Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mmmk
5. feb 2008

Jo, taky mi kontryhel zachutnal, az jsem se divila 😀 Uvidime, co se mnou femigard udela. Uz vim, jak ovulace vypada, takze snad to zaziju v brzke dobe znova 😀

tictac
5. feb 2008

mmmk - femigard dela zazraky pomalu na pockani 😉

mmmk
5. feb 2008

To jsem fakt zvedava, jestli po tom otehotnim a narodi se mi kluk, dam mu Femigard jako druhe jmeno 😀 To je sranda, nicmene o nem nepochybuji.
Jak to davkujes? Lejes si to z lahvicky nebo mas nejak jiny trik. Ja vzdycky trochu rozbryndam, coz je skoda ☹

tictac
5. feb 2008

ja jsem lina si jit pro lzicku 😀 tak vzdycky naliju trosku do uzaveru, to tak odpovida 😀 Nebo z neho udelej Ferninarda 😀 😀

mmmk
5. feb 2008

Jo a pak bude prilis moc na zensky, ne? 😀 Nebo vubec 😀 😀 😀
Na jak dlouho vystaci jedna lahvicka?

tictac
5. feb 2008

to ja nevim, zkusenosti nemam.... 😀 😀
asi tak neco malo pres mesic....zalezi na davkovani

kitten
5. feb 2008

Ahoj mmmk a tictac! Dnes mam volno 🙂 takze nez vyrazim do mesta musim zacournout jsem a ukojit si tu mou zavislost a zjistit co je zas noveho. Ja ten citizenship jeste nedelala, protoze to ma jeste cas - clovek musi byt 3 roky vdany a nebo tu 5 let pracovat - coz jsem sice uz splnila jenze CR vstoupilo do EU 2004 a oni to pry pocitaji od 2004 (to mi napsali z home office), mam ale par kamosek co to delali a jejich partneri - podotykam vzdelani britove 😀 nevedeli odpovedi na hodne otazek.

tictac
5. feb 2008

kitten - no to je fakt, otazky jsou tam uplne od veci, napr. kolik procent Skotu chodi v nedeli do kostela? na odpoved se me neptej, to jsem davno zapomnela 😀 😀 Ale da se to naucit, jsou to jen 3 kapitoly, za 2 dny jsem to mela nastudovane. Taky se na to da jit do college, moje svagrova na to chodila kdo vi jak dlouho (anglicky cist a psat neumi skoro vubec) a udelala to, teda odposlechem. Takze kdyz to udelal nekdo jako ona, musi to udelat kazdy 😀 😀

kitten
5. feb 2008

To doufam! jsem absolutni straspytel u zkousek 😉 😉 Jak to mas s tim ceskym pasem? Ja kdyz si nechavala menit jmeno, musela cekat asi 4 mesice ☹ Ty slavnostni ceremonie kde predavaji to obcanstvi mi pridou srandovni - ma se tam zpivat hymna, ale prislo mi ze vetsina jen tak otvirala pusu....Uz jsi nekdy byla v Pakistanu s manzou? jake to tam je?

tictac
5. feb 2008

kitten - me cesky pas skoncil v lete 2005 a od te doby jsem si to nebyla schopna nechat vymenit 😀 V Pakistanu jsem byla 2x, moc se mi tam libilo, jeto neco uplne jineho, ale hrozne fajn, kdyz jsem tam byla poprve, tak jsem ten prvni tyden probrecela, ze chci jet domu 😀 😀 ale zvykla jsem si

kitten
5. feb 2008

Jak te tam prijali? vedeli kde je CR? Napriklad jedna ma kamoska z Mauricia znala Havla a jeho divadelni hry ( coz jsem dost nechapala ale klobouk dolu)Umeji anglicky nebo ses musela naucit Urdu?

mirusch
5. feb 2008

Ahojte.
Mmmk, ja som tiež najprv liala Femigard na lyžičku a vždy mi odkvaplo, tak som sa naštvala a teraz si vždy lognem rovno z fľaše trošku, čo si myslím, že je jedna lyžička 😀 Mne jedna fľaška vydržala takmer mesiac, mala by mesiac, asi som logala viac... 😅

Vy musíte robiť v UK test o znalosti národa? Som sa bála, že aj tu budem musieť, v DE, ale keď zistili, že mám skúšku z nemčiny a dokonca vysokú, tak že už netreba vôbec nič. Hm.

kitten
5. feb 2008

cau mirusch, tady je to ted nova legislativa ( opicime se po americe , australii a myslim ze to ma i svycarsko) Ja uz takovych anglickych zkousek delala 🙂 - pred zacatkem studia, prace apod... Ty uz mas nemeckou prislusnost? Ja bych chtela anglicky pas, protoze se to vyrizuje rychleji a hlavne se s nim lepe cestuje ( na ten muj cesky obcas v cizine ziraji - to jsou ale spis zabednenci) 😉

tictac
5. feb 2008

kitten - manzelova rodina je velmi vzdelana, takze perfektne anglicky mluvi vsichni. Prijali me uplne perfektne, chovaji se tam ke me jako k VIP, maji velky respekt k zenam. Urdu moc nemluvim, ale rozumim docela dobre. Opravdu muzu rict, ze se mi tam libi, a moc se tam zase tesim, mela jsem obavy, kdyz jsem tam jela poprve, to jsem se i bala, dnes mi to ani nedojde... 😀

tictac
5. feb 2008

kitten - ted jsem si vzpomnela, jak se me svagrova z Kanady ptala, jestli mame v Cesku tekouci vodu a elektriku 😀 😀 😀

janicka38
5. feb 2008

Mirusch, docela jsi me pobavila s tim loganim Femigardu 😀 😀 😀
A Market, taky jsem se nasmala pri predstave, jak se bude jmenovat vase dite, snad nebude v budoucnu zamerene na stejne pohlavi 😵 .
Ja se pridavam do Fanklubu Femigard a taky ho zacnu uzivat. Jsem zvedava co to se mnou udela.
Jinak vam preju hezky den.

tictac
5. feb 2008

😀 😀 vidim, ze zacina byt femigard docela popularni, brzo zalozime dalsi diskuzi Tehotne po Femigardu a budeme brat procenta z prodeje 😀 😀

kitten
5. feb 2008

uz aby to nove tema tady bylo! 😎

tictac
5. feb 2008

kitten - bude coby dup 😉 sice netusim, kdo tam bude prvni, ale vim, ze tam budem vsechny, taky od ceho je ta VIP zona 😉 😀 😀 😀

mmmk
5. feb 2008

Jako Femigard je vstupenka do VIP zony? 😀 No tak jo 😀 😝 😀

tictac
5. feb 2008

mmmk - ty jsi tu zonu vymyslela, tak si vymysli i podminky, ale nic sloziteho, abych je splnovala 😀 😀

mirusch
5. feb 2008

Kitten, áno, ja som od decembra Nemka 😀 Ale aj Slovenka, mohla som si nechať obe, v DE som Nemka, v SR som Slovenka. Tak mi to vysvetlili. Mám už biometrický pas, mne išlo hlavne o to, aby som nemala toľko problémov s vízami do USA, kde má manžel a aj ja rodinu, aj keď je nemec, už mi 4x víza odmietli... Ale teraz sa idem spýtať, či mi ešte treba...

Inak, mne Femigard vykreslil takúto krivku 😀 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/1e9c71

kitten
5. feb 2008

Ja uz chci do VIP zony 😉 Drzim nam vsem palec abychom tu nebyly snazilky profesionalky 😎 . Mirusch, ja ten britsky pas chci taky hlavne kvuli vizum do USA ...ale urcite bych se ceskeho obcanstvi nezrekla - myslim ze je povolena dvounarodnost. Jak by to bylo u deti? musi si pak v 18 vybrat, co chteji byt?

mirusch
5. feb 2008

Kitten, no, neviem, neviem, záleží, či UK má zmluvu s ČR o obojstrannosti. Lebo napr. Nemci majú so SR, ale s ČR nemajú, čiže keby som bola češka, musela by som sa českej vzdať...Čiže som mala šťastie, slovenskej by som sa vzdať nechcela. Deti by mali mať tú, v akej krajine sa narodia, ale počula som, že niektoré deti majú aj 3 národnosti - kde sa narodili, potom národnosť matky a aj otca.

mmmk
5. feb 2008

Mirusch, s tim ceskym obcanstvim mas pravdu. Ale mam pocit, ze v Cesku snad nejde mit oboje obcanstvi, pokud se tam nenarodis. Moje kamaradka ma slovenskou mamku a nemeckyho tatku a v 18 se musela rozhodnout pro jedno obcanstvi, pak az pozdeji schvalili tu obojstrannost. Ona stejne zije v Nemecku, tak je to jedno.

ivana98
autor
5. feb 2008

ahoj dievcata, dnes ste docela ukecane 🙂
tak v tom pripade ma asi do klubu nevezmete, ja ziaden Femigard zatial nemam.. 😔
musim ist spat, zavalila som sa pracou a toto je dan za to...

tictac, ja ten test nechapem...vcera + a dnes - ? robi si z teba prdel alebo co? 😕

lubina
5. feb 2008

AHojte baby,tak tu trocha citam a Kitten ak mozem poradit,mrkni sana webstranku VAsa Europa,najdes to lahko cez google.je to oficialna webstranka EU,tam urcite najdes odpoved,ako to je s obcianstvom.Alebo skus na velvyslanectve.

tictac
6. feb 2008

iva - femigard nefemigard, do klubu patris i bez nej 😀 Ten test taky nechapu...dneska jsem tesla zase ovu, a zas tam nebylo nic....takze fakt asi nic....

mmmk
6. feb 2008

Dneska vam to nejak nemluvi 😀

Na testy uz neverim, pozitivni pro mne bude, az budu drzet prcka v naruci 😵

tictac
6. feb 2008

mmmk - nejak me zmaha cim dal vic unava, a to jsem spala 10 hodin 😖 nejradsi bych zalezla nekam na zimni spanek.... 😀

presne tak, testy na me asdi stejne vetsinou nefungujou, radsi si pockam 😉