Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
7. nov 2008

ty jo, pilna jak vcelka 😉 no do vanoc to urcite nevydrzis 😀

😀 😀 😀 nenudim, ale co je dimi v praci, tak jdu do bytecku dopo a odpo, nez jede do prace, pak nemam auto 😒 dneska jsem dodelala posledni kousky tapety, sem se navztekala 😠 a zitra by jsme tam chteli uz prespat, tak dobaluju posledni veci, do toho se jeste ucim a v pauzach tu pisu, ale musim se priznat, ze ted jsem si dlouho hrala na te strance, zkusim si udelat album a dat to tam 😵

pisni pak zkusenosti mirusch 🙂

zuuuzana
7. nov 2008

jeee schnucki super tych chalanov v tej cervenej capici budeme mat nejak podobnych ?!
alebo to robi len ta capica?

no mirusch myslis, ze by som tento mesiac nemala ovulku? ale ja som ju citila. vzdy citim ovulku ale mozno mi uz sisi. a ako je to myslene sliznica bola nizka - v takom pripade tiez nenastane ms?

vies niekedy si pridem ako debilek v tychto zalezitostiach sliznica->ovulka->taky hormon hen taky->
na koniku sa dozviem tolko veci ze to moja hlava nestaci spracuvavat 🙂

mirusch
7. nov 2008

Schnucki, idem kuknut na tu stranku az teraz... Nestihla som doteraz. 😅 Potom hodim aj ja do albumu. Vy budete mat krasne deticky, chi.

Zuzi, aj vy. Som zvedava, nakolko ma ten pocitac pravdu. 😉 Nuz, mne ked predminuly cyklus tak brutal MS meskala, tak Dr. kukla sonom, ze mam len 1 cm sliznicu, ze nema z coho krvacat a jej teoria bola, ze to moze byt preto, lebo som nemala ovulku a teda hormoniky na rast sliznice neboli. Ale potom som mrsku predsa len dostala. Ale to je vzdy rozne, vacsinou je rozhadzany cyklus ale kvoli hormonom.
Nuz, ja som sem tiez pred rokom prisla ako taky debilek a strasne vela som sa tu od bab naucila. A teraz rozdavam rozumy ja 😀 A aj to viem iba zlomok. ... Aj ked viac ako baby, co nikdy problemy nemali, to je iste.
Drzim palce...ak ti mrska nepride, tak nech z toho spravneho dovodu. Potom pisni.

mirusch
7. nov 2008

Ako dlho to trvalo, kym vam vyrobilo fotku dietata? Lebo mne sa to nie a nie pohnut...neviem preco ☹

schnucki
7. nov 2008

me netrvalo udelat fotku ditete, ale trvalo mi, nez mi to nacetlo fotku 🙄

uz se ti to povedlo?

mirusch
8. nov 2008

ee, neda sa mi to, vsetko ok, az kym ma vyrobit fotku, stale tam pise, ze mam cakat a nedeje sa s PC vobec nic, nenatahuje, nic. Tak neviem. Skusim este na notebooku, ale neviem kedy, najprv sa chcem pohrat s novym mobilom.....nuz, veru tak, vydrzala som nedotknut sa ho az 2 hodiny 😅 😀 Este mi chyba 4 GB micro SD, aby som si nahrala CD-cka.

zuuuzana
8. nov 2008

mirusch a aky tel. si dostala?

mirusch
8. nov 2008

No, taky, aky som si vybrala 😀 Nokia 7310 Supernova. Kukni na nete. Ruzovy 😀 so zrkadlovym displejom, MP3, radijkom a tak... Ten predavac sa cudoval, ze aky lacny...na to, co vsetko ma v sebe.
Uz ho samozrejme pouzivam 😅 Len este stiahnut nejake normalne tony na zvonenie, hry a dokupit malu SD kartu na nahratie CD-ciek. Super parada.

Dnes nam vybuchla v kuchyni bomba...teda tak to aspon vyzeralo. Manzelik sa rozhodol zacat renovovat, vyhadzal vsetky vrchne skrinky, narovnaval ich a ked mal uz stary odsavac, co byva nad sporakom dole, tak som povedala, ze rovno mozeme ist kupit novy a namontovat, tak sme. Takze jedna vec je odfajknuta. zajtra upevnime velku skrinu, co nam tancuje hore-dole a objedname sporak. Tesim, tesim.

Otazka - uz sa vam stalo, ze ste mali bolesti ako na zaciatku MS a MS nikde? Fakt som uz myslela, ze uz je tu dnes rano a zase nic. Tehu byt nemozem. V poslednom case mi to fakt nejako blbne. Ach jo. Dufam, ze este nie som v prechode 😠

schnucki
8. nov 2008

ty jo, tak renovace 🙂 spravne, kdyz uz je dole, tak pro novy 😀

my by jsme meli zitra uz prespat v novym 😀

Odpoved - me uz jo, mela jsem bolesti jako kdyby mela prijit, ale nic, prisla az za par dnu, a to mam normalne bolesti v den kdy ji dostanu. Ani nevim cim to bylo, ale znas me, u me je vse vzdy jinak 😀 kazdopadne kdyz ji do par dnu nedostanes, tak je to divny

hezky sobotni vecet vsem 😀

njonja
8. nov 2008

Ahojte kocky, hlasim sa spat medzi vami. Mala som fofry - dokoncovala skolu, promocie, prestavba domu, medzitym na Slovensku a tak. Teraz konecne trosku pokoja. Len kebymoj mlady-stary nemal chripku. Zelam pekny vecer 😉

schnucki
8. nov 2008

ahoj njonja, konecne ses tu ukazala 😀 a jak ti to vubec dopadlo, ta promoce? doufam ze dobre 😉
preju rychle uzdraveni pro tveho mladeho-stareho 😀

mirusch
8. nov 2008

No nazdarek, Njonja!!! Uz si mi chybala, clovece 😕 Ani hlasku o sebe nenapises...Ale dufam, ze ti vsetko dopadlo ok. Ako promocia? Co mas za titul? Prajeme skore uzdravnie mlademu-staremu 😀

Schnucki, diky, no ved zatial je na MS skoro, mam dostat o 4 dni, tak uvidime. Som strasne zvedava ako sa vam bude spat v novom. zapamataj si, co sa ti snivalo! Pocuj, mne sa minulu noc snival absolutne absurdny sen zmixovany s vasim renovovanim, zelenymi tapetami, mojim novym mobilom, no ked som to rozpravala manzelikovi, tak sa iba za hlavu chytal a utekal prec. 😕 😀

Prijemnu nedelu vam. Ja este musim skratit pyzamove nohavice svokre a jej sestre 😖 Uf, uf, esteze som ukoristila masinku.

endzi30
9. nov 2008

Ahojte babulky 😉

Prepacte, ze som vam sem tak vpadla, mam na vas taku otazku! Je tu medzi vami nejaka kocka, ktora absolvovala IVF (KET) v Holandsku? Alebo sa chysta? Popiisali ste tu vela stran, takze by mi trvalo hooodne dlho dokym by som na to prisla 😉

Dakujem za odpoved 😵 a vsetkym vam tu prajem vela stastiicka 😉

mirusch
9. nov 2008

Ahoj Endzi 😉 Nuz, z Holandska tu nemame nikoho, ak si dobre pamatam, ale mali sme tu jednu babenku po uspesnom IVF z Francuzska.
Ale ak chces, kludne sa pytaj, sme same usi 😵 _Radi ta tu uvidime castejsie.
Vidim, ze ste mali 1. IVF neuspesne ☹ ...nuz, vela, vela stasticka, aby sa vam to podarilo. My sme mali tiez ist do IVF, ale nakoniec to cele nevyslo. Co narobime.

zuuuzana
9. nov 2008

ahojte kocky, no aka bola nedela. mirusch tak co kuchyna prevratena na ruby.

schnuki tak co, co sa snivalo v novom?

ja idem zajtra k lekarovi a mam z toho hruozu. cely ms plan rozhadzany, len dufam ze to nic neznamena.
tehotna nie som, to by som uz aspon prsia citila ale nic.

ahoj endzi drzala som vam s kapunkou velmi palce. ale urcite nabuduce😉

mirusch
9. nov 2008

Zuzi, dnes sme pokracovali 😀 upevnovali sme jednu opitu skrinu 😕 Cize vsetko von, vrtat...skoda reci. Ale som si aspon vyriadila a preorganizovala, tak sa tesim. Zajtra objednavam sporak, som zvedava, kedy ho dovezu, lebo to musime rychlo kupit pracovnu plochu a dres a zase obsah skriniek von - tentoraz dolnych a rezat diery, to bude najvacsia robota. No a potom niekedy nalepime oranzove folie na dvere skriniek, nech je veselo.

No tak to je divne s tou tvojou MS Zuzi, tak len verme, ze nic vazne...ja som sa minule citila ako najvacsia panikarka u lekarky, ktora len skonstatovala, nizka sliznica, asi ziadna ovulka, cakajte a ked nic, tak na vyvolavacku... 😒 Som hrozne zvedava tento mesiac, bolesti su prec, do MS teoreticky 3 dni.

Schnucki, no tak ako, pisni, pisni, sme zvedave, ci sa podarilo spat v novom...

blackie26
9. nov 2008

ahohjky moje holciny jak je?

schnucki
10. nov 2008

ahoj holky 😀

nejptv vytam endzi mezi nami, doufam ze zajdes castejc a hodne stesticka, at to tentokrat klapne 😉

Jsem mirusch zvedava jak bude vase nova kuchyn vypadat, oranzova je hezka, my objednali cervenou kuchyn 😀

Zuzko tak co povydala doktorka?

Jinak ja tu radim jak tajfun, dneska jsme malovali druhou barvu na stenu, tak jsem se vyradila, ale budem muset zitra asi znova. Udelali jsme si hezkej koutek v obyvaku, kuchyn dorazi az asi za 3 tydny, takze v budoucim detskem pokoji je chaoz ohne ende. A co je nejvetsi sranda, jeste nemuzu nic vybalit a porad neco hledam 😀 musime az uschne barva udelat stenu v obyvaku a dovyzt jeste dve skrine, ale uz jsme ve svym 😀 jinak co se mi zdalo si bohuzel nepamatuju, ale vym, ze kdyz jsem se vzbudila, byl to normalni sen spojeny s nasim stehovanim, ale co presne si nepamatuju 😀 😅

schnucki
10. nov 2008

kde jste vsichni 😕 😕 😨

zuuuzana
11. nov 2008

ahojte 🙂

takze chaos ohne ende 😉 fuuuuu este si aj ja cerstvo spominam aj u nas trval tento chaos asi rok fuuuuuuu.

no vcera som bola u doktora, ale on povedal ze je vsestko v poriadku. test ani nerobil, ale zobral mi krv a vo stvrtok si mam cinknut ci som tehu alebo nie. dostala som duphaston na 10 dni. ale na uzv nebolo nic vidno.

schnucki
11. nov 2008

dobre ranko zuzko 🙂

no rok snad neeee 😕 🙂
tak to je divny, pokud je u tebe vse v poradku a tehu nejsi, tak proc mas takovy spozdeni? to je zvlastni .... ja teda nevim za jak dlouho je na uzv neco vydet, ale myslim ze by to vydet bylo ... ale nevim .... treba tam ale prece jen neco je a jen se to schovava 🙂 budu presto na tebe myslet a drzet palecky, dej pak ve ctvrtek vedet

ja dneska zaspala, asi sem se potrebovala konecne vyspat 😀 ale mela jsem jen jednu prednasku, tak to neni tak hrozny 😀

zuuuzana
11. nov 2008

ano rok a niekedy mam pocit, ze este teraz nemozem urcite veci najst asi som ich vyhodila 🙂))
ale ja som chaotik moj manzel ma z toho obcas nervy. chudak sa len stresuje Hi hihhihi

ano aj ja si myslim, ze by bolo nieco vidiet, ale doky povedal ze je este skoro. tak neviem ale ako tehula sa necitim. ja si skor myslim, ze to bude nejak ovplivnene stresom 🙂 aj ked ja si ziadny nerobim.....

a co studujes schnucki?

schnucki
11. nov 2008

teeeeda, tak dlouho 😀 😀 ja jsem taky trosku chaotik, ale jak ja vzdycky rikam, genius se vyzna i v chaosu 😀 proto maj taky vsichni zakaz moje veci srovnavat nebo uklizet, pak nic nenajdu 😠 😝
muj pritel ma nekdy nervy v kuchyni, no kdyz vari, tak potom vsechno umyje a utre a uklidi, ja to vetsinou delam az druhej den 😀

uvidis co ti ve ctvrtek rekne dr, nechci ti delat plany nadeje, ale kamaradka to na sobe ze zacatku vubec nepoznala, az nekdy ve druhym mesici z 😀 jistila ze je tehu, to sice nechapu, ale jo
drzim palecky

studuju germanistiku a pedagogiku, rada bych k tomu bud sociologii nebo psychologii, uvidim co my vyjde ... jinak jsem momentalne taky v zapalu hledani prace (nejakej nebenjob) 😀 😝

co ty vubec delas? nejak jsem to nepostrehla 😅

njonja
11. nov 2008

Ahoj Schnucki, Zuuzi, Mirusch a vsetky kocky,
schnucki, vy ste daki aktivni v poslednej dobe s tvojim drahym? Tak dufam, ze budete mat krasne hniezdocko lasky 🙂
Dufam, ze tu uz budem byvat castejsie teraz konecne! Davam sa intenzivne na hladanie prace. Ten diplom je MBA (master of business administration), ktory som si robila popri praci este kym som bola doma. Tu som to uz len dotiahla dokonca.Skusky dopadli nad moje ocakavanie dobre, promocia tiez, len keby moja mala 19 rocna sestra zase nemala svoje vykyvy (byva velmi naladova, ale teraz si aspon priznala, ze ma problem, takze to mozeme riesit - vlastne mamina to bude riesit, lebo jej muz by ju len lutoval a daval jej za pravdu. namiesto toho, aby jej podrzal zrkadlo, ze ma problem a treba ho riesit.) Vlastne som zabudla povedat, co jej je - je v zaciatocnom stadiu anorexie a zacala koketovat s bulimiou. Tancuje profesionalne.

My s drahym tiez prestavujeme nas novy a prvy domcek. Nedavno ho kupil a teraz uz zostali len obvodove mury. Vraj to bude cele hotove do polovice Vianoc.. Som zvedava. Ale neponahla to, takze sme relaxed..

blackie26
11. nov 2008

ahojte kde ste vsich ni?

schnucki
11. nov 2008

Jojo, snazime si to tu udelat hezky, ale do vanoc se vsim hotovy nebudem, 😒 taky kvuli penizkum. Dneska prisel dopisek, ze kuchyn dojde prvni tyden v prosinci, takze se pomalu pustime do tapet a malovani stropu, pak uz jen dat dohromady 😀

mirusch, jak to vypada s vasi kuchyni, a kde se flakas? 🙂

spravne njonja, my taky netlacime na pilu, loznice a obyvak jsou skoro ready, a to ostatni pomalu delame, teda ja ho nervuju se skrinkama, chci konecne neco vybalit 😀

ahoj blackie, jak se mame?

mirusch
11. nov 2008

Caute baby.
Blackie, akoze kde su vsetci, ved tu dnes pisu ostosest 😕 Hod aj ty do placu co mas nove.

Njonja, takze domcek. Ach jo. My sa tu tlacime v malom prenajatom byte a ani vacsi nemozeme zatial hladat. Preto musim mat poriadok a akukolvek nepotrebnu vec vyhodit, inak sa sem nespraceme. Teraz, ako postupne riadim kuchynu, tak tiez slo par veci bye-bye....
No a sestra...chvalabohu, ze si priznala problem. to nie je vobec sranda. Treba s nou ist k Dr.

Schnucki, uf, uf, tak ste predsa len znova malovali. Toz, toz. Ozvi sa, keby nieco. A hladas pracu? Nemas toho dost? Nuz, ja som poslala dalsiu ziadost, este chcem zopar, ale kedze sa vnucujem, tak je malo pravdepodobne, ze maju pre mna miesto. Ved uvidime.

Zuzi, ty si riadna zahada. A nepovedal ti Dr., aku mas vysoku sliznicu? Lebo aj od toho zavisi MS. Hm. Som zvedava na stvrtok....

Ja som dnes tiez skocila za nasou obvodnou Dr., lebo ma stale bolieva hlava z nosnych dutin, aj ked nadchu nemam. Pri vysetreni jej prasklo v krcnej chrbtici, tak sme sa navzajom vystazovali, ze ako nas boli hlava, aj mna dneska dost brutal vzadu pri krku. Je to super Dr., moj manzel sa s nou pozna od detstva a tvrdi, ked za nou musi ist, ze mu musi pomoct, lebo ako decku mu raz hodila tehlu do hlavy.... 😀 Stale to pripomina 😀

njonja
11. nov 2008

Mirusch, my sme tiez boli doteraz v prenajatom, ale uz tomu bude konecne koniec🙂 (ja mam na Slovensku bytik a moja polovicka sa teraz v 50-tke rozhodol, ze ked uz ma mna, tak by si konecne mohol svoje veci prestahovat do niecoho vlastneho a nie prenajateho).
Inak brala by som, keby sme tiez mohli povyhadzovat, lebo ten moj ma tolko kramov, az mi je z toho zle! ja som vzdy mala rada malo veci, lebo uz pocas skoly som stale pendlovala, to mi zostalo doteraz.. Ale aspon som schopna zbalit celu svoju domacnost do par kufrov 😅

pozeram, ze vsetky sme v malovacom, stahovacom rauschi! Tak to potom pekne zacneme novy rok vo vynovenom 😵

blackie26
11. nov 2008

zatim nic mnela bych to pristu tyden dostat 2 tyden mam nafoukle prsa a le to mne ted netrapi.. v patek jsem byla u zu baka amusel mi vytrhnout zub ze mi zarustala dasen do zubu tak se davam do kupy...jinak jsem sama doma strejje na cestach.......jinak v sobotu sme se pohadali protoze mi sli bovaL ze pudem tancovata pak se mu nechtelo...on mysli ze staci kdzyz me porad treba i 3 tejdne veme na veceri nebo na o bed ale ja ch ci vic tak sem zahajila protest dokud nepudem nekam tancovat tak zadnej o bed ani vecere s nim pekne doma...a hlavne tech penez co se utati je to zbytecne...jinak vse ok... myslimze se vic zabydlim v tomhle tematu..protozejinde kazdej si mele svoji a nak to neni k nicemu tady jsouy vsich ni mii a je tu spousta o dbornic...

njonja
11. nov 2008

Blackie, tak to mas tazke s tym tvojim drahym....Ale ja by som sla potom sama tancovat. Ked som bola este pred par rokmi v Mnichove, chodila som pravidelne na Salsu - kurzy, aj tanecky. Kazdu stredu boli tancovacka a to bolo super, lebo tam vacsinou ludia chodili bez partnerov a potom sme to pekne roztancovali 😎. mna to vzdy aj tak viac bavilo bez mojej polovicky.. Ale zase nie vsetko chi chi chi 😀