• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

27. júla 2013 
@emily327 Holka takhle to ale nejde,ze je mimi a kojim neznamena,ze budu sedet na zadku.Prave proto toho delam malo,kazdy den neco.Zase kvuli kojeni nemuzes pul roku valet sunky ne?Vis jak bych vypadala :grinning: Dnes jsme malou fotili pak poslu fota :wink: jsem rada,ze Sonicka je vporadku :dizzy_face: Skoda,ze tu nejsi je tu pekne ale zima a v noci mrzne ale bylo by fajn si zase s vama zahrat clovece a dat si misu a pivo :slight_smile: snad nam to vyjde v lete.
23. nov 2010 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojik holky,
tak hlasim ze nas horecka po ockovani neminula, dala jsem cipek a spala az do 3h, takze super ... ale byla to sranda, prvni mi vyprdla a az druhy se mi podarilo udrzet vevnitr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

23. nov 2010 o 17:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@barbora87 ty bys mela jit kvuli ocim na cisare? nebo jsem neco blbe pochopila ...

@finfrle super ze se malinka uz uklidnila a spinka ... zacina reagovat? to je super vid ... nase uz ma oblibene hracky :grinning:

@emily327 jak vubec vypada ta jeji rucicka? uz je to v pohode?
23. nov 2010 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jjinak hlasim ze si zacina strkat vsechno do pusy, nejradeji scoje prsty, kdyby mohla, strci si tam celou ruku :grinning:
23. nov 2010 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@schnucki jj je to paradni,ze se uklidnuje a reaguje teda zatim malo ale prece :slight_smile: co ji uz nekdy zabavi je svetlusak freddie :slight_smile: jak je barevny to se ji libi moc.Nejmilejsi pismenko ma mala Eee :grinning: a jak nekdy vydava zvuky jako by chtela chrlit ohen :grinning: to je sranda ale nej nej je oblicej jaky haze po nakojeni to je neco to se rezeme a jak u toho zveda ruku jako by chtela hlasovat :grinning:
Kolik uz je vlastne male?
23. nov 2010 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@finfrle ja ji taky po jidle vzdycky pozoruju, kdyz zaspi, rikame tomu mlikovy raus ... dela srandovni grimasy :grinning:
nase mala uz pekne zvatla, ale jen takove zvuky, jako hau, g a tak ....
18. nam byli dva mesice, strasne to leti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2010 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky,

uz sme naspat v IL. Vcera let OK, len pasova kontrola nekonecna. A to sme stali pri prednostnom okienku. Ale inac pohoda. Maly si kopkal a steklil ma v boku :grinning:

Citam, ze vase ratolesti Vam robia vela radosti. Super. Tesim sa s Vami.

Tu je 7, tma ako vo vreci/pytli a ja som unavena. Idem sa natiahnut ku knihe.
Pa a pekny vecer. :wink:
23. nov 2010 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@schnucki mlikovy raus to je ten varaz :grinning: to je i u nas a vazne si to uzivame.Ted nam usnula a to se chystam ji okoupat jojo to bude zase rev a pak rychle prso :slight_smile: kdyby Elen mohla je u prsa stale.Dnes me uz x pocurala :slight_smile: ta mi teda dava...co ty a vanoce,budete spolu doma?
23. nov 2010 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yarden no ahoj babule jedna!!!ja tomu neverim jak vam ty tydny leti!!! :fearful: :fearful: :fearful:
Ctes Matouska?Me docela na zacatku pomohl a uklidnil.Tady je taky uz tma a zacina se zase hooodne ochlazovat asi zase bude mrznout.Uz se tesis na mrnouska?
23. nov 2010 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@finfrle Matouska mam v SR, budem rodit tam. Tak som si ju nechala na citanie doma.
Zatial si uzivam tehu, brusko a kopance. Je mi dobre a nech si malinky este v brusku polezka az do datumu porodu, kedy by mal byt. Pomaly chystame oblecko, kocik uz mame, a ja intenzivne studujem na inete rozne veci. :grinning:
A super, ze s malinkou uz mate rezim. No ste sikovne babulky. :dizzy_face:

23. nov 2010 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yarden Moje rada..nekupuj vazne moc obleceni na male...mame toho hromadu ale stejne mame malou neustale v tilku(bodycko) a dupackach(pyzamko) a pak teple pyzamko a overal navenek.To je pro ni vazne nejpohodlnejsi.
Jen si brisko uzivej!
23. nov 2010 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@finfrle mala nema rada koupani?? ... nase si to radne uziva, hlavne vi ze po koupani si hrajem nahaty a pak papani a spat :slight_smile: ... rada bych mela vanoce doma, ve trech, doposud jsme je slavili stridave u nasich a u tchanovcu, ale letos bych rada vanoce doma :slight_smile:

@yarden ahoj, ty tt fakt leti ... to je hruza :grinning:
jinak finfrle ma pravdu, my jsme par veci ani neunosili, mam holt oblibene veci, ale snazim se je stridat :grinning:
23. nov 2010 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@schnucki to jo vanoce doma vetrech je urco nej.
Si dam i trochu vinka nebo vajecnak :slight_smile: ale malinko.Nase mala vriska u koupani silene a pak namazat olejikem je taky neco to musi byt bleskovka.Za pul hodiny pujdeme na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2010 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@schnucki
@finfrle
Tych veci zas nemame tolko. Aj mensie a potom aj vacsie. Vsak v obchodoch je toho plno a je z coho vyberat. A po 6 tyzdnoch od porodu by sme chceli ist do IL do tepla, tak tu bude nosit len bodicka. Inac by sa uvaril :grinning:
23. nov 2010 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
posilam par fotecek :grinning:
23. nov 2010 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@schnucki Mala je nadherna!!!!!!!!
23. nov 2010 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@finfrle tak to je skoda, ale treba se ji koupani jeste zalibi :slight_smile: ... my se vzdycky cachtame, pak namazeme nivea baby a pak si chvilku hrajeme, je rada nahata :grinning: pak to jsou mety s lahvickou a pak chvili mazleni a do postylky :slight_smile:

my taky koupeme v 7h, kolem 6h mi ale usla tak snad nebude spat dlouho, jinak mi pak neusne a budu litat s dudlikem ....

@yarden presne, dokoupit se da vzdycky :slight_smile:

ja uz se tak tesim na leto ja nez ji obliknu tak jsem zpocena jak vrata u chliva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@schnucki Mala je krasna. A aka je uz velika... Rastiete ako z vody. :dizzy_face: Nenatahujes ju na nieco? xixi
@finfrle dekuji :slight_smile: ale roste jak z vody ....
23. nov 2010 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yarden nene :grinning: nas tatka se me taky ptal cim ji prifukuju at mu tu pumpicku dam :grinning:
23. nov 2010 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@schnucki je to zavidim jak uz to mate pekne...koupel,mazleni,jidlo,spanek v postylce... to si jeste u nas pockame :grinning:
23. nov 2010 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dnesni foto :slight_smile: at se taky pokochate ...
23. nov 2010 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@finfrle Tie bozske kukadla, :wink: A tvari sa ako modelka... :wink:
23. nov 2010 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@finfrle stalo me to premahani kdyz jsme ji na to navykali, ale byli tu moji rodice, tak to bylo trosku jednodussi :slight_smile: .... myslim ze male bylo neco kolem mesice :slight_smile:

ted nemuze zaspat tak se mi tam jeduje, vzdycky jen nakouknu jestli ma dudlik a kdyz ne tak k ni zajdu, dam dudu, pohladim a mizim .... uf

jinak mala je kouzelna .. a ty kukadla :dizzy_face:
23. nov 2010 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute holky dneska nevládnu...pomáhala jsem manželově babičce s výběrem botů pak nákupy (je jí už 83 let) a popojíždění furt někde autem.
dneska už mám dost. naštěstí malý už spí, tak ted si už jen lehnu k televizi a mám klid!

máte moc krásné děti! já se už taky moc těším, jen jsem zvědavá jak to budu zvládat se Samsonkem.
23. nov 2010 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yarden dekuji me prijde,ze je jako kluk :grinning: ale vypada uplne jako tatinek neuveritelne!

@schnucki No tak jsme okoupani,pokojeni a ted koukame vsude okolo a skytame spanek jen tak nebude...tatinek chova a zachvilku se pokusime dat do kolibky ale to bude rev...takze v mesici jsi uz najela na system ju?

@meleri odpocivej co to jde!!!!Budes mit taky krasne dalsi mrne. :wink:

Ani jsem to nedopsala a uz se place jojo a to je u tatinka v naruci!
23. nov 2010 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@finfrle koukla jsem do kalendare kdy tu nasi byli cely tyden, to byl male mesic a tyden ... ja si stale myslela ze je mala a ze nemusim zatim koupat denne, ale mamka mi rekla ze ona uz dobre chape urcite veci, tak mi nasi vecer pomahali a koupali jsme kazdy den kolem 7h, pak najist a do postylky, trvalo to asi tri dny a fakt pak usinala bez nejakeho dlouheho breceni a i zacinala byt kolem 7h jakoby nervozni .... no a pokud nema prdiky nebo neni moc vyspala, tak si zabreci tak jednou a pak uz se jen lehce rozciluje :slight_smile: a nekdy zaspi hned ....

mala je krasna :dizzy_face:

@meleri jej tak to muselo byt trosku narocne ... ale uz mas klid, tak se natahni a odpocivej :wink:

ja skocim do sprchy, pres den jak jsem tu sama tak to moc nestiham, to kdyz mala usne delam veci v domacnosti a nebo lezim vedle ni :grinning:
23. nov 2010 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko :wink: No tak som vas docitala narychlo.
@schnucki Nam sa uz ten rezim tiez ako tak daril ale od nedele mi maly nezaspi skorej ako o 23.30-24.00. Neviem cim to je. Inak vcera mi skoro cely den prespal. Mozno budem musiet cez den budit, nech je viacej hore. Ked mne je ho luto zobudit, ked pekne spinka. Vcera som si doniesla od kamosky 2 knihy a spani babetiek, tak to skusim prestudovat. Dneska mi pride kamoska na navstevu aj s malou(4 roky) a teraz je tiez tehu. Mam 3 kamosky momentalne co su tehu. Parada :wink: Inak ja som si kupila vyborne zaepchen na prdiky. hrozne nam pomahaju. Volaju sa Carum Carvi.

@finfrle Praveze niekedy ani nemam moc tvrde prsia,tak preto som skusila odsat, ze kolko v nich je. No polievky jedavam kazdy den skoro. Ale pokial maly pribera tak je dobre. Zajtra ideme na vazenie tak som zvedava. Lebo naposledy pribral za tyzden 150g.
24. nov 2010 o 07:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No aj my sme uz takto narastli :wink:
24. nov 2010 o 07:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko,
tak vcera jsme nemohli moc zaspat, ale nakonec prece jen usla, trapili ji prdiky, tak ho pustila a usla :grinning:

@ivanajelinek ahojik, a nemohl se necim rozhodit? neudelali jste treba neco jinak nez vzdycky? .... my teda s rezimem problem nemame, ale kdyz se mi treba v noci vic pocura a ja ji musim pevleknout, je to neco co normalne nedelame a me se tim vzbudi, takze ji pak zabavuju hrackama nez usne, ale nemluvim na ni, tim bych ji vzbudila uz tuplem ....
no snad se vam brzo srovna :slight_smile:

a ty cipky jsou volne prodejne? ... my teda moc s prdikama problem nemame, ale treba vcera si ocividne potrebovala skoro po kazdem jidle prdnout a moc ji nepomahalo kdyz jsem ji pomahala, nespala moc tvrde, spis nez radne zaspala a pak byla skoro kazde tri hodky vzhuru .... ze bych v takovych pripadech taky vyzkousela??

jinak ted si tu povyda s kralickama v ohradce :grinning:
24. nov 2010 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok