Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
29. sep 2010

@barbora87 Jsme si objednali vonave vosky taky mulled wine (vanocni),vanilku,a jeste jeden vanocni 🙂
U nas uz hori svicky asi 3 tydny jak je tu skarede a provoni to cely byt 😵 ja jsem svickova.Dokonce mam jeden suplik jen se svickama 😅

barbora87
29. sep 2010

@finfrle no ja mam jednu skrinku malu so svieckama 😎 je tu uzasne...proste taka romantika...clovek ori tom zabudne na starosti...no vanilkove aj ja aj mm mame velmi radi...ale teraz mi je vanilka prilis silna...ale po porode zase pofrci

finfrle
29. sep 2010

@barbora87 u me je to jednoduche kdyz nekdo nevi co mi dat k vanocum nebo k narozkam tak svicka udela radost 🙂
Pradlo uz zmoklo 😝 😅
Manzel vari a umyva i nadobi a ja pod perinou na nej koukam jak u toho tancuje a zpiva si 😀 mame tu disko 😀
Pry mam jit zabalit konecne kufr a najit si obleceni navecer at se neopakuje predevcirek kdy jsem u skrine silela 😀 😎

barbora87
29. sep 2010

@finfrle no presne sviecky su fakt super...
jeee tak to mate veselo...no s tym oblecenim ja som vzdy mala problem uzz pred tehu...mm zo mna sialel...
a co to je vecer za predstavenie?

finfrle
29. sep 2010

@barbora87 JJ veselo tu vazne je 🙂 ja nikdy moc obleceni neresila jsem spise jako chlap 😅 kalhoty a tricko a je to 🙂 ale ted je vse male ...

barbora87
29. sep 2010

@finfrle no to je prirovnanie ze ako chlap 🙂 no ja som oblecenie vzdy riesila a hlavne ked sme mali niekam ist..teraz uz moc nevymyslam lebo nemam toho tolko na vyber

finfrle
29. sep 2010

@barbora87 tak zkouseni necham na pozdeji 😅 jsem se prejedla tak potrebuji oddych 😀 me manza zaskrti ...

barbora87
29. sep 2010

@finfrle hmmm a co si dobre papala?
A co je s emilkou???

finfrle
29. sep 2010

uz ji pisu jsem ted rikala zrovna manzelovi ze se neozyva...
Mela jsem bramborovou kasi,platek neco jako uzene(malinky),kousek ryby a celou kukurici 😝 a chvilku posedim a dam si kolac 😀 ono zni ze toho bylo mo moc ale zase ne tolik.A kase mi zustala tak jsem udelala fish cake na zitrek 🙂

barbora87
29. sep 2010

@finfrle no len jej napis a kontroluj kde je a ci je vsetko ok...
No teda ty si sikovna!!!ja asi tiez zbehnemdo obchodu mam chut na milky way 🙂))

finfrle
29. sep 2010

Emilka nepise ale myslim,ze jsou nekde ve meste.Jeji pritel by uz psal i ona kdyby neco! 😉

finfrle
29. sep 2010

Emilka je ok je u tchyne a vice info napise sama 😅 😉

yarden
29. sep 2010

Caute babulky...

@finfrle Idete na ten koncert? uzite si to. Ja mam len hudbu z CD 🙂
@barbora87 Ja som si dala zmrzlinu, vanilkovu s coko kusockami. Plnu misku. 😉

finfrle
29. sep 2010

@yarden jj jdeme ted jsem se lekla kolik je hodin.Musim se okoupat udelat vlasy a cloveka ze sebe a to nejhorsi je obleceni 😀 ted bych si ale lehla ale to asi nestihnu 😀 se tesime moc! to jeste vecer asi napisu 😉

barbora87
29. sep 2010

@finfrle oky doky 🙂 som rada ze su ok a cakame na info

@yarden robis chute?????

finfrle
29. sep 2010

Ja tu jsem jeste svalena hihi a ne a ne se jit pripravit a dat to tu doporadku 😅

yarden
29. sep 2010

@barbora87 Ty si zacala s tym Milky way... Mne sa do obchodu nechce ist, tak som zasla len do mrazaku 😀

barbora87
29. sep 2010

@yarden ani mne sa nechce ist tak poslem mm 🙂))

mirusch
29. sep 2010

Takze ked tu nie som, tak sa tu pise odusu, haaaa? 😀
Praca zadarmo za mnou, platena praca predo mnou 😝

@finfrle JAsne, na zubara nedame! Ja som sa zbavila strachu az v zahranici, kde pichaju automaticky umrtvovacku. Na SR ma vzdy nechali vytrapit, fakt to nechapem, ta injekcia predsa nemoze byt tak draha 😠
Inak aj tebe je jasne, ze ma mas informovat ked poletis do nemocnice?

@emily327 Joooj moja, chora. Ale aj Schnucki tak bola, pamatas? Pekne morska sol - inhalovat, kloktat... Uf, uf.

finfrle
29. sep 2010

@mirusch Neboj jeste nerodim 😀 prvni Emilka 😀 az bude moje rada tak jasne ze napisu 😉
Ted po te modni prehlidce jsem teda 😝 ko 😀
S tim zubarem mas pravdu az tady jsem se prestala bat!

emily327
29. sep 2010

Ahojte, tak som tu. Boli sme po poradni v meste pre platobnu kartu a potom u svokry a tak na nakup. Konecne sme doma. U lekara, sme dopadli tak,ze pri vysetrovani som mala pocit,ze mu ta ruka co do mna strcil zostane. Povedal,ze malinka stale pekne nalieha a ze som otvorena na 3 prsty. Kedze od 10-teho oktobra on ide do Prahy, tak ze ak do 9.10. neporodim,ze sa mozme dohodnut,ze toho 9.10. to naplanujeme a vyvolaju mi porod. Hm no tak to som ja velmi s tym nesuhlasila, ale povedal,ze ked neporodim do 13.10. tak ma tento den budu aj tak musiet hospitalizovat a porod sa tak ci tak vyvola. Vravel,ze naplanovany porod je lepsi pre prvorodicku, kedze s kontrakciami to moze trvat velmi dlho, tak naplanovany porod je tak,ze sa zena vyspi a pride rano do nemocnice a po vyvolavacke do 5 hodin porodim. No neviem, neviem. Ja verim,ze do terminu porodim. Ale zase rodit 9.10. iba preto,ze porodnik odchadza prec na par dni, mi pride trosku divne. Upozornil ma,ze mozem krvacat a dal mi hned z takeho boxu tie ich poporodne vlozky a hned som si ju po zliezani z kozy dala, lebo som citila,ze to zo mna tecie. A krvacam ako keby som prave dostala silnu MS ☹ Tiez povedal,ze mozno aj toto vysetrenie moze vyvolat porod ale ze ak by sme chceli prirodnou cestou bez liekov, tak ze sex je jedna z moznosti. Tak tolko moznosti mam kedy porodit,ze az. No asi ak neporodim do pondelka, tak v pondelok rano to skusime s drahym a vyvolame porod sexom, dam mu darcek k narodeninam 😀 Ale nie, fakt neviem co robit. Ja dufam,ze malinka sa prihlasi na svet, bez pomoci niekoho ineho. Teraz ma dost boli v podbrusku a krvacam. No tak uvidim, mozno mi to fakt privola porod a bude to coskoro. Takze takto sme dopadli. Ako sme sa vratili, hrdlo boli, nos plny ach jaj. Nakupila som si kopec ovocia,tak sa budem tlacit vitaminami a idem si uvarit cajik. Ako sa mate vy?

mirusch
29. sep 2010

@emily327 Normalne som sa zhrozila 😕 Teda z jeho pristupu. Uz len to, ze ta vlastne takto vysetroval, ze krvacas.... Schnucki hovorila, ze ku koncu ju zo spodu ani nie, ked bola otvorena, aby tam nezviedli infekciu a teba takto "dokalici". No neviem, ci to je spravne. Musime verit, ze sa ti to spusti cim skor, aby si nemusela mat dilemu, ci kvoli lekarovi vyvolavat alebo nie 😒

emily327
29. sep 2010

@mirusch No ja nemam komentar, ja uz nic nekomentujem, pockam si kym sa mala prihlasi sama na svet. Aj mama aj svokra su prekvapene,ze ma vysetruje zo spodu ale co uz mam robit? Ja mu nemozem hovorit co ma robit,. Viem,ze to robi kazdej, asi potrebuje zistit ako je na tom babatko, fakt neviem. Ale urcite nepojdem do nemocnice iba preto,ze on odchadza do Prahy a nebude tam, ak ma neodrodi on, tak ma odrodi niekto iny. Ale nech si mala povie, kedy pride na svet 🙂

mirusch
29. sep 2010

@emily327 Mas pravdu. Inak, vies, ze mas pravo odmietnut... Ked uz nechces, aby ta odspodu vysetroval, tak ta nemoze. Si myslim. Myslim si, ze ja by som nesla na vyvolavacku len kvoli nejakemu lekarovi, co chce ist na dovolenku a ktoreho vlastne ani nepoznam. Bude tak, ako povie Sonicka a hotovo 😉 Hlavne sa vyzdrav.

finfrle
29. sep 2010

Ahoj tak razime mm mi rikal at necham bricho doma 😀

mirusch
29. sep 2010

@finfrle Prijemnu zabavu. Ja som bola na nich kedysi straaasne davno a velmi sa mi to pacilo 😉

emily327
29. sep 2010

@mirusch jaj len vies ako, odmietnut, som vobec rada,ze sa ma tento porodnik ujal a ze som nemusela hladat nejakeho a od kedy som na Sk, ze mozem chodit rovno k nemu. Takze mu doverujem, je to svagrov kamos, tak hadam vie co robi.

Inak prebehla som este raz tasku do porodnice, ci mam vsetko, nachystala som si doklady a nabijam telefony. Mam pocit,ze to mozno v noci pride. Nejako ma uz 3 krat prehnalo, mam tlaky a bolest v podbrusku, tak uvidime co bude do rana. Ale verim,ze mala este chvilku vydrzi, mohla by 🙂 Ak by som sa tu neobjavila, tak dam info finfrle alebo Mirusch. A mozno by uz bolo aj dobre, aby som to uz mala za sebou. Som nejako pripravena na to,ze ak to pride v noci, tak to bude v pohode. Uz sa nicim nestresujem, ved som vedela,ze ak chcem dieta, musim ho priviest porodom na svet 😀 tak nemozem mat brusko cely zivot, no nie? 🙂 boze snazim sa mysliet pozitivne a dufam,ze ked to pride,ze ma neprepadne panika. Som stastna, ze moj drahy je doma a ze bude stat pri nas 😉 Tak prajem dobru nocku. pa pa

mirusch
29. sep 2010

@emily327 Ajaj moja, to vyzera nadejne 😉 No v kazdom pripade informuj. Som zvedava aku spravu najdem rano 😕

emily327
29. sep 2010

@mirusch hm no uvidime ako to bude. Zatial je klud 🙂 Jaj ako dobre,ze si tu aspon ty, lebo inak nikto na pisanie xixi vsetky su velmi zaneprazdnene asi 😀 Neboj budem informovat, ak by sa to v noci spustilo poslem sms. Boze ako ma oblieva pot, mam neskutocne navaly horucavy ale to uz od poobedia. Hmm

emily327
29. sep 2010

ok, idem ja spat. Dufam,ze sa mi to podari a trosku si v noci oddychnem, ak to na nas nepride 😀 Ozvem sa pa pa dobru nocku.