Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
13. okt 2010

Jaj a este 5. Je to max 🙂

schnucki
13. okt 2010

ahojik holky,
tak topeni zatim fachci, tak topim jak silena kdyby zas vypadlo, pokud ale dneska v noci zas nepujde volam majiteli ze bud nam snizi najem a nebo at mi obstara bydleni s topenim, mam na to pravo ....

@finfrle ja taky doufam ze to dneska uz pobezi, jinak me trefi ....

@emily327 muzes mi napsat co jsi to delala s jejima nozkama proti prdikum? a zadny feniklovy caj, ja ji ho sem tam dam 😅 .... jinak je super ze mala byla tak hodna a ze je vsechno v poradku, to nam mooooc tesi 😀
jojo, majitel je debil, hledame jiny bydlenicko, bude to sice narocny s malou, ale do ledna by jsme radi byli jinde, tady se fakt neda protoze majitel na vsechno kasle a vubec na nej neni spolehnuti ... a vypada to ze v loznici se zas objevuje plisen a ja nemam naladu na to, ze prijde zas typek, zabarvi to bilou barvou a to bylo ....

@barbora87 to nevedel urcit presne tt? ale je super ze jste hlavickou dole, snad i tak vydrzi 😉 .... neboj, me tipovali 4 kila a meli jsme 3600g ...

schnucki
13. okt 2010

mala mi usla, tak doufam ze nebudem v noci moc vzhuru, ted se mi teda spat nechce, musim pockat co bude delat to topeni 😝 .... manzel uz je pekne vytoceny ...

yarden
13. okt 2010

Ahojte babulky...

Tak konecne sa ozyvam, uz sme naspat v IL. Tych par dni v SR prebehlo ako voda a nemali sme ako obvykle na nic cas. Ale uz je snad pohoda...
Na 3D super a aj vysledky z glukozoveho testu. Vsetko v poriadku.
Maly ma 700 g a 30 cm. A rastieme dalej. Na 3D robil drobec divadlo, otvaral a zatvaral pusinku, daval si ruku na kolienko, chytal pupocnik, vrtel sa. No nadhera. Az mi vysla slzicka... 😎
Uz to je take konkretne, uz maly nie je len na ciernej foto, ale na farbenej a konkretna bytost. 😵
Furt si kukam fotecku...

Ale pojdem si dnes uz lahnut, prisli sme v noci, neskoro alebo zavcasu rano 🙂 a hned po par hodinach spanku do office, mame fofry.

Zbezne som si Vas kukla.
@emily327 @ivanajelinek @schnucki Je super ze Vam deturence robia radost a krasne papaju...

@finfrle krasne saticky.... A wow, 38tt, to uz mas aj ty coskoro malinku v naruci 😵

@barbora87 Konecne sa maly ukazal v plnej muzskej krase? 😀

finfrle
13. okt 2010

@barbora87 Ahoj super,ze kontrola probehla jak mela a vis,ze je vse vporadku!Mam radost a velkou 🙂
Takze chlapecek je jisty ikdyz nikdy nevis 😅

@schnucki Jen si majitele pekne ohlidej aby odstranil zavadu jeste pred poradnou zimou!Se manzelovi nedivim.

@yarden Super,ze uz jsi zpatky 🙂 Drobek uz je pekna zizalka co 😅 😉 Uzivej si to a klidne tu fotecku vykoukej taky ti to utece jako voda!!!

Dnes jsem se uzavrela do takove bubliny..snazila jsem se usnout okolo obeda ale neslo to,tak jsem se pustila do vareni.Udelala jsem po takove dobe bramboracku s houbama a teda ta byla a pak spagety trochu jinak nez normal.Manzel me pochvalil,ze mu obed moooc chutnal tak jsem mela alespon trochu radost.
Po jidle jsem volala na upc co se deje,ze jsem rusila smlouvu a ze stale mi chodi faktury a oni po 4hovorech s nima mi rekli,ze to zrusene neni a pritom jsem uz odevzdala pristroj i kartu tak me rozcilili ale uz je to vporadku a poslou i preplatek 🙂 mama bude mit prekvapko 🙂
Pak jsem usnula a hned jak jsem vstala jsem se sla projit s mm do prirody,takova pohadka vazne super.Nasi byci nas uz vyhlizeli a prisli dnes vazne blizko,tak jsme si je pojmenovali i vyfotili tak vam hodim pak foto hihi
Alfred,Matej,Merlin,Smudla to je co 😀 jsem rikala priste az prijdeme budou pryc pekne na jatkach jojo
Trochu me vydesilo na prochazce kousek od nas nekdo strilel tak jsem hned otocila a sli radeji pryc.
Pred hodinkou nam privezli kolibku je krasna ale malou houpat nebudu ale je ideal na spinkani,ze je mensi.
Dala si teplou vonici vanu a ted uz hajam a pujdu koukat na serialek.
Preji klidnou dobrou noc

finfrle
14. okt 2010

Dobre ranko,konecne jsem se trosinku lepe vyspala 🙂
Jakmile jsem vstala zacala jsem mit bolesti jako kdyby mela prijit MS tak nevim asi poslicci.Je to neprijemne ale zase tak silne to neni abych byla vyhukana,jen je to jine.Mela jsem vcera poprve lnene seminko,tak si rikam,ze mozna z toho ale nevim.Malinka spinka,tak se na svet nejspise nechysta 🙂 ma jeste taky cas.
Je tu zase skarede ale nalada je zatim ok
Jakou jste meli noc?

@barbora87 Ahoj,ti povim,ze vcera jsem zkoukla nejnovejsi 3dily z Grace Anatomy a ty jo 😵 jsem uplne nadsena.To mi chybelo.Jak se ma malinky spunt?

Meleri se neohlasila,nejspise si uziva volna a rodice.Jak ja ji zavidim,ze je v OV ach hned bych tam byla a prosla si kramky,navstivila rodinu a kamarady jojo snad v lete.

schnucki
14. okt 2010

@yarden ahojik, super ze vsechno je v poradku a ze se maly ma tak k svetu 😵 ... je to fakt super videt jak se tam mrnousek hybe a co tam vsechno nevyvadej 😀

@finfrle koukam jste meli super dnik, to je moc dobre, uzivejte si to ve dvou 😀

mala mi ted usla, v noci spala hezky, tak jsem se i trosku vyspala ... topeni funguje, ale v loznici nejak divne, celou dobu bylo na 5 a v pokoji 19-20°, a podlaha ledova, tak to musim rict manzilkovi at se na to mrkne ....

jinak pokud se mu to povede, prijede dneska manzilek na noc domu, jinak ho uvidime konecne zitra ....
se musim pochvalit ze jsem na sebe pysna ze jsem zmakla cely tyden s malou sama, trosku jsem se toho bala 😀

finfrle
14. okt 2010

Holky na fcb jsem dala foto ze vcerejska jak ted vlastne vypadam 😅 😀 🤐

schnucki
14. okt 2010

@finfrle koukam nove foto, super 😵
je mozny ze to jsou ty pred kontrakce, ty ja jsem mela myslim tri tydny pred porodem 🙂

finfrle
14. okt 2010

@schnucki Jsi sikulka!Ono se pocase najde system a bude vse ok.Jsem rada,ze jste uz s malou vporadku a i ze topeni jede jak ma!19-20 to je pro me idealni teplota ted tu sedim v 16 a je mi taky dobre 😅

finfrle
14. okt 2010

@schnucki dekuji je to zvlastni a mala se zacala i divne vrtet ale ja si rikam poslicci.Mm tu kouka a tanci ma radost,ze uz jen chvilinku a bude mit malinkou.

schnucki
14. okt 2010

@finfrle tak to ja bych v 16° asi umrzla 😀 ja jsem docela zimomriva kdyz spim, tak mam teplomer v loznici, jinak bych ji asi upekla 😀
podle me to budou ty poslicci, kdyby byli kazdych 10min tak uz muzes plasit 😉

finfrle
14. okt 2010

@schnucki prave,ze jsem az moc vklidu tak se nebojim.Mam cas 😉

mirusch
14. okt 2010

Ahojte babule, stale zijem 😕 😝
Pozdravuje vas Meleri, je ok. Len ten let s prestupom jej dal zabrat, ze si aj poplakala. Nuz, s dietatom to sranda nie je. Teraz oddychuje.

Dufam, ze s vami vsetko ok.
@finfrle Fasa fotka, sexi 😵
Inak ja by som pri 16° nacisto zamrzla. Minuly rok sme prisli z dovolenky a neslo kurenie. Mali sme v byte 13°C, som myslela, ze umriem. Nakoniec sa zistilo, ze ti, co vymienali nieco na kureni, kotly ci co, tak dali rurky naopak 😠 Ale 3 dni sme teda dobre mrzli, kym sa to zohrialo. Nic pre mna. Ale da sa zvyknut na 20° v byte, to mam odskusane.

finfrle
14. okt 2010

@mirusch Sexi fotka jo 😀 😀 😀
Tady je opravdu vyhoda,ze Irsko nauci otuzilosti 🙂 Ve starem byte jsme sli spat a bylo 13stupnu a rano jsme se budili do 8.To se pak clovek rychle otuzi,ranni caj vzdy bodnul i teple vlocky a casem ti to ani neprijde.Nejhorsi bylo jit nazachod,ktery vyl nachodbe a tam bylo i okolo 6 st.to uz byla sila 😀
Jsem ted pojedla a dam si asi 20naucho a pak zase prochazka,tentokrat musim vzit mrkev snad bejkum bude chutnat 😅

barbora87
14. okt 2010

Ahojte babule
Tak som doma...bola som u urologa na kontrolu ma pochvalil ze som ho posluchla ze som lezala na lavej strane ze prava oblicka ma viac miesta...za3mesiace mam zase prist a pozre ci je vsetko normal...
Teraz sa cpem cokoladou a za chvilu urobim nejaku rychlovku na jedlo aby mm mal co papat...dnes vecer nemame ziadne terminy tak si budeme uzivat klud...

A co vy babulky moje?

mirusch
14. okt 2010

@finfrle Take teploty 😨 😲 Zabudni. Ja by som stuhla pri vylezeni z postele a nerozmrazila by som sa do leta! Kybel k posteli, ani nahodou by som nesla von. Aj ked... uf, ked sme boli ako deti pri starych rodicoch, tak tam bolo vecko na dvore. Aj pri -20°. Ale tam som aj dostala hnusny zapal mechura z toho 😝 A kurilo sa len v peci, cize rano ojojoj. Tie meter tucne paperove periny mali svoje opodstatnenie 😀

finfrle
14. okt 2010

@barbora87 Ty me nicis 😀 ty tvoje cokolady 😀
Je dobre,ze u lekare bylo vse tak jak ma a hlavne se tes uz setri uz jsi za 30 😉

mirusch
14. okt 2010

@barbora87 Vidis, vidis, treba pocuvat uja doktora. 😀 Pockaj, o 3 mesiace? To uz budes po porode, nie? Nie o 3 tyzdne?

mirusch
14. okt 2010

@finfrle Ja tiez rozmyslam nad malou Milkou 😅 No ale uz vyse tyzdna nemam chut na nic, ani na coko, proste bleee, takze som celkom rada, ze ma to konecne k niecomu laka....

mirusch
14. okt 2010

Sestricka u ortopeda ma prave zrusila, ze ten zapal sa hoji aj 2 tyzdne, ze proste mam drzat a trpiet a ked potom nie lepsie, tak ze dostanem termin. 😠 ☹ ☹ Ale idem zajtra k obvodnej, mozno vymodlim nejaku injekciu 😖

finfrle
14. okt 2010

@mirusch Uplne te vidim,jak lezis zachumlana zazvoni budik do prace a ty proste ne a ne nepujdu 😀
Byla to i vyhoda,tady mame spolecnou perinu s mm tak jsme se pokazde pritulili a funeli si pod perinu 🙂 s tim sexovanim to bylo horsi to bylo jako naschovavanou pod perinou 🤐 😀 ale koukni taky jsme to zvladli,kdyz je mala v brichu 😀

barbora87
14. okt 2010

@finfrle no teraz som posledne dni coky nejedla 🙂 ale jedna susedka mi dnes priniesla 1kg bananov,slahacku a coko polevu 🙂)) a to som sa chcela vyliecit z bananov 🙂))
No povoem ti ze teraz vela neodpocivam lebo mame stale nejake terminy...ale aspon sa nenudim 🙂))

@mirusch no fakt pocuvam dr lebo som sa fakt necitila ok...ale uz je lepsie...
No za3mesiace ked budem po porode tak chce pozret ci su oblicky v normale a tak...

finfrle
14. okt 2010

@mirusch To by nemeli jen tak zrusit,kdyz se necitis ☹ 😠 zeptej se obvodky snad pomuze.
Ty vase cokosky me nici 😀 jeste ze to nejim.

mirusch
14. okt 2010

Dnes sme tu mali action. Domaci sa rozhodol, ze zapchate potrubie spravi sam, moj manzel mu pomahal. No to bola akcia. Vytiahli odtial obrosku kopu.... viete coho. 😕 To bolo smradu, uf. Ale je to konecne priechodne. Prave som volala so Schnucki, tak ta to mala live 😀

finfrle
14. okt 2010

@mirusch 😀 😀 😀 to bych chtela toho domaciho videt 😀 😀 😀

mirusch
14. okt 2010

@barbora87 Aha, po porode. No ved pekne od neho, ze to chce skontrolovat. Tak to ma byt.

@finfrle No, keby mi bolo na smrt zle, tak idem a nepohnem sa im odtial. Alebo na pohotovost. Uz som bola tento rok kvoli alergii. Obvodna urcite oci pretoci, ked ma uvidi, tento tyzden tam u nej bol niekolkokrat manzel a aj jeho teta. Teda manzel kvoli sebe, aj kvoli tete, ktorej teraz vybavujeme vselico. Ten isty kolotoc, ako pred rokom so svokrou 😝
No a viem si vas predstavit 😀 Zima je moj nepriatel, to by mal kazdy smolu 😀 Jedine ked som zimou nadsena je zasnezena krajina, svieti slnko, obloha modra a minus 10 a viac. To mozem 😵

mirusch
14. okt 2010

@finfrle Skoro sa pozvracal 😝 😀 No ale ked lutoval peniaze na firmu, tak nech ma. Manzel ma za pomoc dostat whiskey, tak som zvedava ci naozaj 😕

barbora87
14. okt 2010

@mirusch hej som rada ze sa na to nevyprdne ale ze chce zkontrolovat...
No fuuuuj tak to musel byt humus 🙂))
No to su teda lekary :( ved ked ma clovek bolesti tak to neni vtipne...no hroza :( tak sa drz...

finfrle
14. okt 2010

@mirusch Ja mam moc rada podzim,zapalim svicky a prochazka v zime pak si dat cajik nebo horkou whiskey co ted ale nemuzu ☹ 😅 a relax.Miluji to jak se stmiva a tak.
Ted jsem se rozcilila,pise sestrenka ani pomalu se nezepta a ze se domluvila s mou mamou a ze se jde podivat co po me zbylo z me svatby aniz by to semnou kdokoliv probral,a to je to za me penize jen to zustalo jeste u mamy 😠 to to je k nas... to mi prijde teda sproste jak od ni tak od mamy.Prvni se snad maji zeptat co mam,co jsem ochotna pujcit a tak ne?! 😠