 😅 a pak me z pohody vytrhla zvedava sousedka z vedlejsiho baraku.Zbavit se ji temer nemozne.Je fajnova ale ted uz nemam nejak na navstevy nalady a zvlaste,kdyz se jen vyptavaji....Chtela strasne citit malou ani se nezeptala a uz ruku na brichu a tlacila aby ji citila jsem musela udelat krok vzad 😝 Hned jsem informovala,ze prvni tydny nechci nikoho videt ani zadne jejich oslavy a podobne....
Dam sprchu,veceri a budu koukat na serial a mozna i pc a cteni no takove nic nedelani.

barbora87
21. sep 2010

@finfrle ahojky
no tie hodnoty ma dost vylakali ale zavolam zajtra dr a uvidim...
no banany nepapam uz radsej...a pomaranc mozem?
ja som dnes nejaka k.o. tak ako mi bolo vcera fajn tak dnes som uplne mimo...
a ako sa mas ty s malinkou

finfrle
21. sep 2010

@barbora87 Tak je napis a ja kouknu podle sebe mam to tu ...mozna je to nastejno ....
Ale jen z moci bych se nebala ale krev je vaznejsi....jak je to u tebe?Pomeranc jasne jen hrozno a banan ma moc cukru ale zatim nesil uvidis co doktorka.
Ja s malou ok ted se probouzi mrska.

barbora87
21. sep 2010

@finfrle no krv je ok to ma potesilo....len ten moc som si az potom pozrela...
no tak na lacno negativ
po60min 100mg/dl
po120min 500mg/dl
tak si dam dnes asi pomaranc...
ale ja potrebujem nieco sladke pomooooooc
hihi teraz sa zobudza?ved uz ma pomaly ist spinkat 🙂
moj cert sa dnes ukazoval na cviceni som myslela ze zdochnem

meleri
21. sep 2010

ahoj Barboro,

to je ten test na cukrovku? já vůbec nevmí jak jsou ty hodnoty, dělali mi to taky ale nikdy mi nesdělili kolik nebo tak prostě jen řekli že ok....
a co ta zácpa furt tě to trápí? já to mám ted naopak, furt je mi zle, a Samson tež má pořád průjem. ale prospívá je veselý, zdravý jinak, tak fakt už nevím jak to jinak řešit.....jestli dr nebo ne....

barbora87
21. sep 2010

@meleri hej je to ten test na tehu cukrovku...zajtra volam dr tak sa hadam nieco dozviem...
no dnes som bola po4 dnoch na wc ale minuly tyzden som chodila kazdy den...tak si myslim ze zalezi aj od toho ako maly lezi
no ja by som povedala ze fakt skus dr...

blondynka400
21. sep 2010

@barbora87 ty jiš jenom 3x denně? Jako těhulka? 😕 Proč 😕 To by si fakt měla napravit, to si ksoro myslím, že je to z toho a že tělo fakt hladoví 😅

barbora87
21. sep 2010

@blondynka400 no tak medzi tym si dam nejaku malickost alebo ovocie...ale snazim sa neprezierat...no uvidime co dr povie...

blondynka400
21. sep 2010

@barbora87 no přežírat se není dobře, ale musíš si uvědomit, že jsi těhotná a ty i tvoje mimi potřebuje pořádnou výživu. Měla by jsi jíst alespoň 5x denně. 😉
Tak uvidíš co ti řekne, ale podle toho co o tom vím, bych si z toho hlavu fakt nelámala, těhu cukrovku opravdu nemáš a to je to nejdůležitější. Jen si myslím, že b to tu výživu chtělo zlepšit no 🙂

Jo holky těhulky, před chvilkou jsme na jednom vědeckým servru četla nový výzkum, že co se týče přibírání v těhu nezáleží ani natolik, co jíte, ale jak pravidelně. A že nejvíce přiberou takovéty chronické dietářky, že jak je to tělo zblblé, prostě si musí nahrabat kdyby něco. Za to žena, která nikdy žádnou dietu nedržela, může jíst relativně co chce a stejně nepřibere. Tak co vy na to? 😀 😀

mirusch
21. sep 2010

Ahojte. Tak som naspat. Trochu som vas docitala, ale nevladzem pisat.
Rozmyslam, ci je uz Schnucki doma, lebo som nasla na pevnej, ze volala, ale nenechala odkaz a teraz nedviha. Hm... Ale ved zistim.
Bru noc.

barbora87
21. sep 2010

@blondynka400 dakujem si zlata...no uvidim zajtra...
inak s tym priberanim mas pravdu lebo kamoska fakt cpe do seba a neskoro a nezdrave a casto a pribrala 3kg a je v 25.tt

finfrle
21. sep 2010

@barbora87 Tak jsem koukala na hodnoty a ja to mam 4,1 a pod takze jinak nez u vas bohuzel....

@mirusch jsem ji uz zahledla na fcb tak doma asi 😉 je.Odpocin si a zitra poreferujes jak bylo dneska prekladatelko.Hlasim,ze nikdo zatim pokud vim nerodi 😀

@blondynka400 No nevim ja zadnou dietu nedrzela,sice jsem baculka ale ne ze sladkeho a normalne jim 5x denne hm sladke zase nemusim ani mastne nezdrave tak nevim.Co se tyce tehu mam k dnesku 12kg nahore ale to me ani tak netrapi jako moje popraskane bricho a to pritom mazu mazu a mazu a nepribrala jsem nejak rapidne najednou...

Uz jsem po veceri,okoupana i zoubky umyte ale stejne jeste pujdu neco honit po kuchyni 😀 a ted si jdu pustit serial pekne pod perinkou relax naentou 😀 😀 😀
Ivanko jsi ok?

blondynka400
21. sep 2010

@finfrle tak to máš glykemii podle stejné stupnice jako je to v čechácj. 4,1 jsi měla po 2 hodinách? 😕 To do sebe můžeš cpát sladké bez omezení 😀
12 kg je na 35tt ok, to je bez porblémů... Ono taky záleží, kolik¨zadržuješ vody, to může občas hodně naskákat.
Strie jsou potvory no, ono je to dost dědičné, mazání je sice super, ale nezachrání tě. Ono nemusíš přibrt najednou, ale prostě máš nizkou elasticitu kůže na elkost bříška no 😖 .
Je fakt, že nějaké kilčo navíc schodíš bez porblémů, ale strii se už nezbavíš. Já jsme hrozně ráda, že se mi žádná nová neudělala (mám jich pár na bocích a stehnech ještě z maldých let, měla jsme poruchu metabolismu tuků 😝 ), ale docela to jde, jsou to takové stříbrné nitky, ne moc viditelné, ale ty n břiše bývají horší no ☹
@barbora87 hm, ale ono to pro mim taky není moc dboře. sice maminka nemusí přibrat, ale budoucíému človíčku tak zadělává na problémy z váhou...

finfrle
21. sep 2010

@blondynka400 Ja na coko a sladke nejsem...bohuzel ty strie jsou teda dost osklive ☹
Jo co rikas na Yal gel misto klystyru,kdyz ho tu nedelaji?Zvazuji ze napisu mame alespon o ten.

blondynka400
21. sep 2010

@finfrle no hele lepší to než nic, ale i tak je to docela o ničem. Hele tak mám napád, když ho neudělají udělej si ho sama než pojedeš do pordnice a máš to 😉

finfrle
21. sep 2010

@blondynka400 Jo a jak???

blondynka400
21. sep 2010

@finfrle no jednoduše, tak jako b ti to udělali v porodnici. Kup si ve zdravotnických potřebách přípravu pro klistýr, dej tam teplou vodu nebo případně namíchaný fyziologický rozkot s vodou (taky se dá koupit ve zdravotnických potřebách), zaveď na patřičné místo a pak vyčkávej na záchodě a je to 😀 Není na tom nic těžkého 😉 Případně ti manžel (nebo přítel teď si nejsem jistá 😅 )pomůže 😀 😀 😀

finfrle
21. sep 2010

@blondynka400 uf tak to nevim jestli bych zvladla ...to by musela snad mama nakoupit v cr...

blondynka400
21. sep 2010

@finfrle myslíš že to u vás není? 😕 Je to standartní zdravotnická pomůcka, by jsi se divili, kolik to používá lidí... A jestli ne, tak ti to mám koupí ne? Fakt to zvládneš, je to primitivní 😉 Samo je to tvoje věc, každopádně lepší než yal 😉

ivanajelinek
21. sep 2010

@finfrle Neboj som v poriadku. Boli sme s mm nakupit a potom boli u nas susedia. Boli ma skontrolovat, ci som este cela. Lebo boli teraz v mnichove a dneska prisli a my sme neboli doma, tak si uz mysleli ze sme v nemocnici...Jejda moj maly sa tak hrozne natahuje, ze normalne nechapem, ze ako moze mat este nejake miesto...Triesla a stehna tahaju hrozne fakt uz chodim ako kacica 😀 Uvidim co zajtra u hebamme. Prajem vsetkym dobru nocku...