Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
18. dec 2010

@meleri ja vim ze nejsou stroje a ze ne vzdycky vsechno funguje jak bych chtela, kolikrat mi zaspi hned, kolikrat se tam vzteka ... ale ted mi fak uz par dnu spi jen do 12-1h a pak do 5, tak jsem holt premyslela jestli za tim muze neco vezet 🙂

@emily327 joooo tak o tom ze by mi celou noc spala se mi jen muze zdat 😀
vim ze se rika ze od 3 mesice by je nemelo trapit brisko a tak, ale me prijde ze ji posledni dobou trapej prdiky vic nez predtim ....

my premyslime zkusit ji nou znacku mleka, prijde mi ze i divne ji, no ja nevim ... asi zas moc dumam 😀

@blondynka400

schnucki
18. dec 2010

@blondynka400 taky prejeme hezke vanocni svatky a uzij si to v cechach 😵
teda tys nas potesila s tim spanim 😀 ... me by ale docela zajimalo co jsi delala a tak, jsem zatim malou naucila samotnou usinat, i kdyz nekdy to neklapne a premyslim koupit trosku vetsi plinky abych ji v noci nemusela menit jestli mi tim nebude lepe spat ...

no je to fakt veda 😝 😀

barbora87
18. dec 2010

Ahojte babule
Ako sa mate?co drobci?
U nas stale nic...a zajtra termin :(((

schnucki
18. dec 2010

@barbora87 ahooooj, takze stale nic? ... nic neboj, nase mala si taky dala nacas, prisla misto v pondeli o termin na svet az v sobotu 🙂
a jak se jinak citis??

jinak my se mame dobre, asi se mi za chvili vzbudi ... byli jsme nakoupit a uz mi trosku dyl spi tak na ni pujdu mrknout, jinak mi nebude spat v noci 🙂

barbora87
18. dec 2010

@schnucki stale nic :( no ma cas len do utorka potom ma zakaz a moze az 26.vyliezt...
No citim sa tak vselijak ale nevyzera to na porod...

Jeee hod zase nejake fotecky malinkej...a v noci dobre spinka?

schnucki
18. dec 2010

😀 tak to je dobry ze ma zakaz 😀
ja uz jsem cela nedockava 😵

no spinkala, ted se mi budi moc brzo a spinka trosku min, uvidime ...

a takhle paseme konicky a smejeme se na tatku

schnucki
18. dec 2010
barbora87
18. dec 2010

@schnucki no najneskor za11dni bude tu...tak uvidime ci dobrovolne alebo nie...uz som si aj wehentee urobila a nic :(((
No manzel uz mu dohovara a nic...
Jeee krasne fotecky 🙂)) a ako pozera!!!je uzasna!!!
A ake to je byt maminou?

schnucki
18. dec 2010

no ja uz jsem z vas ceka nedockava 😵

je to super pocit byt mamka, opravdu ... je to sice nekdy narocne, ale je to super ... mala se uz pres tyden na me rano usmiva kdyz se vzbudi a ja ji jdu vyzvednout 😵 je super pozorovat jak dela pokroky a jak se meni ...

ale neboj, za chvili budes taky mamkou 😉

barbora87
18. dec 2010

@schnucki np to cakanie je hroza!!!
A najhorsie je ze sa blizia sviatky :(((

Jeee tak to som rada...mna niekedy chyti panika ze co ked este nie som pripravena a tak...

schnucki
18. dec 2010

@barbora87 ja vim, ja uz byla ke konci taky na prasky, chodila jsem sem a tam do schodu, uklizela a co ja vim co delala aby mala konecne prisla, ale proste se ji nechtelo 😀

ja si myslim ze to mame kazda, ja se na zacatku casto ptala jestli jsem dobra mama, jestli to a tamto delam dobre ... ale to ma podle me kazda z nas na zacatku 🙂 ... neboj, budes a uz ted jsi super mama 😉

letime ke tchyni, mela narozeniny a pak budem oslavovat se znamyma manzelovi narozky, tak se ozvu az zitra 🙂

hezky vecer ...

ivanajelinek
19. dec 2010

Ahojte babulky 😉 Tak ako sa mate? MM bol stvrtok, piatok, sobota s nami doma, tak sme si ho uzivali. Dneska ide na zapas a zajtra este do prace. Tak ani neviem, kedy vyrazime na slovensko. Aj u vas je toklo vela snehu? Je to parada, ze?
@barbora87 No co, nic? kedy ides vlastne k dr.-ovi?
@schnucki Mala je krasnucka. Jak uz pekne drzi hlavicku sama.
My mame momentalne hrozny problem so zaspavanim. Ako nahle ho dam dozadu do postielky tak sa zacne strajk 😀 Nechce tam byt sam. potom ho zobereme este do obyvacky, ked pozerame telku a je kludny. Ako keby si vyzadoval nasu blizkost. Alebo potrebuje prsnik, trosku si pocucka, zaspi a ja ho len prenesiem. Takze ked ho zacnem okolo 20-tej zacat ukladat, tak nam to trva aj 2-3 hodinky ked konecne spi. 🤐
Prajem vsetkym krasnu nedelu 😎

barbora87
19. dec 2010

@ivanajelinek ahoj ivi nie este stale nic a ani ziadne bolesti okrem stehien zo vnutra a tie kosti zo spodu bolia...akurat sme na ceste do nemocky na ctg...jeee vy idete na sk cez sviatky???parada!!!

emily327
19. dec 2010

@barbora87 daj vediet ako si dopadla v nemocnici. Boze to tvoje dieta chce byt fakt darcekom pod stromcek 😀

barbora87
19. dec 2010

@emily327 ahoj moja no ideme z nemocky ctg v pohode maly chrapal snazili sq ho zobudit a nic ma nas na haku...len tlak bol vysoky tak musim 3krat denne merat a ked mi spodny vybehne na100tak okamzite do nemocky...inak mam dalsie ctg 23.12. No bude to vianocny darcek asi

ivanajelinek
19. dec 2010

@barbora87 No mame v plane ist domov. Ale este neviem presne kedy. Kvoli snehu. Dneska som chcela ist s malym von, ale po 15min. som to vzdala. Kocar bol zaboreny skoro cely v snehu. Tak som otvorila okno v spalni a maly tam este spi. No to malemu sa vazne nechce. 😵 Ale neboj, zachvilu ho mas pri sebe. 😉

barbora87
19. dec 2010

@ivanajelinek tak drzim palceky aby vam to vyslo ist na sk...
No tomu certovi sa proste nic nechce...som z toho zklamana lebo uz nevladzem a tak som sa tesila byt cez vianoce s drobcom a manzelom doma...keby boli aspon nejake slabe kontrakcie ale nic... :(((
A mm bol dnes uplne uzasny v nemocke...ma tam obskakoval topanky vyzuval,fotil ctg no uplne zlaty...a ked pocul maleho na ctg tak mu oci zaziarili,vyzeral trosku vystrasene ale tak dojato...
Stale malemu dohovara a nic

ivanajelinek
19. dec 2010

@barbora87 ja som tiez nemala uplne ziadne kontrakcie, nic a ono to jedoducho z nicoho nic prislo 😀 A kolko ta nechaju cakat?

barbora87
19. dec 2010

@ivanajelinek no bodaj by to aj u mna tak prislo :((( ach jaj som z toho fakt hotova az sa mi chce revat...no10dni cakaju :((( ja viem ze to uz je len 10dni ked som tolko vydtzala ale je to na nervy proste...a este ked som uz vsetko skusala co by mohlo pomoct...

ivanajelinek
19. dec 2010

@barbora87 Neboj, tento rok to este bude... 😵 Ja som sice necakala ani den dlhsie, ale chapem ta ako sa citis. No tych 10 dni sa caka asi vsade.

barbora87
19. dec 2010

@ivanajelinek no len to mozem silvester a novy rok stravit v nemocke :((( joj preco zrovna ja???
Ale tak nezmenim to...dufam ze aspon bude potom vsetko ok

finfrle
19. dec 2010

@barbora87 Barborko stale na tebe myslim,pokazde to tu zkontroluji i fcb a ty stale nic 😕 😅
Zeby to byl maly Jezisek 😀 drzim pesti!

@ivanajelinek Ahoj s toho spani si nic nedelej,nase mala taky vyzaduje spolecnost.Vetsinou dam ruku do kolibky a necham ji usnout .
Nasnezilo nam tu zase 20cm snehu tak jsme postavili i snehulaka a moc jsme si to uzili.Pridali se i sousedi a vazne byla sranda.Jsme se i koulovali starsi i mladsi...bylo to jako ve filmu.Super pohoda a vinko teda mimo me ale pristi rok si uz dam 🙂
Za par dni tu jsou Vanoce tak co jste pripraveni?Co vyzdoba, vareni,peceni a pripravy???

ivanajelinek
19. dec 2010

@barbora87 neboj, ved tam urcite nebudes sama v nemocke. Budu tam urcite aj ine maminy. Ber to tak 😵
@finfrle No nam tu 3 dni snezilo, a teraz som bola vonku pre drevo do krbu a prsi a je hrozny vietor.No naozaj to nechapem. Na Vianoce sme neni vobec pripraveni, spoliehame sa ze pojdeme domov , takze my prideme uz na "hotove" 😀

finfrle
19. dec 2010

@ivanajelinek Ty se mas 🙂 ale u nas se jen udela salat a rizky,ryba a vinne klobasy a je to.Nevim co bude s polevkou jestli udelame ci ne...
Mm ted sedi krane s malou u krbu a je to takove vanocni jeje svetylka sviti a uz jen 24stromecek a bude to paradni.Tech par darecku co mame jsem uz zabalila a pak jen sousedum odnesu ochutnat cukrovi a poprat krasne svatky.Jooo a jeste vanocka!

Barbor ono to ani neprijde at jsi kde jsi,kdyz budes mit mimi u sebe!Me stacilo tech par dni v nemocnici!

barbora87
19. dec 2010

@finfrle ked to cakanie je otras a este k tomu ked vies ze sa nic nedeje...mm sa uz tesil a cela rodina chcela prist pozret na maleho...ale takto to bude proste na prd...
@ivanajelinek ja viem ze nebudem v nemocke jedina ale tak som si priala byt cez sviatky doma...uz minuly rok som hrozne trpela ze som bola v robote cele sviatky

finfrle
19. dec 2010

@barbora87 jo ty posledni dny a tydny jsou vazne dlouhe ale ver mi,ze ti to pak bude jedno.Hned jakmile budes mit maleho u sebe budes stastna a vsechno okolo bude jedno 😉
Hlavne to pekne zvladni a nezapomen nam napsat i na stedry den jen nam dej vedet!

barbora87
19. dec 2010

@finfrle fakt mozete byt stastne ze ste neprenasali lebo mna dnes chytaju depky lebo viem ze to tak skoro nebude :((( no dufam ze budem stastna...
Mm isiel na hokej tak som sama doma tak som sa dala do upratovania...
Kitty (moja fenka) je tiez tehu tak v strede januara budu steniatka 🙂
Zajtra pride svokra na3dni tak sa ,,tesim"...zase bude davat rozumy ach jaj

meleri
19. dec 2010

ahoj holky
jaksi nevím co napsat. Není mi moc dobře, v poslední době, ale začala jsem brát železo ve formě rostlin (pilulky mě zacpávají)

jak tak Barboro popisuješ ty poslední dny tak mám z toho fakt strach, jak to budu zvládat se Samsonem...včera se staral celý den manžel a jeho sestřenka, tak jsem si oddechla. zato oni dva byli zničení.

z vánoc se přestávám radovat, těším se spíš at už je to za mnou, ty svátky...

barbora87
19. dec 2010

@meleri ahoj meleri...no ja som rada ze poaledny mesiac chodim 2-3krat denne na wc...konecne po takom trapeni...
Neboj mna len deptaju tie sviatky...tak som tuzila byt doma s manzelom a malym...a ja somdost netrpezlivy clovek tak to cakanie je pre mna trapenie...
Super ze ti manzel pomohol len nech sa trenuje...

meleri
19. dec 2010

@barbora87 no aspon že tak! mi se to ted trošku zlepšilo s tou zácpou, začla jsem jíst černý chleba, chuťově nic moc ale aspon to pomůže! 🙂)))
to věřím, ono je to pěkné mít miminko "pod stromečkem" ale kdo ví, třeba to už přijde zítra pozítří! fakt já ti závidím, už jsi na konci, pak už to bude všecko lepší, já si to ještě užiju..:( já bych nejradši zas porodila tak v 36 tt, jojojo ale kdo si to může vybrat... ☹
jo pomohl ale zítra zas až do pátku sama jen s kámoškou a ta má co dělat se svojim děckem... 😝